Problem pasa lutalica vol. 2

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Locked
AmirBaa

Problem pasa lutalica vol. 2

Post by AmirBaa » 19/03/2016 01:38

Posto vidim da se ne namjerava otkljucati prosla tema (mora i klix prezivljavati nekako, a dogs trust im uveliko pomaze u tome :) ). Danas mi jedna veterinarska inspektorica rece da su negdje u sarajevu psi lutalice bukvalno rastrgali petogodisnje dijete i ogroman je belaj nastao, cudi me da danas mediji nisu nista izvjestavali, ali ocekujem u narednim danima :)

Pandakonda

Re: Problem pasa lutalica vol. 2

Post by Pandakonda » 19/03/2016 01:40

AmirBaa wrote:Posto vidim da se ne namjerava otkljucati prosla tema (mora i klix prezivljavati nekako, a dogs trust im uveliko pomaze u tome :) ). Danas mi jedna veterinarska inspektorica rece da su negdje u sarajevu psi lutalice bukvalno rastrgali petogodisnje dijete i ogroman je belaj nastao, cudi me da danas mediji nisu nista izvjestavali, ali ocekujem u narednim danima :)
Sve dok ne ugrize nekog guzonjinog sina neće se to pokrenut sa mrtve tačke.

vješalica

Post by vješalica » 19/03/2016 01:51

Bez obzira na sve ne zapocinji tako ti boga dragog

AmirBaa

Post by AmirBaa » 19/03/2016 01:52

vješalica wrote:Bez obzira na sve ne zapocinji tako ti boga dragog
samo odsetaj dalje, ne moras na svakoj temi biti aktivan :thumbup:

Tomahawk11
Globalni moderator

Post by Tomahawk11 » 19/03/2016 07:16

AmirBaa wrote:Posto vidim da se ne namjerava otkljucati prosla tema (mora i klix prezivljavati nekako, a dogs trust im uveliko pomaze u tome :) ). Danas mi jedna veterinarska inspektorica rece da su negdje u sarajevu psi lutalice bukvalno rastrgali petogodisnje dijete i ogroman je belaj nastao, cudi me da danas mediji nisu nista izvjestavali, ali ocekujem u narednim danima :)
Bukvalno rastrgali? Ima li kakva info o tome?

splinter

Post by splinter » 19/03/2016 08:16

Tomahawk11 wrote:
Bukvalno rastrgali? Ima li kakva info o tome?
Ma i meni je to malo suhveli

-LIBERO-
Čiča Gliša
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

Post by -LIBERO- » 19/03/2016 08:40

Ako se potvrdi info o rastrgavanju djevojcise, sto se iskreno nadam da nije istina, otkljucat cemo temu.

Druga stvar. Zbog tvrdje da smo kao neki placenici 'dog trasta'...sto je naravno cista laz, i zbog tendencioznog pisanja, i kao razotkrivanja nekoga i necega, a direktnih optuzbi, imas upozorenje.

Ili dokazi, i bujrum sa optuzbama da smo neciji placenici, ili se suzdrzi od takvih optuzbi, jer su klasicne izmisljotine i kleveta.

Ide tema pod kljuc, nadam se da to za djevojcicu nije istina.

A mi idemo brojati pare od DT. :zzzz: :mrgreen: :run:

Locked