prevara u jednoj vezi

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Murat Sabanovic

#1 prevara u jednoj vezi

Post by Murat Sabanovic » 19/01/2005 20:58

dali ste ikad svog partnera prevarili ?????ako da ,kako ste se nakon toga osjecali? dali ste mu rekli ili nastavili dalje da ga varate?
zbog cega
mozda je i neki/neka koji/koja nije vjesta u krevetu ili grugih razloga?

pozdrav vas murat

Sarajevska Princeza

Post by Sarajevska Princeza » 19/01/2005 22:52

Nisam prevarila partnera nikad. :D Volim veze koje se zasnivaju na Iskrenosti i Lojalnosti ( Vjernosti ) jer samo takve veze imaju smisla sve ostalo je za mene gubljenje vremena. I ne zato sto ne mogu da prevarim ( mogu ako hocu ), vec jednostavno zato sto necu. Ako partner ne odgovara, ostavis ga i nadjes drugog. Iskreno, fino... bez laganja, varanja i manipulacija.

Zivot u iskrenosti i zivot u lazima su 2 razlicita pojma. :D Ne vidim rijesenje u manipulacijama, laganjima, i iskreno nerviraju me osobe slabog morala jer to su za mene najgora vrsta ljudi koji nemaju karaktera da kazu istinu nego lazu i petljaju nekome iza ledja.

Isto tako momak koji ima curu, vjerenicu, zenu nisu nikad kvalifikovali kod mene kao potencijalni momci. Da ja budem recimo necija ljubavnica?! :lol: To samo mogu nezrele, nemoralne, glupe, neiskrene, bezosjecajne, sebicne osobe koje gledaju da je njima sve po tamam pa makar to islo na stetu citave familije, djece, necijeg braka, reputacije i svega ostalog - i one koje nisu znale, ali sve se sazna kad tad - moze kad sazna napraviti potez.

U krajnjoj liniji taj momak koji vara nju, varace i mene, nek stane iza svojih dijela , nek bude karakter pa nek zivi zivot istinito i iskreno a ne kao posljednji lopov i kreten koji manipulise osobama koje treba najvise da cijeni i voli. Ne vidim razlog zasto neko smatra da ima prava da sjedi na 2 stolice a zauzvrat ocekuje da partner bude vjeran? Eliminises prevaranta i napravis uslugu i sebi i njemu. Momaka drugih ima koliko hoces.

jel dosta? :D

_MaYa_

Post by _MaYa_ » 19/01/2005 23:10

aj princeza al ti mozes nadugacko i nasiroko
aaaaaaa

:x

hananah

Post by hananah » 19/01/2005 23:21

Jesam jednom davno, i ujutro sam ga nazvala da se vidimo i kad smo se vidjeli ja mu fino kazem "sinoc sam te prevarila", kaze "znam".
Eto, on dolazio, htio me iznenaditi i kad je htio kuc kuc na prozor vidio mene kako se ljubim sa najboljim prijateljem (tadasnjim) :D
Dakle, ipak sam postena bila i odmah mu sve htjela priznati, a to sto me je on pretekao njegov problem :D
Poslije sam jedno vrijeme balansirala sa obojicom i znali su jedan za drugoga, a onda sam ipak ostala s ovim drugim. Nekako mi je s nim bilo ljepse u svakom pogledu, da nije ne bih momka s njim prevarila :D
E haj me sad napadnite za nesto sto se desilo prije 15 godina :D

3, 4, sad - napad, wjesticu na lomachu :D

Sarajevska Princeza

Post by Sarajevska Princeza » 20/01/2005 01:21

Ma vrlo je tesko naci osobe koje imaju jake moralne vrijednosti. :D ali nije da nema, ima - samo treba imati oko za to. Zato se danas brakovi i raspadaju jer ljudi ne zele da budu zajedno, nego im fali neko drugi, treci da im nesto nadopunjuje, neznaju ni sta hoce. Hoce brak a nece brak. Najgore je to sto djeca ispastaju, zato krivim roditelje jer misle SEXUALNIM ORGANIMA a ne mozgom.

dinash

Post by dinash » 20/01/2005 01:26

jesi se razfilozofirala ... NE bi bilo savim dovoljno :):-)

odgovor na postavljeno pitanje: NE, nisam imao prilike ni potrebe ...

krmelj

Post by krmelj » 20/01/2005 01:32

Sarajevska Princeza wrote:
Zivot u iskrenosti i zivot u lazima su 2 razlicita pojma.
FAsciniran sam tvojom ostroumnoscu i razvijenoj moci zapazanja

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 20/01/2005 09:30

Uuuu, zajebane teme...

Toliko zajebane da se javilo svega 6 ljudi.

Ja-jesam. Volim li?

Da, ali kada za to ima razlog. Kada me cura pocne ubijati u pojam, ceprkati po zivcima danima, na silu me pokusavati praviti ljubomornim (to vam je, hotili ili ne, pocetak raspada veze, partner vam razmislja o raskidu ali ste mu jos privlacni na neki nacin-tjelesni, novcani,dr.)...I onda ja izadjem s jaranom jedno vece i pocnem bezze razgovor sa privlacnom zenskom osobom za stolom preko puta i oko ponoci mi se ljubimo u nekom haustoru ili ako je slobodnijih nazora onda se sexamo kod mene ili kod nje. No ne bih rekao svojoj legal hanumi, ma kakvi...Sutra kao da nista nije bilo. No kada hanuma pocne da bude neugodna, kada se pocnu prosipati rijeci tipa "Ne mogu da spavam, jer se pitam je l' to-to"(u stvari, neki hadzo je vec u planu, nego vas ona kao priprema na to, o Boze), onda i vi izlazite sa svojom istinom, bez licemjerja.

"Dobro macak, sve je ok, hajde da se rastanemo"

"Stvarno?Dobro, ok(plan je pomno pripreman i zato se tako lako odlucuje na njega)

I onda pocinje isplivavati dominantnost(neke zene prakticiraju to, kod njih mora biti "pobjednik" u vezi, obicno da bi uz kafu mogle pricati kako su i one nekoga ostavile, vjerujte mi na rijec, tuzno ali istinito).

E kada se pocne tako ponasati, onda joj kazete sve otvoreno. Tu noc kada si ti razmisljala"o dubini nase veze, gdje to vodi i je l' to-to(u stvari, pripremala se za novog "hadzu", koketirala s njim ili ako je slobodnijih svjetonazora onda se i posexala s njim) ja sam macak imao tako dobar sex da se i sada stresem kada pomislim na to"I to sa tom i tom curom, imenom i prezimenom. Recite joj to pred drustvom(ako i ona pocne iznositi to pred drustvom) i efekat je fantastican-pametnjakusa je sama sebi uskocila u usta. Neutralizirali ste i njenu prepotentnost i tog novog "jarana" i sto je najbitnije ostali ste neokrnjeni za neku koja ce vas stvarno voljeti i kojoj cete se bez straha predati 100%. Bez straha kazem jer nitko od nas ne voli da bude povrijedjen.

Srecom, postoji onih 50% drugih zena koje su stvarno iskrene s vama, koje vas vole i koje dopustaju da ih vi volite. Tu je sve drukcije. Ja sam npr. imao vezu od 3,5 godine i niti jednom je nisam prevario. Jednostavno, nije bilo potrebe, nisam se osjecao ugrozenim, volio sam je i to je to. Rastali smo se kako treba, zato sto smo vidjeli da ne moze vise tako da nije bilo potrebe za onim gore opisanim kao i nedajBoze natjecanju ko je koga ostavio.

Po meni je zakljucak ovaj: Tek kada smo iskreni prema sami sebi, moci cemo prepoznati je l' se upustamo u vezu ili u nadmetanje. Onda samo modificiramo ponasanje prema datim cinjenicama :D:D.

Prevariti partnera iz pukog hira, tj. radi "sporta" meni je danas apsolutni dokaz nezrelosti, neizivljenosti i prikrivanje nekih gadnih mana.
Pustiti se"u promet" tj. ne braniti se od nasrtaja jer vas partner zajebava(a vi ste 100% sigurni u to) je ok, flertovati je ok. Ma sve dok se ne radi iz hira ili dosade.

Naravno, ima bezbroj varijacija, ja sam iznio samo, po meni, najbitnije dvije grupe kada varamo partnera, tj. kurvamo se. Ovo vazi iskljucivo za veze, brak je nesto drugo sasvim, pricacemo jednom o kompromisima u braku, tj. pricace oni koji u njemu i jesu

I ostarilo se, moj horns, ostarilo...:D:D

imigrant

#9 Re: prevara u jednoj vezi

Post by imigrant » 20/01/2005 09:42

Murat Sabanovic wrote:dali ste ikad svog partnera prevarili ?????ako da ,kako ste se nakon toga osjecali? dali ste mu rekli ili nastavili dalje da ga varate?
zbog cega
mozda je i neki/neka koji/koja nije vjesta u krevetu ili grugih razloga?

pozdrav vas murat
Vise puta sam to rekao
DA, jesam i neka sam.
Poslje sam se osjecao sjajno, divno, girznja savjesti mala, ali prisutna normalno,ali samo loma.

Nisam nikada rekao, niti cu reci, jer takve stvari se ne govore, tj bar po meni jel. NIKADA se nesmije priznati, jer sta ce to donjeti u vezi... nista...
Sto manje zna, manje je boli... he he he Za njeno je to dobro!

Zasto ta trane... e jaro, zato sto jedna nije dovoljna, pa makar i bila dobra ko moja... taki sam sta ces...

imigrant

Post by imigrant » 20/01/2005 09:46

hananah wrote:Jesam jednom davno, i ujutro sam ga nazvala da se vidimo i kad smo se vidjeli ja mu fino kazem "sinoc sam te prevarila", kaze "znam".
Eto, on dolazio, htio me iznenaditi i kad je htio kuc kuc na prozor vidio mene kako se ljubim sa najboljim prijateljem (tadasnjim) :D
Dakle, ipak sam postena bila i odmah mu sve htjela priznati, a to sto me je on pretekao njegov problem :D
Poslije sam jedno vrijeme balansirala sa obojicom i znali su jedan za drugoga, a onda sam ipak ostala s ovim drugim. Nekako mi je s nim bilo ljepse u svakom pogledu, da nije ne bih momka s njim prevarila :D
E haj me sad napadnite za nesto sto se desilo prije 15 godina :D

3, 4, sad - napad, wjesticu na lomachu :D
:lol: :lol: :lol: :lol:

Jes ti taj frajer sonjo (bez uvrede), ili je fakat voli do groba, jedno od ta dva.

Pa ja ne znam kako bi vecina bosanaca reagovala da dodje kuci kod trebe da je iznenadi, kad ono medjutim! Dama u stiskavcu sa jaranom...
I onda da ceka dok se ona odluci kojeg ce uzeti HA!! LEGENDA!

Voli te 150%!
minimum!

Nisi ti vjestica, samo te stvari se ne rade u svjoj kuci. Ja svoju zenu nikada nisam prevario u mom stanu, niti cu, eto bar jedan princip.
Ako vec to radim, gledam da se to sakrije.
No dobro, experimentises, i tako, predpostavljam da nisi bas bila puno zrela tada, i nadam se da to sada ponovo nebi uradila....

Ali neka si..
treba sve probat!
:D :D

imigrant

Post by imigrant » 20/01/2005 09:55

Sarajevska Princeza wrote:Nisam prevarila partnera nikad. :D Volim veze koje se zasnivaju na Iskrenosti i Lojalnosti ( Vjernosti ) jer samo takve veze imaju smisla sve ostalo je za mene gubljenje vremena. I ne zato sto ne mogu da prevarim ( mogu ako hocu ), vec jednostavno zato sto necu. Ako partner ne odgovara, ostavis ga i nadjes drugog. Iskreno, fino... bez laganja, varanja i manipulacija.
ok, iskreno more proci.tvoje je!
Zivot u iskrenosti i zivot u lazima su 2 razlicita pojma. :D Ne vidim rijesenje u manipulacijama, laganjima, i iskreno nerviraju me osobe slabog morala jer to su za mene najgora vrsta ljudi koji nemaju karaktera da kazu istinu nego lazu i petljaju nekome iza ledja.
Uuups...ode mi karakter

Isto tako momak koji ima curu, vjerenicu, zenu nisu nikad kvalifikovali kod mene kao potencijalni momci. Da ja budem recimo necija ljubavnica?! :lol:
Drzis se principa do kraja, fino fino
:D
To samo mogu nezrele, nemoralne, glupe, neiskrene, bezosjecajne, sebicne osobe koje gledaju da je njima sve po tamam pa makar to islo na stetu citave familije, djece, necijeg braka, reputacije i svega ostalog - i one koje nisu znale, ali sve se sazna kad tad - moze kad sazna napraviti potez.
E ovo je vec osudjujuce, i duboko se sa tim ne slazem. Krajnje pojednostavljena konstatacija, obojena negativnoscu do bola...

U krajnjoj liniji taj momak koji vara nju, varace i mene, nek stane iza svojih dijela , nek bude karakter pa nek zivi zivot istinito i iskreno a ne kao posljednji lopov i kreten koji manipulise osobama koje treba najvise da cijeni i voli. Ne vidim razlog zasto neko smatra da ima prava da sjedi na 2 stolice a zauzvrat ocekuje da partner bude vjeran? Eliminises prevaranta i napravis uslugu i sebi i njemu. Momaka drugih ima koliko hoces.
ako trazis samo good shag, onda te boli briga da li ima jos neku drugu ili ne. Ne moras se s nakim "hebati" samo ako ste u vezi, istinitoj, iskrenoj...
Ispadoh lopov i prevarant... Eh sta ces. Ali eto, ja bar ne ocekujem vjernost kod partnera, vec diskreciju. Lino mi je indiskrecija vece nepostovanje od prevare, znaci kad te neko otvoreno levati to me jebe vise nego ako nesto drugo. ali 100 ljudi, sto cudi, 100 zena 200 sisa...
jel dosta? :D
Dosta je
:D [/quote]

imigrant

Post by imigrant » 20/01/2005 09:58

Horns potpisujem vecinu stvari...

amra_1977

#13 ne

Post by amra_1977 » 20/01/2005 10:37

Ne nisam niti imam namjeru jer od njega dobijam sve sto mi je potrebno a takoder i on od mene.Vazno je biti otvoren i znati kako reci sta ti smeta i sta bi volio da imas u vezi, ako se razumjete sve ce biti ok.Razgovorom se dolazi do savrsenstva i potpunosti u jednoj vezi.

horns&drums

#14 Re: ne

Post by horns&drums » 20/01/2005 10:52

amra_1977 wrote:Vazno je biti otvoren i znati kako reci sta ti smeta i sta bi volio da imas u vezi, ako se razumjete sve ce biti ok..
To bi trebala znati i prije, ne tokom veze. Ono osnovno sto te privuce bi trebalo biti to. Jest', ali kada bi svi bili iskreni sami sa sobom...

horns&drums

Post by horns&drums » 20/01/2005 11:16

Ne znam koja, no dvije su se opekle kada su pocele glumiti dominu poslije veze.

Zamisli, raskinem s curom i zovne me ona na kafu nakon nekog vremena. Sjedimo ona, ja i njene 3 prijateljice i neki njen kolega s faxa(rekla mi je da cemo biti sami). I pocne se o sexu pricati, ja kazem kako mogu kvalitetno "krhati" , ma ono sve zajebancija. I ona ti se pametnjakusa nadje da mi kaze pred nepoznatim ljudima "Pa nisi ti bas toliko dobar, evo kazem iz prve ruke" i onda hahaha.

Ja mrtav-hladan odgovorim "Pa da ne lezis kao drvena, da si malo mijesala vise i ja bih se potrudio. Nije samo dici noge i cekati da se muskarac istrese, moras malo poraditi na tehnici. Evo pitaj XX (cura na koju je ona bez razloga bila ljubomorna i jebavala me u mozak zbog nje 5 mjeseci skoro, a nikada nista s njom niti sam imao niti cu imati), ona ti je kao prava ves masina, centrifuga radi 100 na sat.
Da vidis bijesa i crvenila, ludilo.

Mislim, Angela, nikada necu poceti prvi, stvarno. Cak cu i presutjeti neke sitne podvale. Ali kad neko maxuz hoce da pogine - bujrum. Ulijecem u vatru i vodu. Nemojte me, ljudi, samo vuci za jezik, daj malo opustenca i sve ce biti ok

novalic

Post by novalic » 20/01/2005 11:24

meni je jedanput nesto slicno desili sa bivsim, nasli se mi u drustvu, on nekakav nikakakv, pati... a sa one strane bio 0 kreativan, sve si mu morao reci, namjestiti, pokazati... odglumiti 8-)

i da ga malo "okalim" ja lupim pred drustvom kako je on "doooobaaaar", ma mrak, ne bi li ga koja od cura uzela pod svoje...

a on ce ti meni,

jesi li ti sigurna da o meni govoris... jer si se uvijek zalila...

nepovratan slucaj... :shock:

horns&drums

Post by horns&drums » 20/01/2005 11:32

Hajd' bar je posten :)

novalic

Post by novalic » 20/01/2005 11:41

i los do bola :shock:

nebi

Post by nebi » 20/01/2005 11:42

novalic wrote:i los do bola :shock:
Pa za koju si kitu bila sa njim?

horns&drums

Post by horns&drums » 20/01/2005 11:45

Hotila ga je educirati :D:D

Harrys

Post by Harrys » 20/01/2005 11:45

Ja jesam....al nisam ja kriv. :lol:
Nikad nije od mene potekla incijativa,namjera,jednostavno zatekao se u situaciji da nemas izbora.Pa ne mozes se pokazati PISONJA: :lol:

GENS UNA SUMUS Jedan smo rod

horns&drums

Post by horns&drums » 20/01/2005 11:49

Harrys wrote:Pa ne mozes se pokazati PISONJA: :lol:
Pred kim?

novalic

Post by novalic » 20/01/2005 11:55

nebi wrote:

mamlaze, pa jesam li prije mogla znati da je bas toliko los nego.... kad je bilo sto je bilo...

em los, em mali 8-) , nisam se mogla ni po kvantitetu kad vec kvaliteta nije bilo...

gluho bilo :lol:

nebi

Post by nebi » 20/01/2005 11:59

novalic wrote:
nebi wrote:

mamlaze, pa jesam li prije mogla znati da je bas toliko los nego.... kad je bilo sto je bilo...

em los, em mali 8-) , nisam se mogla ni po kvantitetu kad vec kvaliteta nije bilo...

gluho bilo :lol:
Mozda je tebi prevelika!?

Harrys

Post by Harrys » 20/01/2005 12:02

horns&drums wrote:
Harrys wrote:Pa ne mozes se pokazati PISONJA: :lol:
Pred kim?
Pred kafanom. :D

Post Reply