problem cd player
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
r4zer
- Posts: 4
- Joined: 22/02/2010 14:42
#1 problem cd player
eh molio bi ako iko zna da odgovori naime problem je slijedeci.kada pustim muziku normalno pojacam malo vise nakon izvjesnog vremen cd player automatski prebaci sa cd na radio to mi je vis pocelo ici na zivce pa ako ko zna molio bi da pomogne...hvala unaprijed
-
Grga07
- Posts: 175
- Joined: 27/12/2009 22:35
#2 Re: problem cd player
a jel ti radi cd kad ti se to desi pa ukljucis cd opet? Mozda motoric zaglavi,pa prebaci na radio..
-
r4zer
- Posts: 4
- Joined: 22/02/2010 14:42
#3 Re: problem cd player
ne jednostavno prebaci na radion i kad pritisnem da prebaci na cd nece vec moram cd ponovo izbaciti pa ubaciti i tad nekad nehtjedne.Grga07 wrote:a jel ti radi cd kad ti se to desi pa ukljucis cd opet? Mozda motoric zaglavi,pa prebaci na radio..
-
Grga07
- Posts: 175
- Joined: 27/12/2009 22:35
#4 Re: problem cd player
to se zna desit kad se motoric zaglavi recimo, al to bi mi bilo jasno da on prekine kad zveknes na rupu i sl, al ovako... ako mozes rastavi ga pa dobro sve ocisti, ako se moze doc do lasera..kod mene je kenwood neki bio pa si ga mogo rastavit u tiftike, a kakvi su ostali po tom pitanju neznam...
pozz
pozz
- mayab
- Posts: 30844
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#5 Re: problem cd player
Ne napisa ti koja ti je marka tog CD playera, i koliko je star
- Aurea Mediocritas
- Posts: 362
- Joined: 24/05/2009 02:04
#6 Re: problem cd player
Iskljuci PTY funkciju na radiju. Neke radio stanice pocnu emitovati RDS signal za vijesti (ili vec nesto drugo) i kada je na tvom radiju PTY ukljucen i odabrane vijesti (ili vec nesto drugo) automatski se gasi CD i ukljucuju se vijesti (ili vec nesto drugo sto je odabrano).....
- Qler
- Posts: 25829
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#7 Re: problem cd player
ili se pregrije, pa prebaci na radio, da ohladi malo CD pogon
