primer,spric kit etc.
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#1 primer,spric kit etc.
Znaci u kojoj radnji konkretno u Sa ima kupiti plastic i metal primer,spric kit i to sve u spreju i da li iko u Sa pravi auto lakove po narudjbi te ih puni u sprejeve (ako uopste iko to radi kod nas).
- shlauf
- Posts: 2505
- Joined: 27/07/2008 23:34
- Location: Made in Sarajevo
#2 Re: primer,spric kit etc.
Prajmer imas kupiti u MARS-ovoj radnji u željinom stadionu a prije ZIGI-jevog otpada ima prodavnica boja i lakova i oni pune u sprejove. Možda tu nadješ sve što ti treba.
Aleee aleeeeeeeeee
Ljubiše mi mog !!!!

Aleee aleeeeeeeeee
Ljubiše mi mog !!!!
- aerosa
- Posts: 3146
- Joined: 08/10/2009 08:36
- Location: Tu negdje na sjeveru...
#3 Re: primer,spric kit etc.
Imaš to na bruku mjesta u gradu, iza Omer Maslića, u Ferde Hauptmana, gotovo svi koji prave boje i lakove za auta su to počeli raditi...
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#4 Re: primer,spric kit etc.
Hvala na odgovorima.Prvenstveno me interesuje kvalitet primera i spric kita ne bi neke žlj marke pa ako moze kakva preporuka bilo bi super 
Ovo mislis na punjenje boje u sprejeve?aerosa wrote:Imaš to na bruku mjesta u gradu, iza Omer Maslića, u Ferde Hauptmana, gotovo svi koji prave boje i lakove za auta su to počeli raditi...
- aerosa
- Posts: 3146
- Joined: 08/10/2009 08:36
- Location: Tu negdje na sjeveru...
#5 Re: primer,spric kit etc.
Da, ako me sjećanje služi ja sam prije par godina uzimao u Ferde Hauptmana boju po broju u sprej boci, a čini mi se da drže sikkens lakove koji su inače veoma kvalitetni.HaHaHa2 wrote:Hvala na odgovorima.Prvenstveno me interesuje kvalitet primera i spric kita ne bi neke žlj marke pa ako moze kakva preporuka bilo bi super
Ovo mislis na punjenje boje u sprejeve?aerosa wrote:Imaš to na bruku mjesta u gradu, iza Omer Maslića, u Ferde Hauptmana, gotovo svi koji prave boje i lakove za auta su to počeli raditi...
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#6 Re: primer,spric kit etc.
I ja sam uzimao vise puta u zgradici od crvene cigle ulica ferde hauptmana cini mi se.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili.
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#7 Re: primer,spric kit etc.
I ja sam uzimao vise puta u zgradici od crvene cigle ulica ferde hauptmana cini mi se.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili. Trebalo bi da imaju plastik primer i ostale dodatke, kit fiber i obicni, a drze i 3m vodobrusni papir. Pozdrav.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili. Trebalo bi da imaju plastik primer i ostale dodatke, kit fiber i obicni, a drze i 3m vodobrusni papir. Pozdrav.
- HaHaHa2
- Posts: 933
- Joined: 03/04/2008 00:21
- Location: Sarajevo
#8 Re: primer,spric kit etc.
Ima ona knjizare pored te zgrade je li tako?Koliko si placao lak ako se sjecas?dadoka84 wrote:I ja sam uzimao vise puta u zgradici od crvene cigle ulica ferde hauptmana cini mi se.
Odlicno su mi pogodili nijansu boje za automobil kojem je originalna boja izblijedila. Kvalitet laka je bio odlican, pokrivanje takodje cista petica. Na drugom autu sam radio popravak karambolke, i nista se nije moglo primjetiti. Boja je bila plavkasto siva i onda bezbojni lak preko. I to su odlicno pogodili. Trebalo bi da imaju plastik primer i ostale dodatke, kit fiber i obicni, a drze i 3m vodobrusni papir. Pozdrav.
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#9 Re: primer,spric kit etc.
Ova je sa lijeve strane pa nazad prema garazama, ima u tom nizu i pekara i auto skola selektor itd. Jedan sprej je bio 15 km cini mi se. Plastik primer bi trebao biti jeftiniji, nekih 3-4 km. 3m vodobrusni papir je bio markica.
