Pravni fakultet

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
ladyblue18
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#51 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by ladyblue18 » 26/05/2008 21:58

Mikado wrote:EVO MALO BISERA NAŠIH PROFESORA:
4.Na aprilskom roku Duvnjaku dosla neka djevojka da odgovara, a za nju mu neko rekao da joj "pogleda kroz prste".

Ona dosla sjela, pocela odgovarati, a Duvnjak stavi ruku ispred lica i pocne bukvalno gledati kroz prste, i tako sve vrijeme dok je odgovarala i onda je oborio

5.Ispit. Duvnjaku zvoni telefon. Javlja se i prica, prica, prica... Zavrsio razgovor i smije se. Kaze: ma zove me ova jedna iz tuzle.... pita da joj nastelim ispit kod bajre.... smjehulji se.... MA mogu ja njoj nasteliti ispit, to je najmanji problem. Al, jest, onda meni bajro sutra dodje da ja njemu trazim ljubavnice

14.Durmisevicu je 91.prisao neki tip pred Begovom dzamijom, zna ga on dobro, zestoka komunjara bio i postao clan SDA i rekao mu kako je proteklu noc sanjao Pejgambera a Durmisevic mu odgovorio: "Mars u p**** materinu!!! Ja klanjam 100 godina i opet sanjam gole zene!!!"

15.Durmisevic je rekao Bajri: "Ti bi i rodjenu mater prodao za dobru lovu!"
Prejako :lol: :lol: :lol: narocito ovo uvezi Durmisa :D
za tog Duvnjaka sam cula svasta bas je cojek neka legenda 8-)

Irelevantan

#52 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Irelevantan » 10/06/2008 14:07

Ma pametnjakovići samo pametuju...........hvale se kako završavaju faks bez učenja tj. spremaju ispite bez učenja.... :-? ...........

Zato Vi JAZAVCI napuštate Pravni fakultet Univerziteta u Sarajevu ili ga ne upisujete, nego idete studirati pravo na nekom APEIRONU u Banja Luci, Kiseljaku, Bihaću, Mostaru, Zenici i ko zna gdje već ne........

A tvrdnja da je najteže preći ulicu važi za FPN........

I još jedna stvar NE DIRAJTE MI U NEDŽADA DUVNJAKA :x ............lik je možda čudan ali nikada nije nikoga zakinuo.............

Miki123

#53 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Miki123 » 10/06/2008 20:42

elmer wrote:Ma pametnjakovići samo pametuju...........hvale se kako završavaju faks bez učenja tj. spremaju ispite bez učenja.... :-? ...........

Zato Vi JAZAVCI napuštate Pravni fakultet Univerziteta u Sarajevu ili ga ne upisujete, nego idete studirati pravo na nekom APEIRONU u Banja Luci, Kiseljaku, Bihaću, Mostaru, Zenici i ko zna gdje već ne........

I još jedna stvar NE DIRAJTE MI U NEDŽADA DUVNJAKA :x ............lik je možda čudan ali nikada nije nikoga zakinuo.............
Smiri doživljaj. Valjda studenti PF-a, bivši i sadašnji, imaju pravo da kritikuju svoj fakultet. :bih:

Irelevantan

#54 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Irelevantan » 11/06/2008 08:54

Miki123 wrote:
elmer wrote:Ma pametnjakovići samo pametuju...........hvale se kako završavaju faks bez učenja tj. spremaju ispite bez učenja.... :-? ...........

Smiri doživljaj. Valjda studenti PF-a, bivši i sadašnji, imaju pravo da kritikuju svoj fakultet. :bih:

Care a ko kaže da ja nisam bivši student PF-a?

Otsego_Amigo

#55 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Otsego_Amigo » 11/06/2008 09:55

Prvo i osnovno - svako upisuje šta hoće, i šta mu odgovara. Glupo je ljudima govoriti "ej nemoj to upisati jer ima milion drugih sa tog faksa, nikad nećeš naći posla" zato što se to dešava na 90% fakulteta. Ovdje je problem što je ljudima sramota upisati recimo Šumarstvo, a ne znaju da ko god ga završi ima dobro plaćen posao (valjda oni koji završe odsjek za prostorno uređenje su traženi u građevinskim i projektantskim firmama kao konsultanti pri gradnji, dunno, ispravite me ako griješim), dok se pravnici, ekonomisti, žurnalisti, etc samo štancaju, a posla nema onoliko kolika ima stručnog kadra. Doduše, ima milion fiktivnih firmi, a kako svaka firma treba pravnika, možda i bude nekad posla za sve nas.. :P

Dalje. Ja sam Bolonjac. Što dovodi do male digresije i vica zašto vehabije klanjaju po 5 minuta.. pa, klanjaju po Bolonji, je l'. Smiješno, da, ali daleko od istine, jer da je sve tako bajno, lagano i krasno, pola ljudi ne bi odustalo, a niti obnovilo godinu. A recimo, drugu godinu je obnovila bruka ljudi, a i činjenica da se na treću uspjelo upisati samo 20 ljudi (od 500+ na drugoj) dovoljno govori kako se sve "lagano protrči" (istina, dopustili su prenos 1 ispita, pa ih sada ima oko 60tak na trećoj). Poznajem pun đavo ljudi sa faksa, i starog sistema i Bolonjaca, i apsolutno sam uvjeren da je stari sistem bio bolji, a vrlo moguće i lakši. Zato što, pod 1, imaš čitavu godinu da spremiš 6 predmeta, i riješen problem. Ovdje imaš po pola godine da spremiš ili pola tog predmeta, ili eventualno čitav, zavisi koji je predmet u pitanju, ali problem je u tome što se sada i tih pola predmeta ili izborni predmet podjednako vrednuje kao i čitav predmet po starom sistemu (roditeljsko-starateljsko pravo samo ima freakin' 300+ strana nepotrebnih papazjanija i gluposti i ima ljudi koji ga izlaze i preko 6 puta već, ili recimo Ekologija kod Bajre, izborni zbog kojeg su ljudi obnavljali prvu godinu), i toliko kasape na nekim sitnicama da to nije normalno. Na kraju ti pola tih parcijala samo zagorča život, jer većina ionako ne vrijedi na finalnom ispitu - što znači da ako ih nisi uspio dati sve, opet ideš integralno čitav ispit na redovnom roku. A tu su glavni predmeti isti k'o i po starom sistemu, razlika skoro i da nema.

Uostalom, mene samo interesuje jedna stvar - ako je ta Bolonja toliko lakša, kraća, i pristupačnija za završiti, zašto se onda svi oni sa starog sistema ne prebace na nju? Pa zato jer nisu budale. Najlakše je govoriti "vama je sve lakše", a ovamo imati 4 predmeta za uslov od 6, dok mi crkajemo da nam se dozvoli prenos 1 od 12 ili 13 predmeta. Daleko od toga da je ovamo sve loše, a tamo sve super - sve to ima svojih boljki i prednosti. Da je bar provedeno kako treba, onda bi zaista bilo lagano, ali ne možeš ti naučiti profesore koji su navikli da su Bog i batina, da ispituju usmeno po 1000 studenata, da im se na osnovu 60% znanja dozvoli da polože Rim, Sociologiju, Ustavno, Obligacije, Građansko-procesno, etc. Na tim predmetima za 6 ti treba 95%+ znanja, ostalih 5% su nijanse između 6 i 10. Neke stvari su konstanta na oba sistema, tako da je glupo zavaravati se kako je jedan sistem nešto puno bolji od drugog. Sama činjenica da postoje 2 sistema na faxu dovoljno govori o tome kakva je situacija, ali istina - da je Bolonja provedena kako treba, bilo bi laganije i super. Ovako, mi smo ni lijevo ni desno, pa te jebe kako ko stigne.

Ima ispita koji se mogu spremiti za 2 dana, da. Na svakoj godini imaš par "šala" ispita za koje je dovoljno čitanje skripte ili malo više logičkog povezivanja bez puno bubanja. Al' jebemu, ima i tona ispita koje ne možeš spremiti za 2 dana, pa makar bio stvorenje sa Einstein-ovim, Aristotelovim, Papinijanovim, Lučićevim, Saltaginim, i Šešeljevim genima zajedno (jebiga, ne bi bio baš lijep, al' bi bio inteligentan :p ). Na svakom faxu se mora učiti, i prije ili poslije naletit će neki kamen od koji ćeš debelo polomiti prste.

Na kraju - jebiga, država nam je usrana, ali eto, ili je neće biti ili će se od nje nešto napraviti, treće opcije nema. Pa jednom kad se valjda nešto i sredi, diploma će biti diploma, vrijediti će. Ako ništa, pri sistematizaciji u firmama, jer zato se i jeste pootvaralo toliko privatnih "fakulteta" po Vitezu, Kiseljaku, Trebinju, štatijaznamgdjeneviše.. da se stari ljudi namaknu diplome, da sačuvaju posao, i da ovi kojima su Bolonja i stari sitem na državnom fakultetu prestrogi i preteški nađu "normalne" profesore.

Ako se neko osjeća prozvanim - pozivam se na Ustav i moje ljudsko pravo da slobodno izražavam svoje mišljenje. Sue me. :P

Gray

#56 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Gray » 11/06/2008 22:09

Samo ispravka, trecu godinu je upisalo oko 160 studenata.

Miki123

#57 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Miki123 » 12/06/2008 12:00

Irpavka. Nebolonjci (stari sistem) se ne mogu prebaciti na bolonju. Moglo samo nakon prve godine mislim.
Inače, na godinama je 7 predmeta, na četvrtoj je 8. Vi imate 13, 14 predmeta, ali svi znamo da su to stari dvosemestralni predmeti podijeljeni na 2 dijela (ustavno 1, ustavno 2, krivično 1, krivično 2). Eto, čisto radi istine, da ne bude kako su bolonjci potlačeni :bih:

Otsego_Amigo

#58 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Otsego_Amigo » 13/06/2008 01:12

Ispravke prihvaćene, iako i dalje stojim pri tome da je glupost da ti pola ispita bude teško kao jedan čitav ispit.. ali OK, to je "diskreciono pravo" profesora da se nadrkavaju nad nama, bez obzira koji sistem bili.

A uostalom, moj Kineski zid od teksta nije bio usmjeren na blaćenje studenata po starom sistemu, niti neko pretvaranje u mučenike Bolonjaca.. kako god da okreneš, dok se to ne sredi kako Bog i Vijeće za implementaciju Bolonje zahtijevaju, svi smo mi u istoj gabuli. =)

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#59 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Chmoljo » 13/06/2008 03:45

jah, a valja meni međunarodno... bem ti kralja da ti bem... fala Bogu pa barem nisam bolonja...nekakvi mi ružni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... al valja Nežlu izdurat Tita mi...

A ono za za*ebancije sa faxa: jel se ko sjeća kad je, navodno, neka koka došla kod Durmiševića i ona malo ovo-ono, to minjak, to malo noga preko noge, a on se iživciro: "TO što imaš među nogama pereš vodom, ne provjetravaš!" :lol: :lol: :lol: Tito... :mrgreen:

ladyblue18

#60 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by ladyblue18 » 13/06/2008 10:51

Chmoljo wrote:jah, a valja meni međunarodno... bem ti kralja da ti bem... fala Bogu pa barem nisam bolonja...nekakvi mi ružni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... al valja Nežlu izdurat Tita mi...

A ono za za*ebancije sa faxa: jel se ko sjeća kad je, navodno, neka koka došla kod Durmiševića i ona malo ovo-ono, to minjak, to malo noga preko noge, a on se iživciro: "TO što imaš među nogama pereš vodom, ne provjetravaš!" :lol: :lol: :lol: Tito... :mrgreen:
nije valjda :shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Durmisevic je kralj nad kraljevima iako nije pravedan sto se tice ocjenivanja al sta je tu je :roll:

Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji

#61 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Chmoljo » 13/06/2008 15:05

ladyblue18 wrote:
Chmoljo wrote:jah, a valja meni međunarodno... bem ti kralja da ti bem... fala Bogu pa barem nisam bolonja...nekakvi mi ružni :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ... al valja Nežlu izdurat Tita mi...

Durmisevic je kralj nad kraljevima iako nije pravedan sto se tice ocjenivanja al sta je tu je :roll:
ehhh, znaš kako ti je: koja ti je ocjena prva tako ti dalje profesor upisuje (na usmenom, naravno)...iskreno, kod Durmiša sam uganjao osmicu i to i kad nisam znao jedno pitanje...valjda sam šarmer :shock: :lol: (al' mojne me pogrešno shvatiti, nisam topli brat 8-) :skoljka: :run: :mrgreen:

ladyblue18

#62 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by ladyblue18 » 14/06/2008 14:10

Chmoljo wrote:
ladyblue18 wrote:

ehhh, znaš kako ti je: koja ti je ocjena prva tako ti dalje profesor upisuje (na usmenom, naravno)...iskreno, kod Durmiša sam uganjao osmicu i to i kad nisam znao jedno pitanje...valjda sam šarmer :shock: :lol: (al' mojne me pogrešno shvatiti, nisam topli brat 8-) :skoljka: :run: :mrgreen:
srecom dosad su na prvoj sve pismeni bili :D
a ako stvarno tako ocjenjuju...fuj :x
dobila sam i ja kod durmisa na dpr-u 8, al znam koliko sam uradila tako da nije moglo bit ispod 10 al njemu na cast.
Sad mu bkp necu uopste spremat ni upola kao sto sam dpr, kad je takav bezobrazan :x

elSaik

#63 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by elSaik » 14/06/2008 14:20

ladyblue18 wrote:
Chmoljo wrote: ehhh, znaš kako ti je: koja ti je ocjena prva tako ti dalje profesor upisuje (na usmenom, naravno)...iskreno, kod Durmiša sam uganjao osmicu i to i kad nisam znao jedno pitanje...valjda sam šarmer :shock: :lol: (al' mojne me pogrešno shvatiti, nisam topli brat 8-) :skoljka: :run: :mrgreen:
dobila sam i ja kod durmisa na dpr-u 8, al znam koliko sam uradila tako da nije moglo bit ispod 10 al njemu na cast.
Sad mu bkp necu uopste spremat ni upola kao sto sam dpr, kad je takav bezobrazan :x
Ho'š ga zajebat. :lol:

ladyblue18

#64 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by ladyblue18 » 14/06/2008 17:08

elSaik wrote:
ladyblue18 wrote:
Chmoljo wrote: ehhh, znaš kako ti je: koja ti je ocjena prva tako ti dalje profesor upisuje (na usmenom, naravno)...iskreno, kod Durmiša sam uganjao osmicu i to i kad nisam znao jedno pitanje...valjda sam šarmer :shock: :lol: (al' mojne me pogrešno shvatiti, nisam topli brat 8-) :skoljka: :run: :mrgreen:
Ho'š ga zajebat. :lol:
supljiracu i dobicu 10 8-) :D cisto da vidim kolko je realan :zzzz:

Princ_Caspian

#65 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Princ_Caspian » 18/06/2008 11:01

Durmišević je takva papčina i čoban da ne povjeruješ...Sad kad smo polagali BKP, on sa svojim pošalicama prigradskim, fuj....

Praaaaviiiii čoban.

Princ_Caspian

#66 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Princ_Caspian » 18/06/2008 16:22

ladyblue18 wrote:srecom dosad su na prvoj sve pismeni bili :D
Danas sam isla na upis ocjene iz BKP, hladno mi je dao 8???!!! :smajlikojilupaglavomozid

koja seljacina, a znala sam za 10. I iz DKP isto 8, al sta ces koji je coban, dobro je i to :x

Eborg

#67 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Eborg » 18/06/2008 16:25

Meni je smanjio ocjenu iz DPR zato shto sam se potpisao na papir sa pitanjima... :D

Umjetnik a

#68 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Umjetnik a » 18/06/2008 19:54

Princ_Caspian wrote:Durmišević je takva papčina i čoban da ne povjeruješ...Sad kad smo polagali BKP, on sa svojim pošalicama prigradskim, fuj....

Praaaaviiiii čoban.

haj ne seri

Princ_Caspian

#69 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Princ_Caspian » 19/06/2008 08:46

Eborg wrote:Meni je smanjio ocjenu iz DPR zato shto sam se potpisao na papir sa pitanjima... :D
ma covjek sebi tako dize "cijenu", stvarajuci od sebe kao neki mit, a kao profesor je nula, samo jedan u nizu onih sto ih je rat izbacio....papak neobrazovani, kazem ja. :D

globalbih

#70 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by globalbih » 19/06/2008 09:31

Nemaš puno izbora ako želiš samo pravo!
Kako god, znam da za pravnike uvijek ima mjesta i lakše je naći posao nego za mnoge druge struke, naravno, ako imaš iskustva tj: počneš od nečega a ne odmah sanjaš da postaneš državni tužilac :)

Alternativa prvanom u BiH ne postoji!
Najbolje ti je posjeti Udruženje studenata prava i njihov websajt http://www.usp.ba , registruj se, i tamo ćeš naći gotovo sve odgovore na postavljena pitanja!

Sretno!!! :bih:

Better Man

#71 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Better Man » 19/06/2008 09:52

Najgori profesor na pravnom fakultetu koji je vječno pijan i smrdi po alkoholu je psihopata Fuad Saltaga. Raifa Festić je bila žena bez autoriteta koja se samo derala na studente. Duvnjak je čovjek koji ne voli štele i nema mu ništa mrže kad mu neko dođe da traži štelu, inaće je pošten i nikog neće zakinuti ocjenom. Lučić sa Rimskog prava se iživljava na studentima. Grebo je dobar i cijeni kad studenti na svoj način objasne stvari iz predmeta i nije mu bitno da se držiš striktno knjige. Kasim Begić je bio veliki gospodin i čovjek od autriteta koji nikad nije morao povisti tona da bi imao mir i red na predavanju. Ako snimi nekog da ga ometa samo mu kulturno kaže da napusti predavanje i nema dalje rasprave. Bajro Golić je seljačina i jedan obični hvalisavac koji na svojim predavanjima voli da se hvališe. Mustafa Imamović je dobar profesor, samo voli malo više popit i znao se ne pojavit na predavanjima. Abedin Bikić je dobar predavać i uvjek ga je zanimalo mišljeje studenata. Edin Muminović je gospodin koji je na ispitu uvijek realan i neće vas zakinuti i kod kojeg ste uvijek mogli pokucati na vrata kabineta i nikad vam nije rekao da ne možete uči. Sanjin Omanović je neodgovoran profesor koji vječno kasni i koji strašno voli da popije. Jednom nam je na ispitu napravio pauzu od 15 minuta koja se odužila na skoro 5 i pol sati. kad se vratio rekao nam je "izvinite mi sjedili kod Imamovića u kabinetu i dogovarali izbor novog dekana i malo smo pili". Da nisam tad položio imam osjećaj da bi ga zadavio. Slavica Krneta je divna žena i njeni ispiti su bili dobri. Ismet Dautbašić je vazda bio nervozan i volio je one koji ne znaju na ispitu da ih vrijeđa, npr. "Nije za tebe Pravo bolje da si otvorio frizerski salon". To je samo dio profesora koji su mi predavali, da sad ne nabrajam ostale. generalno problem Pravnog fakulteta je što dozvoljavaju upis prekomjernog broja studenata. kad se sjetim prvog dana kad sam došao na predavanje kod Bajre. Sala je prepuna plus hodnik koji je takođe bio zakrčen i nisi mogao prići sali za predavanje. Ja sam se samo zaokrenuo i kući, jer nisam bio lud da ko debil stojim u hodniku i lafo pratim predavanje. Ko kaže da je lako završiti pravo nije baš upravu. Istina ima ispita koje stvarno možeš položiti za sekundu, dok ima i onih zbog kojih su neki po par godina gubili. Ono što je meni smetalo je višak predmeta vezanih za ekonomiju, a manjak predmeta vezanih za krivično pravo i sl. Što se tiće štela na pravu bilo ih je i biće ih i dalje, ali generalno po tom pitanju se nijedan faks ne može porediti sa medicinom koja prednjaći u štelama, mitu i korupciji. što se tiće posla da je dobro plaćen sa pravom on se može naći, samo treba biti uporan. Istina treba i tu štele i veze, ali se isto tako može uletiti na dobar posao i bez toga.

Miki123

#72 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Miki123 » 19/06/2008 12:59

Ima nekih profesora koje si nabrojo, a koji ne predaju više (dautbašić) ili su u penziji (krneta), ili bolesni (omanović).

Profesor koji je na mene ostavio najbolji dojam je dr Veljko Trivun. Pamet, sposobnost da prenese znanje na studente i prije svega profesionalnost. Prof. po evropskim standardima.

Better Man

#73 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Better Man » 19/06/2008 21:02

Miki123 wrote:Ima nekih profesora koje si nabrojo, a koji ne predaju više (dautbašić) ili su u penziji (krneta), ili bolesni (omanović).

Profesor koji je na mene ostavio najbolji dojam je dr Veljko Trivun. Pamet, sposobnost da prenese znanje na studente i prije svega profesionalnost. Prof. po evropskim standardima.

Obzirom da sam diplomirao 2002. godine logično je da sau neki u penziji, jer su još tada imali uslove za penziju. Na poslu gdje radim primili smo volonterku koja je završila pravo i ona mi je rekla da je čula da je Omanović u Jagomiru. Sad dali je to tačno i znali neko šta o tome nek napiše. Samo znam da nisam išao na njegova predavanja, jer je vječno kasnio minimum 15 minuta, pa i više i znam da je volio pretjeramno da pije. Veljko Trivun mi nije predavao i mislim da nije u moje vrijeme bio na faksu, ali vjerujem da je dobar kao što kažeš. Spomenuo sam u prethodnom postu Edina Muminovića i ponoviću da je to gospodin od glave do pete i pravi primjer kako treba da izgleda jedan profesor.
Last edited by Better Man on 20/06/2008 12:47, edited 1 time in total.

Umjetnik a

#74 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by Umjetnik a » 19/06/2008 21:20

Princ_Caspian wrote:
Eborg wrote:Meni je smanjio ocjenu iz DPR zato shto sam se potpisao na papir sa pitanjima... :D
ma covjek sebi tako dize "cijenu", stvarajuci od sebe kao neki mit, a kao profesor je nula, samo jedan u nizu onih sto ih je rat izbacio....papak neobrazovani, kazem ja. :D
ti nisi normalan

burek_in_space

#75 Re: Pravni fakultet-UPIS

Post by burek_in_space » 19/06/2008 21:55

Better Man wrote:
Miki123 wrote:Ima nekih profesora koje si nabrojo, a koji ne predaju više (dautbašić) ili su u penziji (krneta), ili bolesni (omanović).

Obzirom da sam diplomirao 2002. godine logično je da sau neki u penziji, jer su još tada imali uslove za penziju. Na poslu gdje radim primili smo volonterku koja je završila pravo i ona mi je rekla da je čula da je Omanović u Jagomiru. Sad dali je to tačno i znali neko šta o tome nek napiše. Samo znam da nisam išao na njegova predavanja, jer je vječno kasnio minimum 15 minuta, pa i više i znam da je volio pretjeramno da pije. Veljko Trivun mi nije predavao i mislim da nije u moje vrijeme bio na faksu, ali vjerujem da je dobar kao što kažeš. Spomenuo sam u prethodnom postu Edina Muminovića i ponoviću da je to gospodin od glave do pšete i pravi primjer kako treba da izgleda jedan profesor.
Nesto nisam bas siguran da je bio bas u Jagomiru,ali da ga nije bilo neko vrijeme na faxu je cinjenica.A inace,ovih dana se vratio na fax i poceo je da ispituje.I sve pohvale za opis profesora jer mislim da si ih sve fino okarakterisao mada ima tu jos materijala koliko hoces(za "negativnu" rubriku) dok su oni "pozitivci" takva rijetkost da je to zalosno.

p.s.

Obzirom da sam novi...pozdrav svima! :mrgreen:

Post Reply