Preporuka za privatnu polikliniku

Sve o zdravlju...
Post Reply
spoky

Preporuka za privatnu polikliniku

Post by spoky » 15/02/2012 11:06

U zadnje vrijeme imam nekih problema u vidu ubrzanog lupanja srca, gušenja i sl. Nemam baš ni volje ni vremena hodati danima po raznim ordinacijama i cekati na red. Da mi je da sve pretrage počevši od labaratorije pa i specijalisticke preglede (kardiologa) obavim na jednom mjestu. Koju polikliniku preporučjete. Kakve su razlike u cijenama. Buduci da ocekujem dosta pregleda interesuje me gdje su cijene povoljnije, Sanasa, Eurofarm, Atrijum ....

chuchumbamayumbe
Been thanked: 1 time

Re: Preporuka za privatnu polikliniku

Post by chuchumbamayumbe » 15/02/2012 11:09

Ja sam čou da je Dr. Mačkić na Grbavici tatamata za srčana stanja.

argentaria

Re: Preporuka za privatnu polikliniku

Post by argentaria » 15/02/2012 15:36

Ja preporucujem polikliniku SUNCE u Nedzaricima.Ako uzmes njihovo dobrovoljno zdravstveno osiguranje (traje 1 god,a kosta 230,00 KM) sistematski pregled je dzaba ,a obuhvata laboratorijske nalaze krvi i urina,ultrazvuk abdomena,pregled prostate kod muskaraca a kod zena gin.pregled,papa test,UZ dojki,internista.To je cinimi se to mozda sam nesto i izostavila.Svaki naredni pregled (bilo koji )je 50 % jeftiniji.Meni je ova varijanta dobro dosla jer imam dosta pregleda koje bi na Kosevu cekala i po pola godine ,a ovdje je to u dan-dva.U Sanasi sam prije radila dosta ginekoloskih pregleda i nalaza i dosta su skuplji od Sunca (a i lijecenje mi je nesto bas dugo trajalo-mozda je i slucajnost al et da i to kazem).U svakom slucaju u privatnim ustanovama ce te lijepo primiti i tretirati kao pcovjeka-pacijenta.Sretno ti bilo bilo koga da izaberes.

Post Reply