Ponovo na okupu :)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#1 Ponovo na okupu :)

Post by hananah »

Dragi moji dobri i posteni haveri Musto i Sinane da se mi ponovo okupimo na ovoj temi :)
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#2

Post by madona »

Musto se uredno javlja, jos cekamo Sinana.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#3

Post by hananah »

Dobri moj Musto i bivsi u mene cojeku, kako preziviste ovu oluju, meni se nesto stuzilo, ne ide mi se vise ni u trebe :(
Sta je s vama :oops:
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#4

Post by madona »

Moramo prvo vidjeti sta bi sa Sinanom, odvedose li ga sa sobom. Nije ceif u trebe bez njega.
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#5

Post by sinan »

:D:D:D

Djeste moje dobre haverchine!!!! :D:D:D

Evo ja skontah da vise nema svrhe onako, nego promijenih ime, a bogami Nj.V. Hasim je zaplatio glavom (tj. kaputicem :D:D:D)!!!! :lol::lol::lol:

CPETEH je nesrecno nastrad'o (banovan ni kriv ni duzan od strane pristrasnih i neobjektivnih pojedinaca :D:D:D) one noci :D:D:D , ali eto mene u novom izdanju ( a vi haveri moji cuvajte nasu malu tajnu :D:D:D).....
Valjda ce Sinan potrajat' :D:D:D

Nego, da se mi vratimo na ono zbog cega smo se skupili!!!! :lol::lol::lol:

Kamo nocaske??? :D:D:D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by hananah »

E moj dobri i posteni Sinane, rece Musto kad sam ga pitala sta je bilo s tobom, rece Musto - odveli ga sa sobom moj dobri Hamdane, rece i nasu nam jos po jednu :( I tako mi do dugo u noc sinoc, razgovarasmo o dobrim starim vremenima i evo ne mogu vjerovati da si nas se vratio, da su te pustili, ne mogu, sve se stipam i nekako mi u srcu milo, jer mi smo kao tronozac, bez jedne noge na tronoscu se ne moze ni sjediti ni popeti, ni nista :(
Nego, moj dobri i posteni Sinane, ja ne bih nigdje veceras isao, ma stipu trebe, malo bih da nas trojica sjednemo i koju protabirimo, onako da vidimo ima li kakva fudbalska utakmica, da pogledamo, koju pivu popijemo, a sutra cemo zaliti za nasom kucom (temom) koju nam porusise, i evo ovdje cemo se nekako skuciti :)
Vidis, sto ti je sudbina, ona sobica oko koje se svadjasmo hoce li biti mini teretana ili ostava za prazne flase vise ne postoji, sudjeno moj dobri i posteni Sinane da tako bude :(
Enticer
Posts: 714
Joined: 21/12/2004 13:44
Location: Sarajevo

#7

Post by Enticer »

Nevezano za ovu temu, ali moze li neko vratiti ono "savrseno dupence" na ovaj forum koje je izgleda obrisano. Veoma sam se lose osjecao kad sam vidio da je "dupence" obrisano... :( :( :(
violentjack
Posts: 3469
Joined: 17/03/2003 00:00

#8

Post by violentjack »

:D :D Promjeni vjeru Sretene :shock: :lol: :lol: :lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#9

Post by hananah »

Sinan je Sinan gdje treba da bude Sinan, mi zajedno idemo u trebe, i politika u nasu butigu nije dobro dosla :x :x :x :x
Nego, gdje nam je Musto :roll:
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#10

Post by sinan »

hananah wrote:Sinan je Sinan gdje treba da bude Sinan, mi zajedno idemo u trebe, i politika u nasu butigu nije dobro dosla :x :x :x :x
Nego, gdje nam je Musto :roll:
:lol::lol:

Tako je Hamdane, brate moj najrodjeniji!!! Politika odje nije dobrodosla!!! :D

Nego u pravu si i za ovu noc-tacno da malo zasjednemo, pa da proljudekamo k'o u stara dobra vremena....A trebe nek' grizu nokte sto nas nema :lol:...

A napravicemo mi sebi jos ljepsu i stariju sobu i napunicemo je sa joos vise flasha :D:D:D i tegova, pa da nam bude potaman svima...:D

A Muste stvarno nema :shock:-da nije ne znajuci uzeo prakljacu i otis'o sam??? Dajdera provjeri u spajzu?? :lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by hananah »

Pa evo provjeravam, ali spajiz je zakljucan, tako da nemam pojma ima li prakljace unutra, a mozda se i Musto unutra zakljucao cvrsto stezuci prakljacu, a mozda ju je ponio negdje sa sobom i mahinalno spustio kljuc u djep, e sad da li namjerno mahinalno, ili nenamjerno mahinalno to ne mozemo znati dok se Musto ne pojavi :x
A mi i mezu izrezali :sad:
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#12

Post by sinan »

:x:x Evo ja ga zovem na mobilni, al' baraba je nedostupna! :x Znaci poceo prakljati negdje, izgleda!! :lol:

Da mi navalimo na mezu! :D:D:D

Nije kome je namijenjeno, no kome je sudjeno! :lol:

'Ajd Hamdo zivio ti meni :D Image , vala bas lijepo sto nas'o ovaj novi i ljepsi stan :D:D:D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#13

Post by madona »

Eno sad ja baraba, a ja isao da nam kupim meze, bureka, cevapa, da vas obradujem, nisam htio da kazem gdje idem. E nek si nam se vratio Sinane, znas da mi je pravo drago! Ima sve da nam pricas sta bi sa tebe onu noc.
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#14

Post by sinan »

:shock::shock:

:D:D:D:D EVO I MUSTE!!!! :D:D:D:D I jos pune ruke svega!! :D E, alal vjera majstore :D:D:D:D

E, bas je lijepo 'vako na okupu!! :D:D
A nek' malo i trebe odmore :lol:

:D:D Ajd zivio, Stomu pobartime Image
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#15

Post by madona »

de ti meni reci Sinane, jel ovo normalno da trebe ovako brzo dojade? Sta se ovo desava sa mnom i Hamdom, mi evo samo hocemo da pijemo i pricamo? Evo nas ko zene kakve!
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#16

Post by madona »

Eh, Sinane, Sinane, opet pade pod sto, ne smijes vise piti toliko, Hamdo davno zaspo, ovako vi mene vazda samog ostavite. :(
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#17

Post by sinan »

Ma, daj Musto, kako samog??!!! :x

Ma, gdje si kupov'o ove cevape? :shock: :D:D Nesto me protjerali pogadno :D

A pitas za trebe? :D Pa, sta da ti kazem-to ti je najvise do treba :D:D:D
A i vi ste kao novi na ovoj strani-paznju obratili na kvantitet :D:D, ali polako dok vas prodje-onda ce vama Sinan pokazati prave trebe! :D
Ove dosad su ono, blago nama, sve treburine i macketine bile, ali to nije dovoljno...:D:D

Al' o tom po tom :D:D

Daj budi Hamdu!! :x On je stvarno u losoj formi! :(

:lol:
Last edited by sinan on 24/12/2004 00:06, edited 1 time in total.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#18

Post by hananah »

Ma tu sam, cugam i zapalio lulu i samo gladam vas dobri moji i posteni jarani, ono zensko se probudilo u meni, sentimentala i nesto kontam kako ste mi falili :(
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#19

Post by sinan »

:shock: joj, Hamdo, pobratime, to je samo mala kriza :D:D...
Ne daj se toj zenturaci u tebi :lol:!!! Nemoj da Musto i ja prakljace vadimo :x:x!
Nego drmni ti jos jednu pivu, pa je napij, buraz moj! :D:D
Ne dam da mi otme pobratima! :x:x
Musto, jebem mu, pomazi :x! :D

A jes' fakat ono znotu bilo....:(....mor'o sam vaskrsnut' :lol: k'o sinan :lol::lol: samo zbog svojih havera ljutih!!! :D:D:D
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#20

Post by sinan »

:shock:
Pa, sta je s tobom Musto?? I ti zasp'o?? :shock: :D:D
ti si uvijek budan u ovo doba :D
SAmo ne znam kako mozes spavati pored ovog Hamde :x:x:x
On me i probudi!!! :x:x
Ja mislio motorkom nam vrata rezhu :x, kad ono Hamdo pila li pila :shock::shock: :lol::lol:

Jel' ga ono ja ispod stola izvuce i u krevet ubaci? :shock::D Ili ti? Ne sjecam se :( :lol:

Popilo se, brate, opet :( :D
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#21

Post by madona »

e vidi ti belaja nikako da se nademo da smo svi zajedno, te jedan spava, te drugi otisao, evo se i ja tek vratio iz kafane, sta cu, bilo mi dosadno.
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#22

Post by madona »

i ti se Sinane, bas samo radi nas vratio? Vidis sto ti je jaran! :)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#23

Post by hananah »

Jest jest, sto ti je haver, nas dobri i posteni haver :)
sinan
Posts: 28
Joined: 23/12/2004 20:41

#24

Post by sinan »

pa, 'ebem mu, 'ebem mu, 'eeebem mu :D, pa kako mene neko moze odvojiti od mojih dobrih i postenih havera!???:shock::shock: Neeeema sanse!!! :D:D:D
Ako treba i 'vako cu se boriti Image :lol::lol:


Image
madona
Posts: 352
Joined: 01/10/2004 22:36
Location: USA

#25

Post by madona »

Tako je Sinane, ne damo dusmanima da nas rastave! Nego, jesi li ista poceo spremati za NG? Sad ne znam sta se ono mi dogovorismo gdje cemo, obrisase nas dusmani, ne znam sta da pakujem. Hamdo nam se dao u tv, otvorio je studio pa ga tamo sekiraju, ja bih da mu pomognem, ali ne znam kako, vidis da ga nema da dode. Nekako cu ga prizvati da se vrati svojim jaranima.
Post Reply