prijatelji/ce

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

ramudavala

prijatelji/ce

Post by ramudavala » 13/03/2007 09:05

Evo situacije..zabavljas se preko nekoliko mjeseci s curom.. i dobro ti je..ta tvoja cura ima i prijateljice...sad,par njih, a narocito jedna od njih, je perolaki tip zene..pofatat ce se sa svakim, izlazit i sa ozenjenim muskarcima i sl...u tome svemu kroz zabavljanje vidis da, naravno, tvoja cura nije takva..ali ona za takvu kaze da joj je najbolja/dobra drugarica..sjede na kafi preko dana..izlaze ponekad i navece...sta je bed??! neces da tvoju curu i indirektno preko nje tebe povezuju sa takvim...ne mozes tek tako iskulirat svaku pricu a vezenu za prijateljice i etc. i sta rade forumasi/ce u takvim situacijama?

nebojeplavo

Post by nebojeplavo » 13/03/2007 09:11

Pa kakve veze ima :? Valjda tvoja djevojka zna sta zeli u zivotu :roll:
I ja sam se druzila sa svakakvim tipovima ljudi, i ne mogu reci da je iko od njih me "povukao" za sobom. Ti su mi ljudi bili dragi iz nekih razloga, i bilo mi je fino druziti se s njima, al to ne mora znaciti da nisam postovala njihov izbor, koji nije bio i moj :)

Dirty Harry

Post by Dirty Harry » 13/03/2007 09:20

Ne mozes tu puno uciniti, ako pocnes tek tako prigovarati ... donji si. Prijateljica odnosi pobjedu. Moj ti je savjet tisu, ali prati pomno sta se desava jer sve dok ne budes imao konkretan razlog da nesto poduzmes ili kazes nema svrhe nista poduzimati.

Cary Grant

Post by Cary Grant » 13/03/2007 09:37

Oženi je i zaključaj u kuću. I glavom je... s vremena na vrijeme. Kojom - tvoj izbor :D

mamica papucarka

Re: prijatelji/ce

Post by mamica papucarka » 13/03/2007 09:57

ramudavala wrote:Evo situacije..zabavljas se preko nekoliko mjeseci s curom.. i dobro ti je..ta tvoja cura ima i prijateljice...sad,par njih, a narocito jedna od njih, je perolaki tip zene..pofatat ce se sa svakim, izlazit i sa ozenjenim muskarcima i sl...u tome svemu kroz zabavljanje vidis da, naravno, tvoja cura nije takva..ali ona za takvu kaze da joj je najbolja/dobra drugarica..sjede na kafi preko dana..izlaze ponekad i navece...sta je bed??! neces da tvoju curu i indirektno preko nje tebe povezuju sa takvim...ne mozes tek tako iskulirat svaku pricu a vezenu za prijateljice i etc. i sta rade forumasi/ce u takvim situacijama?

pravo da ti kazem meni je to smijesno :roll:
A imala sam slicnu situaciju. Povremeno sam se druzila sa svojom starom prijateljicom iz osnovne skole o kojoj su pricali 100 prica, a 90% je bilo tacno. Znala sam ja sve sta ona radi, ali sam smatrala da je to njena licna stvar sa cim ja nemam veze. Kontam, ima svoju glavu pa nek misli sa njom :oops:
Medjutim, desavalo mi se da mi neko od raje kaze da ne izlazim sa njom, jer moze neko nesto pomislit :D Ode mi ugled :lol:
Cak mi je i rodjak jedne prilike rekao da pazim s kime se druzim, jer eto i on zabranjuje svojoj zeni da izlazi sa njom na kafu (njegova zena, doticna i ja smo odrasle skupa)...Pravo da ti kazem ja sam se samo nasmijala i prevrnula ocima :D
Meni je sve to mahalski. Ma pusti djevojku neka se druzi sa kim ona hoce. Mislim da moras pustiti da ona odluci da li se sa nekim zeli druziti ili ne :) Ima svoju glavu :)

ramudavala

Post by ramudavala » 13/03/2007 10:32

mama sta cu sa vama :)
ma ok je to..mahalaski,jel?!, ima svoju glavu! i sl. ali to definitivno utice i na mene.. jer ako nekog prozivaju za ovo ili ono i većina toga je i istina pitas se sta tvoja cura radi s takvom osobom..nije to ljubomora..nego postajes i nesiguran, jel ona ona koju ti znas ili koju mozda zna njena drugarica..

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 13/03/2007 11:02

ramudavala wrote:mama sta cu sa vama :)
ma ok je to..mahalaski,jel?!, ima svoju glavu! i sl. ali to definitivno utice i na mene.. jer ako nekog prozivaju za ovo ili ono i većina toga je i istina pitas se sta tvoja cura radi s takvom osobom..nije to ljubomora..nego postajes i nesiguran, jel ona ona koju ti znas ili koju mozda zna njena drugarica..

moras shvatit da ti svoju djevojku tek upoznajes. Pusti neka vrijeme ucini svoje :)
ja sam udata vec cetiri godine i svaki put upoznajem neku novu stranu svoga muza :) Naravno, i on isto tako mene :)

_sa_

Post by _sa_ » 13/03/2007 11:06

ovaj zivot bi bio strasno monoton kad bi se medjusobno druzili samo slicni ljudi.
ako je zrela i misli svojom glavom nikakva prijateljica na nju ne moze lose utjecati.
stereotipnost je gadna, nemoj radi predrasuda stvarati sebi sumnju i kvariti vezu..

mostarac

Post by mostarac » 13/03/2007 11:18

bola pa druzi se i ti sa brdom dobrih cura pa ste na istom :D

Santos

Post by Santos » 13/03/2007 11:36

Ja imam jarana koji je gori nego ta sto ti spominjes,taj bi i kokos da moze tako da kad ga vidim da neradi nista cisto me strah sta ce ucinit.Jednostavno sexualno bolestan.

prleitihi

Post by prleitihi » 13/03/2007 11:40

ramudavala wrote:pofatat ce se sa svakim,

ima li kakav broj..msn..išta?.. :D:D:D

damirm

Post by damirm » 13/03/2007 11:46

Sacekaj. Ako je tvoja draga za ozbiljnu vezu s tobom ko sto kazes, to nece prijateljica izmijenit. Imam i ja svakavih prijatelja, neki su mi susta suprotnost. Ako ti je draga ko i ta prijateljica, kresi povremeno i nju i drugaricu! Ako ti je to dosadno, kresi ih dok ne naidjes na neku zanimljivu osobu.

Michun

Post by Michun » 13/03/2007 11:52

Svi bi zeljeli Samanthu iz Sex i Grad za zenu/curu. Kad se pojavi Samantha ili njoj slicna u blizini, odmah je kurva.
Vise tih duplih standarda, ccccc :D

damirm

Post by damirm » 13/03/2007 11:57

Samantha ne trazi nista sto sama ne moze dati.

prleitihi

Post by prleitihi » 13/03/2007 12:00

Michun wrote:Svi bi zeljeli Samanthu iz Sex i Grad za zenu/curu. Kad se pojavi Samantha ili njoj slicna u blizini, odmah je kurva.
Vise tih duplih standarda, ccccc :D

samanta je sjajna..i nije kurva..samo je prisna sa dosta muškaraca.. :D:D:D

bedifferent12

Post by bedifferent12 » 13/03/2007 12:20

mislim da u svakom drustvu ima po jedna ta koja se kupi sa svima.. ja sam bila ona fina sa jednom takvom najboljnom jaranicom... mog momka sam uvijek tjesila cinjenicom da se nema sta brinuti, jer je sigurnije da mi ona bude prijateljica, nego neka druga... zna da ce sigurno ona pokupiti svakog frajera koji nam se priblizi prije nego sto trepnes okom... :) vidis, nikad nisam pitala momka (sad muza) kako se on osjecao oko toga... ali mislim da nikad nije bio neki problem, jer me on znao, a i njegovi jarani...

moj prijedlog je, budi mudar.. nemoj nikad (direktno) protiv prijateljica... pokusaj ispitati sta ona misli o takvom ponasanju i malo je vise vezati za sebe... isprati joj mozak indirektnim pricama... ako je pametna, shvatice...

kad malo bolje razmislim, moj se muz trudio da uvijek bude na mjestima na koje smo izlazile... ako nista, bar da navrati... hmmm... onako neofirno...

prleitihi

Post by prleitihi » 13/03/2007 12:29

bedifferent12 wrote:kad malo bolje razmislim, moj se muz trudio da uvijek bude na mjestima na koje smo izlazile... ako nista, bar da navrati... hmmm... onako neofirno...

a ako još još malo bolje razmisliš..možda skontaš da je on navrać'o zbog te jaranice.. :D:D:D

ramudavala

Post by ramudavala » 13/03/2007 14:35

bedifferent12 wrote:moj prijedlog je, budi mudar.. nemoj nikad (direktno) protiv prijateljica... pokusaj ispitati sta ona misli o takvom ponasanju i malo je vise vezati za sebe... isprati joj mozak indirektnim pricama... ako je pametna, shvatice...

ma ja sam bio direktan...jer mi je bilo dosadilo vise hipotetičke price..mislim to i to, na primjeru tom i tom i..i sad smo jaciiii...ljubav jos nam vise znacii...i njeni i moji stavovi su se poklopili jer sam se trudio biti u tome svemu što manje subjektivan al mene je cisto interesovalo kako su to drugi rjesavali...ja nisam jedini..pa da vidim sta je sve iz toga moglo izać..hehehe :-)

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 13/03/2007 16:12

jebo te kralj..kada bi mi ljudi manje energije i vremena trosili na (onako realno kad covjek pogleda, iako ne moze kad si sam u takvoj situaciji) ljubavne probleme gdje bi nam bio kraj :D

Byanka

Post by Byanka » 13/03/2007 17:38

mahalske price su nebitne, bitno je koliko je ta prijateljica zaista takva...ako jeste, cekaj da pocne i tebi da se nabacuje , pa da vidis raspleta u tri sekunde :D

Zhaba

Post by Zhaba » 13/03/2007 18:56

ramudavala wrote:Evo situacije..zabavljas se preko nekoliko mjeseci s curom.. i dobro ti je..ta tvoja cura ima i prijateljice...sad,par njih, a narocito jedna od njih, je perolaki tip zene..pofatat ce se sa svakim, izlazit i sa ozenjenim muskarcima i sl...u tome svemu kroz zabavljanje vidis da, naravno, tvoja cura nije takva..ali ona za takvu kaze da joj je najbolja/dobra drugarica..sjede na kafi preko dana..izlaze ponekad i navece...sta je bed??! neces da tvoju curu i indirektno preko nje tebe povezuju sa takvim...ne mozes tek tako iskulirat svaku pricu a vezenu za prijateljice i etc. i sta rade forumasi/ce u takvim situacijama?

Kolko tebi ima godina? Zar je tebi bitno sta raja prica? Ti znas kakva je tvoja cura i to je jedino sto treba vazno biti. :roll: :roll: :roll: :roll:

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 13/03/2007 19:26

Zhaba wrote:

Kolko tebi ima godina? Zar je tebi bitno sta raja prica? Ti znas kakva je tvoja cura i to je jedino sto treba vazno biti. :roll: :roll: :roll: :roll:

jest al kad bi ljudi bili imuni na price...jer sto narod prica il je bili, il ce bit' :D

a ima i ona - gdje ima dima, ima i vatre :D :D

ukratko, nikome nije svjedno da slusa razne price - iako u nekima ima nesto istine, a vecina su il napuhane il lazne...sto hocu reci je da nije to bas tako lako ignorisati

glavabojezida

Post by glavabojezida » 13/03/2007 19:39

prijatelji su ti najbolje ogledalo

Jolina

Post by Jolina » 13/03/2007 22:55

prleitihi wrote:
ramudavala wrote:pofatat ce se sa svakim,

ima li kakav broj..msn..išta?.. :D:D:D

:lol: E ti si meni legenda foruma...ne gubis vrijeme

prleitihi

Post by prleitihi » 13/03/2007 22:59

ne gubim vrijeme..iako imam više od 40 komentara dnenvo.. :D:D:D

ljudi..nemojte me hvalit..mogu polismeni na vas svoj bijes iskalit.. :oops::D:D

(jolina..vidim..dobar pos'o..živiš u austriji..ali nažalost udata.. :(:roll::D:D:D )

Post Reply