predviđanje - rezultati i poslije izbora

Arslan_
Posts: 302
Joined: 11/09/2006 10:35
Location: BiH

#26

Post by Arslan_ »

Kako stvari stoje na terenu od promjene vlasti nece biti nista.

Mozda su Silajdzici i Dodik jedan drugom nabacivali loptu radikalizacijom politicke situacije u BiH, ali je problem(bar za Silajdzica) to sto ce vecina Bosnjaka zahvaljujuci tome opet glasati za SDA.
To je jednostavno tako jer je kod Bosnjaka jos uvijek prisutno misljenje da je SDA iako u dosta stvari kompromitovana, jos uvijek najaci bedem protiv separatista.

Mozda i grijesim sa ovom procjenom ali mi se sve nekako poklapa
:?

Sve u svemu isto s.... drugo pakovanje :razz:
Dezze
Posts: 1286
Joined: 16/06/2005 19:59

#27

Post by Dezze »

Jimmy_The_Saint wrote:
dashing wrote:moj glas ide haretu i stranci za bih. takodjer mislim da sdp zaista ima sta ponuditi - i sa dobrim izbornim rezultatom - mislim da bi napravili dobar posao. e u tom grmu lezi zec... dobrih rezultata nece biti sve dotle dok tu stranku vodi beskicmeni vozd koji nijednom svojom ljudskom karakteristikom ne oslikava dobrotu i merhamet bosanskog covjeka.

da ste se rijesili njega - danas bi bih mogla racunati na sigurno jedno 25-30% glasova i dobru poziciju za formiranje vlasti na svim nivoima. ali s njim - nema sanse. bih - je potrebna jedna jaka socijaldemokratska opcija - ali nikako sa narcisoidima tipa lidera te stranke, starih komunjara tipa Alijansinog Federalnog premijera ili cistih karijerista kao sto je onaj sto vodi Opcinu Novi Grad.

ZA BIH!!!
Izvini, imam nekoliko pitanja:

A) Bogati, gdje je kičma Hareta S. ?

B) Što će ti merhamet u politici?

C) Gdje je dobrota Hareta S. možda u Kuvajtu?

D) Zašto tupiš o socijaldemokratiji, ako si već ZA populističku stranku jedinog arogantnijeg narcisa od Zlatka L., jel možda treba da ti i Hare kreirate SDP po vašoj mjeri?

E) Zašto se petljaš s gubitnicima, kad ZNAŠ da će izbore dobiti SDA s Bakirom i Sulejmenom na čelu?
Evo ja cu joj pomoci da odgovori:

A) U ogledalu (Zrcalo, zrcalo, tko je najljepsi u tamnom Vilajetu?!)
B)Da se sto vise pokrade-ima se iskustva iz rata i NGO Merhamet
C)Da, u Kuvajtu - Dovesce on investitore, ima co'ek kontakte, samo vi glupi pa ne kontate :D
D)To bilo super, svi bi onda samo u Lepog gledali
E)Kao sto je Hare rekao kod nadrinovinara Hadzifejzovica: Na proslim izborima su se glasovi krali, pa ce tako biti i na ovim. Jedino tako ce SDA pobjediti.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32422
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#28 Re:

Post by Bobi »

Bobi wrote: 29/09/2006 10:26 Pa eto...kakva je to stranka ciji clanovi se ne registruju za izbore...dovoljno govori.Sda ima nekoliko stotina hiljada clanova koji ne samo da plachaju clanarinu(neko vishe neko manje) nego se i pomazu medjusobom(stele pri zaposhljavanju, pomoc za vrijeme skolovanja, mladi obilaze stare, ...).Komi, da li znash i jednog chlana SDA da je na Zavodu za Zaposhljavanje ...:D..? Nema takvih...stranka stoji iza svojih chlanova i zato ce oni pobjediti ...:).
:lol:
Bobi
Forum administrator
Posts: 32422
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#29 Re:predviđanje - rezultati i poslije izbora

Post by Bobi »

Bobi wrote: 29/09/2006 10:10 Ma ljudi moji SDA pobjedjuje na svim nivoima..imaju 250000 profi glasacha, 100000 glasacha pripravnika i par stotina hiljada glasacha u prichuvi :D.Sta ima sdp....par hiljada clanova...nek me neko razuvjeri da ih ima vishe...a ostalo su glasachi hobbysti :D tipa hocu-necu izaci :D.
:bih:
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 20012
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#30 Re:

Post by teskeredzic_22 »

Arslan_ wrote: 29/09/2006 15:38 Kako stvari stoje na terenu od promjene vlasti nece biti nista.

16 godina , 4 mandata , 5 izbornih ciklusa , mladost nestala , kosti polako škripe...
Post Reply