Price o BH zatvorima

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

staxx

Price o BH zatvorima

Post by staxx » 14/06/2016 19:02

Pozdrav,

čitam komentare vezano za presudu one dvojice monstruma sto su ubili djevojku u Olovu.
Masovno ljudi pisu kako ce ih docekati u zenici ovo ili ono... I da ce I'm biti anusi bas veliki :D

Zna li neko koliko ima istine u ovim zatvorskim pricama? Sta se desava iza tih zidova stvarno?!
Ne vidim razlog zasto bi neki ober mafijas imao potrebu da seksa drugog muskarca :shock: :kiss:

insomnia78

Re: Price o BH zatvorima

Post by insomnia78 » 14/06/2016 19:26

Seks na eks, i sa sirom gibanica
Image
:izet: :lol:

Muhamed Đakmić

Post by Muhamed Đakmić » 14/06/2016 23:51

Koga zanima kako je u zatvorima, nek pogleda dokumentarac Prokleta robija. Ima na youtube, genijalan film :D

KPD Zenica sa jako živopisnim likovima :D

nadžak

Post by nadžak » 15/06/2016 00:10

Ajatolah_

Post by Ajatolah_ » 15/06/2016 01:20

staxx wrote:Pozdrav,

čitam komentare vezano za presudu one dvojice monstruma sto su ubili djevojku u Olovu.
Masovno ljudi pisu kako ce ih docekati u zenici ovo ili ono... I da ce I'm biti anusi bas veliki :D

Zna li neko koliko ima istine u ovim zatvorskim pricama? Sta se desava iza tih zidova stvarno?!
Ne vidim razlog zasto bi neki ober mafijas imao potrebu da seksa drugog muskarca :shock: :kiss:
Sigurno ne u toj mjeri koliko bi se po pričama reklo.

Jimmy McNulty

Post by Jimmy McNulty » 15/06/2016 01:26

Imam dvojicu poznanika koji rade u zatvoru, jedan u stacionaru kao medicinar a drugi je zatvorska straža i vjerujte nije ni daleko od priča. Stražar ne bih bio ni za dobre pare, jedino što imaju je suzavac (pepper spray), samo šef smjene mislim da ima pendrek, a oružje samo čuvari na kulama.

madesa

Post by madesa » 15/06/2016 01:33

.

Gojeni H

Post by Gojeni H » 15/06/2016 06:06

Zenica je uzela dusu i volju i najzahebanijim likovima koji su hodali bosanskim putevima.

Cini mi se da tebe zanima ima li homoseksualizma i silovanja? - Ima ... nesto manje nego sto se prica, ali ima.

Po zatvorima u bivskoj drzavi, barem po izjavi nekoliko intelektualaca koje sam poznavao u proslom zivotu, medju Dalamtincima je bilo najvise poklonika muske ljubavi ... Adem-za-Adema dot-kom. :D

muha_sa

Post by muha_sa » 15/06/2016 06:18

eto im prilike da dokažu i pokažu silu, kad su mogli onako mucit i izmasakrirat jadnu djevojku mogu i kojeg murijaša prebit. Murijaši ih jedva cekaju (baš ovakve "mangupe" i one koji dokazuju svoju "silu" na djeci)--izmedju ostalog ne gine im i metak u bulju

Tomahawk11
Globalni moderator

Post by Tomahawk11 » 15/06/2016 06:55

To ti je varijanta daj sta das :D
Zatvorski zidovi i najruznijeg cimera pretvore u Pamelu Anderson :lol: :lol: :run:

muha_sa

Post by muha_sa » 15/06/2016 06:59

Tomahawk11 wrote:

To ti je varijanta daj sta das :D
Zatvorski zidovi i najruznijeg cimera pretvore u Pamelu Anderson :lol: :lol: :run:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

hali gali halid

Post by hali gali halid » 15/06/2016 07:29

Pa Gaši je najebao ja mislim nedugo nakon što je otišao u Zen'cu.

"Na Urgentnom bloku zeničke Kantonalne bolnice rečeno nam je da su Gašijeve povrede sanirane, te da se radi o povredama glave, čela i potiljka, kao i kostiju nosa. U poslijepodnevnim satima Gaši je još jednom vraćen u bolnicu iz stacionara KPZ-a zbog naknadnih CT snimaka glave, ali se ljekari nisu mogli izjasniti radi li se o težim ili lakšim povredama. " Repete.

mali_balon

Post by mali_balon » 15/06/2016 07:54

Nekad davno sam pricao sa bivsim cuvarem, kaze vazda su bile, i bit ce, topdzije i mace....znaci ljubavi ima i bit ce je...

KB9

Post by KB9 » 15/06/2016 08:26

vazda su kruzile price kako zrtva silovanja u zatvoru ne postanes zbog izgleda, kao u fazonu uuu jest lijep onaj, dize mi se, moram ga silovat itd :lol: nego ovi sto rade bas uzasne zlocine, pedofilija pa eto i zlocin koji su napravili ovi spomenuti na pocetku teme, to je velika vecina tipova koji zavrse kao zrtve silovanja u zatvorima, ne boje se ovi dzaba za svoje dupe, doslovno :lol:

e sad kolko je to istina samo zidovi zatvora znaju :mrgreen:

dječak sa šibicama

Post by dječak sa šibicama » 15/06/2016 09:44

Ima istine u tim pricama, nebi bilo prica da nema :D gdje ima dima ima i vatre.

Ali da je kao u americkim filmovima, nije. Valjda sve zavisi gdje dodjes, kakva je klijentela oko tebe, i tako dalje.

Ako upadnes u zatvor u kojem robijaju uglavnom krimosi, pljackasi i tome slicno, vjerovatno je najgore sto te moze zadesiti stos u nos. Ako upadnes tamo gdje ima silovatelja, pedofila, onda drzi guzicu blize zidovima.

DZONPI

Post by DZONPI » 23/06/2016 19:59

U onoj drzavi nije ti trebo zatvor dovoljno je bilo da provedes jedan dan ili prenocih u stanici policije i promjenis se u roku 24 sata nemozes sam sebi vjerovat.Jebo ti sve magije.

Tvrtko II Kotromanić

Post by Tvrtko II Kotromanić » 24/06/2016 01:38

DZONPI wrote:U onoj drzavi nije ti trebo zatvor dovoljno je bilo da provedes jedan dan ili prenocih u stanici policije i promjenis se u roku 24 sata nemozes sam sebi vjerovat.Jebo ti sve magije.
fakat
prije uopce nije bilo zatvora, ubica, silovatelja i pedofila

moglo se i u parku spavat

SmoLe

Post by SmoLe » 24/06/2016 01:58

najjaci je onaj: momak je malo loooooood :-)

kolegione

Post by kolegione » 24/06/2016 02:10

U zatvorima, postoji gay populacija i ljudi koji su na dugogodisnjoj, takodjer postoje ljudi koji nisu u stanju da nabave drogu pa daju guzu za to isto, silovanje i to, je isforsirana prica, tuce i to je klasika svakog zatvora

HusooBoss

Post by HusooBoss » 28/06/2016 19:18

kolegione wrote:U zatvorima, postoji gay populacija i ljudi koji su na dugogodisnjoj, takodjer postoje ljudi koji nisu u stanju da nabave drogu pa daju guzu za to isto, silovanje i to, je isforsirana prica, tuce i to je klasika svakog zatvora

brat moj lepi,koje filmove si zadnje gledao ? :D

House

Post by House » 28/06/2016 19:40

legendarno :lol: :lol:

kolegione

Post by kolegione » 28/06/2016 23:00

HusooBoss wrote:
kolegione wrote:U zatvorima, postoji gay populacija i ljudi koji su na dugogodisnjoj, takodjer postoje ljudi koji nisu u stanju da nabave drogu pa daju guzu za to isto, silovanje i to, je isforsirana prica, tuce i to je klasika svakog zatvora

brat moj lepi,koje filmove si zadnje gledao ? :D
Ma nisam ja, bio u zatvoru ali jesu neki iz mahale, kazu u principu da je isforsirana prica to silovanje, da tu i tamo neko se pobije i da jedino horsasi i neki manijaci furaju sex(zenica) :)
Mozda nam ti mozes iz prve ruke ispricati kako zatvorski sistem funkcionise
Mada nije to podrucje moje expertize napisao sam onako sta ljudi pricaju :)

Filmovi u 2016 su bili losi(po meni) poprilicno, vise sam gledao serije "house of cards" "game of thrones" "silicon valley"

kokuz_sa

Post by kokuz_sa » 30/06/2016 17:25

Ja sa faxom bio na ekskurziji u zatvoru Zenica..
Strucna ekskurzija..

Dolazimo u onaj zatvorski krug..izlazimo iz busa..a hitna ispred kapija..vode lika pola glave umotano zavojima..krvi na sve strane..

Pitamo sta je bilo..kazu nam neko ga flasom dofatio..

Udjemo u zatvor..kad su se ona vrata glavna zatvorila..nimalo jednostavno nije bilo..
Uglavnom unutra nadjem par raje iz naselja..alpasinaca svuda..

Tada je mislim da se zove Topalovic bio ubjedljivo neko ko je na mene ostavio najveci utisak..
Ulazis u prostoriju ustaje lik naziva selam i govori da se izujes jer tu se vrai namaz..i pruza ti ruku..i skontas da si ga par dana ranije gledao na tv-u jer je usao u neku kucu i ubio komplet hrvatsku porodicu..a on ono tebi dodje i kaze selam brate..

Vani imali igraliste i vanjsku teretanu..i 90% zatvorenika nabildano..ostali su bili zgoljavi..kost i koza..
Tad su nam alpasinci rekli da zgoljave niko ne dira jer su ludi i lako bodu cim stignu..

Ekskurzija je bila par dana nakon one velike pobune u zatvoru kad im specijalci uletili..

Iza zatvora ima suma..relativno receno..i taj dio nije bar ne tad. Bio cuvan aman sta..kad smo pitali da li ko tuda moze pobjeci..cuvari rekose da moze..ali da se moze bjezati samo kroz sumu i divljinu..a onda nam pokazali ko takve zatvorenike fata..
Par kerova onih policijskih..ali ja u zivotu nisam vece vidio..Rot velicine sarplaninca..
Komentar cuvara je bio niko se ne usudi radi kerova da pobjegne..

Cuvari nisu imali nista od oruzja..ali svi su ih postovali..kad cuvar dolazi do zatvorenika ovaj u stavu mirno i ne progovara..

Kafa tada u zatvoru bila 20feninga...imali jednu govornicu telefonsku..

Tad je u zatvoru bio jedan lik radi ubistva..prije zatvora zestok momak..ogroman bio..i sada je opet zestok pojavom i svim ali nema da je kao prije..
Tad u zatvoru kad sam ga vidio bio je prepolovljen..bar 30tak kg manje imao..i sav modar bio..ko li je njega redukovao tamo Bog zna.. Al tad jedna od jacih faca u gradu tamo ne znaci nista..

cenecimoveocino

Post by cenecimoveocino » 01/07/2016 01:01

plata osnovna cuvara 1700KM opravdano,valja uc tamo,glava na tacni svaki dan

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Jimmy McNulty

Post by Jimmy McNulty » 01/07/2016 01:26

cenecimoveocino wrote:plata osnovna cuvara 1700KM opravdano,valja uc tamo,glava na tacni svaki dan
Nije baš tako vjeruj, jest im yebeno samo skontaj sa kakvom mrakom moraš provest dan ali nije im glava na tacni baš. Taj moj poznanik koji radi kaže da je dosta gore biti prašinar, čak i onaj najgori zatvorenik te kao čuvara mora poštoat i kad god te sretne mora te pozdravit prvi i izrazit poštovanje. Ali ja ipak ne znam da li bih da mi sad neko nudi taj posao pristao raditi to, iskreno radije bih bio obični policajac...

Post Reply