strahovita zabluda, koja nema ni 1% pokrica.mirzadelibasic wrote:Mirsad Hadžikadić je kandidat SDA da odvuče glasove Denisu Bećiroviću i to je jasno kao dan. Radončić je daleko od one popularnosti koju je imao prije četiri godine i jedini koji može pobijediti Šefika jeste Bećirović.neon-x wrote:
Ispravka prognoze... Ipak Mirsad i Denis u mrtvoj trci za pobjedu
Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić
- Smrcak15
- Posts: 11092
- Joined: 13/12/2015 13:23
#2751 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
- Control panel
- Posts: 5963
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2752 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Ne pada mi na pamet. Reci mi ti tri najbolje njegove ideje zbog kojih ces glasati za njega.Smrcak15 wrote:poslusaj ova tri videa pitanja i odgovori uzivo sa FB pa onda me pitaj isto pitanjeControl panel wrote:Smrcak15 wrote:Vecerasnji skup u Bihacu, fantastican govor kao uvijek
https://www.facebook.com/mirsadhadzikad ... 645305410/
Ja ne znam cime si ti opcinjen ovim likom. Evo natjerah se da ovo pogledam par minuta i ono sto govori isto kao da govori zeljko, denis, fahro, sepic, jerlagic...
Sve ista prica. Navedi mi par stvari sta on to nudi i misli uraditi.
Josip stari lisac. Ko plati vise o njemu prica hvalospjeve.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#2753 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Denis Becirevic je kandidat HDZ-a, nominovan sa ciljem da Dragana Covica ostavi u predsjednistvu, da moze zajedno sa Dodikom unistiti BiH.mirzadelibasic wrote:Mirsad Hadžikadić je kandidat SDA da odvuče glasove Denisu Bećiroviću i to je jasno kao dan. Radončić je daleko od one popularnosti koju je imao prije četiri godine i jedini koji može pobijediti Šefika jeste Bećirović.neon-x wrote:
Ispravka prognoze... Ipak Mirsad i Denis u mrtvoj trci za pobjedu
Ja sam o tome dosta pisao, postoje indicije da je Denis Becirevic dobio novac od kladionicarske mafije da se kandiduje i obnovi mandat Covicu u predsjednistvu.
...
Danas vidim poznanika, lijepi Hadzikadiceve postore u centru Zenice.
- Amer3000
- Posts: 72
- Joined: 25/08/2008 00:18
#2754 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Jasno je ko dan da Hadzikadic nema nikakve veze sa bilo kojom strankom. Cist, nov, svjez i odmoran dosao...mirzadelibasic wrote:Mirsad Hadžikadić je kandidat SDA da odvuče glasove Denisu Bećiroviću i to je jasno kao dan. Radončić je daleko od one popularnosti koju je imao prije četiri godine i jedini koji može pobijediti Šefika jeste Bećirović.neon-x wrote:
Ispravka prognoze... Ipak Mirsad i Denis u mrtvoj trci za pobjedu
Slazem se da Radoncic nema vise popularnost kao nekad, ali i SDA se osula poprilicno, samo se sjetite prije dvije godine, sad nakon dvije godine jos manje, a treba i oduzeti glasove Sepica, Konakovica i PDA...
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#2755 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Za Mirsada pretežno glasaju ljudi koji će podržati, prije svega, SDP, a ti samo napravi analizu na osnovu društvenih mreža i foruma i ustanoviti ćeš to i sam.neon-x wrote:
Za Mirsada ne glasa Becirovicev profil glasaca tako da nema sanse da mu on sta oduzme. Uostalom ne moze nikada bolji kandidat odvuci glasove losijem nego samo obratno.
Ili kratko i jasno, pitati glasače Mirsada Hadžikadića ko im je drugi izbor, a ja ti garantiram da će ih biti cirka 50% koji će reći Denisovo ime.
Budući da sam iznio tvrdnju koju sam iznio, dužan sam to detaljnije i obrazložiti.
Danas, u 14:57 sam dobio privatnu poruku, najvjerovatnije od strane izbornog tima Mirsada Hadžikadića, u kojoj me navode da glasam za njega. Sporno je tu više stvari. Prva, moj broj je zaštićen u BH Telecomu i niko ga ne može provjeriti. Ja tu uslugu dodatno plaćam. Drugo, provjerio sam u BH Telecomu i oni su mi rekli da niko legalnim putem ne može doći do istog, sem Tužilaštva, SIPE, Suda i tako dalje. Treće, zvao sam broj sa kojeg su mi poslali poruku i niko se nije javio da ih pitam kako su došli do broja.
Jedino objašnjenje do kojeg sam došao jeste da je u toj razmjeni brojeva učestvovala vladajuća stranka, koja već godinama kontrolira BH Telecom i iste proslijedila Mirsadovom izbornom timu.
Iste takve poruke su dobili moja supruga i moja sestra, te njen suprug.
Ima li neko na forumu da je dobio poruku?
Last edited by mirzadelibasic on 02/10/2018 22:26, edited 2 times in total.
- Amer3000
- Posts: 72
- Joined: 25/08/2008 00:18
#2756 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Ovo je stvarno iskreno! Ljudi su prepoznali iskrenost i podrzali zato sto su se uvjerili u strucnost!Kikibombona wrote:Danas vidim poznanika, lijepi Hadzikadiceve postore u centru Zenice. Malo popricamo. Nikad u zivotu nije vidio Mirsada. Sve sto zna o njemu saznao je preko fejsbuk stranice i nastupa u medijima. Covjek je samoinicijativno izdvojio vlastiti novac i vrijeme da pomogne kampanju Hadzikadica. Ovakav cin je apsolutno nepoznat u BH politici.
- Control panel
- Posts: 5963
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2757 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Kikibombona wrote:Denis Becirevic je kandidat HDZ-a, nominovan sa ciljem da Dragana Covica ostavi u predsjednistvu, da moze zajedno sa Dodikom unistiti BiH.mirzadelibasic wrote:Mirsad Hadžikadić je kandidat SDA da odvuče glasove Denisu Bećiroviću i to je jasno kao dan. Radončić je daleko od one popularnosti koju je imao prije četiri godine i jedini koji može pobijediti Šefika jeste Bećirović.neon-x wrote:
Ispravka prognoze... Ipak Mirsad i Denis u mrtvoj trci za pobjedu
Ja sam o tome dosta pisao, postoje indicije da je Denis Becirevic dobio novac od kladionicarske mafije da se kandiduje i obnovi mandat Covicu u predsjednistvu.
...
Danas vidim poznanika, lijepi Hadzikadiceve postore u centru Zenice.Malo popricamo. Nikad u zivotu nije vidio Mirsada. Sve sto zna o njemu saznao je preko fejsbuk stranice i nastupa u medijima. Covjek je samoinicijativno izdvojio vlastiti novac i vrijeme da pomogne kampanju Hadzikadica. Ovakav cin je apsolutno nepoznat u BH politici.
Joj koji ste vi. Pa gori ste od SDA po ribolovackim pricama.
Hajde i ti nabroj tri ideje koje ce hadzikadic uraditi a zbog cega si se odlucio za njega glasati.
I da znas Denis je natjeran referendumom da mora prihvatiti kandidatiru. Prvobitno je odbio kandidature od clanova stranke. Imao ih je najvise, pa onda na referendumu preko 90% clanova dalo glas denisu. I ti sad pricas o kladionicarskom lobiju.
Jao, jao. I SDA vam zavidi na masti.
- Control panel
- Posts: 5963
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2758 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Amer3000 wrote:Ovo je stvarno iskreno! Ljudi su prepoznali iskrenost i podrzali zato sto su se uvjerili u strucnost!Kikibombona wrote:Danas vidim poznanika, lijepi Hadzikadiceve postore u centru Zenice. Malo popricamo. Nikad u zivotu nije vidio Mirsada. Sve sto zna o njemu saznao je preko fejsbuk stranice i nastupa u medijima. Covjek je samoinicijativno izdvojio vlastiti novac i vrijeme da pomogne kampanju Hadzikadica. Ovakav cin je apsolutno nepoznat u BH politici.
- Kikibombona
- Posts: 34325
- Joined: 29/06/2013 08:48
#2759 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Ja sam dobio poruku od HT Eronet sa pozivom da glasam za Denisa Becirevica.
To je dodatno ucvrstilo moju sumnju da iza Denisa stoji HDZ.
To je dodatno ucvrstilo moju sumnju da iza Denisa stoji HDZ.
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#2760 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Možeš li uraditi screenshot te poruke?Kikibombona wrote:Ja sam dobio poruku od HT Eronet sa pozivom da glasam za Denisa Becirevica.
To je dodatno ucvrstilo moju sumnju da iza Denisa stoji HDZ.
- Control panel
- Posts: 5963
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2761 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Hajde botovi nabrojte tri poteza hadzikadica koje planira uraditi.
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#2762 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Ma šta od Eroneta, dobio od Plenkovića lično.
Nemojte da nasjedate na ove teze kako je Hadžikadić bolji kandidat ali se za Bećirovića glasa zato jer ima više šanse ili je manje zlo i slično.
Denis Bećirović je ubjedljivo najbolji kandidat i baš zato će pobijediti i to sa velikom razlikom.
- Smrcak15
- Posts: 11092
- Joined: 13/12/2015 13:23
#2763 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
hajde barem pogledaj ovaj video od 2.5 minute , dovoljan je da vidis kakav je covjekControl panel wrote: Ne pada mi na pamet. Reci mi ti tri najbolje njegove ideje zbog kojih ces glasati za njega.
a sto cu glasati za njega....
glasam za njega jer je skolovan(zavrsio harvard), kulturan, skroman, pametan, ima viziju kako pokrenuti BiH.
neke od njegovih ideja....
-Smanjiti namete kod poslodavaca kako bi oni povecali plate radnicima.
-Smanji plate politicarima, da se plata vezuje za prosjecnu platu gradjanina uz 10% dodatka zbog obaveze koje imaju, pa bi na taj nacin politicari grizli da poboljsaju stanje gradjana kako bi oni na taj nacin sebi povecali plate.
- Hoce da ukine kantone, nepotrebni
-Da smanji administraciju
-Da osnuje fond dijaspore kako bi dijaspora ulagala novac u taj fond , a evropa i banke bi bili garant tog fonda, iz tog fonda bi se investiralo u projekte, nesto je on objasnjavao detaljno nesto sa dionaciama kako bi se to sve moglo izvesti, neznam sad objasniti.
-Hoce da skine stranke za budzeta, da ne trose budzetske pare.
- hoce da smanji korupciju kroz reformu pravosudja
-reforma zdravstva
-reforma obrazovanja
-digitalizacija javne uprave
- ima iza sebe 600 strucnjaka iz raznih oblasti
- poznaje perfektno engleski, bolje nego i jedan BH politicar
-covjek zavrsio na harvadu na temu kako mijenjati drustva, bavio se kompleksnim sistemima...pa ima li onda bolje kandidata od njega
i masa toga jos.
Last edited by Smrcak15 on 02/10/2018 22:35, edited 1 time in total.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#2764 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
HAHAHAControl panel wrote:Kikibombona wrote:Denis Becirevic je kandidat HDZ-a, nominovan sa ciljem da Dragana Covica ostavi u predsjednistvu, da moze zajedno sa Dodikom unistiti BiH.mirzadelibasic wrote:
Mirsad Hadžikadić je kandidat SDA da odvuče glasove Denisu Bećiroviću i to je jasno kao dan. Radončić je daleko od one popularnosti koju je imao prije četiri godine i jedini koji može pobijediti Šefika jeste Bećirović.
Ja sam o tome dosta pisao, postoje indicije da je Denis Becirevic dobio novac od kladionicarske mafije da se kandiduje i obnovi mandat Covicu u predsjednistvu.
...
Danas vidim poznanika, lijepi Hadzikadiceve postore u centru Zenice.Malo popricamo. Nikad u zivotu nije vidio Mirsada. Sve sto zna o njemu saznao je preko fejsbuk stranice i nastupa u medijima. Covjek je samoinicijativno izdvojio vlastiti novac i vrijeme da pomogne kampanju Hadzikadica. Ovakav cin je apsolutno nepoznat u BH politici.
Joj koji ste vi. Pa gori ste od SDA po ribolovackim pricama.
Hajde i ti nabroj tri ideje koje ce hadzikadic uraditi a zbog cega si se odlucio za njega glasati.
I da znas Denis je natjeran referendumom da mora prihvatiti kandidatiru. Prvobitno je odbio kandidature od clanova stranke. Imao ih je najvise, pa onda na referendumu preko 90% clanova dalo glas denisu. I ti sad pricas o kladionicarskom lobiju.
Jao, jao. I SDA vam zavidi na masti.
- mirzadelibasic
- Posts: 1379
- Joined: 17/07/2014 17:35
- Location: tu i tamo
#2765 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Odvadi malo čovječe. VIdiš li ti da su tom istom Denisu stavili Mirsada Hadžikadića da mu odvlači glasove. Realno, Mirsad je dosta jak kandidat i nije čudo što se kandidirao kao nezavisni. Koja god stranka, mislim da ove etabliranije tipa SDA, SDP, DF, SBB, da ga je kandidirala, lik bi pomeo sve.Leverage wrote:![]()
Ma šta od Eroneta, dobio od Plenkovića lično.
Nemojte da nasjedate na ove teze kako je Hadžikadić bolji kandidat ali se za Bećirovića glasa zato jer ima više šanse ili je manje zlo i slično.
Denis Bećirović je ubjedljivo najbolji kandidat i baš zato će pobijediti i to sa velikom razlikom.
- Smrcak15
- Posts: 11092
- Joined: 13/12/2015 13:23
#2766 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Kikibombona wrote:
Danas vidim poznanika, lijepi Hadzikadiceve postore u centru Zenice.Malo popricamo. Nikad u zivotu nije vidio Mirsada. Sve sto zna o njemu saznao je preko fejsbuk stranice i nastupa u medijima. Covjek je samoinicijativno izdvojio vlastiti novac i vrijeme da pomogne kampanju Hadzikadica. Ovakav cin je apsolutno nepoznat u BH politici.
to je to...kada pristalica radi od srca nesto a ne zbog licnog interesa, eh to je onda kandidat vrijedan postovanja.
- Control panel
- Posts: 5963
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2767 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Pa ako je 063 ne znaci da je eronet.Kikibombona wrote:Ja sam dobio poruku od HT Eronet sa pozivom da glasam za Denisa Becirevica.
To je dodatno ucvrstilo moju sumnju da iza Denisa stoji HDZ.
Sad mozes prenijeti broj kod bilo koga i da ostane tvoj broj.
Tvoja zavjera koju konstruises vezano za denisa ne moze proci ni kod djece u vrticu.
Hdz ako ikog mrzi to je SDP. SDP je kedina stranka koja je UZP izbacio iz vlasti. SDP im je dva puta ugurao zeljka u predsjeddnistvo. Te frustracije se ne zaboravljaju tako lako. I ti stvarno mislis da su u dogovoru. Jao.....
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#2768 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Hoće da ukine kantone? Šta se kandiduje za monarha?
Idemo himna ove teme:
Svijet (svijet) je lopta šarena pam param pam pararam param
Već sto miliona godina param param pam parararam
Ima li (ima li) za mene vremena param param pam parararam
Da i ja u njemu uživam param param pamparararam
Ou jea.
Idemo himna ove teme:
Svijet (svijet) je lopta šarena pam param pam pararam param
Već sto miliona godina param param pam parararam
Ima li (ima li) za mene vremena param param pam parararam
Da i ja u njemu uživam param param pamparararam
Ou jea.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#2769 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Po toj liniji ,Izetbegovic je bio najbolji kandidat posto je dobio najvise glasovaLeverage wrote:![]()
Ma šta od Eroneta, dobio od Plenkovića lično.
Nemojte da nasjedate na ove teze kako je Hadžikadić bolji kandidat ali se za Bećirovića glasa zato jer ima više šanse ili je manje zlo i slično.
Denis Bećirović je ubjedljivo najbolji kandidat i baš zato će pobijediti i to sa velikom razlikom.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#2770 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Jel tako nano?Leverage wrote:Hoće da ukine kantone? Šta se kandiduje za monarha?
Idemo himna ove teme:
Svijet (svijet) je lopta šarena pam param pam pararam param
Već sto miliona godina param param pam parararam
Ima li (ima li) za mene vremena param param pam parararam
Da i ja u njemu uživam param param pamparararam
Ou jea.
- Dosadno mii
- Posts: 3162
- Joined: 16/06/2014 20:33
#2771 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Meni zabranjeno komentarisanje na denisovoj fb stranici
Hahah zar i ta opcija ima sad
A sasvim normalan komentar ostavila

Hahah zar i ta opcija ima sad
A sasvim normalan komentar ostavila
-
neon-x
- Posts: 848
- Joined: 18/07/2012 19:13
#2772 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
1. Omoguciti da SDA ostane na vlastiControl panel wrote:Hajde botovi nabrojte tri poteza hadzikadica koje planira uraditi.
2. Sprijeciti dolazak SDP na vlast
3. Raditi na umjetnoj inteligenciji koja ce u buducnosti omoguciti trajno sprovodjenje prvih dviju tacaka
- Control panel
- Posts: 5963
- Joined: 10/04/2008 12:12
- Location: Sarajevo
#2773 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Smrcak15 wrote:hajde barem pogledaj ovaj video od 2.5 minute , dovoljan je da vidis kakav je covjekControl panel wrote: Ne pada mi na pamet. Reci mi ti tri najbolje njegove ideje zbog kojih ces glasati za njega.
a sto cu glasati za njega....
glasam za njega jer je skolovan(zavrsio harvard), kulturan, skroman, pametan, ima viziju kako pokrenuti BiH.
neke od njegovih ideja....
-Smanjiti namete kod poslodavaca kako bi oni povecali plate radnicima.
-Smanji plate politicarima, da se plata vezuje za prosjecnu platu gradjanina uz 10% dodatka zbog obaveze koje imaju, pa bi na taj nacin politicari grizli da poboljsaju stanje gradjana kako bi oni na taj nacin sebi povecali plate.
- Hoce da ukine kantone, nepotrebni
-Da smanji administraciju
-Da osnuje fond dijaspore kako bi dijaspora ulagala novac u taj fond , a evropa i banke bi bili garant tog fonda, iz tog fonda bi se investiralo u projekte, nesto je on objasnjavao detaljno nesto sa dionaciama kako bi se to sve moglo izvesti, neznam sad objasniti.
-Hoce da skine stranke za budzeta, da ne trose budzetske pare.
- hoce da smanji korupciju kroz reformu pravosudja
-reforma zdravstva
-reforma obrazovanja
-digitalizacija javne uprave
- ima iza sebe 600 strucnjaka iz raznih oblasti
- poznaje perfektno engleski, bolje nego i jedan BH politicar
-covjek zavrsio na harvadu na temu kako mijenjati drustva, bavio se kompleksnim sistemima...pa ima li onda bolje kandidata od njega
i masa toga jos.
Pa sve to imas u planu 10 od SDP-a, pa to isto prica i df, nasa stranka, gs...
Sta ja imam od toga sto on zna jezik, pa ako je tako treba prevodilac za engleski da se kandiduje.
A osim toga ovo sto si nabrojao nema veze sa predsjednistvom. Nisu njihove nadleznosti.
Znaci prosipa ublehe kao i svi.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#2774 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Control panel wrote:
Pa sve to imas u planu 10 od SDP-a, pa to isto prica i df, nasa stranka, gs...
Sta ja imam od toga sto on zna jezik, pa ako je tako treba prevodilac za engleski da se kandiduje.
A osim toga ovo sto si nabrojao nema veze sa predsjednistvom. Nisu njihove nadleznosti.
Znaci prosipa ublehe kao i svi.
Nije pitanje sta provodi vec "KO" provodi...kakav crni SDP, 20 godina ista prica.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#2775 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva
Control panel wrote:
Pa sve to imas u planu 10 od SDP-a, pa to isto prica i df, nasa stranka, gs...
Sta ja imam od toga sto on zna jezik, pa ako je tako treba prevodilac za engleski da se kandiduje.
A osim toga ovo sto si nabrojao nema veze sa predsjednistvom. Nisu njihove nadleznosti.
Znaci prosipa ublehe kao i svi.
Nije pitanje sta provodi vec "KO" provodi...kakav crni SDP, 20 godina ista prica.
