Eh ovako kupujem auto iz Federacije RS.Sad sta ja moram sve platiti da bih prepisao auto na sebe ?I dali je moguce svu papirlogiju izvrsiti za jedan dan?I ako je auto registrovano dali ja moram njega opet registrovati?
Hvala
Prepis auta! Kako,sta??
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#2 Re: Prepis auta! Kako,sta??
Kupoprodajni ugovor, odjava tablica u staroj opstini (MUP), sa tim papirima u novu opstinu po nove dokumente i tablice...
Mislim da polisa osiguranja i teh. pregled vaze do isteka originalne duzine registracije... Upitaj u svojoj opstini, oni ce ti najbolje reci sta im moras donijeti.
Mislim da polisa osiguranja i teh. pregled vaze do isteka originalne duzine registracije... Upitaj u svojoj opstini, oni ce ti najbolje reci sta im moras donijeti.
