Protesti 01.08. (ove godine, naravno)

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!

Da li biste dosli na proteste 01.08. i pokazali svoje neslaganje sa trenutnim stanjem drustva pred stranim gostima?

Da
17
50%
Ne
12
35%
Bih, da je cetvrtak
5
15%

Total votes: 34

_BosanaC

Protesti 01.08. (ove godine, naravno)

Post by _BosanaC » 23/07/2007 11:12

Pade mi nesto na pamet... S obzirom na jad i cemer u kojem jesmo, i onako... S obzirom na pricu oko poljoprivrednika i uklanjanja satora zbog otvaranja nove zgrade rak rane BH drustva, kao da se ne sramote (a ni ne zasluzuju nista drugo) - sta mislite da se organizuju protesti taj dan?

Neka vide gosti sta je to BH vlada i koliko je narod 'zadovoljan' ovim sto mu vlada pruza.

Ili je narod mozda ipak zadovoljan?

Neelix

Post by Neelix » 23/07/2007 11:16

oce oce doce ti neko na + 45 :D

zena21

Post by zena21 » 23/07/2007 11:16

A jel stvarno mislis da bi protesti bilo sta promijenili :roll:

svjedoci smo raznoraznih protesta svako malo u ovoj nasoj jadnoj drzavi, ali ja ne vidim nikakvih promjena :-?

_BosanaC

Post by _BosanaC » 23/07/2007 11:17

zena21 wrote:A jel stvarno mislis da bi protesti bilo sta promijenili :roll:

svjedoci smo raznoraznih protesta svako malo u ovoj nasoj jadnoj drzavi, ali ja ne vidim nikakvih promjena :-?

Ne bi promjenili nista, fazon je sto ne mjenjaju ni protesti poljoprivrednika, ali ih uklanjaju zato da se 'ne osramote'... Kao, eto, nisu se sramotili do sada...

Ili mozda bolje da organizujemo djecu sa zastavicama i cvijecem oko ceste, da ih tako docekamo? :-? Ne bi me cudilo da se mladi SBIH, SDA i slicni vec organizuju za tako nesto...

Vingo

Post by Vingo » 23/07/2007 11:18

A ko su gosti?

Hocu'l se picnuti?
:D

Novi_Nick
Been thanked: 2 times

Post by Novi_Nick » 23/07/2007 11:37

zena21 wrote:A jel stvarno mislis da bi protesti bilo sta promijenili :roll:

Normalno da bi veliki odnosno masovni, organizovani i pravi protesti imali veliki efekt!

Nemozes uporedjivati ove kamperske proteste poljoprivrednika i nekih drugih koji kampuju pod satorima. To nisu nikakvi pravi protesti, to su izleti i rekreacija :x

BiH se mora desiti desavanje Bosanaca :-D

[email protected]

Post by [email protected] » 23/07/2007 11:57

LJudi moji, možemo mi protestovat koliko hoćemo, ti ljud DOBRO znaju kako je nama.
Neka idući izbori budu protesti...nema druge. Ili da se slupa par lobanja...sredine nema.

Black swan

Post by Black swan » 23/07/2007 12:07

nasilne prosteste želim :D

amrino

Post by amrino » 23/07/2007 12:09

ja dobih informaciju da je neka svadja u toku....taman se prekontavam za koga da navijam i zavijam kad ono se ispostavi da je dezinformacija....ja svadje i klinca... :D

Haj budite mangupi pa zakuhajte onako oprave... :D

TareSA

Post by TareSA » 23/07/2007 12:31

PA zar nije dosta vise onog rugla u centru grada, nista dobili nisu do sad, niti ce od sad, ja bi to sve odavno vec sklonio bagerima pa ko hoce nek ostane unutra, proucio mu fatihu ili zvao popa da mu da posljednju pomast, sta vise glume,a najtuznije je sto tu nema nikoga nikad, ponekad kad prodjem po danu provrzma se neko, al nema nikoga ni da noci ni nista, ja bi to samo ostro i gotovo, hebo ti pravnu i demokratsku drzavu, tiranije je najbolja, imas koliko imas i jos si sretan zbog toga jer ne mozes bolje, sad ce mi se neko naci pametan da me citira i navodi kako su ovog ili onog tirana svrgnuli, ne trosite rijeci nisam vam ja od historije bas.........zgazit sve one satore treba.......a vi bi jos i na proteste, ZA STA????? da vam grad lici na ruglo, uostalom znam da u sarajevu pa i na ovom forumu ima najmanje sarajlija, a ovi dosljaci navikli da im satori budu pored puta pa i ne trzaju, da vam jos na bascarsiji stavimo veliku stalu da se osjecate kao kod kuce :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Sarafcina

Post by Sarafcina » 23/07/2007 13:01

TareSA wrote:PA zar nije dosta vise onog rugla u centru grada, nista dobili nisu do sad, niti ce od sad, ja bi to sve odavno vec sklonio bagerima pa ko hoce nek ostane unutra, proucio mu fatihu ili zvao popa da mu da posljednju pomast, sta vise glume,a najtuznije je sto tu nema nikoga nikad, ponekad kad prodjem po danu provrzma se neko, al nema nikoga ni da noci ni nista, ja bi to samo ostro i gotovo, hebo ti pravnu i demokratsku drzavu, tiranije je najbolja, imas koliko imas i jos si sretan zbog toga jer ne mozes bolje, sad ce mi se neko naci pametan da me citira i navodi kako su ovog ili onog tirana svrgnuli, ne trosite rijeci nisam vam ja od historije bas.........zgazit sve one satore treba.......a vi bi jos i na proteste, ZA STA????? da vam grad lici na ruglo, uostalom znam da u sarajevu pa i na ovom forumu ima najmanje sarajlija, a ovi dosljaci navikli da im satori budu pored puta pa i ne trzaju, da vam jos na bascarsiji stavimo veliku stalu da se osjecate kao kod kuce :x :x :x :x :x :x :x :x :x

premjesti zgradu skupstine u Dejcice, pa ce svi protestvovati u Dejcicima, a nece ti kvariti pogled...
koje sve idiotarije covjek ovdje nece cuti.
ljudi imaju pravo da demonstriraju. I jesu, nepismeni su mozda, mozda su i glupi (kad na onim tablima na dva mjesta pisu RULARNIM )... ali su u pravu sto dizu frku i protestvuju.

problem je sto je u ovoj drzavi lijek.. nesto drugo.. gradjanska neposlusnost za pocetak... kasnije i nesto vise.
od protesta 1.8. na 45 stepeni kad svako normalan gleda da se izgubi iz ovog dzehenema... nema nista.

ali nama sada treba neki masovni oblik protesta... citava masinerija...
neka sitnica koju svako moze danas uraditi... sutra usput ponoviti, ali da je rezultat vidljiv i da ne trebaju ljudi koji ce to sve nadgledati i voditi. nesto tipa da im se ispred skupstine ili na ferhadiji u znak protesta.. makar zvaka zalijepi na neki zid... ono, da svaki stranac i politicar odmah vide sta ljudi misle o ovoj vlasti.

uvijek dobar post

Post by uvijek dobar post » 23/07/2007 13:13

najlakse je naci opravdanja i dobar razlog da ne izadjes na ulicu i protestujes.
ja cu 01.08. svakako doci pred ZZI i protestovatil
boli me neka stvar hoce li biti 5, 10 ili 100000 ljudi.
ako cu cekat vas koji samo palamudite, mogu se komotno objesit.

sram i stid da vas bude, pocrkali od gladi dabogda!!! a i djeca vam nemala sta jesti, ako uopste budete imali normalnu djecu mamlazi nijedni

_BosanaC

Post by _BosanaC » 23/07/2007 13:20

TareSA wrote:PA zar nije dosta vise onog rugla u centru grada, nista dobili nisu do sad, niti ce od sad, ja bi to sve odavno vec sklonio bagerima pa ko hoce nek ostane unutra, proucio mu fatihu ili zvao popa da mu da posljednju pomast, sta vise glume,a najtuznije je sto tu nema nikoga nikad, ponekad kad prodjem po danu provrzma se neko, al nema nikoga ni da noci ni nista, ja bi to samo ostro i gotovo, hebo ti pravnu i demokratsku drzavu, tiranije je najbolja, imas koliko imas i jos si sretan zbog toga jer ne mozes bolje, sad ce mi se neko naci pametan da me citira i navodi kako su ovog ili onog tirana svrgnuli, ne trosite rijeci nisam vam ja od historije bas.........zgazit sve one satore treba.......a vi bi jos i na proteste, ZA STA????? da vam grad lici na ruglo, uostalom znam da u sarajevu pa i na ovom forumu ima najmanje sarajlija, a ovi dosljaci navikli da im satori budu pored puta pa i ne trzaju, da vam jos na bascarsiji stavimo veliku stalu da se osjecate kao kod kuce :x :x :x :x :x :x :x :x :x

Jesul' te to tako u Bosnjackoj gimnaziji ucili? I jesi li bio s tom istom gimnazijom na protestima povodom nekakvih karikatura u zemlji s kojom nemas nista?

De se poklopi usima i suti, svega ti... Sarajevo ce metropola postati bas s takvim kao ti.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 23/07/2007 13:22

uvijek dobar post wrote:najlakse je naci opravdanja i dobar razlog da ne izadjes na ulicu i protestujes.

sram i stid da vas bude, pocrkali od gladi dabogda!!! a i djeca vam nemala sta jesti, ako uopste budete imali normalnu djecu mamlazi nijedni

Kao sto rekoh - narod upravo ima ono sto zasluzuje. Na jednoj temi kukaju kako parlamentarci dizu regrese a na drugoj nemaju za sta da se bune.

Potpisujem te u potpunosti.

danas

Post by danas » 23/07/2007 13:23

komi wrote:nasilne prosteste želim :D

slazem se kolega :oops: :D nista bez degeneka :wink:

TareSA

Post by TareSA » 23/07/2007 13:32

uvijek dobar post wrote:najlakse je naci opravdanja i dobar razlog da ne izadjes na ulicu i protestujes.

necu imati djecu m+mlaze jedan, a dabogda i tebi isto ko i meni bilo, samo ja se ne brinem otjerali ste vi seljaci sve gradjane iz ovog grada ne trebamo mi premjestati zgradu u Dejcice ovo je postalo Dejcice samo od sebe......fuj kad vam vidim face povraca mi se, al da je samo nesto protestvovat.....granicu bi ja stavio na sarajevo, ne bi vi meni ni studirali ovdje a nemoli ministri postajali..mogli bi posjetiti sarajevo na 24 sata i to s vizom, znaci ne moze ni to svako, smijete posjesti cevape i popiti malo vode i vozi kuci...al znam ja asfalt vam se svidio niste ludi opet u opanke, samo je problem sto nikad ni na asfaltu niste izasli iz njih djaba vam Dolce i Gabana...eeee jadne duse......idite na proteste dabogda vas policija suzavcima otjerala i smrkovima za vodu,al do Pazarica da se nikad ne vratite, pa vam nece naumpast vise nikad,sram da vas bude...ruglo od grada praviti :x :x :zzzz:
Last edited by TareSA on 23/07/2007 13:34, edited 1 time in total.

danas

Post by danas » 23/07/2007 13:33

laki je danas malo nervozan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TareSA

Post by TareSA » 23/07/2007 13:36

_BosanaC wrote:
Jesul' te to tako u Bosnjackoj gimnaziji ucili?

Ti bi bio sretan da si mogao i tebe da uce......chemer

_BosanaC

Post by _BosanaC » 23/07/2007 13:37

danas wrote:laki je danas malo nervozan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nego da te pitam :D Jesil' i ti zbog vode i cevapa otisla nazad? :lol: :lol: :lol: :lol:

_BosanaC

Post by _BosanaC » 23/07/2007 13:38

TareSA wrote:
_BosanaC wrote:
Jesul' te to tako u Bosnjackoj gimnaziji ucili?

Ti bi bio sretan da si mogao i tebe da uce......chemer

Ja sta neg' cemer, moj Tare... Ako su i ostali k'o ti, cemer je slaba rijec za to.

black
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times

Post by black » 23/07/2007 13:39

:thumbup:

Ergot

Post by Ergot » 23/07/2007 13:39

laki je danas malo retardiran, kao i uvijek.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 23/07/2007 13:40

black wrote:

:thumbup:

Molicu da ovo udje u kakvu arhivu :D

danas

Post by danas » 23/07/2007 13:40

_BosanaC wrote:

Nego da te pitam :D Jesil' i ti zbog vode i cevapa otisla nazad? :lol: :lol: :lol: :lol:

ma nisam :D nego cekam da naprave stalu na carsiji pa da se vratim u 'svoje' :D :D :D

Sarafcina

Post by Sarafcina » 23/07/2007 13:47

TareSA wrote:

necu imati djecu m+mlaze jedan, a dabogda i tebi isto ko i meni bilo, samo ja se ne brinem otjerali ste vi seljaci sve gradjane iz ovog grada ne trebamo mi premjestati zgradu u Dejcice ovo je postalo Dejcice samo od sebe......fuj kad vam vidim face povraca mi se, al da je samo nesto protestvovat.....granicu bi ja stavio na sarajevo, ne bi vi meni ni studirali ovdje a nemoli ministri postajali..mogli bi posjetiti sarajevo na 24 sata i to s vizom, znaci ne moze ni to svako, smijete posjesti cevape i popiti malo vode i vozi kuci...al znam ja asfalt vam se svidio niste ludi opet u opanke, samo je problem sto nikad ni na asfaltu niste izasli iz njih djaba vam Dolce i Gabana...eeee jadne duse......idite na proteste dabogda vas policija suzavcima otjerala i smrkovima za vodu,al do Pazarica da se nikad ne vratite, pa vam nece naumpast vise nikad,sram da vas bude...ruglo od grada praviti :x :x :zzzz:

i takvi kao ti treba da prave glavni grad .. i da ga vode?!?!?!?!
dje si Kim Il Sun :D

Post Reply