Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#76 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

amizun wrote:
Mogu se sloziti s tobom u vezi nekih stvari, ali smatram da energiju trosis na pogresne stvari. Ako vec zelis da nekome dadnes do znanja da radi/razmislja na pogresan nacin - pokusaj to mirno i kulturno uraditi. Ne mora se uvijek umalozavati osoba s kojom se komunicira... Mozda je momak bio premlad 1996. da bi mogao krasti carsafe i navijati, ali to vama starijima ne daje za pravo da ga ofirate. Dajte da pomognemo jedni drugima sa savjetima, prijedlozima i slicno, a ne da se prepiremo ovdje!
Niti on ima pravo napisati nebulozu da ja ne znam sta znaci jedno saopstenje navijacu cisto zato sto sam zeMsko...

A ne mozes dati konkretan prijedlog ni na sta, kad to organizuje fantomski omladinski pokret, nemas pojma sta se desava...

A savjeta i prijedloga dadosmo mashala puno. Samo treba procitati.
User avatar
stulic
Posts: 309
Joined: 28/04/2008 05:52

#77 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by stulic »

amizun wrote:Mogu se sloziti s tobom u vezi nekih stvari, ali smatram da energiju trosis na pogresne stvari. Ako vec zelis da nekome dadnes do znanja da radi/razmislja na pogresan nacin - pokusaj to mirno i kulturno uraditi. Ne mora se uvijek umalozavati osoba s kojom se komunicira... Mozda je momak bio premlad 1996. da bi mogao krasti carsafe i navijati, ali to vama starijima ne daje za pravo da ga ofirate. Dajte da pomognemo jedni drugima sa savjetima, prijedlozima i slicno, a ne da se prepiremo ovdje!
Slazem se, mislim da moderatorima nije na cast da negativnom energijom ubijaju pokusaje organizovanja, mirceka ako si isfrustrirana prosloscu molim te isprazni se na nekom drugom mjestu, dozvoli da se bilo sta pokrene i organizuje bez ikakve destrukcije na koju smo navikli i zbog koje nikad nista nije stalo na svoje noge.
Upravo vi koji stalno pricate pricu o Bosni i bosanskom narodu kao izgubljenom stadu ovaca bez nade i snage za promjene ste upravo i najveci krivci zasto je to ustvari tako i bilo.

Podrzite progresivne snage odakle god one dolazile i pridruzite se. Sad ili nikad!
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#78 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

Nostalgija za samoupravljanjem i diktaturom je dovela do ovoga jarane
User avatar
stulic
Posts: 309
Joined: 28/04/2008 05:52

#79 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by stulic »

Pa jarane tvoj skromni post je jedan obicni oksimoron.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#80 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

stulic wrote:
amizun wrote:Mogu se sloziti s tobom u vezi nekih stvari, ali smatram da energiju trosis na pogresne stvari. Ako vec zelis da nekome dadnes do znanja da radi/razmislja na pogresan nacin - pokusaj to mirno i kulturno uraditi. Ne mora se uvijek umalozavati osoba s kojom se komunicira... Mozda je momak bio premlad 1996. da bi mogao krasti carsafe i navijati, ali to vama starijima ne daje za pravo da ga ofirate. Dajte da pomognemo jedni drugima sa savjetima, prijedlozima i slicno, a ne da se prepiremo ovdje!
Slazem se, mislim da moderatorima nije na cast da negativnom energijom ubijaju pokusaje organizovanja, mirceka ako si isfrustrirana prosloscu molim te isprazni se na nekom drugom mjestu, dozvoli da se bilo sta pokrene i organizuje bez ikakve destrukcije na koju smo navikli i zbog koje nikad nista nije stalo na svoje noge.
Upravo vi koji stalno pricate pricu o Bosni i bosanskom narodu kao izgubljenom stadu ovaca bez nade i snage za promjene ste upravo i najveci krivci zasto je to ustvari tako i bilo.

Podrzite progresivne snage odakle god one dolazile i pridruzite se. Sad ili nikad!
KAD se obratim u svojstvu moderatora, to cinim ovako crvenim slovima, ako nisi primjetio. A ja imam puno pravo kao FORUMASH NA OVOM forumu da iznesem svoje misljenje.
I namjerno cu da ga ponovim, i ponavljacu da dokle god ne skontate sta vam se govori:


Svaka osoba bez obzira za koga navijala u PL bi trebala biti pred zgradom Saveza u petak. Nikome ne treba pozivnicu uruciti.
(tucimo ih saopstenjima - da prevdem - mozemo ih bombardovati saopstenjima, takmiciti se cije se saopstenje mocnije i bolje, ali time nista postici necemo sto se njih tice, a raja na forumu vec zna za protest tako da njima saopstenje nije ni potrebno, osim ako slucajno nije promjenjeno mjesto ili vrijeme protesta).


Kontas li sad?
User avatar
stulic
Posts: 309
Joined: 28/04/2008 05:52

#81 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by stulic »

Ama kontam sreco samo kaze ti covjek da trosis energiju u pogresnoj temi i na pogresnom mjestu, iz iskustva znas gdje takve prepirke vode, zajebi ponos i prepirke o nevaznim pojedinostima, dopusti da se nesto organizuje.
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#82 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

mIRCerka wrote:
stulic wrote:
amizun wrote:Mogu se sloziti s tobom u vezi nekih stvari, ali smatram da energiju trosis na pogresne stvari. Ako vec zelis da nekome dadnes do znanja da radi/razmislja na pogresan nacin - pokusaj to mirno i kulturno uraditi. Ne mora se uvijek umalozavati osoba s kojom se komunicira... Mozda je momak bio premlad 1996. da bi mogao krasti carsafe i navijati, ali to vama starijima ne daje za pravo da ga ofirate. Dajte da pomognemo jedni drugima sa savjetima, prijedlozima i slicno, a ne da se prepiremo ovdje!
Slazem se, mislim da moderatorima nije na cast da negativnom energijom ubijaju pokusaje organizovanja, mirceka ako si isfrustrirana prosloscu molim te isprazni se na nekom drugom mjestu, dozvoli da se bilo sta pokrene i organizuje bez ikakve destrukcije na koju smo navikli i zbog koje nikad nista nije stalo na svoje noge.
Upravo vi koji stalno pricate pricu o Bosni i bosanskom narodu kao izgubljenom stadu ovaca bez nade i snage za promjene ste upravo i najveci krivci zasto je to ustvari tako i bilo.

Podrzite progresivne snage odakle god one dolazile i pridruzite se. Sad ili nikad!
KAD se obratim u svojstvu moderatora, to cinim ovako crvenim slovima, ako nisi primjetio. A ja imam puno pravo kao FORUMASH NA OVOM forumu da iznesem svoje misljenje.
I namjerno cu da ga ponovim, i ponavljacu da dokle god ne skontate sta vam se govori:


Svaka osoba bez obzira za koga navijala u PL bi trebala biti pred zgradom Saveza u petak. Nikome ne treba pozivnicu uruciti.
(tucimo ih saopstenjima - da prevdem - mozemo ih bombardovati saopstenjima, takmiciti se cije se saopstenje mocnije i bolje, ali time nista postici necemo sto se njih tice, a raja na forumu vec zna za protest tako da njima saopstenje nije ni potrebno, osim ako slucajno nije promjenjeno mjesto ili vrijeme protesta).


Kontas li sad?

"...Kao takav, ovaj forum se ne finansira novcem poreskih obveznika. Stoga, na ovom forumu se ne možete pozivati na slobodu govora i slično..."

A kad neko drugi nešto kaže što nije po vašoj volji bude odstranjen
amizun
Posts: 26
Joined: 19/05/2008 10:35

#83 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by amizun »

*** SPAM *** - "U ime navijačke Skupine Robijaši oglašavamo se u vezi nemilih događaja oko naše Reprezentacije. Kao vjerna i respektabilna skupina želimo izaći u javnost da mi ne podržavamo BHF niti bilo kakve demonstracije upućene protiv Nogometnog Saveza", stoji u saopštenju ove navijačke grupe, u čijem nastavku se dodaje:

Stoga želimo obavjestiti da nikakvog organizovanog dolaska sa naše strane neće biti u Sarajevo na predstojeće demonstracije koje organizuje neka Skupina dijasporaca koja sebe naziva Armijom navijača reprezentacije BIH. Kao prvo želimo reći da podržavamo Mehu Kodru i našeg sugrađanina Elvira Bolića u radu Nogometne reprezentacije, ali se ne želimo petljati u rad državnih i nogometnih institucija.

Kao drugo, zašto ti isti dijasporci koji sebe nazivaju BHF nisu isli bojkotovati kad su se utakmice sa Bilinog Polja prebacivale na Koševo, naravno da nisu jer je to bila njihova želja.

Stoga još jednom dajemo do znanja da navijačka Skupina Robijaši ne podržava nikakve demonstracije i ograđuje se od bilo kakvih nereda i problema koji mogu nastati na predstojećim demonstracijama u Sarajevu.

Naš prioritet je Klubski i mi samo ginemo za svoj klub i crveno crne boje. Sve nam dirajte, ali Crveno crnu boju NE.

S poštovanjem,
Robijaši Zenica

Sta reci... Razocaran sam...
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#84 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

amizun wrote:*** SPAM *** - "U ime navijačke Skupine Robijaši oglašavamo se u vezi nemilih događaja oko naše Reprezentacije. Kao vjerna i respektabilna skupina želimo izaći u javnost da mi ne podržavamo BHF niti bilo kakve demonstracije upućene protiv Nogometnog Saveza", stoji u saopštenju ove navijačke grupe, u čijem nastavku se dodaje:

Stoga želimo obavjestiti da nikakvog organizovanog dolaska sa naše strane neće biti u Sarajevo na predstojeće demonstracije koje organizuje neka Skupina dijasporaca koja sebe naziva Armijom navijača reprezentacije BIH. Kao prvo želimo reći da podržavamo Mehu Kodru i našeg sugrađanina Elvira Bolića u radu Nogometne reprezentacije, ali se ne želimo petljati u rad državnih i nogometnih institucija.

Kao drugo, zašto ti isti dijasporci koji sebe nazivaju BHF nisu isli bojkotovati kad su se utakmice sa Bilinog Polja prebacivale na Koševo, naravno da nisu jer je to bila njihova želja.

Stoga još jednom dajemo do znanja da navijačka Skupina Robijaši ne podržava nikakve demonstracije i ograđuje se od bilo kakvih nereda i problema koji mogu nastati na predstojećim demonstracijama u Sarajevu.

Naš prioritet je Klubski i mi samo ginemo za svoj klub i crveno crne boje. Sve nam dirajte, ali Crveno crnu boju NE.

S poštovanjem,
Robijaši Zenica

Sta reci... Razocaran sam...
Nepismeni su!
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#85 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

Saraybosna wrote:
"...Kao takav, ovaj forum se ne finansira novcem poreskih obveznika. Stoga, na ovom forumu se ne možete pozivati na slobodu govora i slično..."

A kad neko drugi nešto kaže što nije po vašoj volji bude odstranjen
Kao sto ces ti biti nastavis li ovim tempom. I nemoj reci da nisam upozorila vise puta.
Jedno je krsiti pravila foruma, a drugo je izreci suprotno misljenje.

************************************************
Amuzin, tu se sada stvara frakcija opet i animozitet na koji racuna NS.
Ako imas raje u zenici, nazovi i pitaj jesu li za smjenu uprave NS i jesu li za demonstracije...

Mozda vam sad bude jasno ovo sto rekoh za saopstenja...
Znaci jedan vodja ili nekoliko vodja navijaca jednog kluba ce vama diktirati da li da dodjete izboriti se za bolje sutra reprezentaciji NASE zemlje...
:(
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#86 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

mIRCerka wrote:
Saraybosna wrote:
"...Kao takav, ovaj forum se ne finansira novcem poreskih obveznika. Stoga, na ovom forumu se ne možete pozivati na slobodu govora i slično..."

A kad neko drugi nešto kaže što nije po vašoj volji bude odstranjen
Kao sto ces ti biti nastavis li ovim tempom. I nemoj reci da nisam upozorila vise puta.


************************************************
Objasni mi samo kakvim tempom i ne skreći s teme o kojoj pišem!
bošnjo
Posts: 31
Joined: 17/07/2004 13:18

#87 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by bošnjo »

ako je ovo stvarno saopštenje Robijaša onda se Zenica treba stidjeti što ima ovakve navijače (kažem ako je ovo saopštenje pravih Robijaša a ne onih što ližu dupe Dominkoviću,Čolakoviću i dr)

Kao Manijak uvijek sam najviše cijenio Robijaše od ostalih navijačkih grupa ali razočarali su me iako mislim da ovo nije stav pravih Robijaša

Sramota
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#88 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by karanana »

ma kakvi mi ljudi? pa vidite da nas nema nigdje. onakvi kao ovi sto sjede u savezu su iskoristili ranih 90ih onu zavadi pa vladaj (ili nam je to oduvijek bila karakterisitika da se vazda svadjamo i nikad ne slozimo) i dan danas to vrijedi. pa vidite li vi da se ni na forumu 5-10 ljudi ne moze sloziti niti pricati normalno a da se ne posvadjaju? a mogu mislit kako ce onda biti ispred saveza, to ce se pobiti izmedju sebe dok oni s prozora gledaju i smiju se.
Last edited by karanana on 21/05/2008 14:56, edited 1 time in total.
User avatar
stulic
Posts: 309
Joined: 28/04/2008 05:52

#89 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by stulic »

Mislim da je to jos jedna od bolesnih patki tog mostarskog sajta. Nadam se bar da jeste.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#90 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

Saraybosna wrote:
mIRCerka wrote:
Saraybosna wrote:
"...Kao takav, ovaj forum se ne finansira novcem poreskih obveznika. Stoga, na ovom forumu se ne možete pozivati na slobodu govora i slično..."

A kad neko drugi nešto kaže što nije po vašoj volji bude odstranjen
Kao sto ces ti biti nastavis li ovim tempom. I nemoj reci da nisam upozorila vise puta.


************************************************
Objasni mi samo kakvim tempom i ne skreći s teme o kojoj pišem!
Na temi o protestima pred NS pricas o radu administracije, a registracijom na forum si prihvatio pravila http://sarajevo-x.com/forum/uslovi.html. Pride, ja pisem kao forumash, cim vam ne godi ili ne skontate moj post, odmah se vadite na status.
Ovo je fakat posljednji put da te upozoravam, dalje upozorenja nema.

A sto se protesta tice, nazalost zakazani su u 12, tako da ce neki otici na dzumu jos u 9 ujutro, neki ce zuriti na sastanak u 8 ujutro, i fakat mozda ostane samo giga mega gama osiguranje tu.
amizun
Posts: 26
Joined: 19/05/2008 10:35

#91 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by amizun »

@mircerka

Svjestan sam ja toga vrlo dobro, ali zar ne smatras da obavjestenje govori sta vecina mislis Ako nije tako volio bih vidjeti/cuti tu vecinu robijasa koji nisu ovog misljenja da se ogradjuju od saopstenja.

Takodjer se slazem da nam nije potrebno 10 lidera raznoraznih navijackih grupa da nas pozovu da bi se nesto desilo. Po mom misljenju se trebalo nesto desiti u roku od 24 h nakon saopstenja da je Kodro smijenjen. Ali, znas nas, nama je potreban vodja...


@saraybosna

Molim i tebe da energiju uputis na prave stvari, a tu diskusiju sa mircerkom nastavi preko PP, please...
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#92 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

mIRCerka wrote:
Na temi o protestima pred NS pricas o radu administracije, a registracijom na forum si prihvatio pravila http://sarajevo-x.com/forum/uslovi.html. Pride, ja pisem kao forumash, cim vam ne godi ili ne skontate moj post, odmah se vadite na status.
Ovo je fakat posljednji put da te upozoravam, dalje upozorenja nema.

A sto se protesta tice, nazalost zakazani su u 12, tako da ce neki otici na dzumu jos u 9 ujutro, neki ce zuriti na sastanak u 8 ujutro, i fakat mozda ostane samo giga mega gama osiguranje tu.
A šta ti imaš protiv džume? Naravno da ću ići, idem od kako sam prohodo.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#93 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

Saraybosna wrote:
mIRCerka wrote:
Na temi o protestima pred NS pricas o radu administracije, a registracijom na forum si prihvatio pravila http://sarajevo-x.com/forum/uslovi.html. Pride, ja pisem kao forumash, cim vam ne godi ili ne skontate moj post, odmah se vadite na status.
Ovo je fakat posljednji put da te upozoravam, dalje upozorenja nema.

A sto se protesta tice, nazalost zakazani su u 12, tako da ce neki otici na dzumu jos u 9 ujutro, neki ce zuriti na sastanak u 8 ujutro, i fakat mozda ostane samo giga mega gama osiguranje tu.
A šta ti imaš protiv džume? Naravno da ću ići, idem od kako sam prohodo.
Sine, de maturiraj pa galami na mene.
Govorim o onima unutar prostorija Nogometnog Saveza BiH.

Svaki od njih ce naci izgovor da ne budu u kancelariji.
Pa zar moram crtati...
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#94 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

Maturiro 2003, nisam ti sin

A kad to budu u kancelarijama, daj ba
Last edited by Saraybosna on 21/05/2008 15:04, edited 1 time in total.
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#95 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

Saraybosna wrote:Maturiro 2003
:lol: legendarno!

Pa kontas li sad o kakvoj dzumi i sastanku govorim?
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#96 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

Ko ide na džumu odmah na goli otok, vjerujem da je tako najbolje
mIRCerka
Posts: 28084
Joined: 20/08/2004 15:21
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#97 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka »

Saraybosna wrote:Ko ide na džumu odmah na goli otok, vjerujem da je tako najbolje
Dzaba ti diploma.
Evo da nacrtam


Svi koji bi trebali biti pozvani na odgovornost ce naci izgovor zasto nisu u kancelariji u toku tog dana. Izgovor ce im biti ili religijske ili "prethodno ugovorene obaveze" prirode.

To sto si ti nasao ovdje nacionalni element, tebi na obraz, ne meni.
mavi
Posts: 208
Joined: 22/04/2008 14:47

#98 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mavi »

A sto se protesta tice, nazalost zakazani su u 12, tako da ce neki otici na dzumu jos u 9 ujutro, neki ce zuriti na sastanak u 8 ujutro, i fakat mozda ostane samo giga mega gama osiguranje tu.[/quote]
Koliko sam ja upućen, džuma - namaz je u 13:00 a ne u 09:00 sati. Zbog čega bi neko išao u 09:00 sati na džumu?
:roll:
User avatar
Saraybosna
Posts: 99
Joined: 20/05/2008 14:37
Location: Saraybosna

#99 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna »

mIRCerka wrote:
Saraybosna wrote:Ko ide na džumu odmah na goli otok, vjerujem da je tako najbolje
Dzaba ti diploma.
Evo da nacrtam


Svi koji bi trebali biti pozvani na odgovornost ce naci izgovor zasto nisu u kancelariji u toku tog dana. Izgovor ce im biti ili religijske ili "prethodno ugovorene obaveze" prirode.

To sto si ti nasao ovdje nacionalni element, tebi na obraz, ne meni.
A šta ima veze ako im to bude izgovor? Pa kad su to oni u kancelarijama majke ti? De ba šta ti je
User avatar
karanana
Posts: 47238
Joined: 26/02/2004 00:00

#100 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by karanana »

nema ovdje ni prave diskusije ni niceg konstruktivnog. necu doci na te proteste, i sto nemam vremena i sto vidim da je to vec propalo. zato, ovo 1. juna na kosevu bi moglo uroditi nekom plodu.
Locked