prenos podataka sa Sony Experia e na Samsung j3

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
eduscho
Posts: 248
Joined: 08/12/2008 19:46

#1 prenos podataka sa Sony Experia e na Samsung j3

Post by eduscho »

Poštovani,
Kako mogu prenijeti podatke iz svog starog telefona Sony Experia E na novi Samsung j3, je li to ide preko računara? Imam od Samsunga kabl sa USBom. Instalirao sam na Samsung smart switch ali nemam neki nastavak za USB koji treba za prenos.
User avatar
crnivrag
Posts: 12885
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#2 Re: prenos podataka sa Sony Experia e na Samsung j3

Post by crnivrag »

eduscho wrote:Poštovani,
Kako mogu prenijeti podatke iz svog starog telefona Sony Experia E na novi Samsung j3, je li to ide preko računara? Imam od Samsunga kabl sa USBom. Instalirao sam na Samsung smart switch ali nemam neki nastavak za USB koji treba za prenos.
Ako misliš na slike, video, muziku onda je to moguće uraditi povezivanjem USB kablom na računar i prenosom podataka na HDD, a poslije sa HDD ponovo prebaciš te podatke na novi telefon, ili ako imaš SD karticu onda prebaciš sve podatke na nju, i onda samo prebaciš SD karticu u drugi telefon i podaci su sačuvani.

A telefonski kontakti ti se sami spašavaju na tvoj google account, i nakon logovanja na drugom telefonu, kontakti će ti se povući sa njihovih servera i spasiti u imenik.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#3 Re: prenos podataka sa Sony Experia e na Samsung j3

Post by radiša »

eduscho wrote:Poštovani,
Kako mogu prenijeti podatke iz svog starog telefona Sony Experia E na novi Samsung j3, je li to ide preko računara? Imam od Samsunga kabl sa USBom. Instalirao sam na Samsung smart switch ali nemam neki nastavak za USB koji treba za prenos.
Preko blu tuta ako imaju obadva a trebali bi imat,naravno ako nemas svu opremu za racunar.Najlakse bi bilo da koriste iste memori kartice ali mislim da su razlicite.
User avatar
kr0 0ss
Posts: 408
Joined: 11/07/2016 20:15

#4 Re: prenos podataka sa Sony Experia e na Samsung j3

Post by kr0 0ss »

Koristi App WiFi file Transfer :)
Post Reply