Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Stolac92
Posts: 598
Joined: 16/11/2005 15:38

#1 Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Stolac92 »

Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

26.06.2008

Pozivamo sve građane Bosne i Hercegovine da nam se pridruže u borbi sa ciljem da strpamo bandu u zatvor! Smatramo da su najodgovorniji krivci za ovakvo stanje u našem društvu sljedeće kriminalne organizacije: SDA, SBiH, SDP, HDZ, HDZ 1990, SNSD, SDS, PDP i SRS... Rukovodstva ovih kriminalnih organizacija trebaju odgovarati za sva zlodjela koja su počinili u zadnjih 18 godina. Ove kriminalne organizacije treba zabraniti i oduzeti im svu pokretnu i nepokretnu imovinu. Nevinim članovima ovih kriminalnih organizacija treba detaljno predočiti koliko su novca ove kriminalne organizacije ukrale od građana Bosne i Hercegovine. Naša borba će biti dugotrajna, beskompromisna i žestoka. Svakim danom sve teže živimo i kao robovi imamo samo mogućnost da se dignemo i pobunimo protiv ovih
kriminalnih organizacija koje nas drže u okovima.


Zajedno do pobjede!


Pokret DOSTA!
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#2 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by klixober »

Mogu li znati po kojem je osnovu SDP u skupini navedenih stranaka?
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#3 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by nikad_izvini »

Zbog Naše Stranke ;-)
Stolac92
Posts: 598
Joined: 16/11/2005 15:38

#4 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Stolac92 »

Nije zbog "Vaše Stranke", nego zbog pljačke i otuđivanje imovine SKBiH, zbog stanova, kredita, prodaja, kršenja ljudskih prava, diktatorskog uništavanja svake mogućnosti da bude realna opozicija... lista je predugačka i pregolema.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#5 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by nikad_izvini »

Što ti ne vjerujem :roll:

Imena kolega, imena.Ko da čitam dnevni Avaz ;-) Još ti fali ono krnji SDP.

Dalje, trpaš u isti koš SDP sa grobarima BIH.SDP nije idealan, al ih izjednačavati sa nabrojanim je smiješno i neozbiljno :skoljka: Ne provaljuj se bezveze.

PS stavio si ih u isti koš sa radikalima, pdp-om, zgraBIH :roll: :roll: :roll: :roll: :skoljka: :skoljka: :skoljka: :skoljka:
klixober
Posts: 5743
Joined: 20/09/2006 14:12

#6 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by klixober »

Steta sto jedinu multietnicku i opozicionu stranku stavljate u niz sa ovim nacionalistima.Evo ako te mogu pitati da nas savjetujes ti za koga da glasamo? Za bilo koju stranku koju navedes van ovog spiska mogu naci barem 100 zamjerki i razloga zasto ne valjaju.Znaci niko nije savrsen,ali tuzno je da stavljate SDP u nizu sa ovima.
User avatar
grunt
Posts: 2067
Joined: 17/01/2008 23:41
Location: Ne budi med da te raznesu,ni otrov da se od tebe truju.
Contact:

#7 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by grunt »

Korumpirani su političari koji rade samo za svoj lični i interes stranke,korumpirano je sudstvo,policija,zdravstvo,obrazovanje itd. znači bukvalno svaka pora ovog društva.Pa se ja onda pitam koliki je manevarski prostor za nekoga poštenog,izgleda da je toliki da gdje se god okreneš udariš glavom u zid :-) !!!Ja akoBogda u zimu odoh odavde,zaista mi je svega DOSTA!!!
Stolac92
Posts: 598
Joined: 16/11/2005 15:38

#8 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Stolac92 »

U našem sopštenju se ove organizacije nazivaju kriminalne, a ne zločinačke... Lista zločinačkih organizacija bi bila potpuno drugačija.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#9 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by nikad_izvini »

Niđe veze, provaljuješ se bezveze.Imao sam dobro mišljenje o DOSTA, ti sa takvim stavovima ga polako mijenjaš.Il nemaš veze sa realnošću il to namjerno radiš i izjednačavaš ih.U dilemi sam.
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#10 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by silence_is_sexy »

Ovo je po sistemu "pokret DOSTA - to sam ja!"?

Svaka budala moze "privatizirati" pricu koju je grupa ljudi gradila...
Svaka budala moze imati power trip na kojem se fura da je dorastao zadatku "analize" politicke situacije...
U mementu kada je npr. Federacija BiH bankrotirala - nadje se pemetnjakovic koji ce izjednacavati poziciju i opoziciju.
Dakle - priuceni politicaru: poziciju cine stranke na vlasti (koje su btw. direktno odgovorne za trenutacno stanje) dok opoziciju cine stranke koje nisu na vlasti i samim tim nemaju direktan upliv u, ponavljam, trenutacno stanje (citaj zadnjih 6 godina).
To si ti, jarane, dezorijetnisan i u panici - ne daje ti za pravo da u momentu kada idu novi izbori pokusavas, u ime pokreta u cije ima kao nastupas, izjednaciti sve bitnije politicke faktore u drzavi jer to je prica koja najvise odgovara upravo poziciji jer vodi apstinenciji biraca koji su kao i ti sludjeni situacijom. I tada opet na scenu stupa fino odgojeno glasacko tijelo spomenutih stranaka i super - imamo jos 4 godine kao produzetak ovih 18 najtezih...

Ako imas drugi prijedlog od neselektivnog pljuvanja po svima (jer to valja zahtijeva najmanje mozga i razmisljanja pa je postala omiljena razbibriga lokalnih sizofrenicara) javi se... Ako fali neka stranka na listi za "odstrijel" za koju mislis da je bolja/drugacija od ovih "starih" igraca - prosvijetli nas. Ako ti se vec toliko svidja bavljenje politikom - kandiduj se, budi vijecnik u svojoj mjesnoj zajednici ili ako dobacis do opstinskog odbora - super. Zadovolji svoju potrebu da proseres o politici na dnevnoj bazi negdje gdje ce to mozda nekome koristiti...

Svaka cast na gluposti. I na prenosima kakvi se mogu objasniti samo suncanicom...
Iduci put se potpisi imenom i prezimenom pod ovakvu nebulozu, a nemoj se sakrivati iza "pokreta" koji jos uvijek posjeduje nesto šarma koji je stekao ne samo tvojim trudom. E, moj Stolac...
silence_is_sexy
Posts: 508
Joined: 01/10/2002 00:00
Location: Sarajevo

#11 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by silence_is_sexy »

Naša borba će biti dugotrajna, beskompromisna i žestoka.
Drzite me da ne padnem sa stolice...
Stolac92
Posts: 598
Joined: 16/11/2005 15:38

#12 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Stolac92 »

nikad_izvini wrote:Niđe veze, provaljuješ se bezveze.Imao sam dobro mišljenje o DOSTA, ti sa takvim stavovima ga polako mijenjaš.Il nemaš veze sa realnošću il to namjerno radiš i izjednačavaš ih.U dilemi sam.
Imao si dobro mišljenje o DOSTA! sve dok nismo nešto rekli o SDP-u! Drago mi je! Najviše napada na Pokret DOSTA! općenito
i putem medija su dolazili upravo od strane SDP-a... tako da me ne iznenađuje ni tvoj pojedinačan stav.
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#13 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by chuchumbamayumbe »

Blize se izbori, opet palamude kojekakve NGO, qrtzi-palci, bice donacija, bice para, ali ce najvise biti shuplje.
Fuf, pun mi je klinac ublehana sa raznoraznih strana.
p.s. Zaboraviste Sefera, Mirnesa, one Latice i kompaniju iz Bosnjacke stranke, Rileta iz Ekoloske...ne znam vise ni sam.
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#14 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by nikad_izvini »

Stolac92 wrote:
nikad_izvini wrote:Niđe veze, provaljuješ se bezveze.Imao sam dobro mišljenje o DOSTA, ti sa takvim stavovima ga polako mijenjaš.Il nemaš veze sa realnošću il to namjerno radiš i izjednačavaš ih.U dilemi sam.
Imao si dobro mišljenje o DOSTA! sve dok nismo nešto rekli o SDP-u! Drago mi je! Najviše napada na Pokret DOSTA! općenito
i putem medija su dolazili upravo od strane SDP-a... tako da me ne iznenađuje ni tvoj pojedinačan stav.
Ti baš ne kontaš.Ako možeš da porediš POZICIJU i OPOZICIJU, one koji su pokrali MILIJARDE i one koji to sigurno ne bi uradili, kakvi god bili.Ako tu ne vidiš razliku, onda si utopista, jal naivac, jal zlonamjeran.Ne želim da vjerujem da si zlonamjeran, iskreno.
Niko nije idealan i ovdje ne postoji podjela na crno i bijelo, čisto zlo i bezgrešno dobro.Porediti SDP sa ostalim je :roll: :roll: :-) :-) :skoljka: :skoljka: Smiješno.
User avatar
winabike
Posts: 375
Joined: 04/11/2004 12:27

#15 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by winabike »

chuchumbamayumbe wrote:p.s. Zaboraviste Sefera, Mirnesa, one Latice i kompaniju iz Bosnjacke stranke, Rileta iz Ekoloske...ne znam vise ni sam.
:thumbup: Zaboravili su i tetu Mersu i tetu Slobodanku sa prvog sprata moje zgrade: gledaju svakoga ko udje u zgradu i komentarisu ga - nekad naglas, a cesce iza ledja. Kriminalno.

Kao sto neko napisa: sve je dozvoljeno samo da se prica skrene sa pravih problema - ekonomskog, politickog, moralnog i svakog drugog kolapsa koji nam razni Brankovici i Dodici ponudise, a mi sa suzama radosnicama prihvatismo. Ali jok. Kriv je SDP, kao sto je kriv i za ove pozare u Californiji, i za poplave, gdje ono bijase, u Ohiu ili Illinoisu, zaboravio sam sad...

(PS. Mersa i Slobodanka nisu izmisljeni likovi, ali ne koriste internet pa nemam sanse da budem provaljen. Jedino ako ko od komsija tajno ne prativ ovaj forum, sigurno ce me provalit onda...)
Last edited by winabike on 26/06/2008 16:31, edited 1 time in total.
Stolac92
Posts: 598
Joined: 16/11/2005 15:38

#16 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by Stolac92 »

nikad_izvini wrote:
Stolac92 wrote:
nikad_izvini wrote:Niđe veze, provaljuješ se bezveze.Imao sam dobro mišljenje o DOSTA, ti sa takvim stavovima ga polako mijenjaš.Il nemaš veze sa realnošću il to namjerno radiš i izjednačavaš ih.U dilemi sam.
Imao si dobro mišljenje o DOSTA! sve dok nismo nešto rekli o SDP-u! Drago mi je! Najviše napada na Pokret DOSTA! općenito
i putem medija su dolazili upravo od strane SDP-a... tako da me ne iznenađuje ni tvoj pojedinačan stav.
Ti baš ne kontaš.Ako možeš da porediš POZICIJU i OPOZICIJU, one koji su pokrali MILIJARDE i one koji to sigurno ne bi uradili, kakvi god bili.Ako tu ne vidiš razliku, onda si utopista, jal naivac, jal zlonamjeran.Ne želim da vjerujem da si zlonamjeran, iskreno.
Niko nije idealan i ovdje ne postoji podjela na crno i bijelo, čisto zlo i bezgrešno dobro.Porediti SDP sa ostalim je :roll: :roll: :-) :-) :skoljka: :skoljka: Smiješno.
Nije smiješno... a imali su i svoje prilike kao POZICIJA... pokazali da su u suštini stranka jednog lica i da im nije u interesu da promijene nešto u ovom društvu iako imaju i organizaciju i pare i sposobne ljude za to... na kraju krajeva DOSTA! je beznačajan faktor u ovom društvu i zašto se sekirate oko saopštenja Pokreta DOSTA!
nikad_izvini
Posts: 1828
Joined: 16/01/2008 02:44
Location: ma nije ni narod glup...vidi narod sve to

#17 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by nikad_izvini »

Ne sekiram se, nego se ne slažem sa saopštenjem.Ako si ga postavio na sa x, očekuj komentare.
Dalje, POZICIJA su bili 2(DVIJE) godine zajedno sa još 6(ŠEST) stranaka, među kojima je bila i zabihgaBIH, koja se ponašala ko OPOZICIJA i uvrijeđena mlada.Ti spočitavaš SDP-u isto kao što AVAZ radi, na isti način sa sličnom argumetacijom.
Uveli su fiskalno vijeće, uveli red u MVP, podigli optužnice protiv političara i tajkuna ala Bičakčić, uhapsili Ćelu....itd.Čim se SDA vratila na vlast :skoljka: :skoljka: I ti ih porediš :roll: :-)
Lagumdžija je imao više manje uspjeha hodajući po svijetu, barem zna jezik i ekonomski je stručnjak a ne ko ovi moroni, bez znanja, fakulteta i kulture.
Napominjem, niko nije idealan, ali porediti SDP sa navedenim strankama je :run: :run:
User avatar
inferno75
Posts: 89
Joined: 11/02/2008 10:57

#18 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by inferno75 »

Recimo DOSTA pokretu DOSTA!!!!

I otkud sada ovi politički pamfleti i za čiji račun??? SDP nije ničim zaslužio biti na onom spisku! SKBiH i ostalo je Dodik/ZagraBiH/Avaz-Sda priča i samim navođenjem nje, ti stolac92, apsolutno se diskreditiraš kao neko s kim bi se moglo konstruktivno polemisati o SDP-u!!!!

Bye-bye
User avatar
inferno75
Posts: 89
Joined: 11/02/2008 10:57

#19 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by inferno75 »

nikad_izvini wrote:Ne sekiram se, nego se ne slažem sa saopštenjem.Ako si ga postavio na sa x, očekuj komentare.
Dalje, POZICIJA su bili 2(DVIJE) godine zajedno sa još 6(ŠEST) stranaka, među kojima je bila i zabihgaBIH, koja se ponašala ko OPOZICIJA i uvrijeđena mlada.Ti spočitavaš SDP-u isto kao što AVAZ radi, na isti način sa sličnom argumetacijom.
Uveli su fiskalno vijeće, uveli red u MVP, podigli optužnice protiv političara i tajkuna ala Bičakčić, uhapsili Ćelu....itd.Čim se SDA vratila na vlast :skoljka: :skoljka: I ti ih porediš :roll: :-)
Lagumdžija je imao više manje uspjeha hodajući po svijetu, barem zna jezik i ekonomski je stručnjak a ne ko ovi moroni, bez znanja, fakulteta i kulture.
Napominjem, niko nije idealan, ali porediti SDP sa navedenim strankama je :run: :run:
A pored svega toga je tu i činjenica da je za vrijeme vladavine Alijanse najviše nadležnosti sa entiteskog preneseno na državni nivo!
User avatar
froop
Posts: 113
Joined: 10/04/2007 14:00
Location: Minken 1.Minhenska

#20 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by froop »

Ja se prvo pito ko je taj Bandu :roll: kad ono Baaandu=Kriminalce.
Ah ja ako moze ta revolucija u Augustu, i nesmije biti pretoplo i tako... :run:
User avatar
shizim
Posts: 94
Joined: 29/09/2007 01:08

#21 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by shizim »

Nista se promjeniti nece sve dok se ne pokrene revolucija,kad narod pocne razbijati,paliti i tako to,eh onda ima sanse da se nesto promjeni...
User avatar
MuaDib
Posts: 4049
Joined: 28/10/2006 23:25
Location: Sarajevo

#22 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by MuaDib »

SDP je pravni nasljednik SKBiH, odnosno SKBiH - SDP i ima apsolutno pravo raspolagati njegovom imovinom.
Ai da se eventualno odzme SDP-u imovina, ona bi bila rasprodana SDA-SBiH tajkunima. Mogu razumjeti da SDU-i traže to, jer ko fol nastali iz SDP. Ali vladajućoj eliti je lakše pričati o "lopovluku opozicije", nego o vlastitom. :x :-)
uroborus
Posts: 465
Joined: 08/04/2008 20:24
Location: Balvan-grad

#23 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by uroborus »

Stolac92 wrote:Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

26.06.2008

Pozivamo sve građane Bosne i Hercegovine da nam se pridruže u borbi sa ciljem da strpamo bandu u zatvor! Smatramo da su najodgovorniji krivci za ovakvo stanje u našem društvu sljedeće kriminalne organizacije: SDA, SBiH, SDP, HDZ, HDZ 1990, SNSD, SDS, PDP i SRS... Rukovodstva ovih kriminalnih organizacija trebaju odgovarati za sva zlodjela koja su počinili u zadnjih 18 godina. Ove kriminalne organizacije treba zabraniti i oduzeti im svu pokretnu i nepokretnu imovinu. Nevinim članovima ovih kriminalnih organizacija treba detaljno predočiti koliko su novca ove kriminalne organizacije ukrale od građana Bosne i Hercegovine. Naša borba će biti dugotrajna, beskompromisna i žestoka. Svakim danom sve teže živimo i kao robovi imamo samo mogućnost da se dignemo i pobunimo protiv ovih
kriminalnih organizacija koje nas drže u okovima.


Zajedno do pobjede!


Pokret DOSTA!
Zar je pokret DOSTA uopste aktivan :?

Zadnje njihove "intervencije" se sjecam jos odavno sa Vilsonovog kada su organizovali nekakav protestni miting sa koncertom...bilo je tu svega pomalo od "politicki osvjeshcene omladine" naoruzane parolama i bocama "Sarajevskog"...samo dase jos raspalio rostilj i eto atmosfere sa Cevljanskog polja.
User avatar
zgembo_sa
Posts: 2393
Joined: 10/03/2008 20:50

#24 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by zgembo_sa »

Cuj sdpovaca sto se bune :D Sve fol neki neutralni, nestranacki orjentisani demonstranti, kad ono... :D
User avatar
pici
Posts: 43594
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#25 Re: Pokret DOSTA!: Bandu u zatvor!

Post by pici »

ko,gdje ,kad.....jel treba garonju da otkopavam :D :evil:
Post Reply