Prikupiti podatke za donaciju od moje kuće?

Forum za humanitarne akcije.
Post Reply
Melissa_1844
Posts: 1
Joined: 10/08/2014 21:14

#1 Prikupiti podatke za donaciju od moje kuće?

Post by Melissa_1844 »

Odlazim Bosnu i povratka u mojoj domovini. Imam neke stvari koje bih želio dati za ljude kojima je to potrebno. Ko sam mogao kontaktirati? Hoće li biti u stanju prikupiti stavke s moje adrese u Dobrinji, Sarajevo.
wolfie
Posts: 895
Joined: 19/10/2010 21:21

#2 Re: Prikupiti podatke za donaciju od moje kuće?

Post by wolfie »

Melissa_1844 wrote:Odlazim Bosnu i povratka u mojoj domovini. Imam neke stvari koje bih želio dati za ljude kojima je to potrebno. Ko sam mogao kontaktirati? Hoće li biti u stanju prikupiti stavke s moje adrese u Dobrinji, Sarajevo.
Ako imas kakvih knjiga koje se ticu gramatike, bogati ih zadrzi.
pogresan smjer
Posts: 119
Joined: 23/05/2012 19:59

#3 Re: Prikupiti podatke za donaciju od moje kuće?

Post by pogresan smjer »

Ja kako vidim, ovo je neko stranac koji napušta BiH, tako da se ne može kritikovati za pravopis. :D

Napiši šta od stvari imaš, možda ima nekih sitnica za koje bude zainteresovanih. Naprimjer, kad se već spominju knjige, ja sam zainteresovan za bilo kakve knjige 8-)

Odjeća i namještaj sigurno imaju gdje otići nakon ovog nevremena.
User avatar
dobojlija81
Posts: 3541
Joined: 20/07/2012 22:03

#5 Re: Prikupiti podatke za donaciju od moje kuće?

Post by dobojlija81 »

wolfie wrote:
Melissa_1844 wrote:Odlazim Bosnu i povratka u mojoj domovini. Imam neke stvari koje bih želio dati za ljude kojima je to potrebno. Ko sam mogao kontaktirati? Hoće li biti u stanju prikupiti stavke s moje adrese u Dobrinji, Sarajevo.
Ako imas kakvih knjiga koje se ticu gramatike, bogati ih zadrzi.
uz duzno postovanje prema namjeri postavljacice al ja se upišah na ovo za knjige gramatike :D
User avatar
@mba
Posts: 3208
Joined: 22/08/2011 12:57
Location: Çanakkale

#6 Re: Prikupiti podatke za donaciju od moje kuće?

Post by @mba »

covjek je najverovatnije prevodio sa nekog stranog jezika an bosanski, najverovatnije preko google translate, zato malo vise postovanja prema covjeku!
Post Reply