Pitanje

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

Post Reply
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9241
Joined: 31/03/2007 00:07

#1 Pitanje

Post by Bosanski_kralj »

Iako je možda kasno, barem za sutrašnje MIRNE proteste, postoji li ikakva šansa da se iz USKa ode organizovano Sarajevo ili ukoliko to nije moguće postoji solucija da u isto vrijeme i mi kod zgrade vlade USK pružimo podršku budućim MIRNIM protestima u Sarajevu.?
User avatar
Daphna
Posts: 4124
Joined: 20/09/2006 17:18
Location: U njegovom srcu!

#2 Re: Pitanje

Post by Daphna »

Bosanski_kralj wrote:Iako je možda kasno, barem za sutrašnje MIRNE proteste, postoji li ikakva šansa da se iz USKa ode organizovano Sarajevo ili ukoliko to nije moguće postoji solucija da u isto vrijeme i mi kod zgrade vlade USK pružimo podršku budućim MIRNIM protestima u Sarajevu.?
Za organizovani dolazak u Sarajevo možda je kasno ali za podršku nije. Do 13h se i vi možete organizovati i mirno protestovati. To bi nam puno značilo... Dakle, NAPRIJED!
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9241
Joined: 31/03/2007 00:07

#3

Post by Bosanski_kralj »

Nažalost, od podrške sutra očigledno neće biti ništa, jedino da ja sam odem i protestujem tj. dajem podršku , sumnjam da bi me iko primjetio ili bi me proglasili budalom.
Sramota u Bihaću ima oko 6000-8000 studenata a niko ni da se mrdne :x
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#4

Post by Bumbar »

Bosanski_kralj wrote:Nažalost, od podrške sutra očigledno neće biti ništa, jedino da ja sam odem i protestujem tj. dajem podršku , sumnjam da bi me iko primjetio ili bi me proglasili budalom.
Sramota u Bihaću ima oko 6000-8000 studenata a niko ni da se mrdne :x
a cuj...da im kazes da seno besplatno kafu lije u flashu...ne bi se mogao okrenuti :S:S:S:S:S
Post Reply