Planisnki domovi i odmor na nekoj od nasih planina

Očuvanje čovjekove okoline.
Post Reply
neo7

Planisnki domovi i odmor na nekoj od nasih planina

Post by neo7 » 19/03/2010 17:16

Pozdrav

Interesuje me gdje u okolici Sarajeva,Visokog i Zenice imaju fina mjesta gdje bih mogao poslati roditelje barem na vikend odmor. Roditelji rade privatno i imaju malo vremena za odmor tako da bih ja sve sredio i samo ih poslao.
Zanimaju me cijene, sadrzaj koji se nudi (zaljubljenici su u prirodu i setnje).

Isto tako gdje postoje kod nas etno sela ? :)

Predlozite neko mjesto gdje se dvije osobe od 45 godina mogu odmoriti uivajuci u prirodi i finom bosanskom okruzenju

hvala

vs84sa

Re: Planisnki domovi i odmor na nekoj od nasih planina

Post by vs84sa » 19/03/2010 17:25

bili su na bjelasnici neki vikend aranzmani za dvoje ne znam jel jos aktuelno, ukljuceno i tursko kupatilo, vecere, dva nocenja, znaci vikend. ne sjecam se bas dobro. imas na jahorini dobrih mjesta... ne znam sta smatras pod tim bos okruzenjem :)

evo mozda ti bar malo pomogne http://bhski.ba/turizam-i-shopping/ugostiteljstvo.html

ima i planinarskih domova koliko hoces?

SCUD

Post by SCUD » 15/04/2010 18:40

Imate prelijepu Planinsku kuču "Jezernica" iznad Fojnice.Pogledaj na http://www.jezernica.ba

bejzik

Post by bejzik » 14/06/2010 18:57

BIJAMBARE

Image

ja sam očaran ! pogotovo za ove ljetne dane...šumski hlad i zona koja je medju prve 3 u Evropi po čistoći zraka pružaju pravo osvježenje i pećine su predobre za ovu sparinu jer rashlade bolje od vode...ima par manjih pećina koje su extra (ima finih stjena za sjedenje za cirkanje pive 8) 8-) :-D ) i jednostavno najbolji hlad na svijetu.
Velika pećina koja se obilazi sa vodičem je zaista odmor za oči...treba biti 10 osoba (nadjete jos neke izletnike koji planiraju ulaziti u pecinu) i svako osoba po 3 KM = 30 KM (ili ako vas je manje date vise para po osobi ugl. mora biti sve ukupno 30 KM)

sam ulaz u komplex je 2 KM po osobi, parking je ispred i ima nekog pješačenja 2km možda (može se iznajmiti biciklo). Noćenje u planinarskom domu je 10 KM po osobi - kafa je tu 1 KM, uštipci 5 KM, pepsi 2 KM...međutim možete ponijeti svoje meso i roštilj spržiti i ostalo...

ugl. za predahnut' nema boljeg mjesta

ljuspica

Post by ljuspica » 06/11/2011 14:02

Za zaljubljenike prirode i setnje mogu iz pravca sela Veselja (Zenica) da za 2-3 sata lake setnje dodju do pl.doma na Liscu. Spavanje je za clanove pl.društva 7 KM pa se moze tu prenociti, dom je velik a i grijanje mu radi zimi u svim sobama.

Post Reply