Poziv građanima na suradnju

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1 Poziv građanima na suradnju

Post by PipiDugaDevetka »

ImageImage

Poziv građanima na suradnju je uputio Kanton broj 9, Sarajevo pred uvođenje standardaa ISO9001-2000.
Popunite onlajn anketu na : http://www.ks.gov.ba/, odgovorite da li ste zadovoljni i dajte svoj onlajn komentar.
Pokretni meni Aktuelno, pod nazivom: Poziv građanima na suradnju.
Last edited by PipiDugaDevetka on 30/11/2005 13:33, edited 1 time in total.
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#2

Post by PipiDugaDevetka »

Piknulo me u oko da šefovi Ureda i Tima koji su u potpisu Poziva građanima na suradnju imaju problema sa upotrebom "ije" i "je" što se uči u nižim razredima osnovne škole (Vidi riječ: ZAHTIJEVIMA).
User avatar
Qler
Posts: 23745
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#3

Post by Qler »

ma neko je ili zurio ili je nepismen. ima jos par greskica, kao dva "i" u meni se cini zadnjem pitanju....

uglavnom popunio, i rezultati nisu ohrabrujuci....
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#4

Post by PipiDugaDevetka »

Qler wrote:ma neko je ili zurio ili je nepismen. ima jos par greskica, kao dva "i" u meni se cini zadnjem pitanju....

uglavnom popunio, i rezultati nisu ohrabrujuci....
Eto, ne moram ja, u penziji sam, ali ima mlađih veoma pismenih ljudi i što ne bi on/ona bili šef Ureda i šef Tima i nije slučajna mala greška upotreba je/ije. Moj šef, ministar, svojevremeno mi je tražio da napišem Izvještaj sa komparativnim poređenjem za tekuću i prethodnu godinu. Al', hajd', nema veze.
Last edited by PipiDugaDevetka on 30/11/2005 14:15, edited 1 time in total.
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#5

Post by novalic »

i onda ti sidjes dole ili se popnes gore i napravis sta je trazio :D
Post Reply