Problem nosne sluznice

Sve o zdravlju...
Post Reply
cigara

Problem nosne sluznice

Post by cigara » 22/03/2012 22:42

Ovako, kod moje djevojke se pocela raspadati (bukvalno) sluznica u jednoj nozdrvi. Povremeno krvarenje i bolovi. Izgleda bukvalno kao da joj se (malo glup primjer) slina zalijepila za nozdrvu, krasta se stvorila i kao malo udubljenje. Vadila je nalaze, nisu bakterije u pitanju, bila kod 3-4 doktora koji nisu mogli uspostaviti tacnu dijagnozu, predpostavljaju da je neki tezi oblik upale ili prehlade.
Zanima me da li je neko od vas imao takav ili slican slucaj.

zgiba

Re: Problem nosne sluznice

Post by zgiba » 23/03/2012 10:25

cigara wrote:Ovako, kod moje djevojke se pocela raspadati (bukvalno) sluznica u jednoj nozdrvi. Povremeno krvarenje i bolovi. Izgleda bukvalno kao da joj se (malo glup primjer) slina zalijepila za nozdrvu, krasta se stvorila i kao malo udubljenje. Vadila je nalaze, nisu bakterije u pitanju, bila kod 3-4 doktora koji nisu mogli uspostaviti tacnu dijagnozu, predpostavljaju da je neki tezi oblik upale ili prehlade.
Zanima me da li je neko od vas imao takav ili slican slucaj.

Moze biti i herpes (virusno)

madnessa

Re: Problem nosne sluznice

Post by madnessa » 23/03/2012 10:30

Ja imam sličan problem sa lijevom nozdrvom. Kad god mi se stvore kruste od suhog zraka, naročito nakon spavanja, moram da koristim sprej ili da dobro navlažim nos i da otklonim nakupine. Svako čačkanje izaziva krvarenje. Navikla sam se, pa više ne diram i nemam problema.

Post Reply