Promocija na facebooku

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
laly

Promocija na facebooku

Post by laly » 29/03/2016 00:13

Bavim se prodajom svadbenih ukrasa i platila sam promociju stranice na facebooku 1 $ Medjutim sad na stranici stoji:
Amount You Owe: $3.91 USD
We were unable to charge your ad account using PayPal account ..... Please add a new payment method or visit PayPal to fix this issue and try charging it again.

Zna li neko sta je ovo ? Ovaj iznos koji dugujem se povecava, a kada pokusam platiti preko paypala ne moze, trazi da odredim novi nacin placanja. Zasto ne mogu platiti preko paypala? Racun mi funkcionise jer sam nesto kupovala preko e-baya.

KB9

Re: Promocija na facebooku

Post by KB9 » 29/03/2016 08:19

kad ti lihvari pokucaju na vrata

apsidejzi

Post by apsidejzi » 29/03/2016 08:43

Haj ti pogledaj jel 1 dolar dnevno ili ukupno. Imas tu kamaru caka da biras. Mozes postaviti i maksimalni limit.

Jel reklamiras samo stranicu ili odredjeni post ili oboje?

Burkoff

Post by Burkoff » 30/03/2016 21:53

Ja sam pokusao platiti drugu na facebook-u paypal-om reklamu i isto mi se desilo kao i tebi. Razgovarao sam sa bankom koja mi je dala karticu i koja je povezana sa paypal i problem je u nacinu kako facebook povlaci/potrazuje novce sa paypal povezane kartice. To je bilo prije 3 mjeseca. Znaci da jos nikada to nisu rijesili. Ipak ti ako hoces provjeri sa svojom bankom i potrazi odgovornu osobu koja je malo upucenija u internet placanje pa ce ti potvrditi sto sam vec rekao. :)

CaneBos

Post by CaneBos » 31/03/2016 11:01

Ti si mozda stavila 1$, ali nisi stavila ogranicenje na vrijeme ili ti je to ogranicenje bilo za par dana, za vrijeme koje je iznos dostigao 3$ i nesto.
Obzirom da imas paypal koji funkcionira placanje bi trebalo biti ok izuzev ako nije doslo do zagucenja transakcija po kreditnoj kartici. U tom slucaju bankovni sistem automatski blokira transakcije, pozoves call centar banke i rijesice oni to.
Ako nije to, onda direktno ukucaj broj svoje kreditne kartice i podatke kao drugi payment method i rijesi tako.

pozz

Post Reply