Prica Stojana Kesara

(H)istorija/povijest Bosne i Hercegovine, regiona, itd...

Moderator: anex

User avatar
slavkoimamodilera
Posts: 2823
Joined: 19/03/2008 15:39

#51 Re: Prica Stojana Kesara

Post by slavkoimamodilera »

BRCAK27 wrote:Eh vala meni nije uopste krivo sto Turci pohodise nase krajeve, no mi zao ovih prekodrinski koje su trali 500 god aman zaman ,ostade im dever dunjal i pregrst turcizama u rijecniku , turski geni , i jos stosta al im neiskorijenise onaj gen genocida i mrznje koje povukose i donesose sa Kavdak sto bi rekli Turci ,ili ti Kavkaz planine,, e sad je necu frfljati sa datumima i historijom , nek to drugi rade ,, ali ovako je kako je i tako ce bit ! God bless BOSNIA AND HERCEGOVINA! :bih:
A ti si povukao neke gene iz Mongolije?
BRCAK27
Posts: 132
Joined: 20/05/2008 16:01

#52 Re: Prica Stojana Kesara

Post by BRCAK27 »

slavkoimamodilera wrote:
BRCAK27 wrote:Eh vala meni nije uopste krivo sto Turci pohodise nase krajeve, no mi zao ovih prekodrinski koje su trali 500 god aman zaman ,ostade im dever dunjal i pregrst turcizama u rijecniku , turski geni , i jos stosta al im neiskorijenise onaj gen genocida i mrznje koje povukose i donesose sa Kavdak sto bi rekli Turci ,ili ti Kavkaz planine,, e sad je necu frfljati sa datumima i historijom , nek to drugi rade ,, ali ovako je kako je i tako ce bit ! God bless BOSNIA AND HERCEGOVINA! :bih:
A ti si povukao neke gene iz Mongolije?
Odakle god da sam povukao gene , to tvoja briga nije ... Bitno je sto nisam opterecen tim glupostima kao neki...i ono najvaznije... volim svoju domovini da je kao pedalj , aLI VOLIM JE ZATO STO JE OVAKVA TRI NARODA, TRI VJERE ,MANJINE MNOGE ITD ! :bih: :bih: :bih: :bih: :bih:
Post Reply