Naime, imam lupa motor 1000 kubika, meni dosta. U zadnje vrijeme mi je prilikom prebacivanja u drugu brzinu pocelo nesto da krci, a nakon toga kada pritisnem kvacilo pocelo je nesto i da cvili. I tako sam otisla do dva majstora da mi da daju dijagnozu. I oba su rekla isto: otisla potisna i lamela. Sta je to nemam pojma. Uglavnom rekli su mi da mi treba oko 400 KM da to popravim, jer je taj potisna ploca oko 250 km i jos ostatak za ruke majstoru.
Zanima me gdje mogu to da kupim, koliko kosta i jeli ovo sve skupa ok cijena, posto sam ja teski laik?!
Hvala na pomoci
p.s. nasla sam u jednoj prodavnici navodno original potisnu za golfa 3 sto bi navodno mom autu odgovaralo, i kosta oko 150km pa mi nista nije jasno.
