Povratak u Sarajevo

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply

POVRATAK U SARAJEVO

DA
31
53%
NE
28
47%

Total votes: 59

SKENDERIJA

#1 Povratak u Sarajevo

Post by SKENDERIJA » 10/10/2006 00:50

hghhhg
Last edited by SKENDERIJA on 11/10/2006 16:48, edited 1 time in total.

legionarka

Post by legionarka » 10/10/2006 01:32

meni se juancino plaho cini da si fulio temu...Oglasi licne prirode bijahu na nekoj drugoj...
A sto se tice napisanog: moze se i od have...ko zna

Edin H.

Post by Edin H. » 10/10/2006 01:47

Ma dobro ako te srce vuce zasto ne.

Ja znam jos raje koja su se vratila i dobro im je.

Pitanje je da li imas stan u Srajevu ili ces morati rentirati.
A i naravno da li zadovoljan poslom koji si nasao.

mrak

Post by mrak » 10/10/2006 03:59

Skenderija, vjerujem da odluka nije bila laka. Ignorisi zle komentare bilo koje vrste, i samo slijedi sebe - zivi se jednom i bitno je da se osjecas dobro.

Puno srece i uspjeha!

dashing

Post by dashing » 10/10/2006 04:17

Skenderija- 1200 australijskih dolara ili Konvertibilnih???Sta ces radit?
Zelim ti sretan put i nadam se da ces pronaci svoj dusevni mir.

SKENDERIJA

Post by SKENDERIJA » 10/10/2006 07:21

Hvala puno na lijepim zeljama.A sto se posla tice brat mi je direktor Nestle za BIH tako da cu kod njega poceti za pocetak kao komercjalista.Moram poceti negdje jeli fakat nemam ni trunke iskustva u toj bransi.Moja struka je tako reci i ne postoji u nasem gradu.A isto tako odluka jeste bila teska ali posto su moji se svi odavno vratili dole znaci da i nije toliko teska bila.Jedina stvar koju cu morati da uradim je da se razidjem sa djevojkom nakon 3 godine veze ali ona zna za moju odluku i sama je rekla za tebe je dole najbolje hehe.I plata je milja i 200 stim naravno da ce sve biti lakse kad ti je brat direktor hehe salim se......Ali posto iz iskustva znam da ako covjek ima svoj stan dole da je milja i 200 fakat ko ovde 2500 milje tako da me to i ne brine.
Pozdrav svima

uozo

Post by uozo » 10/10/2006 07:51

SKENDERIJA wrote:Hvala puno na lijepim zeljama.A sto se posla tice brat mi je direktor Nestle za BIH tako da cu kod njega poceti za pocetak kao komercjalista.Moram poceti negdje jeli fakat nemam ni trunke iskustva u toj bransi.Moja struka je tako reci i ne postoji u nasem gradu.A isto tako odluka jeste bila teska ali posto su moji se svi odavno vratili dole znaci da i nije toliko teska bila.Jedina stvar koju cu morati da uradim je da se razidjem sa djevojkom nakon 3 godine veze ali ona zna za moju odluku i sama je rekla za tebe je dole najbolje hehe.I plata je milja i 200 stim naravno da ce sve biti lakse kad ti je brat direktor hehe salim se......Ali posto iz iskustva znam da ako covjek ima svoj stan dole da je milja i 200 fakat ko ovde 2500 milje tako da me to i ne brine.
Pozdrav svima
:sad:
Neki se rode stvarno pod sretnom zvijezdom. Em imaju familiju koja zauzima visoke polozaje u dobrim firmama, pa se mogu kod njih zaposliti i bez trunke radnog iskustva u branzi, em vec imaju posao od 3400 doalrcica u prekookeanskim zemljama. Prosjecan mladi bosanac i hercegovac mora da ima 68 godina iskustva i da bude habil da bi dobio posao u bilo kojoj branzi. I naravno opet bi radio i za pola toga sto neki koji imaju familiju na vodecim pozicijama dobijaju i bio prezadovoljan. Mislim da se ovaj fenomen zove "Corruption" u zapadnim zemljama i da je tamo kaznjiv, ali sreca da je kod nas normalna pojava, pa moze da se ovako iznosi u javnost, jer inace ne bi onih 47,5 % nezaposlenih u federaciji BiH znali da kada sljedeci put izadje oglas za komercijalistu u Nestle, ne moraju da vade uvjerenja o drzavljanstvu BiH, uvjerenje da nisu drzavljani Kostarike, uvjerenje o nekaznjavanju i potvrdu da imaju potvrdu da su nezaposleni, i da se javljaju na konkurs, koji je kao i uobicajeno nasteljen.

Zelim ti sretan povratak, i nemoj ovaj komentar da uzmes za zlo, ali nisam mogao da izdrzim.

Liv4

Post by Liv4 » 10/10/2006 08:18

Zar je poenta zivota da ne znas ko ti je komsija da taj isti komsija nema pojima ko si ti.
:oops: NIJE, POENTA JE DA ZNAS KO JE? KO MU JE FAMILIJA? ODAKLE JE? KOLIKO ZARADJUJE? UKRATKO:SVE
Zar je poenta zivota da imas dvije uniforme Pidjamu i radno odijelo.
PA SAD... ZAVISI STA RADIS U ZIVOTU. TAMO BAR IMAS DVIJE UNIFORME I RADNO ODJELO. PIDZAMA ISTA...

.Recimo moj primjer zivim u gradu koji je jedan od najvecih na svijetu po povrsini i vjerovali ili ne imam prijatelja koji zive od mene po 80 ili 90 km a u istom smo gradu da nije smijesno bilo bi zalosno.
DA SI SE RODIO TAMO IMAO BI DRUGOVA IZ ULICE... PARDON, KVARTA... KOLIKO SARAJLIJA IMA PRIJATELJA STRANACA KOJI ZIVE U ISTOJ ULICI? SAMO STO JE BIH MALI PRCVAJZ(KAO I SVE OSTALE ZEMLJE NASTALE RASPADOM YU)

Svi su u kreditima do guse niko nema volje ni para na kraju krajeva da zive da uzivaju,a sto je najgore ti isti ljudi su zivijeli i navikli da imaju kvalitetan zivot u Sarajevu.
TU BAR IMAS SANSU ZA KREDIT. VIDJECEMO KO CE TI GA DATI U SARAJEVU.

Jako me zanima sta se promjeni u njima kad pocnu da zive vani.
ODRASTU!!!

Zar je fol vozati auto od 50 milja a ne biti u stanju da izadjes na veceru ili da odes na neki odmor.
TO NEMA VEZE SA MENTALITETOM STRANACA NEGO SA NASIM!

A sto je najsmijesnije nemaju ni vremena da se voze u tom autu od posla.
POSAO? IMAJU POSAO? OPAAA. U BIH JE 40% NEZAPOSLENIH, PA TI VIDI!

Mozda sam ja cudan a mozda sam osoba koji je vise zadovoljan dusevnim bogastvom nego kesom itd.
NE ZNAM STA JE TVOJE DUSEVNO BOGATSTVO... ZNATI SVE LJUDE ( :oops: ukljucivo i strance)KOJI ZIVE U ISTOJ ULICI KAO I TI?

I zato kazem ne vise,mislim da odmah kazem ne dolazim dole da bi radio za 400 maraka na kraju krajeva ne zivi se od have ali imacu platu od 1200 za pocetak i vise nego dosta meni samcu.
EVO, SVI SE OVDJE RADUJU ZBOG TVOJE SRECE I DUSEVNOG BOGATSTVA! TO STO CE OD DANAS SVI BOJKOTOVATI NESTLE NEMA VEAZE SA TOBOM.

Sta mi je vrijedilo ovde 3400 dolara kad poslije troskova i placanja silnih racuna dodjem na sumu od 2000 mjesecno,a dvica u Mlebourne je kao u u Sarajevu milja mislim radi skupoce.
NISTA, U PRAVU SI.

I zato bas me zanima jeli ima ljudi koji zive vani i koji slicno ili isto razmisljaju kao ja ili sam ja jedini????

NISI, U BOSNI JE IDIOTA BILO I BICE... NA IZVOZ
:D

Nemoj mi zamjeriti, ali vise ne mogu da slusam vase razloge zbog kojih se vracate. Sve se uglavnom svodi na to da bi mogli reci "vozdra, dje si" svakih pet minuta i sa rajom pit kafice i pravit derneke.
Eto, to je vjerovatno smisao zivota.

bice_bice

Post by bice_bice » 10/10/2006 08:23

sve si ti to nama fino i pazljivo citiro.. recenica i po o miru u dusi, komsijama, vako nako..
a onda kad ga Baja pljune u sake i veli: MILJA I 200! a buraz mi je direktor, znam da mi nece bit lose.. a toliko sam modernizovan i napredovao u medjuvremenu da cak sarajevo nije ni dostiglo tu tehnologiju koju sam ja furo tako da nema ni radnih mjesta za ovu moju struku.. sta fali, ima kod buraza, on je direktor..

ja ti zelim u zivotu sve najljepse i da budes uspjesan komercijalac, al mislim da sam sa gore navedenim dovoljno reko.. ne znam zasto si uopce otvorio temu? vjerovatno ni ti odgovor ne znas..

znam ja nas, jebo ti nas, po 100ti put

DilanDog

Post by DilanDog » 10/10/2006 08:54

Ziv bio, pa dosao i vidio svu vasu ljepotu i ispunjenost zivota i ostalo.
Sreca da imas pasos pa ces pobjeci glavom bez obzira.

taxi_driver

Post by taxi_driver » 10/10/2006 09:00

ma jaran ne trci za lovom,ali ipak spominje neke velike cifre.ne kontam,jer nas bas uopste ne zanima koliko zaradjujes gore a koliko ces u sa.a sa tih 3500 u australiji ne kontam.koliki je omjer austalijskog dolara i eura.jebi ga meni je ovdje prijateljica arhitekta pa nema platu 2000 eura.onda si ti neke visoke skole zavrsio tamo.
nego nije poenta u tome nego,posto vidim ne trcis za lovom a i nije ti bitna,mogao bi od tih svojih 1200 koliko ces dobiti u sa od buraza,400 km darovati djecijim domovima ili finansirati djecu sehida i poginulih boraca.za djecu u domovimajavi se mirci a za djecu sehida javi se jovi divjaku za dalje informacije.
i sretno u sa ,a nadam se i da ce i djeca u domu biti sretna jer ce svaki mjesec 400 maraka stizati na racun.

uozo

Post by uozo » 10/10/2006 09:18

A wrote:Skenderija, lijepo zahvali ljudima sto su ti dali sliku onog sto si zaboravio - sliku zavisti i ljudske zlobe :oops:

Eh ako unaprijed prihvatas da zivis medju ljudima koji tako olako sude o drugima i kritikuju tudje izbore, velkam bek u Sarajevo 8-)
:shock:
Zavist i ljudska zloba je primjetiti da se neko ko je imao 3500 vraca i uzima radno mjesto nekome ko ceka godinama na birou, i nikad nista nije imao. U nekom drugom drustvu bi dosad neko vec sto puta nazvao broj za korupciju, jer se ne radi o privatnoj firmi u kojoj moze da se zaposli po babi i stricevima. I tamo bi se to nazivalo ispunjavanjem gradjanske duznosti, ali kod nas su valjjda svi razocarani pa vide da ne moze nista da se promijeni, pa sute. Ja buraz je guta, u nestle. I sigurno bi se vratio da nema super posao za koji nema iskustva i kvalifikaciju i za koji zaradjuje super za BH uslove.
Ako je to zloba i zavist onda smo svi zlobni. :x
Last edited by uozo on 10/10/2006 09:27, edited 1 time in total.

taxi_driver

Post by taxi_driver » 10/10/2006 09:24

A wrote:Skenderija, lijepo zahvali ljudima sto su ti dali sliku onog sto si zaboravio - sliku zavisti i ljudske zlobe :oops:

Eh ako unaprijed prihvatas da zivis medju ljudima koji tako olako sude o drugima i kritikuju tudje izbore, velkam bek u Sarajevo 8-)

hahahahaha
zavist i zloba?da je napisao,pukla me nostalgija ne mogu bez sa i raje, vracam se, niko mu nista ne bi napisao.ali posto spominje cifre,dobar posao,dolazi sam bez cure,e onda je to mogao i na oglas staviti.ko zna mozda bi se koja i javila.

dashing

Post by dashing » 10/10/2006 09:25

Bas tako -koja licemjernost!!!
Ko` fol svi posteni i ganjaju neka mjerila a vrline su im obazrivosti i empatija. A vjerujem da bi 90 %njih se mjenjalo sa Skenderijom.
Samo naprijed ako nista barem si to naucio na zapadu da se moras borit i bit istrajan . good luck...

Liv4

Post by Liv4 » 10/10/2006 09:26

B.Medjed wrote: Zavist i ljudska zloba je primjetiti da se neko ko je imao 3500 vraca i uzima radno mjesto nekome ko ceka godinama na birou, i nikad nista nije imao. U nekom drugom drustvu bi dosad neko vec sto puta nazvao broj za korupciju jer se ne radi o privatnoj firmi u kojoj moze da se zaposli po babi i stricevima. I sigurno bi se vratio da nema siuper posao za koji nema iskustva i kvalifikaciju i za koji zaradjuje super za BH uslove. Ako je to zloba i zavist onda smo svi zlobni. :x
Sa prvim dijelom tvog posta bi se mogao sloziti, sa drugim... :?
Odkad je "Nestle" drzavna firma? :shock:
A sto se tice "babe i striceva" :D toga ima svugdje. I ovdje i tamo. I uvijek ce biti. Nekome se moze, nekome ne.
Nece "Nestle" propasti zbog par tipova zaposlenih preko veze.
Mozda direktor hoce jer sad svi znaju da ce da zaposli brata preko stele, pa ako dodje prica do "pogresnih usiju" moglo bi se svasta desiti. Kao npr da i brat i on isele na Novi Zeland :lol: :lol: :lol:

uozo

Post by uozo » 10/10/2006 09:29

Liv4 wrote:
B.Medjed wrote: Zavist i ljudska zloba je primjetiti da se neko ko je imao 3500 vraca i uzima radno mjesto nekome ko ceka godinama na birou, i nikad nista nije imao. U nekom drugom drustvu bi dosad neko vec sto puta nazvao broj za korupciju jer se ne radi o privatnoj firmi u kojoj moze da se zaposli po babi i stricevima. I sigurno bi se vratio da nema siuper posao za koji nema iskustva i kvalifikaciju i za koji zaradjuje super za BH uslove. Ako je to zloba i zavist onda smo svi zlobni. :x
Sa prvim dijelom tvog posta bi se mogao sloziti, sa drugim... :?
Odkad je "Nestle" drzavna firma? :shock:
A sto se tice "babe i striceva" :D toga ima svugdje. I ovdje i tamo. I uvijek ce biti. Nekome se moze, nekome ne.
Nece "Nestle" propasti zbog par tipova zaposlenih preko veze.
Mozda direktor hoce jer sad svi znaju da ce da zaposli brata preko stele, pa ako to dodje prica do "pogresnih usiju" moglo bi se svasta desiti. Kao npr da i brat i on isele na Novi Zeland :lol: :lol: :lol:
Nestle je akcionarsko drustvo. I ono kao i svaka druga firma podlijeze zakonu o korupciji. Znaci nekoga ko nema kvalifikacija za odredjeni posao moze da se zaposli samo ako nema nikoga drugoga na birou koji ima kvalifikacije za takj posao. A da li toga ima u svijetu ili nema ja ne ulazim. Ono sto ne vidim i ne znam i ne boli me tako. Ali kad neko javno prica o tome je vec druga stvar.

SiSaJuMe

Post by SiSaJuMe » 10/10/2006 09:33

Ti jarane isproba sve moguce varijante od Usa do Svedske pa do Londona, pa onda u Australiju. I to kombinacija zadnjih 7-8 godina ti je bila "BIH 3-5 mjeseci u BIH a ostalo u Australiji ". I onda mi jos pricas kako samo radis i imas radno odjelo i pidjamu. ???? alo ba 3-5 mjeseci godisnjeg odmora i jos se zalis.?? Da tebe nije sunce u australiji udarilo.

U svakom slucaju sve najbolje za povratak. (Mada po meni nisi ni otiso. Vise si bio 'terenac".)
Ps: Kad izlazi konkurs za komercijalistu, i ja bi konkuriso. Valjda cu imat sanse sa 9 godina radnog iskustva)

Liv4

Post by Liv4 » 10/10/2006 09:33

Direktor firme, moze mu se.
A da li ce akcionari podrzati takvog direktora, ostaje na akcionarima. Ne mozes ti tu nista brale.

@ Dashing
Sta je on to naucio na zapadu, majke ti? O kakvoj to ti borbi i istrajnosti govoris? :lol: :lol: :lol: :lol:

Zamolio bih cjenjene internaute, ucesnike foruma, da procitaju poruke prije nego sto napisu odgovor i komentar :-) :D

vatana

Post by vatana » 10/10/2006 09:35

Kazes, imat ces 1.200 KM pocetnu platu u SA?

Sta ce ti onda Melburn?

Liv4

Post by Liv4 » 10/10/2006 09:35

SiSaJuMe wrote:Ti jarane isproba sve moguce varijante od Usa do Svedske pa do Londona, pa onda u Australiju. I to kombinacija zadnjih 7-8 godina ti je bila "BIH 3-5 mjeseci u BIH a ostalo u Australiji ". I onda mi jos pricas kako samo radis i imas radno odjelo i pidjamu. ???? alo ba 3-5 mjeseci godisnjeg odmora i jos se zalis.?? Da tebe nije sunce u australiji udarilo.

U svakom slucaju sve najbolje za povratak. (Mada po meni nisi ni otiso. Vise si bio 'terenac".)
Ps: Kad izlazi konkurs za komercijalistu, i ja bi konkuriso. Valjda cu imat sanse sa 9 godina radnog iskustva)

:oops: Cestitam na nick-u :D

Ko je rekao da konkurs izlazi? :-)

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

#21 Re: Povratak kuci u Sarajevo

Post by mIRCerka » 10/10/2006 09:36

SKENDERIJA wrote:Evo napokon odlucio sam da se vratim kuci u Sarajevo za stalno.Nisam vise mogao da zivim na relaciji Sarajevo-Melbourne.Zadnjih 7 ili 8 godina sam zivio tako sto sam 3 do 5 mjeseci provodio kuci u Sarajevu a ostalo u Melbourne.I jednostavno sad prije mjesec dana kad sam se vratio u Melb rekao ne vise.Skontao sam da nije sve u novcima,mrzim zapadni sistem zivota a sto je najgore probao sam sve moguce varijante od Usa do Svedske pa do Londona,ali sve je to u 5 deka razlike i sto je najgore Australija je mila majka za ove ostale zemlje i nacin kako se zivi tamo.Zar je poenta zivota da ne znas ko ti je komsija da taj isti komsija nema pojima ko si ti.Zar je poenta zivota da imas dvije uniforme Pidjamu i radno odijelo..Recimo moj primjer zivim u gradu koji je jedan od najvecih na svijetu po povrsini i vjerovali ili ne imam prijatelja koji zive od mene po 80 ili 90 km a u istom smo gradu da nije smijesno bilo bi zalosno.Svi su u kreditima do guse niko nema volje ni para na kraju krajeva da zive da uzivaju,a sto je najgore ti isti ljudi su zivijeli i navikli da imaju kvalitetan zivot u Sarajevu.Jako me zanima sta se promjeni u njima kad pocnu da zive vani.Zar je fol vozati auto od 50 milja a ne biti u stanju da izadjes na veceru ili da odes na neki odmor.A sto je najsmijesnije nemaju ni vremena da se voze u tom autu od posla.Mozda sam ja cudan a mozda sam osoba koji je vise zadovoljan dusevnim bogastvom nego kesom itd.I zato kazem ne vise,mislim da odmah kazem ne dolazim dole da bi radio za 400 maraka na kraju krajeva ne zivi se od have ali imacu platu od 1200 za pocetak i vise nego dosta meni samcu.Sta mi je vrijedilo ovde 3400 dolara kad poslije troskova i placanja silnih racuna dodjem na sumu od 2000 mjesecno,a dvica u Mlebourne je kao u u Sarajevu milja mislim radi skupoce.I zato bas me zanima jeli ima ljudi koji zive vani i koji slicno ili isto razmisljaju kao ja ili sam ja jedini???? i ps.ovde sam i faks zavrsio i imam pasos Aus znaci da ne misle ljudi da se sad ono moram vratiti da nemam izbora.
opusti se i uzivaj :D nama se jedan vec vratio, samo preko drugog okeana, i fino mu je :D
samo, potrudi se da ublazis Aussie akcent, imamo problema sa razumijevanjem istog :D:D:D

dobro nam dosao, a vi cavke popustite covjeka malo :D

uf, jeben dan, mIRCi brani dijasporu...

nemaveze

Post by nemaveze » 10/10/2006 09:39

naslov ti sve govori - "povratak kući"

to je sigurno bolje od "odlaska u tuđinu" ako ćeš imati od čega zivjeti kod kuće, pošto vidim imaćeš, ne znam šta se dvoumiš?

samo nemoj previše naglašavati gdje ti radi brat i kako ćeš se snaći, gledaj svoja posla i drži se svoje stare raje, ako je imaš u SA

ovi što ti zavide su ista ona grupa ljudi kojima je najvažniji taj auto od 50 milja i oni te neće nikad razumjeti ni podržati, to su robovi materijalnim vrijednostima i njih imaš svugdje

u Australiji imaš platu i nisi sretan, u SA ćeš imati platu a i biti sretniji, nadam se

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 10/10/2006 09:41

A wrote:
B.Medjed wrote:Nestle je akcionarsko drustvo. I ono kao i svaka druga firma podlijeze zakonu o korupciji. Znaci nekoga ko nema kvalifikacija za odredjeni posao moze da se zaposli samo ako nema nikoga drugoga na birou koji ima kvalifikacije za takj posao.
U socijalizmu mozda, ali u svijetu slobodne ekonomije mozes zaposliti koga hoces i odgovoran si samo svojim akcionerima. A njih opet interesuje samo dobit, a ne price o moralu i etici.
Treba provjeriti, al' bojim se da je tako, i da je korupcija JEDNO, a nepotizam DRUGO. Ovo drugo, oduvijek prilično legitimno na ovim prostorima, a sada evo i legalno. Međede, braco, jel' znaš nekoga ko je dobio posao preko biroa?

uozo

Post by uozo » 10/10/2006 09:46

Jimmy_The_Saint wrote:
A wrote:
B.Medjed wrote:Nestle je akcionarsko drustvo. I ono kao i svaka druga firma podlijeze zakonu o korupciji. Znaci nekoga ko nema kvalifikacija za odredjeni posao moze da se zaposli samo ako nema nikoga drugoga na birou koji ima kvalifikacije za takj posao.
U socijalizmu mozda, ali u svijetu slobodne ekonomije mozes zaposliti koga hoces i odgovoran si samo svojim akcionerima. A njih opet interesuje samo dobit, a ne price o moralu i etici.
Treba provjeriti, al' bojim se da je tako, i da je korupcija JEDNO, a nepotizam DRUGO. Ovo drugo, oduvijek prilično legitimno na ovim prostorima, a sada evo i legalno. Međede, braco, jel' znaš nekoga ko je dobio posao preko biroa?
Nije bas tako. Postoje zakoni o tome. Mozda jedino kada se radi o internom konkursu. Ne znam nikoga ko je dobio posao, ali se upravo o tome i radi. Zbog ovakvih mutljavina se ljudima gadi sopstvena zemlja, ne mogu da shvatim da neko moze da podrzava ovako nesto. Ili sam ja nenormalan...
Last edited by uozo on 10/10/2006 09:48, edited 1 time in total.

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 10/10/2006 09:51

DobroJutroKolumbo wrote:
nemaveze wrote:naslov ti sve govori - "povratak kući"

to je sigurno bolje od "odlaska u tuđinu" ako ćeš imati od čega zivjeti kod kuće, pošto vidim imaćeš, ne znam šta se dvoumiš?

samo nemoj previše naglašavati gdje ti radi brat i kako ćeš se snaći, gledaj svoja posla i drži se svoje stare raje, ako je imaš u SA

ovi što ti zavide su ista ona grupa ljudi kojima je najvažniji taj auto od 50 milja i oni te neće nikad razumjeti ni podržati, to su robovi materijalnim vrijednostima i njih imaš svugdje

u Australiji imaš platu i nisi sretan, u SA ćeš imati platu a i biti sretniji, nadam se
Ne ti "zavidni" ta grupa kako je ti nazivas , posto si i mene strpala u isti koš ,grupe, ja sam od onih koji su stajali sa kitom u ruci na prvim borbenim linijama nase radodajke majke BiH-a...Mrs u picku materinu!!!
Ama stipu budalu frajera... On ne zna da će ga sad, ovako blentavog, na aerodrom sačeti metalik sivi golf dvica i par momaka neodređenog ličnog opisa.... Pa će Braco morati da pronevjeri "kasicu za tekuće troškove".... Jeb'o te, može li meni neko objasniti kako frajer može primati tri i po milje dolara za neki očito intelektualan rad, i biti glup k'o noć u OVOLIKOJ mjeri?

Post Reply