Prirodni ili destilovani petrolej

Sve o zdravlju...
Post Reply
Korisničkoime

Prirodni ili destilovani petrolej

Post by Korisničkoime » 02/07/2016 15:35

Pozdrav,
Na žalost mom ocu je prekučer dijagnosticiran rak na mokrećnjem mjehuru. Dva dana sam kao lud idem od ljekara do ljekara, tražim savjete, mišljenja, raspitujem se, visim na internetu. Da skratim priču i da vas ne zamaram zbog starosti mog oca (1933 godište) savjet većine ljekara je bio da sjedim i čekam i on i ja i moja cjelokupna porodica. Operacija kojom bi se odstranila mokraćni mjehur ne dolazi u obzir jer je zbog goina nebi preživio, zračenje također ne dolazi u obzir.
Međutim pošto nemam namjeru da sjedim skrštenih ruku i gledam kako mi otac umire dao sam se u potragu za alternativom.
Iz raznih izvora od interneta preko bliskih prijatelja kao i od jednog ljekara (koji doduše nije bio tako direktan) čuo sam za petrolej kao moguću alternativu.
Medjutim petrolej koji se koristi u komercijalne svrhe za lampe ili čak za avione kao pogonsko gorivo nije podoban budući da je kao takav otrovan.
Ono što je potrebno je čisti, 100 % prirodni petrolej kojeg kao takvog ima samo u Albaniji u mjestu Kluj ili ako se ne me doći do čistog prirodnog onda destilizirani petrolej.
S toga je moje pitanje zna li iko gdje mogu i gdje se ima nabaviti bilo prirodni, čisti petrolej ili destilizirani. Nije problem koliko košta ili ako moram daleko otići ako za ovih par dana ne uspijem naći spremam se otići u Albaniju u taj gradić Kluj.
Moderaciji se izvinjajem ako ova tema postoji kao i ako je neko na temi o raku o ovome pisao, tema o raku je velika jednostavno nisam imao vremena da je cijelu pregledam.

Korisničkoime

Re: Prirodni ili destilovani petrolej

Post by Korisničkoime » 02/07/2016 18:10

Hvala citam vec.
Hvala puno.

nixon69

Post by nixon69 » 10/07/2016 13:03

Nisam citao cijeli tekst,tako da ne znam da li su opisali i to gdje se moze nabaviti.
Nadam se da ce te barem uputiti u pravom smijeru.

https://zelenenovine.wordpress.com/zele ... je-jeftin/

graue_maus

Post by graue_maus » 10/07/2016 13:22

neki dan sam gledala reportazu o grckoj i izmedju ostalog skupljanju smole za petrolej ......kazu da zamire zanimalnje , jer je mukotrpan posao , a petrolej se proizvodi za nekoliko centi od vjestacki sirovina ....

hajjatt

Post by hajjatt » 10/07/2016 19:30

Javi mi se na privat imam procisceni petr.nabavljen u Njemackoj apoteci..

Post Reply