Pomoc kod downloada

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: Bobi

Post Reply
Dejan Cirkovic

Pomoc kod downloada

Post by Dejan Cirkovic » 02/11/2006 07:55

Obozavam stare ploce, ali prilikom downlodovanja sve sto skinem je u Rar
formatu i to enkriptovano...da li uopste nesto preko rapidshare-a postoji sto nije enkriptovano i fajl koji ne trazi lozinku, i kako da skinem muziku koju mogu da slusam...
Ako se skida samo enkriptovano da li mi moze neko reci kako se mozda moze ukloniti password i enkripcija. Ukoliko je sve to nemoguce onda da li ukoliko platim za odredjeni vremenski period dobijem ne enkriptovanu datoteku ili dobijem password...Puno hvala onom ko mi odgovori ili me uputi u tajne downlodovanja ovih prelepih ploca...Pozdrav svima Dejan

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Re: Pomoc kod downloada

Post by ztluhcs » 02/11/2006 08:08

Dejan Cirkovic wrote:Obozavam stare ploce, ali prilikom downlodovanja sve sto skinem je u Rar
formatu i to enkriptovano...da li uopste nesto preko rapidshare-a postoji sto nije enkriptovano i fajl koji ne trazi lozinku, i kako da skinem muziku koju mogu da slusam...
Ako se skida samo enkriptovano da li mi moze neko reci kako se mozda moze ukloniti password i enkripcija. Ukoliko je sve to nemoguce onda da li ukoliko platim za odredjeni vremenski period dobijem ne enkriptovanu datoteku ili dobijem password...Puno hvala onom ko mi odgovori ili me uputi u tajne downlodovanja ovih prelepih ploca...Pozdrav svima Dejan

Pa ako skida¹ preko rs pretpostavljam da ima¹ i neku stranicu preko koje si do¹ao do linka. Najèe¹æe ljudi stave passworde odmah pored linka... Primjer mo¾e¹ pogledati na podsekciju Muzika pa MP3 new stuff. Tamo ima¹ mnogo rapidshare based downloada muzike ali i passwordi stoje pored njih... Nadam se da to pita¹, pa da nisam proma¹io odgovor...

Post Reply