Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#101 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka » 21/05/2008 15:15

Saraybosna wrote:A šta ima veze ako im to bude izgovor? Pa kad su to oni u kancelarijama majke ti? De ba šta ti je
Pa stani malo onda, cemu pozivanje na protest pred kancelarijama ako njih tamo nema?
Ko koga onda tu zajebava, da prostis?

Karanana, nije to propalo, taj se skup treba iskoristiti za dogovore za 1 juni.

juan

#102 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by juan » 21/05/2008 15:18

Tuzno zalosno i bijedno, ako je to stvarna izjava Robijasha?!

Ovdje se radi o biti i nebiti repke, o biti i ne biti Premijer lige i stime i njihovog tima Celika, a oni pisu kako se niko nije bunio kad su sa biljinog polja presli na Kosevu!!! Kakva ba njihova zelja, kad je rat BHF protiv Saveza vec nekih 3-4godine?? Glupana!!

TUZNO ZALOSNO I BIJEDNO!!! Kad tad ce vam ta ignoracija i moze se nazvat izdaja prema fudbal, prema istinskim ljubiteljima nase repke, bili BHF ili ne, absolutno nebitno, kad tad, obit ce vam se o glavu, pa kad Celik ispadne radi "rotacija i nacionalnog kljuca" iz premijer lige, il vam opet budu u gostima "ukrali bodovi", ne javljajte se tada i ne pisite molim vas onda on nekoj kampanji protiv celika!

Robijasi, ako je ovo istina, onda ste bijedni i zalosni!!

Saraybosna

#103 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Saraybosna » 21/05/2008 15:20

mIRCerka wrote:
Saraybosna wrote:A šta ima veze ako im to bude izgovor? Pa kad su to oni u kancelarijama majke ti? De ba šta ti je
Pa stani malo onda, cemu pozivanje na protest pred kancelarijama ako njih tamo nema?
Ko koga onda tu zajebava, da prostis?

Karanana, nije to propalo, taj se skup treba iskoristiti za dogovore za 1 juni.
Ja neću ići očekivajući da će mi neko izaći na prozor a ja mu uzvikivati ostavke ostavke

stulic

#104 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by stulic » 21/05/2008 15:22

karanana wrote:nema ovdje ni prave diskusije ni niceg konstruktivnog.
Nema jer cijenjena moderatorka nije htjela odustati od bespotrebne i kontraproduktivne polemike, pogotovo nisam nikad do sad vidio da se moderatori upustaju u takve stvari sa novo-registrovanim clanovima.
Mirceka oko ti kazes da pises kao forumash medjutim zadnjih nekoliko postova ti je isarano crno i crveno. U jednom postu kontroverzni prilog na skakljivu temu pa nakon toga crvena moderatorska prijetnja, odmah zatim nastavak polemike.

Mozda je do mene jer ja nisam navikao na takav pristup na forumu do sada, ne krivim te.

saban murat

#105 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by saban murat » 21/05/2008 15:23

ja ovdje vidim da su neki vec poceli pronalaziti izgovore da ne dodju. te ja ne podrzavam ovoga, te ovaj nije dobar, te nema nikoga, pa se jos i prave ludi ko ne kontaju sta mirci hoce reci...ko se pravi lud takav i ostane, pa onda kao dostasima...nemojte vise vi nikoga zvati...pa ljudi su barem javno rekli svoje misljenje...a vi...samo nastavite palamuditi i jaja i jajanike hladiti i pronalaziti izgovore zasto ne reagujete a u stvari je sve poprilicno jasno!!!
ljudi, vi niste u stanju da reagujete...dva su razloga: neko nema u glavi niti za postene sinapse a neko nema muda/jajnika)...ali bez obzira na iste, ljudi...stanovnici bih...niste dovoljno evoluirali...niste uopste ljudi, nego neka podvrsta...negjde izmedju...

karanana

#106 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by karanana » 21/05/2008 15:27

stulic wrote:
karanana wrote:nema ovdje ni prave diskusije ni niceg konstruktivnog.
Nema jer cijenjena moderatorka nije htjela odustati od bespotrebne i kontraproduktivne polemike, pogotovo nisam nikad do sad vidio da se moderatori upustaju u takve stvari sa novo-registrovanim clanovima.
Mirceka oko ti kazes da pises kao forumash medjutim zadnjih nekoliko postova ti je isarano crno i crveno. U jednom postu kontroverzni prilog na skakljivu temu pa nakon toga crvena moderatorska prijetnja, odmah zatim nastavak polemike.

Mozda je do mene jer ja nisam navikao na takav pristup na forumu do sada, ne krivim te.
ma ne branim ja ni nju jer se i ona svadja u nedogled sa nekim ljudima sa kojima to nema svrhe i sa kojima treba povuci crtu gdje svadja kroz komentare prestaje, ali i ova druga dvojica - trojica su bas nekakvi bukvalci i nista ne kontaju njene poente. ako ona kaze da ce jedan otici u 9 na dzumu, drugi u 8 na sastanak....naravno da ne misli bukvalno, nego figurativno da nece nikog tamo biti....a ovi bukvalci odmah ozbiljno shvatili i napadaju je jer spominje dzumu kao u negativnom kontekstu a to uopste nije htjela da pokaze tako....ma nemam pojma. odoh na "ljubav & sex" i "bez cenzure" i travian.

symbolstar

#107 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by symbolstar » 21/05/2008 15:34

Ako je ovo stav Robijasa, na volju im. Na to se ne treba obazirati, pa nece valjda demostracije propasti radi njihovog neucesca...

neshto

#108 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by neshto » 21/05/2008 15:36

mirceko baniraj tog lika al i sebe samu i ni riječi više koja nije na temu!!!

uglavnom treba doći pred savez, biti bučan čak i agresivan po potrebi a ne od protesta praviti dernek i lakrdiju kako to znaju ovi iz pokreta "docta"! ne razilaziti se dok se ne ispune svi zahtjevi, ima nas dovoljno i bit ćemo u smjenama tu!

ljudi meni ovo nije šala, najemotivnije momente u životu sam doživio između ostalog sa repkom i siguran sam da je kod većine nas tako. e ako hoćemo opet onda ovaj put moramo ići do kraja!

ponesite hranu, alkohol, dekice, tranzistore i nema kući dok gamad ne zaplati!

stulic

#109 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by stulic » 21/05/2008 15:36

Mislim i dalje da ono nije zvanicno obavjestenje Robijasa jer poznato je vec da postoji grupa koja radi na plasiranju deziformacija o Robijasima na net. Vidis kako to danas ide, na sajtu http://--- NO LINKS --- pojavi se info o toboze revijalnoj protestnoj utakmici haman dogovorenoj koja ce se odrzati u isto vrijeme kad i BiH docekuje Azerbejdzan u Zenici.
Odakle izvor te informacije i ko uopste vodi taj sajt?
Kakvo nam je sportsko novinarstvo u konvencionalnom smislu takvo je i u online smislu. Svak na koga se naviknemo kao pouzdanog izvora informacija moze da pise sta god zeli.

WaXXy

#110 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by WaXXy » 21/05/2008 15:55

U ovoj zemlji se mirinim putem nista ne moze uraditi, treba otici tamo polupati im zgradu, uhvatiti nekog od njih dobro ga namlatiti, ovo je sve otislo u *ura*, od clanaka u novinama i tipkanju po foruma nema nista, tako je to kod nas, to su ljudi koji misle da je ovaj svijet stvoren samo za njih, i dok su oni tu bit ce i majcice zemlje, poslije njih a bogami i prije njih nije bilo nicega.

Druga stvar, od skupljnja na nekom humanitarnom mecu na kosevu nece biti nista, osim sto ce novine i TV to da pohvale, mislim protiv toga meca nemam nista pogotovo ako je humanitarni ali neka bude 2., a u Zenicu treba otici, napraviti nerede i cekati da nas UEFA i FIFA izbace na par godina, meni se cini da je nakon svega to jedino rjesenje, da nas izbace, pa onda kad ne bude love vise, nece biti ni ovih kriminalaca, pa onda lijepo ispocetka, s tim da nam uvijek ostane u sjecanju sta smo dozvolili da urade od imena drzave i reprezentacije, ovo je sramota i svi smo krivi za ovo.

I usput zelim nasoj troclanoj delegaciji da se lijepo provedu u Moskvi i prisustvuju dobroj utakmici, dabogda im zadnja bila!!!

amizun

#111 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by amizun » 21/05/2008 16:01

WaXXy wrote:U ovoj zemlji se mirinim putem nista ne moze uraditi, treba otici tamo polupati im zgradu, uhvatiti nekog od njih dobro ga namlatiti, ovo je sve otislo u *ura*, od clanaka u novinama i tipkanju po foruma nema nista, tako je to kod nas, to su ljudi koji misle da je ovaj svijet stvoren samo za njih, i dok su oni tu bit ce i majcice zemlje, poslije njih a bogami i prije njih nije bilo nicega.

Druga stvar, od skupljnja na nekom humanitarnom mecu na kosevu nece biti nista, osim sto ce novine i TV to da pohvale, mislim protiv toga meca nemam nista pogotovo ako je humanitarni ali neka bude 2., a u Zenicu treba otici, napraviti nerede i cekati da nas UEFA i FIFA izbace na par godina, meni se cini da je nakon svega to jedino rjesenje, da nas izbace, pa onda kad ne bude love vise, nece biti ni ovih kriminalaca, pa onda lijepo ispocetka, s tim da nam uvijek ostane u sjecanju sta smo dozvolili da urade od imena drzave i reprezentacije, ovo je sramota i svi smo krivi za ovo.

I usput zelim nasoj troclanoj delegaciji da se lijepo provedu u Moskvi i prisustvuju dobroj utakmici, dabogda im zadnja bila!!!
Potpuno se slazem!

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#112 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by -LIBERO- » 21/05/2008 16:15

Nisam Robijas,ali imam neke kontakte sa ekipom Robije koja se pita u samoj grupi.
Ovo saopstenje je izdala njihova"agentura"(navijackom definicijom napisano),a "civinom"rjecniku placenici.

Ovo nije stav vecine Robijasa,par ekipa dolazi iz Zenice..toliko o tome.

Sto se tice hijararhije u navijackim skupinama,ona postoji i to je jednostavno tako.
I prestanite vise mjesati pojmove Pitar,i Horde Zla,to su totalno dva razlicita pojma.

Navijacka skupina Hz se jos nije oglasila,sto ne znaci da nece,tek je srijeda..i ako budu dolazili Hordasi docice organizovano i to kao Horde Zla.
Pitari su svi simpatizeri koji navijaju za Sarajevo,i nemojte to vise mjesati.

Oi

#113 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Oi » 21/05/2008 16:21

-LIBERO- wrote:Nisam Robijas,ali imam neke kontakte sa ekipom Robije koja se pita u samoj grupi.
Ovo saopstenje je izdala njihova"agentura"(navijackom definicijom napisano),a "civinom"rjecniku placenici.

Sto se tice hijararhije u navijackim skupinama,ona postoji i to je jednostavno tako.
I prestanite vise mjesati pojmove Pitar,i Horde Zla,to su totalno dva razlicita pojma.

Navijacka skupina Hz se jos nije oglasila,sto ne znaci da nece,tek je srijeda..i ako budu dolazili Hordasi docice organizovano i to kao Horde Zla.

Ispostavilo se da ovo nije pisala agentura!
Vijest je objavljena na portalu 24sata.info, kojemu je ovo u zadnjih mjesec dana 3 laz na racun Robijasa (vijest o pjevanju "Zenica je srce srbije" u sarajevu, organiziranje 9 autobusa za laktase i ovo sad da ne podrzavamo proteste):

Odredjeni broj ekipa iz Zenice dolazi u Sarajevo u petak, sto ce potvrditi i saopstenje koje ce sutra biti izdato.
Last edited by Oi on 21/05/2008 16:41, edited 1 time in total.

AVNOJ

#114 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by AVNOJ » 21/05/2008 16:39

Oi wrote:
-LIBERO- wrote:Nisam Robijas,ali imam neke kontakte sa ekipom Robije koja se pita u samoj grupi.

to je to!

LIBERO, UPRAVU SI 100% i to trba da je jasno svima...a pogotovo onim u avazu koji stalno pisu o nekom ujedinjenju hordi zla....i tako tim glupostima....
a milslim da je bolje da se svi spremimo za kosevo 1 juna i tamo da napravimo pravu atmosferu....

amizun

#115 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by amizun » 21/05/2008 16:48

Duplikat
Last edited by amizun on 21/05/2008 16:51, edited 1 time in total.

HakoBHF

#116 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by HakoBHF » 21/05/2008 16:48

Poržavamo inicijativu Omladinskog pokreta za bolju BiH
Povodom posljednjih dešavanja u i oko Nogometog saveza BiH, smjene dosadašnjeg selektora Mehe Kodre te protesta u organizaciji Omladinskog pokreta za bolju BiH najavljenog za petak, 23.05. tekuće godine, naviijačka skupina Fukare Tuzla izlazi sa saopćenjem za javnost u kojem informišemo bosansko hercegovačku sportsku i drugu javnost da dajemo bezrezervnu podršku ovoj ideji.
Oštro kritikujemo rad i odluku Izvršnog odbora NS BiH koji je je na krajnje nedoličan i bezobrazno drzak način razriješio dužnosti selektora Mehu Kodru. Podržavamo inicijativu Omladinskog pokreta za bolju BiH te potvrđujemo naš dolazak bez obilježja na prije svega mirni protest.

Također, ovim putem želimo da podijelimo sa bh nogometnom i sportskom javnošću par prijedloga, koje bi trebale proizići u inicijative, a bez čijih ispunjavanja sigurni smo da naš nogomet neće izaći iz krize. To su:
- strogo sankcioniranje klubova od strane takmičarske i disciplinske komisije za svaku dokazanu takmičarsku neregularnost na način da se dotični klubovi izbacuju u niže rangove takmičenja
- od Komisije za sudije i sudijska pitanja tražimo strogo sankcionisanje sudija, delegata i kontrolora koji dobiju niske ocijene, a slučaju ponavljanja i zabranu obnašanja neke od pomenutih dužnosti
- od Nogometnog saveza tražimo da formira posebnu komisiju čiji će glavni cilj biti depolitizacija bosansko-hercegovačkog nogometa
- smanjenje lige na maksimalno 12 klubova

Ovo su samo neki od prijedloga navijačke skupine Fukare Tuzla. Smatramo da svi bh navijači, bez obzira za koji klub navijali ili kojoj navijačkoj skupini pripadali, moraju biti jedinstveni u jednoj stvari a to je da naš nogomet moramo dignuti na viši nivo. Vjerujemo da je petak prva stepenica u tom procesu.

Mi dolazimo prije svega da budemo dio mirnih protesta. Svaki oblik nasilja i narušavanja javnog reda i mira nećemo podržati te isto tako apelujemo na sve one koji će u petak doći da pruže podršku ovoj inicijativi da ostanu dostojanstveni u zajedničkim naporima i ciljevima te da protest završi u mirnom tonu.

Pozdrav svim pravim istinskim ljubiteljima nogometa u BiH, navijačka skupina Fukare Tuzla

fkr_tuzla

#117 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by fkr_tuzla » 21/05/2008 17:27

konacno da se i pod ovim pitanjem pocne nesto radit, dali su sebi puno furice ovi iz saveza umislili su da su vazniji i od legendi bosansko-hercegovackog fudbala koji su nasu zemlju proslavile u svijetu. treba i njima jednom presudit a najbolja presuda ce im biti od naroda (navijaca), a potom nadam se i od pravosudnih organa s kojima ce imati posla poslje zavrsenih mandata. ja licno zivim za taj dan da se sklone ljudi iz saveza koji nemaju pojma o fudbalu i da dodju pravi ljudi i da nasu repku plasiraju na neko veliko takmicenje.

Crvena Tifoza

#118 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by Crvena Tifoza » 21/05/2008 17:34

Image

dino_Ze

#119 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by dino_Ze » 21/05/2008 17:35

mIRCerka wrote:
dino_Ze wrote:Zasto sad vas dvojica kenjate i idete od teme sa nekim vasim sranjima, boli nas za vas i sta ste vi radili

edit : mislim na mostarca i stolac92
pozzzzzzzzzz
ovo nije tribina da se tako komunicira.
Nije mi jasno da ja dobijam opemenu, a njih dvojica pisu o sebi ko su i sta su i sta rade, a oni ne dobijaju.

Pa kako da nam valja drzava kad i na forumu postoji ne pravda.

pozzzzz

nikad_izvini

#120 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by nikad_izvini » 21/05/2008 17:51

amizun wrote:*** SPAM *** - "U ime navijačke Skupine Robijaši oglašavamo se u vezi nemilih događaja oko naše Reprezentacije. Kao vjerna i respektabilna skupina želimo izaći u javnost da mi ne podržavamo BHF niti bilo kakve demonstracije upućene protiv Nogometnog Saveza", stoji u saopštenju ove navijačke grupe, u čijem nastavku se dodaje:

Stoga želimo obavjestiti da nikakvog organizovanog dolaska sa naše strane neće biti u Sarajevo na predstojeće demonstracije koje organizuje neka Skupina dijasporaca koja sebe naziva Armijom navijača reprezentacije BIH. Kao prvo želimo reći da podržavamo Mehu Kodru i našeg sugrađanina Elvira Bolića u radu Nogometne reprezentacije, ali se ne želimo petljati u rad državnih i nogometnih institucija.

Kao drugo, zašto ti isti dijasporci koji sebe nazivaju BHF nisu isli bojkotovati kad su se utakmice sa Bilinog Polja prebacivale na Koševo, naravno da nisu jer je to bila njihova želja.

Stoga još jednom dajemo do znanja da navijačka Skupina Robijaši ne podržava nikakve demonstracije i ograđuje se od bilo kakvih nereda i problema koji mogu nastati na predstojećim demonstracijama u Sarajevu.

Naš prioritet je Klubski i mi samo ginemo za svoj klub i crveno crne boje. Sve nam dirajte, ali Crveno crnu boju NE.

S poštovanjem,
Robijaši Zenica

Sta reci... Razocaran sam...
Agentura je to ;-) i narkomani. Al su fina raja u suštini :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

dino_Ze

#121 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by dino_Ze » 21/05/2008 18:57

Zasto komentarises a ne zna se uopste da li je to tacno ili nije.

I zasto bas da 24sata pisu to i niko drugi, stanite malo ljudi.

Sutra bi trebalo da bude saopstenje kakvo treba i iskreno se nadam da je ono neko izmislio.

nikad_izvini

#122 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by nikad_izvini » 21/05/2008 18:58

Gdje ima Zenge,ima i dima.Iskreno, i ja bih volio da je ovo izmišljeno.Vidjećemo.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#123 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by mIRCerka » 21/05/2008 19:31

dino_Ze wrote:
mIRCerka wrote:
dino_Ze wrote:Zasto sad vas dvojica kenjate i idete od teme sa nekim vasim sranjima, boli nas za vas i sta ste vi radili

edit : mislim na mostarca i stolac92
pozzzzzzzzzz
ovo nije tribina da se tako komunicira.
Nije mi jasno da ja dobijam opemenu, a njih dvojica pisu o sebi ko su i sta su i sta rade, a oni ne dobijaju.

Pa kako da nam valja drzava kad i na forumu postoji ne pravda.

pozzzzz
kenjati i ja sam radio to i to nije isto.
http://sarajevo-x.com/forum/uslovi.html

END OF DISCUSSION

cleo

#124 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by cleo » 21/05/2008 19:41

neshto wrote:
uglavnom treba doći pred savez, biti bučan čak i agresivan po potrebi a ne od protesta praviti dernek i lakrdiju kako to znaju ovi iz pokreta "docta"! ne razilaziti se dok se ne ispune svi zahtjevi, ima nas dovoljno i bit ćemo u smjenama tu!

ljudi meni ovo nije šala....
ponesite hranu, alkohol, dekice, tranzistore i nema kući dok gamad ne zaplati!
ti ne praviš dernek nego sijelo, ili mi se čini ...
ako budemo ovakvi, svi samo svoje uske interese gledali, omalovažavali druge bez argumentiranog povoda (a želimo isto!!!) misleći da smo sami sebi dovoljni... ništa od nas, nikad nam neće biti bolje

Sretno... Savez napolje!!!

elSaik

#125 Re: Protesti ispred saveza 23.5 u 12 sati

Post by elSaik » 21/05/2008 19:46

2 stranice prepucavanja... :roll:

Red Army, Fukare, Robija i Manijaci dolaze 100%... čekamo još Horde, a i oni će svakako. To je što se domaćih navijačkih skupina tiče. Šteta pa ovih preostalih 4-5 ne vole ovu državu i zaboli ih neka stvar za svemu ovome...

@Mirci - ja kad nešto kopiram gdje stoji da su Manijaci nešto zvanično najavili, rekli, pozvali, nema potrebe da provjeravaš po themaniacs.org. ;-)

Locked