Problem auto daljinski
Moderators: _BataZiv_0809, anex
-
somebody7
- Posts: 15
- Joined: 13/07/2010 23:02
#1 Problem auto daljinski
Ugradio sam daljnsko zakljucavanje na Mondeo 2008g i sad mi se pojavljuje problem da kad padne kisa, mogu otkljucati, ali ne mogu zakljcati na daljisnki..
tom prilikom sva 4 zmigavca reagiraju ali brave nece da se zatvore.
sto bi mogao biti problem, i tko bi mogao to uspjesno rješiti od mehanicara u Sarajevu?
hvala
tom prilikom sva 4 zmigavca reagiraju ali brave nece da se zatvore.
sto bi mogao biti problem, i tko bi mogao to uspjesno rješiti od mehanicara u Sarajevu?
hvala
-
tavustavus
- Posts: 244
- Joined: 08/04/2010 22:33
#2 Re: Problem auto daljinski
emir icindic na butmiru autoelektricar sigurno ce ti rijesiti problems lijeve strane kuca ima reklama odmah s pocetka butmira kuca ima zuti mostic...061 437 392 emir
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#3 Re: Problem auto daljinski
Meni prvo nije jasno sto si ga ugradjivao? Nije moguce da nema fabricko?
-
edoze
- Posts: 175
- Joined: 05/09/2008 18:52
- Location: Zenica
#4 Re: Problem auto daljinski
stede u fordu izgleda
nisam znao da u bilo koje auto,vise klase,novije od 2005 fabricki ne dolazi daljinac
nisam znao da u bilo koje auto,vise klase,novije od 2005 fabricki ne dolazi daljinac
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#5 Re: Problem auto daljinski
Ma mondeo od 1998 ima daljinsko kao standaradnu opremu, a ne 2008.
- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#6 Re: Problem auto daljinski
ne kontam kako ovaj iz 2008 nema daljinsko zaključavanje? e svašta...
-
nino90
- Posts: 1352
- Joined: 26/04/2007 19:36
#8 Re: Problem auto daljinski
fali daljinac XDHAVANA wrote:Nešta ovde ne štima![]()
- citroen
- Posts: 5863
- Joined: 19/05/2009 18:08
- Location: Sarajevo,memli strana
#9 Re: Problem auto daljinski
Covjek je valjda ugradio 2008 godine daljinsko u mondeo koji je starije godiste,mozda prvu generaciju,a sad ne fercera...0vaj mondeo iz 2008 prica sa vozacem kad je dosadno a da nema obicni daljinac

- metar_drva
- Posts: 1202
- Joined: 26/08/2009 18:51
#10 Re: Problem auto daljinski
aee, to ima smislacitroen wrote:Covjek je valjda ugradio 2008 godine daljinsko u mondeo koji je starije godiste,mozda prvu generaciju,a sad ne fercera...0vaj mondeo iz 2008 prica sa vozacem kad je dosadno a da nema obicni daljinac![]()
-
edoze
- Posts: 175
- Joined: 05/09/2008 18:52
- Location: Zenica
#11 Re: Problem auto daljinski
ak je tako,onda provjeri mase,da ti gdje ne ulazi voda,oko tog sklopa i slicno
mozda voda smeta motoricu u vozacevim vratima,pa on ne odradi,a koliko se ja kuzim,on daje signal i ostalim motoricima da odrade
moze tu bit 100 zezancija,nista bez instrumenta
-
somebody7
- Posts: 15
- Joined: 13/07/2010 23:02
#12 Re: Problem auto daljinski
auto je 1999g,na originalnom kljucu je bio daljinski, ali kad sam ga kupio nije radio taj fabricki jer je mijenjan akumulator i kljuc je valjda bio kodirao se.
Ja sam ugradio 2008 novi daljinski i radio je sve do sad normalno,medjutim cim je malo vlazno il kisa padne, otkljucavanje radi normalno ali zakljucavanje nece,samo blicnu zmigavci ali brave nece pa moram sa suvozaceve strane da kljucem fizicki zakljucam,eto, to je mj problem
Ja sam ugradio 2008 novi daljinski i radio je sve do sad normalno,medjutim cim je malo vlazno il kisa padne, otkljucavanje radi normalno ali zakljucavanje nece,samo blicnu zmigavci ali brave nece pa moram sa suvozaceve strane da kljucem fizicki zakljucam,eto, to je mj problem
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#13 Re: Problem auto daljinski
Velika razlika 1999 - 2008. godina. Mi svi kontali ovaj novi Mondeo kad ono ....
Aleee aleeeeeeeee
Aleee aleeeeeeeee
-
edoze
- Posts: 175
- Joined: 05/09/2008 18:52
- Location: Zenica
#14 Re: Problem auto daljinski
ma tesko ce ti to neko tastaturom popravit,autoelektricaru nekom i et...vjerovatno ti negdje ulazi voda pa mu smeta
- Qler
- Posts: 25827
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#15 Re: Problem auto daljinski
Ja imam mondea mk2 i slomljen mi je kljuc
pa kad se vratim sa godinjeg odoh u hudiny da mi naprave novi, originalni. Ne bih da ugradjujem naknadno daljinsko jer ima onaj fabricki alarm.

