Profesionalno sminkanje

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...
cmedos

Profesionalno sminkanje

Post by cmedos » 03/09/2011 21:52

Pozdrav svima,

Trebala bih jednu informaciju, nisam iz Sarajeva a u cetvrtak cu biti i trebat ce mi profesionalno sminkanje, pa me zanima ako znate da mi preporucite kozmeticki salon negdje na Alipasinom, oko Agrama???

Hvala unaprijed

otherside

Re: Profesionalno sminkanje

Post by otherside » 04/09/2011 10:02

to ces ti birati sminkera prema adresi stanovanja da ti bude blize?
svasta :?
nadam se da ti rezultat sminkanja nije jako bitan...

cmedos

Post by cmedos » 04/09/2011 10:50

otherside wrote:to ces ti birati sminkera prema adresi stanovanja da ti bude blize?

Ocigledno nisi shvatila sta sam napisala!
Napisala sam da nisam iz Sarajeva al da cu u cetvrtak biti u Sarajevu i da mi treba profesionalno sminkanje samo za taj dan, nisam napisala da cu zivjeti u Sarajevu, adresu sam napisala zato sto cu biti u tom dijelu Sarajeva i zato sto mi HITNO za taj dan treba profesionalno sminkanje jer imam bitan poslovni sastanak, a ne brini za mene, ako mi se ne bude svidjelo kako me nasminka, sminkat ce me cijeli dan ako treba dok ne uradi kako treba, jer se niko nece igrati na mom licu, ne brini za mene znam se ja snaci i pokazati zube!!! :evil:

otherside

Post by otherside » 04/09/2011 11:15

cmedos wrote:
otherside wrote:to ces ti birati sminkera prema adresi stanovanja da ti bude blize?

Napisala sam da nisam iz Sarajeva al da cu u cetvrtak biti u Sarajevu i da mi treba profesionalno sminkanje samo za taj dan, nisam napisala da cu zivjeti u Sarajevu, adresu sam napisala zato sto cu biti u tom dijelu Sarajeva i zato sto mi HITNO za taj dan treba profesionalno sminkanje jer imam bitan poslovni sastanak, a ne brini za mene, ako mi se ne bude svidjelo kako me nasminka, sminkat ce me cijeli dan ako treba dok ne uradi kako treba, jer se niko nece igrati na mom licu, ne brini za mene znam se ja snaci i pokazati zube!!! :evil:

ma ne brinem ja zbog toga. ali ako je neko ko nema iskustva ili talenta onda ce ti satima "pisati i brisati" , na kraju ti lice nece ni na sta liciti. bolje idi nekome ko je profesionalac a ne nekom ti je "na ruku" zbog adrese.

LilBear

Post by LilBear » 04/09/2011 11:18

kozmeticki salon Vedrana, iza Merkatora na AP. na njihovoj web stranici imas opis i cijene tretmana. sretno! :)

cmedos

Post by cmedos » 04/09/2011 13:08

LilBear wrote:kozmeticki salon Vedrana, iza Merkatora na AP. na njihovoj web stranici imas opis i cijene tretmana. sretno! :)

Hvala mnogo:)

cmedos

Post by cmedos » 04/09/2011 13:21

otherside wrote:
cmedos wrote:

ma ne brinem ja zbog toga. ali ako je neko ko nema iskustva ili talenta onda ce ti satima "pisati i brisati" , na kraju ti lice nece ni na sta liciti. bolje idi nekome ko je profesionalac a ne nekom ti je "na ruku" zbog adrese.

Opet ponavljam, nemam vremena da se vozam po Sarajevu, po guzvi, sa ovakvom vrucinom i trazim kozmeticke salone koji su na "dobrom glasu", treba mi HITNO sminkanje,zato cu otici 3 sata ranije da ako ne bude ok, ima vremena za korekcije.

Osoba iznad mi je preporucila kozmeticki salon Vedrana, nasla sam ih na web-u samo ih trebam kontaktirati sutra ujutro da li mogu ranije doci na posao, s obzirom da rade tek od 11:00h.

SoShy

Post by SoShy » 05/09/2011 12:26

cmedos wrote:Opet ponavljam, nemam vremena da se vozam po Sarajevu, po guzvi, sa ovakvom vrucinom i trazim kozmeticke salone koji su na "dobrom glasu", treba mi HITNO sminkanje,zato cu otici 3 sata ranije da ako ne bude ok, ima vremena za korekcije.

ludilo :D :-)

al na stranu to sto smo malo neodlučni, a možda i nismo :D teta Vedrana je divna. odličan kozmetičar. ne znam za šminkanje.

a simpa mi je i da neko ide profesionalnom šminkeru radi poslovnog sastanka. :D :-) makes u think. :shock:
dobro, sad se samo šalim, bez uvrede cmedos :)

cmedos

Post by cmedos » 05/09/2011 16:46

SoShy wrote:
cmedos wrote:Opet ponavljam, nemam vremena da se vozam po Sarajevu, po guzvi, sa ovakvom vrucinom i trazim kozmeticke salone koji su na "dobrom glasu", treba mi HITNO sminkanje,zato cu otici 3 sata ranije da ako ne bude ok, ima vremena za korekcije.

al na stranu to sto smo malo neodlučni, a možda i nismo :D teta Vedrana je divna. odličan kozmetičar. ne znam za šminkanje.

a simpa mi je i da neko ide profesionalnom šminkeru radi poslovnog sastanka. :D :-) makes u think. :shock:
dobro, sad se samo šalim, bez uvrede cmedos :)

Bez brige, ne ljutim se, jako je bitan sastanak, napredovanje u pitanju tako da i sitnice odluciju, pa cak i sminka...vjeruj mi:)

cmedos

Post by cmedos » 05/09/2011 16:49

SoShy wrote:

al na stranu to sto smo malo neodlučni, a možda i nismo :

imam vremena za sjedenje u salonu naravno, jer se ne "guzvam" sa prometom i gubim strpljenje, bolje sjedit i uzivat nego vozat se i vristat od nervoze

Zelena Carapa

Post by Zelena Carapa » 06/09/2011 10:28

Moje iskustvo sa profesionalnim sminkanjem govori da je nemoguce izaci sa profesionalnog sminkanja sa diskretnom sminkom koja bi odgovarala poslovnom sastanku.
Ja kad god sam rekla diskretno molim vas, sminkerka bi me nafrakala samo tako - valjda da opravda onaj iznos koji dobija po sminkanju. Ne mislim da ti je to opcija za poslovni sastanak osim, ponavljam osim, ako nisi foto model ili u nekom show businessu :D

KatarinaKosaca
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

Post by KatarinaKosaca » 06/09/2011 11:45

Zelena Carapa wrote:Moje iskustvo sa profesionalnim sminkanjem govori da je nemoguce izaci sa profesionalnog sminkanja sa diskretnom sminkom koja bi odgovarala poslovnom sastanku.
Ja kad god sam rekla diskretno molim vas, sminkerka bi me nafrakala samo tako - valjda da opravda onaj iznos koji dobija po sminkanju. Ne mislim da ti je to opcija za poslovni sastanak osim, ponavljam osim, ako nisi foto model ili u nekom show businessu :D

Valjda stvr iskustva. Ja bih uvijek prije šlatila profesionalno šminkanje za poslovni sastanak, nego za nešto privatno. Na ovom privatnom ti se može i omaći :D , nije frka. Za vjenčanje su me profesionalno šminkali i izgledala sam kao bez šminke, a lijepo. Ja sebe ne znam tako diskretno našminkati.. Uvijek mi se omakne malo :lol:

Zelena Carapa

Post by Zelena Carapa » 06/09/2011 11:50

Cijeg iskustva? Mene tita mi sve iskusne sminkerke sminkaju, mislim kad vec idem na profi sminkanje i izvaljujem lovu :) Samo se ne znaju obuzdati i stati na diskretnom. Dobiju inspiraciju da malo naglase ovo ili ono - i kad zavrse - ja spremna za nastup :D

KatarinaKosaca

Post by KatarinaKosaca » 06/09/2011 11:58

Zelena Carapa wrote:Cijeg iskustva? Mene tita mi sve iskusne sminkerke sminkaju, mislim kad vec idem na profi sminkanje i izvaljujem lovu :) Samo se ne znaju obuzdati i stati na diskretnom. Dobiju inspiraciju da malo naglase ovo ili ono - i kad zavrse - ja spremna za nastup :D

:D Moje iskustvo (nisam sem na vjenčanje uzimala tu vrstu usluge), ali je tad bilo baš kako treba... kao da nema šminke. A opet kad sama sebe šminkam imam taj problem "nastupa" :D ... Tako da se u principu jako malo šminkam, da ne bi ličila na pjevaljku.

hocunecu

Post by hocunecu » 06/09/2011 12:13

mogle bi vi i koncert organizovat u svrhu promocije sminke :D

Zelena Carapa

Post by Zelena Carapa » 06/09/2011 12:18

sto se mog pjevanja tice to bi im bila antireklama :D

cmedos

Post by cmedos » 06/09/2011 14:42

KatarinaKosaca wrote:
Zelena Carapa wrote:Moje iskustvo sa profesionalnim sminkanjem govori da je nemoguce izaci sa profesionalnog sminkanja sa diskretnom sminkom koja bi odgovarala poslovnom sastanku.

Valjda stvr iskustva. Ja bih uvijek prije šlatila profesionalno šminkanje za poslovni sastanak, nego za nešto privatno. Na ovom privatnom ti se može i omaći :D , nije frka. Za vjenčanje su me profesionalno šminkali i izgledala sam kao bez šminke, a lijepo. Ja sebe ne znam tako diskretno našminkati.. Uvijek mi se omakne malo :lol:

Inace i ja se sama sminkam za izlaske, svadbe, krstenja...., samo kad je neki bitan poslovni sastanak onda idem kod sminkera i za sada nisam imala problema sa sminkanjem, jer uvijek trazim diskretno i to zaista bude..naravno to je u Zenici, ali sada traziim u Sarajevu jer cu doci dan ranije tamo..i sto je najgore jos nisam nasla salon, zvala ovu Vedranu, zamolila je da otvori sat ranije, da cu joj platit duplu cijenu, no ona nece..jbg:(

KatarinaKosaca

Post by KatarinaKosaca » 06/09/2011 16:04

cmedos wrote: zvala ovu Vedranu, zamolila je da otvori sat ranije, da cu joj platit duplu cijenu, no ona nece..jbg:(

I onda neka mi kažu da umiremo od gladi :-) :-) :-)

maraska

Post by maraska » 06/09/2011 17:06

Evo ti link za temu profesionalno šminkanje u Sarajevu, pa možda nađeš nekog šminkera/šminkericu. Sretno.

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=66519

SoShy

Post by SoShy » 06/09/2011 17:07

cmedos wrote: zvala ovu Vedranu, zamolila je da otvori sat ranije, da cu joj platit duplu cijenu, no ona nece..jbg:(

eh, steta.
ali vjeruj mi, nije guzva tako strasna za odvesti se autom negdje gdje valja. samo je bitno da ima parking. vise od sat vremena na odlazak do grada i povratak nazad mislim da neces izgubiti.

sretno na sastanku, sa profi sminkom ili bez :)

CherryLips

Post by CherryLips » 06/09/2011 19:06

cmedos wrote:
KatarinaKosaca wrote:

Inace i ja se sama sminkam za izlaske, svadbe, krstenja...., samo kad je neki bitan poslovni sastanak onda idem kod sminkera i za sada nisam imala problema sa sminkanjem, jer uvijek trazim diskretno i to zaista bude..naravno to je u Zenici, ali sada traziim u Sarajevu jer cu doci dan ranije tamo..i sto je najgore jos nisam nasla salon, zvala ovu Vedranu, zamolila je da otvori sat ranije, da cu joj platit duplu cijenu, no ona nece..jbg:(

Ako neko ima broj od one sminkerke Maje,postajte ga @cmedos...s njom ce se garant dogovoriti...

cmedos

Post by cmedos » 06/09/2011 19:26

KatarinaKosaca wrote:

I onda neka mi kažu da umiremo od gladi :-) :-) :-)

I ja isto kazem, ponudis im da i vise platis, mrsko gospodi ranije ustati, a treba joj 20 min da me nasminka i dobije duplo, al eto..

cmedos

Post by cmedos » 06/09/2011 19:26

maraska wrote:Evo ti link za temu profesionalno šminkanje u Sarajevu, pa možda nađeš nekog šminkera/šminkericu. Sretno.

http://www.sarajevo-x.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=66519

Hvala Maraska:)

cmedos

Post by cmedos » 06/09/2011 19:27

SoShy wrote:

sretno na sastanku, sa profi sminkom ili bez :)

Hvalaaaa:))

KatarinaKosaca

Post by KatarinaKosaca » 06/09/2011 19:34

Hajd, javi kako je bilo sa šminkanjem. Evo si me zadeverala :razz:

Post Reply