Play it again Mile

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Vingo

Play it again Mile

Post by Vingo » 21/05/2007 13:24

Eno sad.....Mile u borbi protiv vehabija....Mislim da bi ga pripadnici izvornog islama trebali primiti za pocasnog clana...

Dodik: Policija RS-a nam treba zbog jačanja pokreta vehabizma
Predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da RS neće odustati od svoje policije i zbog jačanja pokreta vehabizma te da će ukoliko i dalje bude izložena pritiscima odbiti u cijelosti reformu policije.

"Mi u RS-u u uslovima snažnog jačanja vehabizma i stalnom viđenju da po svijetu hodaju ljudi za terorističke akcije koji se obučavaju u BiH, ne možemo ostati bez svoje policije niti to želimo", kazao je Dodik i dodao da želi svima da poruči da "u RS-u nema takvog potencijala i evidentiranih grupa, ukoliko one ne budu ubačene iz Federacije BiH za terorističke akcije".

Dodik je na pres-konferenciji naveo da se RS "sa svojom policijom hoće da brani od toga i to je jedino ispravan pristup".

Istaknuo je da se sve ovo vrijeme pokušalo dođi do dijaloga o tom pitanju, ali bezuspješno jer imaju samo matrice nametanja.

- Vrijeme je da se jasno kaže da je ta reforma neuspješna i da treba krenuti novim tokom, naglasio je Dodik, a za početak predlaže razgovor o ustavnim promjenama u BiH.

Najavio je, međutim, da će njegova stranka SNSD veoma brzo, već naredne sedmice, izaći sa stavom da više ne stoji iza "aprilskog paketa" ustavnih promjena, a da je jedino realan novi razgovor o tom pitanju uz uvažavanje RS-a.

Ponovio je da su mnoga prenesena ovlaštenja s entiteta na nivo države neugodna, ne daju dobre prakse, ne ostvaruju se i u pravilu usložnjavaju odlučivanje.

Fair Life

Post by Fair Life » 21/05/2007 13:28

Ovo Dodikovo mi zvuci kao: "Daj picke... il' cu te jebati."

cyprus
Been thanked: 7 times

Post by cyprus » 21/05/2007 13:31

E, sad se vala Mile zaletio. Kakve veze imaju vehabije i policija RS-a? :?

Vingo

Post by Vingo » 21/05/2007 13:36

cyprus wrote:E, sad se vala Mile zaletio. Kakve veze imaju vehabije i policija RS-a? :?

"u RS-u nema takvog potencijala i evidentiranih grupa, ukoliko one ne budu ubačene iz Federacije BiH za terorističke akcije".

Pa policija RS/a stiti RS od vehabija...zato ih biva i nema....to sto haman nema ni muslimana at all - druga je prica :roll:

Mahalac

Post by Mahalac » 21/05/2007 13:38

Mile nije obican drot...

_BosanaC

Post by _BosanaC » 21/05/2007 13:38

Vingo wrote:
cyprus wrote:E, sad se vala Mile zaletio. Kakve veze imaju vehabije i policija RS-a? :?

"u RS-u nema takvog potencijala i evidentiranih grupa, ukoliko one ne budu ubačene iz Federacije BiH za terorističke akcije".

Pa policija RS/a stiti RS od vehabija...zato ih biva i nema....to sto haman nema ni muslimana at all - druga je prica :roll:

Pa poduzeli su sve moguce radnje da zastite RS od svih koji ne misle kao oni i ne slazu se sa njihovom politikom... Cetiri godine ratovali zbog toga, a i sada ustrajno rade na tome :roll: Jel' to nekog cudi? :?

Nancy Drew

Post by Nancy Drew » 21/05/2007 13:53

...
Last edited by Nancy Drew on 10/02/2009 16:03, edited 1 time in total.

Eshek

Post by Eshek » 21/05/2007 13:56

eto, do sad se nije zalijet'o... :D :D

Maraschino
Has thanked: 15 times
Been thanked: 6 times

Re: Play it again Mile

Post by Maraschino » 21/05/2007 14:02

Vingo wrote:Eno sad.....Mile u borbi protiv vehabija....Mislim da bi ga pripadnici izvornog islama trebali primiti za pocasnog clana...

Predsjednik Vlade Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je danas da RS neće odustati od svoje policije i zbog jačanja pokreta vehabizma te da će ukoliko i dalje bude izložena pritiscima odbiti u cijelosti reformu policije.

"Mi u RS-u u uslovima snažnog jačanja vehabizma i stalnom viđenju da po svijetu hodaju ljudi za terorističke akcije koji se obučavaju u BiH, ne možemo ostati bez svoje policije niti to želimo", kazao je Dodik i dodao da želi svima da poruči da "u RS-u nema takvog potencijala i evidentiranih grupa, ukoliko one ne budu ubačene iz Federacije BiH za terorističke akcije".

Dodik je na pres-konferenciji naveo da se RS "sa svojom policijom hoće da brani od toga i to je jedino ispravan pristup".

Istaknuo je da se sve ovo vrijeme pokušalo dođi do dijaloga o tom pitanju, ali bezuspješno jer imaju samo matrice nametanja.

- Vrijeme je da se jasno kaže da je ta reforma neuspješna i da treba krenuti novim tokom, naglasio je Dodik, a za početak predlaže razgovor o ustavnim promjenama u BiH.

Najavio je, međutim, da će njegova stranka SNSD veoma brzo, već naredne sedmice, izaći sa stavom da više ne stoji iza "aprilskog paketa" ustavnih promjena, a da je jedino realan novi razgovor o tom pitanju uz uvažavanje RS-a.

Ponovio je da su mnoga prenesena ovlaštenja s entiteta na nivo države neugodna, ne daju dobre prakse, ne ostvaruju se i u pravilu usložnjavaju odlučivanje.

Psi laju dok vozovi prolaze i odlaze :D

klixober

Post by klixober » 21/05/2007 14:21

Policija koja je izvrsila genocid da stiti nekoga? :roll:
A da ne pricamo o tome koliko je ratnih zlocinaca uhapsila ta policija :-)

Dust

Post by Dust » 21/05/2007 14:31

E ako ga Bush cuje evo mu jos jednog saveznika u borbi. A ako Mile bude dovoljno mudar mozda ga i prizna kao drzavu a minimum bi bio da Republika smijesna postane 51 savezna drzava.

helo

Post by helo » 21/05/2007 14:34

Vingo wrote:Eno sad.....Mile u borbi protiv vehabija....Mislim da bi ga pripadnici izvornog islama trebali primiti za pocasnog clana...

Kakve gluposti taj covjek valja i na šta je spreman sve da laje, neznam dali je iko od vas vidio kako izgledaju ti policajci u RS-u ja sam imao prilike da malo češće putujem po Bosni, i kada sam vidio kako im je policija "napredna" nisam moga da vjerujem zašto ne žele da imaju policiju zajednicu, tada bi skocili 10 godina naprjed. Pa covjece i poštari u Federaciji su savemeniji i napredniji od njihove policije, svašta nemogu da razumije da neko voli da propada umjesto da prate korak sa vremenom. Ali eto, mene qurac boli ako oni nevole da im bude bolje koji cu ja klinac voljeti da im bude.

Maraschino

Post by Maraschino » 21/05/2007 14:44

helo wrote:

Kakve gluposti taj covjek valja i na šta je spreman sve da laje, neznam dali je iko od vas vidio kako izgledaju ti policajci u RS-u ja sam imao prilike da malo češće putujem po Bosni, i kada sam vidio kako im je policija "napredna" nisam moga da vjerujem zašto ne žele da imaju policiju zajednicu, tada bi skocili 10 godina naprjed. Pa covjece i poštari u Federaciji su savemeniji i napredniji od njihove policije, svašta nemogu da razumije da neko voli da propada umjesto da prate korak sa vremenom. Ali eto, mene qurac boli ako oni nevole da im bude bolje koji cu ja klinac voljeti da im bude.

Nemoj tako :-D prosle godine Mile im kupio 10 novih Lada-niva :D

SiSaJuMe

Post by SiSaJuMe » 21/05/2007 15:12

Ako, ako Drug Mile ima vopra. Al ako je to jedini problem za ukidanje policije rs pa nek se pederalna vlada angazuje i rijesi tog problema. Hamo-pipa i ekipa i gotovo, jednim udarcem dvije musice. Samo je pitanje stacemo ako nam krene nabolje. :-)

Dado dijasporitus

Post by Dado dijasporitus » 21/05/2007 15:31

Hej je li ovo Mile na slici drzi govno u desnoj ruci. Meni fakat lici

Image

:D :D :D

zavrzlama

Post by zavrzlama » 21/05/2007 16:25

Nije dobro.....Dodik previse se hvata naroda i trazi podporu od istog ..to u prevodu znaci "pokusaj desavanja naroda" a to je belaj...panika ga uhvatila pa udara ko slon u staklarskoj radnji....mislim da je ovo pocetak kraja jedne antibosanske politike koju vode oni iz rs-a..zna to i Dodik zato i laje..

DaysleepeR

Post by DaysleepeR » 21/05/2007 16:30

Samo treba pratit.

Onaj iz Federacije ko najvise bude pucao kontru na ovu pricu je u talu sa Dodikom.

Na nebulozu odgovori nebulozama i odvrati paznju od toga da se nista konkretno nije uradilo na napretku od izbora.

Vingo

Post by Vingo » 21/05/2007 16:33

DaysleepeR wrote:Samo treba pratit.

Onaj iz Federacije ko najvise bude pucao kontru na ovu pricu je u talu sa Dodikom.

Na nebulozu odgovori nebulozama i odvrati paznju od toga da se nista konkretno nije uradilo na napretku od izbora.

:D :kravata:

zavrzlama

Post by zavrzlama » 21/05/2007 17:00

Ono sto je uradila SANU i RTS onih 90-tih godina sa cjelokupnog srpskog naroda u bivsoj SFRJ...uradio je Dodik sa srpskog naroda u BIH vise za svojih godinu vladavine...pa i u Hitlerovoj njemackoj je bilo opozicije i onih koji siu se borili protiv hitlerove politike...dok u manjem, entitetu vlada toliki aparthejd i strahovlada i jednoumlje da covjeka hvata strah od pomisli da sa takvom politikom nema dogovora,kompromisa....mogu zamisliti kako bi se Dodik ponasao da ima Milosevicevu silu iz onog vremena a da smo mi Bosanci i Hercegovci u poziciji ko 90-tih :sad:

Dado dijasporitus

Post by Dado dijasporitus » 21/05/2007 17:21

zavrzlama wrote:Nije dobro.....Dodik previse se hvata naroda i trazi podporu od istog ..to u prevodu znaci "pokusaj desavanja naroda" a to je belaj...panika ga uhvatila pa udara ko slon u staklarskoj radnji....mislim da je ovo pocetak kraja jedne antibosanske politike koju vode oni iz rs-a..zna to i Dodik zato i laje..

Iz tvojih usta u bozije usi. Ali bice da je to vise sanjarenje. :roll:

Ipak interesantno je gledati politicare u Srbiji koliko urlicu zbog gubitka Kosova. Bice da ih MZ jednostavno ne benda. Moze biti da se isto sprema i Dodiku i RS-u

hejter

Post by hejter » 21/05/2007 17:25

zavrzlama wrote:Ono sto je uradila SANU i RTS onih 90-tih godina sa cjelokupnog srpskog naroda u bivsoj SFRJ...uradio je Dodik sa srpskog naroda u BIH vise za svojih godinu vladavine...pa i u Hitlerovoj njemackoj je bilo opozicije i onih koji siu se borili protiv hitlerove politike...dok u manjem, entitetu vlada toliki aparthejd i strahovlada i jednoumlje da covjeka hvata strah od pomisli da sa takvom politikom nema dogovora,kompromisa....mogu zamisliti kako bi se Dodik ponasao da ima Milosevicevu silu iz onog vremena a da smo mi Bosanci i Hercegovci u poziciji ko 90-tih :sad:

Auuuuu

Ma on polako puca, glup je to krkan koliko se god nekome cinilo da je neka faca zajebana!
Opet je izvalio glupost, a i opet ce! Zato ne berite brigu, toliko je argumentata na nasoj strani da on moze samo da sipu tuki 8----- :o

Almir Arnaut-Belli

Post by Almir Arnaut-Belli » 21/05/2007 17:28

zavrzlama wrote:Ono sto je uradila SANU i RTS onih 90-tih godina sa cjelokupnog srpskog naroda u bivsoj SFRJ...uradio je Dodik sa srpskog naroda u BIH vise za svojih godinu vladavine...pa i u Hitlerovoj njemackoj je bilo opozicije i onih koji siu se borili protiv hitlerove politike...dok u manjem, entitetu vlada toliki aparthejd i strahovlada i jednoumlje da covjeka hvata strah od pomisli da sa takvom politikom nema dogovora,kompromisa....mogu zamisliti kako bi se Dodik ponasao da ima Milosevicevu silu iz onog vremena a da smo mi Bosanci i Hercegovci u poziciji ko 90-tih :sad:

Živjela Republika BiH i njen prvi komadant Sefer Halilović
Dok je nas Mile ne smije da vas dira,a mi njemu poručujemo da nema mjesta onima koji dižu tenzije u RBIH,i da smo spremni uskoro da mu pokažemo na šta mislimo,ali prvo da malo edukujemo ovaj napačeni narod,da vide šta im napraviše zajedničkim snagama i Mileti i ovi sa druge strane,Bosne je bilo i biče a ljudi koji misle suprotno sve je manje i manje ,jer ako se ne boje zašto se onda kriju u mišije rupe ,a Dodik neče reformu policije isto kao i Federacija,jer bi morali sebe reformisati i osuditi,situacija u zemlji je ne zovi 122,bilo da je FBIH ili RS,pa oni ubice i zločince drže uza se,e pa narode moj i mi smo ubijali takve od 1992-1995 ali nas neko spriječi,pošto nam oni kolo vode svako ko im se suprostavi bude kompromitovan i ček procesuiran,govorim vam iz vlastitog iskustva,čitav život pomažem ljudima i to mi je največe zadovoljstvo i u mom rodnom gradu iako mi je 35 godina i nisam krivično gonjen,ni moja majka i rahmetli otac takodje ,pa čak ni djed i nena nisu bili kriminalci ,nemam ni 1 cm svoj niti zemlje niti ko želi da zaposli ovakve kao je,imate vi tih primjera svugdje,drago mi je što smo uništili mit o Velikoj Srbiji,zato čemo i vratiti mit o Republici Bosni i Hercegovini,a svima koji vole istraživati neka se pozabave Srpskom Akademijom Nauka i njihovim zlodjelima(SANA) i vidjeće da sam u pravu,ako budete istraživali vidjećete da je Dobrica Čosić objavio knjige Aliji,zašto?Pa da bi pravdali genocid,oni su i preko Engleske,Francuske i bratske Rusije ubacili na hiljade terorista plačenika u BiH,ti nemaju veze sa Vehabijama ili Bosanskim Mudjahedinima,jer ako neko vjeruje u Boga bilo da je katolik,pravoslavac ili islamista,onda zna da ako ubije jednog nevinog šta se zbiva,zato razmislite o ovom bez obzira na narod kojem pripadate,i ako volite da vam djeca odrastaju pored takvih vi opet na glasanje i uništiote sljedeće 4 godine svojih i tudjih života,a ako ne istina i samo istina vraća bolji život,zato udružimo snage i vratimo Bosni obraz koji joj danas ovi kaljaju,jer za par godina niko nas neće htjeti pa ni na kafu,kahvu ili kavu...A.A.Belli

Eshek

Post by Eshek » 21/05/2007 18:56

samo vi palamudite o miletovim izjavama, a nemojte slučajno o rasprodaji telekoma, rafinerije (hajde to i nekako), KONCESIJA ZA HIDROLEKTRANE i planiranju da i te pare kanališu svojim prijateljima, vlasnicima građevinskih kompanija, koji će graditi megalomanske, a nekoordinirane entitetske kolose od kojih niko neće vidjeti nekog posebnog efekta.

puna vam usta patriotizma, a zapravo vas boli K. za tih 49 % Bosne i Hercegovine.

black
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Post by black » 21/05/2007 20:33

Pegasus317 wrote:samo vi palamudite o miletovim izjavama, a nemojte slučajno o rasprodaji telekoma, rafinerije (hajde to i nekako), KONCESIJA ZA HIDROLEKTRANE i planiranju da i te pare kanališu svojim prijateljima, vlasnicima građevinskih kompanija, koji će graditi megalomanske, a nekoordinirane entitetske kolose od kojih niko neće vidjeti nekog posebnog efekta.

puna vam usta patriotizma, a zapravo vas boli K. za tih 49 % Bosne i Hercegovine.

:thumbup:

Maraschino

Post by Maraschino » 21/05/2007 20:47

zavrzlama

Nije dobro.....Dodik previse se hvata naroda i trazi podporu od istog ..to u prevodu znaci "pokusaj desavanja naroda" a to je belaj...panika ga uhvatila pa udara ko slon u staklarskoj radnji....mislim da je ovo pocetak kraja jedne antibosanske politike koju vode oni iz rs-a..zna to i Dodik zato i laje..

:faraon1:

Pegasus317 (citat):
samo vi palamudite o miletovim izjavama, a nemojte slučajno o rasprodaji telekoma, rafinerije (hajde to i nekako), KONCESIJA ZA HIDROLEKTRANE i planiranju da i te pare kanališu svojim prijateljima, vlasnicima građevinskih kompanija, koji će graditi megalomanske, a nekoordinirane entitetske kolose od kojih niko neće vidjeti nekog posebnog efekta.

meni dodje da im svaki dan bacam petarde(nebi li ih uplasio)
:angry:
al treba doci do BL :D

u prijevodu , KO NAS PITA sta ce Mile prodavati :(

Post Reply