Problemi sa muskarcem

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

blesava

#1 Problemi sa muskarcem

Post by blesava » 06/07/2012 08:04

U dugoj sam vezi, sve stima ali uvijek ima ali...

moj dragi je tip muskarca-najbolje frendice.
naime, jako lako i brzo se zbklizava sa zenskim osobama, sto meni blago receno polako pocinje sve vise ici na zivce.
Problem nastaje jer se on njima povjerava, detalje iz naseg ljubavnog, seksualnog, porodicnog, dristvenog i td. zivota i onda te njegove kvazi prijateljice kao dobiju dojam da mi imamo problematicnu vezu i da njega treba vaditi odatle, pruziti mu savijete i utjehu....a to nosi i druge razlicite probleme....

pa onda kad sretnem te njegove prijateljice ili me gledaju sa visine kao da sam ja neka ostrokondza koja ga drzi na lancu, ili me ignoriraju kao da sam sasvim nebitan dio njegova zivota i sl.

pokusala sam razgovarati, ali on ocigledno ne konta u cemu je problem?

gentoo
System

#2 Re: Problemi sa muskarcem

Post by gentoo » 06/07/2012 08:21

Nickname ti u potpunosti odgovara..

blesava

#3 Re: Problemi sa muskarcem

Post by blesava » 06/07/2012 08:28

Zanemari nik nejm problem je stvaran

michal

#4 Re: Problemi sa muskarcem

Post by michal » 06/07/2012 08:39

blesava wrote: Problem nastaje jer se on njima povjerava, detalje iz naseg ljubavnog, seksualnog, porodicnog, dristvenog i td. zivota
Jesi li ga probala jednostavno zamoliti da se i tebi povjerava s detljima iz vaseg "ljubavnog, seksualnog, porodičnog, društvenog itd. života"?

starii

#5 Re: Problemi sa muskarcem

Post by starii » 06/07/2012 08:44

gentoo wrote:Nickname ti u potpunosti odgovara..
:D :thumbup: :run:

Irelevantan

#6 Re: Problemi sa muskarcem

Post by Irelevantan » 06/07/2012 08:54

blesava wrote:U dugoj sam vezi, sve stima ali uvijek ima ali...

naime, jako lako i brzo se zbklizava sa zenskim osobama, sto meni blago receno polako pocinje sve vise ici na zivce.
Problem nastaje jer se on njima povjerava, detalje iz naseg ljubavnog, seksualnog, porodicnog, dristvenog i td. zivota i onda te njegove kvazi prijateljice kao dobiju dojam da mi imamo problematicnu vezu i da njega treba vaditi odatle, pruziti mu savijete i utjehu....a to nosi i druge razlicite probleme....

pa onda kad sretnem te njegove prijateljice ili me gledaju sa visine kao da sam ja neka ostrokondza koja ga drzi na lancu, ili me ignoriraju kao da sam sasvim nebitan dio njegova zivota i sl.

Pa recimo da ti je dečko idiot 8-)

Neznam da li ti je to palo na pamet :?:

duplanula

#7 Re: Problemi sa muskarcem

Post by duplanula » 06/07/2012 08:58

Ako si pokusavala da mu na lijep i kulturan nacin objasnis, a on i dalje ne konta (ili se pravi da ne konta) onda budi ti MUSKO u vezi, daj mu ozbiljno do znanja da se ne zahebaje sa tobom. I onda ces vidjeti kakvog stvarno "muskarca" imas pored sebe. A iskreno, nikada nisam cuo za takvog tipa muskarca, koji se jada prijateljicama "just for fun" jer tako ispade.

A mozda imate drugaciju viziju da sve stima :D (zapitaj se i to)

jos_uvijek_sanjam

#8 Re: Problemi sa muskarcem

Post by jos_uvijek_sanjam » 06/07/2012 08:59

Ako tebe voli i ako je veza ozbiljna, ako te vidi dugorocno pored sebe, nema i ne smije biti prostora ni za kakve toliko bliske jaranice. Tim curama ocito fali muske paznje, pa koriste tvog momka da bi je dobile, a on je i nudi. Vjerujem da one uzivaju sto imaju upliv u vasu privatnost, hrane se, dobro svima, osim tebi. Ti se grizes.
Imas 2 izbora. Ili njega da posadis ispred sebe i kazes mu da ne moze i cura i bas toliko bliske jaranice i da se ne moze jednaka paznja poklanjati i curi i jaranicama, ili ako imas mudrosti i strpljenja da ih nad*ebes sve redom. Jednostavno mu ne ostavljaj prostor da se s njima druzi mimo tebe, uvijek budi prisutna i s njima sasvim korektna, cak i ljubazna. Ako budu izazivale, postavi ih na mjesto direktno bez okolisanja, licem u lica. Ako se on usprotivi, znaci da su mu bitnije od tebe i dalje ti je jasno sta trebas raditi. Nije i ne smije biti normalno da tvoj frajer raznosi stvari iz vase privatnosti i intime pred njima. Ako nije dovoljno pametan da to sam shvati, onda je bezobrazan, pravi se budala, ili te ne cijeni dovoljno. U svakom slucaju, ne dozvoli takve stvari sebi.

jos_uvijek_sanjam

#9 Re: Problemi sa muskarcem

Post by jos_uvijek_sanjam » 06/07/2012 09:03

duplanula wrote:Ako si pokusavala da mu na lijep i kulturan nacin objasnis, a on i dalje ne konta (ili se pravi da ne konta) onda budi ti MUSKO u vezi, daj mu ozbiljno do znanja da se ne zahebaje sa tobom. I onda ces vidjeti kakvog stvarno "muskarca" imas pored sebe. A iskreno, nikada nisam cuo za takvog tipa muskarca, koji se jada prijateljicama "just for fun" jer tako ispade.

:thumbup:
Ma kakvo jadanje, i njemu fali paznje, a pronalazi je u tom drustvu glupaca, koje mu djevojku ogovaraju. A one jedva cekaju nove epizode iz njihove veze, da se hrane, slade i da imaju o cemu da mahalaju. Nisu te cure ni bitne, ni krive, to je sad do njega. Ako ne kaze: ok, u pravu si, pretjerao sam..sta ce mi uostalom jaranice pored tebe, treba da ga sutne sto prije.

baustelac

#10 Re: Problemi sa muskarcem

Post by baustelac » 06/07/2012 09:06

duplanula wrote:Ako si pokusavala da mu na lijep i kulturan nacin objasnis, a on i dalje ne konta (ili se pravi da ne konta) onda budi ti MUSKO u vezi, daj mu ozbiljno do znanja da se ne zahebaje sa tobom. I onda ces vidjeti kakvog stvarno "muskarca" imas pored sebe. A iskreno, nikada nisam cuo za takvog tipa muskarca, koji se jada prijateljicama "just for fun" jer tako ispade.

To je onaj latentni samo jos nije skonto :dance:

male_okice

#11 Re: Problemi sa muskarcem

Post by male_okice » 06/07/2012 11:33

Irelevantan wrote:
blesava wrote:U dugoj sam vezi, sve stima ali uvijek ima ali...

Pa recimo da ti je dečko idiot 8-)

Neznam da li ti je to palo na pamet :?:
covjek ukratko objasnio sve

blesava

#12 Re: Problemi sa muskarcem

Post by blesava » 06/07/2012 11:39

OK, IDIOT I STA SAD?

TO sam i ja shvatila, ali ima li iko ikakav savijet kako ga natjerati da prestane da laprda?

duplanula

#13 Re: Problemi sa muskarcem

Post by duplanula » 06/07/2012 11:40

blesava wrote:OK, IDIOT I STA SAD?

TO sam i ja shvatila, ali ima li iko ikakav savijet kako ga natjerati da prestane da laprda?
Mozda da procitas sta ti se pise, ili cekas da neko kaze sto si ti vec zacrtala u glavi?

Hemera

#14 Re: Problemi sa muskarcem

Post by Hemera » 06/07/2012 11:41

odyeb ga pa nece iamt o cemu da laprda

male_okice

#15 Re: Problemi sa muskarcem

Post by male_okice » 06/07/2012 11:49

pa prvo ti moras shvatiti da ti ne mozes njega natjerati ni nasto jer mu nisi mama, ne mozes ga ni preodgojiti ako on sam ne zeli da promjeni to u svom karakteru onda ti ostaju 2 opcije ili ti to prihvati ili ga se kani. Trece nema ako si vec ispucala opciju da razgovaras sa njim da mahalanje o intimnim stvarima u vasoj vezi nije ok.

kokuz_sa

#16 Re: Problemi sa muskarcem

Post by kokuz_sa » 06/07/2012 12:01

kazes

"gledaju me s visine kao da sam ja neka ostrokondza koja ga drzi na lancu"

pitanje je jesil??
:mrgreen:

et momak ima par jaranica s kojima se druzi a ti pjenis..

to j eono 1 strana price koja je moguca..

a druga
pa rekla si da si u duzoj vezi..pa malo to postane onako monotono..ili sve isto da kazem..pa onda bi on sta da drugo proba pa da malo smiri hormone

BlueBlood

#17 Re: Problemi sa muskarcem

Post by BlueBlood » 06/07/2012 12:09

Imam rijesenje za tebe al nije za foruma ;-)

amko76

#18 Re: Problemi sa muskarcem

Post by amko76 » 06/07/2012 12:10

kokuz_sa wrote:kazes

"gledaju me s visine kao da sam ja neka ostrokondza koja ga drzi na lancu"

pitanje je jesil??
:mrgreen:

et momak ima par jaranica s kojima se druzi a ti pjenis..

to j eono 1 strana price koja je moguca..

a druga
pa rekla si da si u duzoj vezi..pa malo to postane onako monotono..ili sve isto da kazem..pa onda bi on sta da drugo proba pa da malo smiri hormone
Ja čitam ali mi mrsko da pišem i upravo ovo bih rekao. Kakav bre muškarac najbolja frendica :shock: O čemu vi? :shock:

Frendica mi može biti samo neka koja je ružna, ostale zna se za šta će mi :D

Lounge Act

#19 Re: Problemi sa muskarcem

Post by Lounge Act » 06/07/2012 12:23

.
Last edited by Lounge Act on 03/01/2015 13:16, edited 1 time in total.

MedenoSrce

#20 Re: Problemi sa muskarcem

Post by MedenoSrce » 06/07/2012 12:36

Mene samo cudi da se do sada niko od nasih vrlih forumasa nije ponudio da tebi bude drug. Steta je da on ima drugarice, a da ti nemas druga kojem se mozes izjadati.

Ghost_Rider_XXX

#21 Re: Problemi sa muskarcem

Post by Ghost_Rider_XXX » 06/07/2012 12:48

Znači svjesna si da je idiot ili si samo ljuta?
ako je idiot koji će ti moj, ostaviš ga i nafataš nekoga ko je manje idiot.

Ako neko nema dovoljno poštvanja prema tebi i vašoj vezi, nego priča okolo o vašim problemima, treba da dobije crveni karton.

jos_uvijek_sanjam

#22 Re: Problemi sa muskarcem

Post by jos_uvijek_sanjam » 06/07/2012 12:54

Nista od te ljubavi i veze, ako ti njega moras da TJERAS. On SAM mora znati gdje je granica. A i kad kazes da te te djevojke dozivljavaju ko ostrokondzu, onda se nema sta zakljuciti nego da on tebe ustvari TRACA pred njima. Jada se, kuka, povjerava, trazi savjet, a zbog cega to valjda ti najbolje znas. Jedna od njih sigurno ceka pravi momenat da raskinete pa da ga adekvatno utjesi. Uskoro ces ti biti ta koja nema razumijevanja, koja je ljubomorna, posesivna itd..a te drugarice bas ono sto mu treba. Trazila si savjet, ja bih mu doslovno zaprijetila da cu raskinuti ako nastavi tu vrstu druzenja. Pa ako te voli, nece ti prkositi.

JThomas

#23 Re: Problemi sa muskarcem

Post by JThomas » 06/07/2012 13:10

:zoka: možda i jeste oštrokondža, možda je to razlog?

madner

#24 Re: Problemi sa muskarcem

Post by madner » 06/07/2012 13:19

Mislim da to mozes provjeriti tako sto mu ponudis tricu sa nekom od njegovih frendica. Ako i tebi posvetu jednaku paznu kao i njoj sve je ok.

MedenoSrce

#25 Re: Problemi sa muskarcem

Post by MedenoSrce » 06/07/2012 13:25

JThomas wrote::zoka: možda i jeste oštrokondža, možda je to razlog?
Sve će se popraviti ako ga ucijeni raskidom.

Post Reply