Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Kulturno-politička scena, dešavanja u centralnim gradovima BiH: Zenici, Travniku, Visokom, Jajcu, Bugojnu, Tešnju, Doboju...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Post Reply
amir79
Posts: 316
Joined: 01/07/2008 19:00

#1 Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Post by amir79 »

Poz,

Da li mi neko moze pokazati na mapi Zenice gdje centar Dzananovic i kako da dodjem najlase do njega iz pravca Sarajeva??? Hitno mi je!!!

Hvala
User avatar
nellington
Posts: 10761
Joined: 11/03/2008 13:32
Location: navedeno lice se udaljilo u nepoznatom pravcu.

#2 Re: Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Post by nellington »

Image

Trebao bi biti u ovom dijelu u obliku slova V, desno od broja 17 (ne snalazim se baš najbolje sa mapama). Imaš isključenje sa magistrale u Radakovu, onda kod broja 30 skreneš lijevo i preko nadvožnjaka...
drenmajster
Posts: 482
Joined: 10/12/2009 07:55

#3 Re: Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Post by drenmajster »

Ja glupe reklame-trebali ste napisati i cijene i sta nude-fol-satrase se ljudi da nadju taj centar,guzve na putevima,nemiri,demonstracije,izgibe 16000 ljudi dok nadje centar :D :D :D :D :D :D
User avatar
Mustang1
Posts: 28774
Joined: 29/12/2010 17:31

#4 Re: Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Post by Mustang1 »

Kakva je to slika ba :shock: Ja se ne mogu snaci tu a kamoli neko ko prvi put dolazi :D
kone
Posts: 972
Joined: 03/10/2008 18:02

#5 Re: Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Post by kone »

Kad se iskljucis sa autoputa,na prvom semaforu ides pravo.Na sljedecem semaforu skrenes lijevo i pici samo tom cestom i nema sanse da ofulas shopping centar...Ako ga ofulas,na sljedecem mostu stanes sa autom,upalis sve cetiri,izadjes iz auta i skocis sa mosta u rijeku Bosnu....
amir79
Posts: 316
Joined: 01/07/2008 19:00

#6 Re: Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Post by amir79 »

Hvala!
User avatar
Mustang1
Posts: 28774
Joined: 29/12/2010 17:31

#7 Re: Poslovni centar Džananović , Zenica- gdje je?

Post by Mustang1 »

kone wrote:Kad se iskljucis sa autoputa,na prvom semaforu ides pravo.Na sljedecem semaforu skrenes lijevo i pici samo tom cestom i nema sanse da ofulas shopping centar...Ako ga ofulas,na sljedecem mostu stanes sa autom,upalis sve cetiri,izadjes iz auta i skocis sa mosta u rijeku Bosnu....
Kad nam autoput napravise :shock: :?
Post Reply