Prepis auta! Kako,sta??

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
Auto1
Posts: 5
Joined: 12/04/2011 23:21

#1 Prepis auta! Kako,sta??

Post by Auto1 »

Eh ovako kupujem auto iz Federacije RS.Sad sta ja moram sve platiti da bih prepisao auto na sebe ?I dali je moguce svu papirlogiju izvrsiti za jedan dan?I ako je auto registrovano dali ja moram njega opet registrovati?
Hvala
User avatar
drndalo
Posts: 25040
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2 Re: Prepis auta! Kako,sta??

Post by drndalo »

Kupoprodajni ugovor, odjava tablica u staroj opstini (MUP), sa tim papirima u novu opstinu po nove dokumente i tablice...

Mislim da polisa osiguranja i teh. pregled vaze do isteka originalne duzine registracije... Upitaj u svojoj opstini, oni ce ti najbolje reci sta im moras donijeti.
Post Reply