Platforma za progres - Mirsad Hadžikadić

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
Rizvan
Posts: 1401
Joined: 27/11/2013 09:25

#2476 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Rizvan »

nivla wrote:mislio glasat al nakon ovog sms marketinga sa meni nepoznatog broja mogu samo reci fuj
Kakvu si poruku dobio :?
User avatar
nivla
Posts: 6570
Joined: 12/01/2008 23:44

#2477 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by nivla »

Rizvan wrote:
nivla wrote:mislio glasat al nakon ovog sms marketinga sa meni nepoznatog broja mogu samo reci fuj
Kakvu si poruku dobio :?
promotivnu

dobio poruku sa meni nepoznatog broja da glasam za pomenutog, broj je ocito neki automat
Image
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#2478 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by soha96 »

Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2479 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

Vala bas fuj.
Bolje glasati za one sto nam se smiju sa plakata :bih:
l33t
Posts: 4786
Joined: 04/09/2011 22:15
Location: Sarajevo

#2480 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by l33t »

i mene je poruka malo iznenadila...jos otkud broj, randomaka
User avatar
nivla
Posts: 6570
Joined: 12/01/2008 23:44

#2481 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by nivla »

soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke

o podobnosti hadzikadica zbog toga sto je profesor ne bih pretjerano govorio, jedan bravar je vodio jugoslaviju 50 godina, formalno obrazovanje nije garant niceg
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#2482 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by soha96 »

nivla wrote:
soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke
Meni su ostavili milion letaka i jos toliko mi podijelili po ulici tako da mi sms poruka nije cudna(nisam je dobio). Udjes i na fb i na forum bilo gdje po internetu pa ti iskoci reklama sda sdp glasajte i slicno. A to sto pricas o parama on barem koristi svoje pare ovi ostali koriste moje i tvoje. Ybg moras kakvu takvu reklamu napraviti.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2483 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

nivla wrote:
soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke

o podobnosti hadzikadica zbog toga sto je profesor ne bih pretjerano govorio, jedan bravar je vodio jugoslaviju 50 godina, formalno obrazovanje nije garant niceg
E, baksuze, ti dobio SMS poruku a ja paket. Banane odlicne! 8-) 8-)

Image
soha96
Posts: 2379
Joined: 13/01/2015 23:30

#2484 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by soha96 »

Masala paketa :kiss:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2485 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

ja da dobijem paket ja bih glasala za sda

:bih:
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2486 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

soha96 wrote:
nivla wrote:
soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke
Meni su ostavili milion letaka i jos toliko mi podijelili po ulici tako da mi sms poruka nije cudna(nisam je dobio). Udjes i na fb i na forum bilo gdje po internetu pa ti iskoci reklama sda sdp glasajte i slicno. A to sto pricas o parama on barem koristi svoje pare ovi ostali koriste moje i tvoje. Ybg moras kakvu takvu reklamu napraviti.
Moras malo sire sagledati.

Zamisli guzis, pa u sred igre, na samom vrhuncu, dodje ti poruka. Ti otvoris, kad ono - Hadzikadic. Zar to nije uznemiravanje najgore vrste? :roll:

...

Sramota je da Hadzikadic i njegovi simpatizeri trose vlastite pare na kampanju. Po meni to nije ok. Dok druge stranke raspolazu budzetskim sredstvima, Hadzikadic trosi vlastiti novac. Treba uvesti 'Politicki fair play', po uzoru na 'UEFA fair play', koji ce obavezati politicke kandidate da mogu trositi samo ono sto zarade od politike. Pogledajte vlasnika PSG ili Manchester City, oni mogu trositi jedino novac zaradjen od fudbala. Ne smiju ulagati vlastite milijarde. To nam treba u politici. Hadzikadicu - nemas pravo trositi vlastiti novac na kampanju :!: :!:
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2487 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

nivla wrote:
soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke

o podobnosti hadzikadica zbog toga sto je profesor ne bih pretjerano govorio, jedan bravar je vodio jugoslaviju 50 godina, formalno obrazovanje nije garant niceg
mora da živiš baš negdje zabačeno

:bih:

možda bi i tito bio profesor da je živio u drugom sistemu
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2488 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

Dosadno mii wrote:ja da dobijem paket ja bih glasala za sda

:bih:
Aj na kafu, imam soljice sa likom Bakira Izetbegovica i Fadila Novalica. Izaberi koju hoces. :-D
User avatar
Dosadno mii
Posts: 3163
Joined: 16/06/2014 20:33

#2489 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Dosadno mii »

Kikibombona wrote:
Dosadno mii wrote:ja da dobijem paket ja bih glasala za sda

:bih:
Aj na kafu, imam soljice sa likom Bakira Izetbegovica i Fadila Novalica. Izaberi koju hoces. :-D
Hoću, ako ćeš mi poslužiti vodu sa okusom Seke.

Image

:bih:
User avatar
Ja_Ja
Posts: 2829
Joined: 07/03/2006 06:59
Location: tamo daleko...

#2490 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Ja_Ja »

Kako meni niko pišljivu šljivu da da? Vrhunac mi bi ceker NS neki dan. :-D

Imam isti broj mobilnog vec godinama pa sam navikao svako malo da mi dodje neka promotivna SMS poruka.
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2491 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by BarbaDue »

nivla wrote:
soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke

o podobnosti hadzikadica zbog toga sto je profesor ne bih pretjerano govorio, jedan bravar je vodio jugoslaviju 50 godina, formalno obrazovanje nije garant niceg
Ti izgleda nisi svjestan svoje nesvijesti!?

Jel možeš da procesuiraš šta je značilo 1910 završiti zanat za bravara, do 1920 ga usavršiti do perfekcije!?

Ajde malo nek ti odradi sistem pa se javi. :mrgreen:
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2492 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

nivla wrote:
soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke

o podobnosti hadzikadica zbog toga sto je profesor ne bih pretjerano govorio, jedan bravar je vodio jugoslaviju 50 godina, formalno obrazovanje nije garant niceg
Nisi svjestan koliko si nesvjestan

Pa Jedini Hadzikadic ne trosi budzetske pare na plakate, i jedini je protiv toga a njega si uzeo u usta da to radi....u kakvoj si ti zabludi braco mila
FrozenCastle
Posts: 748
Joined: 01/09/2007 15:39

#2493 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by FrozenCastle »

Hadžikadić je veliki kiks napravio što nije počeo kampanju na vrijeme prije 4 godine kad je i bilo vrijeme za to a ne na tek par mjeseci prije. To će ga koštati svakako tako da ne očekujem nikakav plasman u ovom ciklusu za njega. Za slijedeći put neka bude pametniji i krene na vrijeme. Sve super, sve krasno ali tajming loš - nikakav. Šteta.
User avatar
nivla
Posts: 6570
Joined: 12/01/2008 23:44

#2494 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by nivla »

Smrcak15 wrote:
nivla wrote:
soha96 wrote:Znaci to je lose, a kad ti sda ostavi promotivne letke u postansko sanduce to je normala niko se ne zali. :lol:
meni u ovoj izbornoj kampanji niko nije ostavio niti jedan letak u postansko sanduce, a lose je jer koristi neciju bazu brojeva za koje ja nisam dao saglasnost da mi salju poruke reklamne i nikakve druge
neodobreno slanje poruka na moj privatni broj je uznemiravanje (ako su reklame u pitanju)
o plakatima mislim sve najgore takodjer, steta novca koji se na to utrosio, toliko bolesnih nema za lijecenje ali zato ovi sa plakata, hadzikadici i njima slicni milione potrosise na beskorisni papir i sms poruke

o podobnosti hadzikadica zbog toga sto je profesor ne bih pretjerano govorio, jedan bravar je vodio jugoslaviju 50 godina, formalno obrazovanje nije garant niceg
Nisi svjestan koliko si nesvjestan

Pa Jedini Hadzikadic ne trosi budzetske pare na plakate, i jedini je protiv toga a njega si uzeo u usta da to radi....u kakvoj si ti zabludi braco mila
nije bitno jel trosi budzetske ili svoje, trosi ih na stvari koje su meni kao biracu nebitne,ako prodje svakako ga sljeduju budzetske za narednu kampanju
svakako se svaki novi koji je neka nada pokazao supkom kad je dobio minimalni komad vlasti(sjetimo se demagoga komsica), ne vjerujem ni da je sa njim drugacije
User avatar
Smrcak15
Posts: 11092
Joined: 13/12/2015 13:23

#2495 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Smrcak15 »

nivla wrote: nije bitno jel trosi budzetske ili svoje, trosi ih na stvari koje su meni kao biracu nebitne,ako prodje svakako ga sljeduju budzetske za narednu kampanju
svakako se svaki novi koji je neka nada pokazao supkom kad je dobio minimalni komad vlasti(sjetimo se demagoga komsica), ne vjerujem ni da je sa njim drugacije
Pa vidis li ti gdje hadzikadiceve bilboarde/plakate po gradu???
User avatar
BarbaDue
Posts: 65066
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#2496 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by BarbaDue »

FrozenCastle wrote:Hadžikadić je veliki kiks napravio što nije počeo kampanju na vrijeme prije 4 godine kad je i bilo vrijeme za to a ne na tek par mjeseci prije. To će ga koštati svakako tako da ne očekujem nikakav plasman u ovom ciklusu za njega. Za slijedeći put neka bude pametniji i krene na vrijeme. Sve super, sve krasno ali tajming loš - nikakav. Šteta.
Ja kako imam informacije on namjerava bez obzira kakvi rezultati bili nakon izbora ostati u BiH i nastaviti projekat.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#2498 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by Kikibombona »

FrozenCastle wrote:Hadžikadić je veliki kiks napravio što nije počeo kampanju na vrijeme prije 4 godine kad je i bilo vrijeme za to a ne na tek par mjeseci prije. To će ga koštati svakako tako da ne očekujem nikakav plasman u ovom ciklusu za njega. Za slijedeći put neka bude pametniji i krene na vrijeme. Sve super, sve krasno ali tajming loš - nikakav. Šteta.
Da je dasao 2014. rekao bi: 'los tajming, trebao je doci 2010'. :D

Bitno je glasati za Hadzikadica, da se ne rasipaju glasovi na Komsica, Becirevica, Radoncica i Dzaferovica. :bih: :thumbup:
putokaz1
Posts: 12974
Joined: 31/05/2014 23:56

#2499 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by putokaz1 »

SDA igrač al džaba im opet gube
User avatar
sinuhe
Posts: 12586
Joined: 03/06/2011 11:33

#2500 Re: Prof.dr. Mirsad Hadzikadic-kandidat za clana Predjednistva

Post by sinuhe »

Dobio zadatak u AmerikU da ih spasi od ujedinjene ljevice :idea:
Ce sa Sefikom da docekuje Erdogana. :thumbup:
Locked