Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

cudnovati kljunas

#751 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by cudnovati kljunas » 23/05/2008 22:34

evo javljaju se savjesni gradjani, mogu samo reci, kako je samo lako zamazati oci ovom glupom narodu... :roll:

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#752 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by -LIBERO- » 23/05/2008 22:35

Blackwater wrote:
be wrote:@blackwater,

vrlo rijetko pišem na ovom forumu, ali su me tvoje bljuvotine (u najmanju ruku) natjerale da ovo pišem.
Meni je malo više godina nego onoj mladosti koju ste danas dušmanski marali, sram vas i stid bilo, da Bog da vam vašu djecu tako marali na pravdi Boga! Osim toga, nekad sam bio i ja drot pa znam prepoznati kada je bila čeka. Danas biste sami napravili pizdariju da vam nisu dali onaj i najmanji povod. Bio sam gore cijelo vrijeme i gledao šta se zbiva. FUJ ! Ono ste lijepo isplanirali. Onaj nepismeni (koji je uzgred završio fakultet za 2 ili 3 godine u ratu - "genijalac"majkemi - kod njega je "farmerse jakna" - valjda mu to dođe teksas jakna) portparol koji tvrdi da se prvo ispucao udar pa da su krenuli -LAŽE !!!!!!!!

Osim toga, oko toga - kriminalci i ostali. Pa ljigo jedna , rahmetli Ćelo vam se ispred nosa parkirao po Ferhadiji i Štrosi, a vi ste onako (kako neko reče) k'o paščad samo prolazili i još ga pozdravljali (i u grupi i samoga). Gdje ste onda bili smrdljivci jedni smrdljivi.....

Ovim sam počeo i završio svoju raspravu na ovu temu
Kad kazes "strosa" tvoj zivot od pocetka do kraja mi je jasan...idi vidi kakvo ce vrijeme ovaj vikend biti da neuflekas nove cipelice iz Bate ;)
Aha znaci to ej tvoja osnovna frustracija,Tebi koji si dosao iz neke provincije,koji nisi navikao da neko posumlja u tvoj,il ti drzavni "autoritet"pa taman kakav god da je on.

I nemoj porediti Vikicevce i ovu bagru koja se danas predstavlja kao nasa policija.
I pitao si gdje su bili navijaci kada je zapucalo....pa kada vec postavljas takvo pitanje raspitaj se malo,obvladaj materijom pa kao diskutuj.
Dzevad Begic ,prijerati vodja navijaca zeljeznicara je poginuo i ima zlatni ljiljan,poginuo za ovaj grad i ovu drzavu.
Edin Celik,jedan od bitnijih clanova Hordi prije rata,poginuo u zelenim beretkama....dobitnik zlatnog ljljana....
Raspitaj se gdje su bile,u kojim jedinicama,svi clanovi navijackih grupa iz naseg grada.

Bitno je da je sin,poznatog sarajevskog "biznismena"koji je zgazio dvoje ljudi ispred precjednistva na slobodi.
A da je Aner Kasapovic ubijen u Zenici.

Bitno je da je pravda selektivna,tako da ste vi policajci obicni aparatic koji koriste da kontrolisu narod ,da kontrolisu narod silom.

I kada pozivas sto se nije stalo ispred tih hrabrih policajaca i sto se nismo"ravnopravno "potukli.
A sta mislis ,ako pozivas na ravnopravnost da se skinu panciri,sve te zastite i da se onda stane na crtu.
Ja uvijek i bilo gdje za to.

inferno75

#753 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by inferno75 » 23/05/2008 22:36

Blackwater wrote:
inferno75 wrote:
Blackwater wrote:Heheheheh dobra slika dobraaaa svakaa cast...super je da niste izgubili smisao za humor to je dobro.
Niko ovdje nije rekao da vam se trebaju zabraniti protesti, samo trebate svatiti da prolazi vrijeme mitova vasih heroja poput gasija,kelmendija,cela 1 i 2 itd i da se u skladu stim ljepo ponasate,ophodite prema starijim,neizostajete sa casova,perete zubice redovno,redovno jedte i tako dalje i tako blize, da svatite kako je mnogo ljepse okrenuti se produktivnijim stvarima u zivotu kao sto su recimo zene, sport itd...i kad sve to ispunite vidjet cete kako se ljepo moze protestvovati,skandirati,traziti promjene u drzavi i sve sta vam padne na pamet a da nedobijete po labrnji od krezavih smrdljivih i kojim ih epitetima nenazivate vise....
I jos da odgovorim ovom sto voza tajin audi a zivi od putera i hljeba...sine jbga nevozam se ja po golfovima nemam pojma kakvo je stanje u njima....

Hem što si bezobrazan, hem što si totalno nepismen! Tito je nekad pravio analfabetske tečaje nakon onog tamo rata za likove poput tebe, da ih malo opismeni prije nego ih dovede u urbane sredine i da im posao po fabrikama. Ti si taj proces preskočio, jer današnja vlast i treba takve nepismene poput tebe kao garant svoje opstojnosti u vječnim foteljama! :-)
Pogresio si forum, nije ovo rasprava o komunizmu,boljsevizmu,staljinizmu i titovim pionirima....;) udzravlje.
Ouuuu... sorry BATE,

elSaik

#754 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by elSaik » 23/05/2008 22:37

Yebo bolan korumpiranog drota... ;)

SAVEZ NAPOLJE, NACIJO BUDI SE!

zandar

#755 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by zandar » 23/05/2008 22:38

vrlo rijetko pišem na ovom forumu, ali su me tvoje bljuvotine (u najmanju ruku) natjerale da ovo pišem.
Meni je malo više godina nego onoj mladosti koju ste danas dušmanski marali, sram vas i stid bilo, da Bog da vam vašu djecu tako marali na pravdi Boga! Osim toga, nekad sam bio i ja drot pa znam prepoznati kada je bila čeka. Danas biste sami napravili pizdariju da vam nisu dali onaj i najmanji povod. Bio sam gore cijelo vrijeme i gledao šta se zbiva. FUJ ! Ono ste lijepo isplanirali. Onaj nepismeni (koji je uzgred završio fakultet za 2 ili 3 godine u ratu - "genijalac"majkemi - kod njega je "farmerse jakna" - valjda mu to dođe teksas jakna) portparol koji tvrdi da se prvo ispucao udar pa da su krenuli -LAŽE !!!!!!!!

Osim toga, oko toga - kriminalci i ostali. Pa ljigo jedna , rahmetli Ćelo vam se ispred nosa parkirao po Ferhadiji i Štrosi, a vi ste onako (kako neko reče) k'o paščad samo prolazili i još ga pozdravljali (i u grupi i samoga). Gdje ste onda bili smrdljivci jedni smrdljivi.....

ako si ti bio policajac, ja sam bio samuraj :lol:

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#756 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by -LIBERO- » 23/05/2008 22:40

zandar wrote:

Ne vrijedjaj samuraje
Samuraji imaju cast i obraz.
Last edited by -LIBERO- on 23/05/2008 22:41, edited 1 time in total.

Blackwater

#757 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Blackwater » 23/05/2008 22:40

zandar wrote:

pa dze si bolan do sad...nije vise interesantno da se sam koljem sa njima ovdje.... 8-)

elSaik

#758 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by elSaik » 23/05/2008 22:41

Ne moraš da kolješ, uzmi pendrek pa udaraj.

roba_s_greskom

#759 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by roba_s_greskom » 23/05/2008 22:43

zandar wrote:

A ti ako licis na policajca onda sam ja prvak svijeta u sankanju :dance: Ili ? Nema krnjataka?

Saraybosna

#760 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna » 23/05/2008 22:44

Još raspravljate, dajte ljudi nabodite nešto na kurac, jebo raspravu

jagode

#761 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by jagode » 23/05/2008 22:45

prvo ide napuhan stomak pa onda pendrek :bih:

LongDong

#762 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by LongDong » 23/05/2008 22:48

izgleda da ce se misevi prvo okomiti na ove iz"DOSTA" ,odgovornim smatraju sve one koji su putem medija pozivali na protest.

Crvena Tifoza

#763 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Crvena Tifoza » 23/05/2008 22:48

jagode wrote:prvo ide napuhan stomak pa onda pendrek :bih:

Preskocio si "lizalo". :lol:

zgembo_sa

#764 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by zgembo_sa » 23/05/2008 22:50

Zaganjase nas danas oni "specijalci" i gledam jednog, onu debelu masu koju samo oklop drzi na okupu poslije 2 minute, dusa mu na nos izlazi. Ono je slika i prilika naseg drota. Jebo me svak ako bi ono moglo pretrcat i 100 m za mjerenje :D

roba_s_greskom

#765 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by roba_s_greskom » 23/05/2008 22:51

elSaik wrote:Yebo bolan korumpiranog drota... ;)

SAVEZ NAPOLJE, NACIJO BUDI SE!
Treba uzeti i pogledati demonstracije u Srbiji i da to bude neki uzor kako bi to trebalo da bude

kijameta

#766 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by kijameta » 23/05/2008 22:52

@blackwater, @zandar.
I ja se zadnje vrijeme rijetko javljam na forum ali vasa glupa kurcenja su me potakla.Kao prvo kakav ti je to nick 'blackwater' jeli to zato u rijetkim trenucima kada si trezan mastas da pripadas toj americkoj firmi,ciji portiri primaju za mjesec tvoju dvogodisnju platu,racunajuci i ono sto opljackas od raje.Mozes samo mastati i drkati na 'blackwater',sarajevski drotovi ne ispunjavaju norme za to ni psihicke ni fizicke.Znas kako raja razlikuje srpske i sarajevske policajce kada ide na utakmicu u Lukavicu;pa jednostavno srpski policajci su bosanci normalnog rasta i velicine a sarajevski 'specijalci' su isprdci sve nesto sitno i zgoljavo.Vidi se da su preko stele primljeni.I ne kurci se sto ste uspjeli danas onu djecu tuci(na slikama se vidi,prosjek godina 17). Stariji huligani rade,nemaju se vremena igrati sa vama.A stariji huligani kao ja, smo se tukli sa novosadskom,beogradskom,niskom,zagrebackom pa i sarajevskom prijeratnom murijom i mora ti biti jasno da ste prema njima -mali misevi.A imao sam dvojicu amidza u policiji,jedan je jos uvijek,jedan je sehid i u usporedbi prema njima-zesca ste prdimahovina.Iduci put kada se hvalite da ste nekoga razbili,uhvatite se raje od 30-40-ak godina,pa kad zavrsis na ledzima nemoj se cuditi.Ili kad kao drotovi u Jablanici budes bjezao pred par ljudi i plakao-nemojte mene,molim vas,nisam ja ustasa.Zahvali se svojoj komandi koja pazi da vas uvijek bude bar 20 u grupi.Jer u patroli ne smijete hodati,em ste picke u dusi,em ste jednostavno;mali,zgoljavi i nejaki.
Moj predlog je da neko sa foruma uplati ovoj dvojici po cenera,zato su i dosli,kada stave cenera u padze,odmah(glupi drot bi rekao ODMA) ce se autobanirati.
Trebamo svi 1 juna na Kosevo,mada ne gledam reprezentaciju(nisam gledao ni Jugoslaviju),mislim da trebamo pojavom i masovnoscu staviti svima na znanje na cijoj je narod strani i mozda natjerati ona govna iz NSBiH na odlazak.

delightful

#767 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by delightful » 23/05/2008 22:52

Bit ce otvorena druga tema pod nazivom Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati vol.2, a ova se zatvara. Svi koji su na ovoj temi vrijedjali druge ucesnike, psovali, promovisali ili pozivali na nasilje ce biti banovani, sto ce biti slucaj i na novoj temi.

Locked