Provod u Mostaru

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
Post Reply
User avatar
Haris.ba
Posts: 25341
Joined: 08/09/2005 20:08

#1 Provod u Mostaru

Post by Haris.ba »

Trebao bih akoBogda u petak doci sa rajom u Mostar. Dosli bi oko 2 sata popodne (jedino svima tako odgovara) i imali fore do ponoci, kad bi se tivra.
Eh, sad kako upotpuniti to vrijeme. Jer osim setnje i ispijanja kahvica po kaficima, te hamahama po restoranima trebali bi negdje provesti jos vrijeme. Narocito ne znam gdje provesti 6-12. Gdje zapoceti nocni zivot u Mostaru? Nazalost ne znam ni za jednu diskoteku. Ima li gdje diskoteka blizu Mostara?
(moze hopa-hipa, ali ako nema nista snaci semo se i uz narodnu)
Posto idemo sa autima gdje je najbolje parkirati auto? Na parkingu, ili?


Sta bih trebao vidjeti u Mostaru, osim Starog. Mozda stadion? (ne napadajte me,ako sam se provalio)

Bio bih Vam zahvalan ako bi me malo detaljnije uputili (ili ako nista napisali kako se Mostarci provode u Mostaru).

Haris.ba
User avatar
Prince
Posts: 810
Joined: 17/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#2

Post by Prince »

Mostar ti je sav super, nećeš se zajebati gdje god da odeš. Noćni život ti je bolji na zapadnoj strani, a imaš vidjeti dosta toga osim Starog mosta, prošetaj glavnom ulicom (mislim da se zove Fejićeva), i pogledaj ostale mostove, a lijep ti je i novi dio Mostara, ima mnogo zelenila i dosta je sređen.
Nemoj očekivati da dobro jedeš, ja sam probao najmanje 30 restorana, i ništa nije kao u Sarajevu, Travniku, Tuzli, Zenici...
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#3

Post by anais_nin »

e ovako....u popodnevnim satima to oko 6....fino otidji u stari grad, kad pregledate most i sve to, i pitaj bilo koga od raje gdje je terasa Bijelog Bara...to je definitivno najidealnije mjesto za sjedit u to doba dana...pogled je fantazija...

sto se klope tice ima dosta dobar restoran u starom gradu zove se Han...i to je veoma blizu starom mostu, pitajte blio koga od lokalaca objasnice vam...Han ima pravo lijep pogled a i jako dobru klopu...

sto se nocnog zivota tice, u starom gradu imate par kafana, petak je,vidjecete gdje gori...na ulasku u stari grad ima kafic Oskar, lici na internet bar iz Sarajeva (isti gazda) to vam je dobro mjesto za pocetak i zajebanciju...

diskoteka ima na desnoj strani, zove se Heineken Inn i meni je bezze...nema ventilacije...ima takodje club Mayales, zika vam je tu dobra, ima klinkica, nije lose mjesto, meni bolje od prvog navedenog...

sto se parkinga tice SRETNO...kad budete isli u stari grad definitivno vam je bolje ostaviti auto na parkingu jer pauk stvarno cesto kupi :D

eto ako te jos nesto zanima, pitaj...
User avatar
sorge_sa
Posts: 1088
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: sarajevo

#4

Post by sorge_sa »

Mislim da je Taurus ipak bolji izbor sto se tice jela, od Hindinog Hana, bar po mom skromnom misljenju, Oscar nek ti bude svakako destinacija



p.s. u Hindinom Hanu, a u Taurusu pogotovo, je vise nego dobra klopa, tako da konstatacija da se nema gdje jest u Mostaru nikako ne stoji......nesto se ne sjecam da sam u Sarajevu za manje para, kvalitetnije jeo :lol: 8)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#5

Post by anais_nin »

Sorge-ov prijedlog stoji...Taurus je takodje ekstra...ogromne porcije, dobra klopa, nije puno para...ali meni je Taurus vise za romantike i randesanja, a Han za dobrog pogleda u velikom drustvu :D moje skromno misljenje...
cutewitch
Posts: 6
Joined: 02/10/2005 00:06

#6

Post by cutewitch »

paa ja bi otsla u tabhanu oko 9 sati pa do ponoci ludnica... ali ne preporucujem ti da ides tamo, jer ako ti je mostar nest novo neces se uklopiti najbolje :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#7

Post by rikardoreis »

anais_nin wrote:e ovako....u popodnevnim satima to oko 6....fino otidji u stari grad, kad pregledate most i sve to, i pitaj bilo koga od raje gdje je terasa Bijelog Bara...to je definitivno najidealnije mjesto za sjedit u to doba dana...pogled je fantazija...

sto se klope tice ima dosta dobar restoran u starom gradu zove se Han...i to je veoma blizu starom mostu, pitajte blio koga od lokalaca objasnice vam...Han ima pravo lijep pogled a i jako dobru klopu...

sto se nocnog zivota tice, u starom gradu imate par kafana, petak je,vidjecete gdje gori...na ulasku u stari grad ima kafic Oskar, lici na internet bar iz Sarajeva (isti gazda) to vam je dobro mjesto za pocetak i zajebanciju...

diskoteka ima na desnoj strani, zove se Heineken Inn i meni je bezze...nema ventilacije...ima takodje club Mayales, zika vam je tu dobra, ima klinkica, nije lose mjesto, meni bolje od prvog navedenog...

sto se parkinga tice SRETNO...kad budete isli u stari grad definitivno vam je bolje ostaviti auto na parkingu jer pauk stvarno cesto kupi :D

eto ako te jos nesto zanima, pitaj...
vidi ti lopova, sto je znala sebi ugodit :)
u pravu si, najljepse mjesto za zalazak sunca u gradu...udvoje :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#8

Post by anais_nin »

rikardoreis wrote:
anais_nin wrote:e ovako....u popodnevnim satima to oko 6....fino otidji u stari grad, kad pregledate most i sve to, i pitaj bilo koga od raje gdje je terasa Bijelog Bara...to je definitivno najidealnije mjesto za sjedit u to doba dana...pogled je fantazija...

sto se klope tice ima dosta dobar restoran u starom gradu zove se Han...i to je veoma blizu starom mostu, pitajte blio koga od lokalaca objasnice vam...Han ima pravo lijep pogled a i jako dobru klopu...

sto se nocnog zivota tice, u starom gradu imate par kafana, petak je,vidjecete gdje gori...na ulasku u stari grad ima kafic Oskar, lici na internet bar iz Sarajeva (isti gazda) to vam je dobro mjesto za pocetak i zajebanciju...

diskoteka ima na desnoj strani, zove se Heineken Inn i meni je bezze...nema ventilacije...ima takodje club Mayales, zika vam je tu dobra, ima klinkica, nije lose mjesto, meni bolje od prvog navedenog...

sto se parkinga tice SRETNO...kad budete isli u stari grad definitivno vam je bolje ostaviti auto na parkingu jer pauk stvarno cesto kupi :D

eto ako te jos nesto zanima, pitaj...
vidi ti lopova, sto je znala sebi ugodit :)
u pravu si, najljepse mjesto za zalazak sunca u gradu...udvoje :D
ma moze i "u jedno" :D poslije posla, kafa, lijep pogled, i mozak na pasu :oops: :D eh kako se znalo uzivati :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#9

Post by rikardoreis »

samo cure sa stiklama trebaju cuvat noge da ih ne polome dok se veru uz one starinske krovove :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#10

Post by anais_nin »

rikardoreis wrote:samo cure sa stiklama trebaju cuvat noge da ih ne polome dok se veru uz one starinske krovove :D
tu se vidi ko ima "muda" :lol: :D isto ko niz onu kaldrmu kad se tek udje u Stari :D i odmah vidis "iskusne" :D stikle u ruke i bosih nona naprijed :lol: :D
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#11

Post by rikardoreis »

hehehe... jednom sam se bio zaljubio u jednu i izadjemo mi prvi put, i pozelio da je za ruku uhvatim, a nezgodno mi odmah, ne znam kako ce reagovat...kontam sta cu...kad se sjetih spasonosne kaldrme...rekoh: "hajmo mali u stari" :D
Post Reply