Prvi seks

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Zumbull
Posts: 15
Joined: 07/02/2013 11:25

#1 Prvi seks

Post by Zumbull »

Sa koliko godina ste imali prvi seks? Da li je ispunio vasa ocekivanja?

Da li je normalno da muskarac izdrzi u vezi 2 godine bez seksa? Djevojka nije spremna na taj cin i to on postuje ali su u zadnje vrijeme sve cesci razgovori o tome. Da li je moguce da on to izdrzi ili to radi na nekom drugom mjestu?
User avatar
matsuda
Posts: 484
Joined: 13/07/2011 18:55

#2 Re: Prvi seks

Post by matsuda »

.
Last edited by matsuda on 08/02/2013 02:25, edited 1 time in total.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73297
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#3 Re: Prvi seks

Post by Velkoski »

kol'ko godina imaju ?
User avatar
AsmirVD
Posts: 137
Joined: 08/12/2012 20:48
Location: Upplands Väsby, SE

#4 Re: Prvi seks

Post by AsmirVD »

Zumbull wrote:Da li je normalno da muskarac izdrzi u vezi 2 godine bez seksa?
Ako vam je po 13 godina, onda da. :wink:



Prvi seks.. ekskurzija u Berlinu, i dan danas se sjecam, ja u dresu Barbareza marsirao kroz Berlin. :D Oboje tek napunili 16. Odvaljen od alkohola te jos par nelegalnih stvarcica nisam znao za sebe, tako da je ona sve inicirala. Tako-tako iskustvo, mada se sutradan nisam ni sjecao dok mi nisu rekli da vise nisam nevin.
Topla preporuka da se ne opterecujete godinama, te da to uradite kad ste spremni jer cete se tada najbolje osjecati. :wink:




Sto se teme tice, pod uslovom da ste vi zdrave, odrasle, formirane osobe, ne djeca, malo mi je cudno da nema seksa. To ne mora doci na prvom sastanku, ali to je po meni kruna vase ljubavi, uvazavanja postovanja.. Jedan od nacina da pokazes partneru da ti je stalo do njega.

Zbog toga ne vidim razlog ne imanja seksa. Ako su u pitanju vjerski razlozi, to u svojoj glavi ne razumijem i ne mogu razumjeti, ali postujem tako da nema problema ako je to. :wink:
derPate
Posts: 44
Joined: 31/12/2012 10:00

#5 Re: Prvi seks

Post by derPate »

Ja sam cekao na prvo iskustvo 2 i po godine dok ona nije bila spremna.Prvi Sex jedino i pravo pamtim ma da sam
se obrukao kao niko.Poceo sam se tresti kao Banja Luka 69.

Svaki drugi je bio bolji i bolji ali se tog prvog jedino pravo sjecam :D
User avatar
ZV Keli
Posts: 517
Joined: 17/08/2012 18:28
Location: Nikad Jugoslavija!

#6 Re: Prvi seks

Post by ZV Keli »

Zumbull wrote:Sa koliko godina ste imali prvi seks? Da li je ispunio vasa ocekivanja?

Da li je normalno da muskarac izdrzi u vezi 2 godine bez seksa? Djevojka nije spremna na taj cin i to on postuje ali su u zadnje vrijeme sve cesci razgovori o tome. Da li je moguce da on to izdrzi ili to radi na nekom drugom mjestu?
Da li ovo pricas o sebi u trecem licu ? Kao kad u filmovima cerka majci prica,moja prijateljica je trudna a mama se okrene koliko dugo znas da si trudna ? :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
arra_lee
Posts: 93
Joined: 11/02/2013 17:20
Location: Sarajevo

#7 Re: Prvi seks

Post by arra_lee »

Zumbull wrote:Sa koliko godina ste imali prvi seks? Da li je ispunio vasa ocekivanja?

Da li je normalno da muskarac izdrzi u vezi 2 godine bez seksa? Djevojka nije spremna na taj cin i to on postuje ali su u zadnje vrijeme sve cesci razgovori o tome. Da li je moguce da on to izdrzi ili to radi na nekom drugom mjestu?

Sa 17 bio prvi jedva cekala da .. :run: sada nakon 4 godine sa istom osobom svaki slijedeci sex je sve bolji i bolji :thumbup: :mrgreen:

I nekako mislim da,ako je muskarac prije vas bio seksualno aktivan on je morao u te dvije godine da se prazni na neki nacin jbt hajd izdrzi dvije godine da se ne :dance: , :mrgreen:
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#8 Re: Prvi seks

Post by Avetinho »

Zumbull wrote:Sa koliko godina ste imali prvi seks? Da li je ispunio vasa ocekivanja?

Da li je normalno da muskarac izdrzi u vezi 2 godine bez seksa? Djevojka nije spremna na taj cin i to on postuje ali su u zadnje vrijeme sve cesci razgovori o tome. Da li je moguce da on to izdrzi ili to radi na nekom drugom mjestu?
Nemoguce. Sva sreca uvijek moze kod Desanke Sakic.
User avatar
Sheriff
Posts: 376
Joined: 13/01/2013 14:47

#9 Re: Prvi seks

Post by Sheriff »

Joj djevojaka, bude sa momkom 2 godine i opet nije spremna na to...Kakve ti fajde onda od veze, pogotovo za muskarca...jos ako imate 20+ godina...auuu

Ako je muskarac imao aktivne sex. odnose prije, onda nije izdeverao sigurno..Ako nije, onda je garant cekao pravu, u ovom slucaju tebe... ali mu je vise prekipilo i tebe i tvoje ljubavi jer jednostavno to vise nije to..
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#10 Re: Prvi seks

Post by alchak.ba »

Sex prije braka je haram
User avatar
amortizer
Posts: 897
Joined: 30/05/2007 22:00

#11 Re: Prvi seks

Post by amortizer »

subhanallah
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2114
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#12 Re: Prvi seks

Post by JOINT_1921 »

Seks je smisao zivota... :D

Ko nije neki vjernik, meni nije normalno da budu u vezi 2 godine a da se ne poebu... :) Krene "fatacine" pa onda se razvija konacno do cilja.. Ako se ne razvije do toga onda nije ni trajalo 2 godine, ili je jedno u vezi "pravi" musliman pa nista prije braka... :run:
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#13 Re: Prvi seks

Post by htcxone »

JOINT_1921 wrote:Seks je smisao zivota... :D

Ko nije neki vjernik, meni nije normalno da budu u vezi 2 godine a da se ne poebu... :) Krene "fatacine" pa onda se razvija konacno do cilja.. Ako se ne razvije do toga onda nije ni trajalo 2 godine, ili je jedno u vezi "pravi" musliman pa nista prije braka... :run:
ne mora ni to znaciti bas... evo ja sam sa djevojkom sa kojom planiram brak i postujem to sto cura nije spavala nikad sa momkom, odmah sam joj rekao da necu pomisliti na to dok ne stavim potpis na papir ... najzad, prijasnje veze su mi nakon "pvog" sexa postajale monotone i sve se svodilo na to da popijemo kafu i autom odemo u "brdo"...
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#14 Re: Prvi seks

Post by MedenoSrce »

Zumbull wrote:Sa koliko godina ste imali prvi seks? Da li je ispunio vasa ocekivanja?

Da li je normalno da muskarac izdrzi u vezi 2 godine bez seksa? Djevojka nije spremna na taj cin i to on postuje ali su u zadnje vrijeme sve cesci razgovori o tome. Da li je moguce da on to izdrzi ili to radi na nekom drugom mjestu?

Normalno je da izdrzi bez seksa i mnogo duze, ako ti mozes toliko dugo bez seksa sto on ne bi mogao.
Sve cesci su razgovori o tome jer ga hvata panika od pomisli da bi ti mogla sutra odleprsati nekome drugom a on "ulozio" u tebe 2g a nije umocio, pa pokusava da izmanipulise. Nego ti kada budes spremna psihicki i jos uz to sigurna da ce ti on posvetiti maksimum paznje, njeznosti, razumijevanja uradi to.
Meni se desilo da sam bila spremna sa 20+ i nisam se pokajala sto sam cekala ;-)
Koliko samo znam zena koje su i dan danas, zbog prvog puta koji je bio nespretan, nesmotren ili sa nekim kome je bilo bitno samo da umoci pa bila to i saksija sa cvijecem, u nemogucnosti da dozive vrhunac ... a da ne govorim o traumam koje vuku
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#15 Re: Prvi seks

Post by ho oponopono »

htcxone je napisao/la:
ne mora ni to znaciti bas... evo ja sam sa djevojkom sa kojom planiram brak i postujem to sto cura nije spavala nikad sa momkom, odmah sam joj rekao da necu pomisliti na to dok ne stavim potpis na papir ... najzad, prijasnje veze su mi nakon "pvog" sexa postajale monotone i sve se svodilo na to da popijemo kafu i autom odemo u "brdo"...
...ti doživio renesansu pobogu! :D
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2114
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#16 Re: Prvi seks

Post by JOINT_1921 »

MedenoSrce wrote:
Zumbull wrote:Sa koliko godina ste imali prvi seks? Da li je ispunio vasa ocekivanja?

Da li je normalno da muskarac izdrzi u vezi 2 godine bez seksa? Djevojka nije spremna na taj cin i to on postuje ali su u zadnje vrijeme sve cesci razgovori o tome. Da li je moguce da on to izdrzi ili to radi na nekom drugom mjestu?

Normalno je da izdrzi bez seksa i mnogo duze, ako ti mozes toliko dugo bez seksa sto on ne bi mogao.
Sve cesci su razgovori o tome jer ga hvata panika od pomisli da bi ti mogla sutra odleprsati nekome drugom a on "ulozio" u tebe 2g a nije umocio, pa pokusava da izmanipulise. Nego ti kada budes spremna psihicki i jos uz to sigurna da ce ti on posvetiti maksimum paznje, njeznosti, razumijevanja uradi to.
Meni se desilo da sam bila spremna sa 20+ i nisam se pokajala sto sam cekala ;-)
Koliko samo znam zena koje su i dan danas, zbog prvog puta koji je bio nespretan, nesmotren ili sa nekim kome je bilo bitno samo da umoci pa bila to i saksija sa cvijecem, u nemogucnosti da dozive vrhunac ... a da ne govorim o traumam koje vuku
Daj ba sta ih odgovaras, pa sad ce fkt pomisliti da ce nastati neki problem, pa ce ovi teenejDŽeri ostati suhog... To o cemu pricas nespretan, nesmotren, i danas one ne mogu da dozive vrhunac :-) :-) :-) I vi ste takve tada, ali sve se to preboli, a ti slucajevi za koje pricas vjerovatno je nesto vanredno, ili su one dozivile neke poremecaje ljubavne, ili jos nisu nasle pravog da ih zadovolji... Cuj traume... cccc
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2114
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#17 Re: Prvi seks

Post by JOINT_1921 »

htcxone wrote:
JOINT_1921 wrote:Seks je smisao zivota... :D

Ko nije neki vjernik, meni nije normalno da budu u vezi 2 godine a da se ne poebu... :) Krene "fatacine" pa onda se razvija konacno do cilja.. Ako se ne razvije do toga onda nije ni trajalo 2 godine, ili je jedno u vezi "pravi" musliman pa nista prije braka... :run:
ne mora ni to znaciti bas... evo ja sam sa djevojkom sa kojom planiram brak i postujem to sto cura nije spavala nikad sa momkom, odmah sam joj rekao da necu pomisliti na to dok ne stavim potpis na papir ... najzad, prijasnje veze su mi nakon "pvog" sexa postajale monotone i sve se svodilo na to da popijemo kafu i autom odemo u "brdo"...
Znaci da si dovoljno star pa postujes tu cinjenicu jer si pred zenidbu, i nista vise... ;)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#18 Re: Prvi seks

Post by MedenoSrce »

JOINT_1921 wrote:
Daj ba sta ih odgovaras, pa sad ce fkt pomisliti da ce nastati neki problem, pa ce ovi teenejDŽeri ostati suhog
pa nek zaliju toplom vodom ovo cvijece u saksiji

nisu nikakve ekstremne situacije ... jednostavno su zene mnogo taktilnija i emotivno osjetljivija bica od vas
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#19 Re: Prvi seks

Post by alchak.ba »

Strumfu, nije smisao zivota skinut nekom junf, ispuniti svoj ego i jebavat ko god koke da.
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2114
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#20 Re: Prvi seks

Post by JOINT_1921 »

MedenoSrce wrote:
JOINT_1921 wrote:
Daj ba sta ih odgovaras, pa sad ce fkt pomisliti da ce nastati neki problem, pa ce ovi teenejDŽeri ostati suhog
pa nek zaliju toplom vodom ovo cvijece u saksiji

nisu nikakve ekstremne situacije ... jednostavno su zene mnogo taktilnija i emotivno osjetljivija bica od vas
Mislis nekad bile ? Jesu ekstremne situacije, ne iznosi neistinu da inace muskarci ne znaju to prvi put, jer ako ikad znaju, znaju danas, a mozda nisu znali kad si ti imala 17 jer kompletno drustvo je bilo drugacije.. A ti slucajevi da ona ne moze doziviti vrhunac, da je prozivila traume, mislim smijesno mi je to, ako ima i 1 od 20 da vuce neke traume zbog prvog seksa u svim sljedecim, onda ja zivim u nekom paralelnom svijetu...

P.S. Alchak, fulio si mi misao...
User avatar
htcxone
Posts: 2187
Joined: 01/11/2012 12:54

#21 Re: Prvi seks

Post by htcxone »

JOINT_1921 wrote:
htcxone wrote:
JOINT_1921 wrote:Seks je smisao zivota... :D

Ko nije neki vjernik, meni nije normalno da budu u vezi 2 godine a da se ne poebu... :) Krene "fatacine" pa onda se razvija konacno do cilja.. Ako se ne razvije do toga onda nije ni trajalo 2 godine, ili je jedno u vezi "pravi" musliman pa nista prije braka... :run:
ne mora ni to znaciti bas... evo ja sam sa djevojkom sa kojom planiram brak i postujem to sto cura nije spavala nikad sa momkom, odmah sam joj rekao da necu pomisliti na to dok ne stavim potpis na papir ... najzad, prijasnje veze su mi nakon "pvog" sexa postajale monotone i sve se svodilo na to da popijemo kafu i autom odemo u "brdo"...
Znaci da si dovoljno star pa postujes tu cinjenicu jer si pred zenidbu, i nista vise... ;)
a ne ne, cura me zavoljela i bila spremna da spava samnom, ali sam ja odmah rekao da to ne zelim (jer necu da NEDAJ Bože poslije toga raskiinemo pa da ispadne da sam je iskoristio) i da cu cekati, a druga stvar je i ta sto sam naveo u drugom dijelu svog posta, ne zelim vise u "brda" :)
User avatar
JOINT_1921
Posts: 2114
Joined: 22/06/2012 16:03
Location: Grbavica
Vozim: odlično

#22 Re: Prvi seks

Post by JOINT_1921 »

Kazem ti, vec si rekao, mislis je zeniti.. Strpio bih se i ja onda da tako mislim.. Sigurno imas godina za zenidbu pa ti nije toliko stalo jer si ih i imao do sada po "brdima".. A da je ne mislis zeniti ne bi bio dugo vremena sa njom jer je nevina, pa bi mozda bio i fin i ne bi joj ti uzeo nevinost jer ne mislis nista ozbiljno...
User avatar
derp
Posts: 40
Joined: 07/02/2013 23:05

#23 Re: Prvi seks

Post by derp »

e, a sta ces ako ustanovis (kad dodje do prvog, sestog, desetog, stotog sexa) da je mala totalni antitalenat po tom pitanju?

btw, tema je prva liga :thumbup:
Image
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#24 Re: Prvi seks

Post by MedenoSrce »

JOINT_1921 wrote: Mislis nekad bile ? Jesu ekstremne situacije, ne iznosi neistinu da inace muskarci ne znaju to prvi put, jer ako ikad znaju, znaju danas, a mozda nisu znali kad si ti imala 17 jer kompletno drustvo je bilo drugacije.. A ti slucajevi da ona ne moze doziviti vrhunac, da je prozivila traume, mislim smijesno mi je to, ako ima i 1 od 20 da vuce neke traume zbog prvog seksa u svim sljedecim, onda ja zivim u nekom paralelnom svijetu...

P.S. Alchak, fulio si mi misao...

Nekad bile je l' :-) to isto da ja kazem da su muskarci bezosjecajni zato sto su sposobni da racionalizuju
Hajde samo citiraj gdje sam ja rekla da muskarci ne znaju prvi put, ili drugi, ... osmi - jedna je stvar gledati alettu ocean i misliti da to tako treba a sasvim nesto drugo staviti svoje potrebe na peto mjesto zarad toga da nekome priustis njezno, lijepo i nezaboravno iskustvo i tu ne treba znanje nego samo mnogo ljubavi i nesebicnosti. Prvo sto sam navela jeste da ona to uradi kada bude spremna a ne da to uradi jer se ocekuje, zbog pritiska duge veze ili najgluplje od svega sto su i drugarice uradile
User avatar
alchak.ba
Posts: 21073
Joined: 20/06/2012 09:11
Location: mrduša donja

#25 Re: Prvi seks

Post by alchak.ba »

MS, Nije potrebna nuzno ljubav. Nesebicnost i zelja da se nekom udovolji je po meni presudna.
Post Reply