Pinkove skrivene kamere

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
nesvrstan

Pinkove skrivene kamere

Post by nesvrstan » 15/12/2006 23:28

LJUDI,

ove me neslane PINKOVE skrivene kamere znaju pravo nasikirati!

Ovo je toluiko neslano, neukusno, neinteligentno i nadasve - NEDOPUSTIVO.

Molim vas ima li igdje u propisima, ili makar u nekom kodeksu, nesto o ZLOUPOTREBI ORGANA REDA - policije u ovakvim neslanim zajebancijama.

Ja samon cekam kada cemo gledati PINKovu duhovitu skrivenu kameru gdje policajac pokuca nekom na vrata i sapci da im je sin poginuo u saobracajnoj nesreci. Paralelno s tim ide smijeh iz offa, spiker s grohotom komentarise fantasticne efekte ove zajebancije - "evo majka je upravo pala u nesvjest", potom ulazi reditelj sa njihovim sinom i poziva ih da se nasmiju i da pogledaju u pravcu skrivene kamere !

Ovakav scenario se jos nije desio (maad nisam sasvim suguran), ali ovaj ljubicasti humor zaista nije daleko od ovoga.

Cudi me milicija, oni ne samo da ne reaguju vec jedva cekaju da ih pozovu da glume u ovim sranjima!

Ovo je totalna inverzija logike, morala, pameti, sistema...

Gray
Been thanked: 1 time

Post by Gray » 15/12/2006 23:58

Al' hajd' barem da je smiješno, ali nije ni to.

nesvrstan

Post by nesvrstan » 16/12/2006 11:53

Zaista nije za svakoga da pravi skrivene kamere. Osim poznavanja oblasti zastite privatnosti, ljudskih prava itd. treba prije svega imati OSJECAJ MJERE i osjecaj za LOKALNI HUMOR.

Evo jednog konkretnog primjera: onomad je neko od nasih tv-a pravio skrivenu kameru na aerodromu - na pasoskoj kontroli pravili shegu (opet saucesce policije - odvratno!) tako sto bi zamjenili pasosh pa covjeku pokazu da njegov pasosh nije njegov vec nekog drugog!!!
Ovakva shega bi mozda bila umjesna (mada tesko) sa jednim Amerikancom, ali sa Bosancima se zajebavati na temu pasosha je jednako ukusno kao kada bi se sa Srebrenickim majkama sprdali na temu recimo DNK identifikacije.

OVOME neko treba posvetiti paznju. Ako ce se spikerima na dnevniku mjeriti svaka izgovorena rijec, ne vidim razloga da RAK, MUP, razni NGO-i i drugi ne skoce kada se desavaju ovakvi "medijski poduhvati"

Ponavljam - PINK je u tome lider. NEUKUS je njihova programska politika.

in33sa

Post by in33sa » 16/12/2006 18:35

Ma Pink je ionako dno dna.

Nego, sjeca se neko onog tipa, stohiljaditog kupca, znate ono kad lik udje u prodavnicu i ide prekoreda "molim vas, samo da cigare kupim" a lik je naravno saradnik u skrivenoj kameri. I sad, on prodje preko reda i kasirka kaze "cestitam, vi ste nas stohiljaditi kupac, dobili ste tv".

I sad, ova zena sto je trebala biti kao taj stohiljaditi kupac, da ovaj nije prosao preko reda, zena suti, Ono, ona nesto mrmlja u bradu ali ajde miri se sa tim, kad lik sa kraja reda, nema on nikakve veze sa tim, pocne da se dere "ma picka vam materina, on je usao preko reda, ovo je namjestajka, picka li vam materina" :D i sad ovaj lazni dobitnik mu prilazi, kaze "gospodine, u redu je, ovo je skrivena kamera, nemojte se nervirati" ali jok, ovaj nastavlja "ma jebem i tebe i kameru, zena je bila prije tebe, sram te bilo, ovo je namjestaljka" :D i u tom trenutku i ona zena pocinje "stvarno nema smisla, ja sam bila prije vas, ja sam to trebala dobiti" a ovaj ponavlja "ma nema nagrade, ovo je skrivena kamera, vi ne shvatate..." ali ovi se ne daju, onaj sa kraja reda nastavlja da pickara a zena trazi sefa samoposluge da sa njim raspravi o nagradi :D

in33sa

Post by in33sa » 16/12/2006 18:38

E da, bacio je on i neku serpu na pod, culo se kad je odvalila, onako ljut sto je sve tio namjestajka :D

A sjecate se onog pred Sivim domom, kad lik saradnik skrivene kamere-glumac ide i stipka prolaznike za noge u guzicu, pa kad se lik okrene i odvali ga nogom :D

Lace

Post by Lace » 16/12/2006 18:41

a moze li za nas koji ne pratimo stalno pink...da kaze sta je tacno bilo i o cemu se radi :D

in33sa

Post by in33sa » 16/12/2006 18:45

Lace wrote:a moze li za nas koji ne pratimo stalno pink...da kaze sta je tacno bilo i o cemu se radi :D

Ma Pink ima nekakvu Skrivenu kameru, ali to je idiotluk svoje vrste. Gledao sam mozda tri puta, i to onako u prolazu. Primjetio sam da forsiraju neke policajce, i imaju neke debilne fore.

Jedinu dobru skrivenu kameru imala je ova drzavna tv, bivsa TV BiH i TVSA.

Onako, gledljivo.

DUREX

Post by DUREX » 16/12/2006 18:50

in33sa wrote:Ma Pink je ionako dno dna.

Nego, sjeca se neko onog tipa, stohiljaditog kupca, znate ono kad lik udje u prodavnicu i ide prekoreda "molim vas, samo da cigare kupim" a lik je naravno saradnik u skrivenoj kameri. I sad, on prodje preko reda i kasirka kaze "cestitam, vi ste nas stohiljaditi kupac, dobili ste tv".

I sad, ova zena sto je trebala biti kao taj stohiljaditi kupac, da ovaj nije prosao preko reda, zena suti, Ono, ona nesto mrmlja u bradu ali ajde miri se sa tim, kad lik sa kraja reda, nema on nikakve veze sa tim, pocne da se dere "ma picka vam materina, on je usao preko reda, ovo je namjestajka, picka li vam materina" :D i sad ovaj lazni dobitnik mu prilazi, kaze "gospodine, u redu je, ovo je skrivena kamera, nemojte se nervirati" ali jok, ovaj nastavlja "ma jebem i tebe i kameru, zena je bila prije tebe, sram te bilo, ovo je namjestaljka" :D i u tom trenutku i ona zena pocinje "stvarno nema smisla, ja sam bila prije vas, ja sam to trebala dobiti" a ovaj ponavlja "ma nema nagrade, ovo je skrivena kamera, vi ne shvatate..." ali ovi se ne daju, onaj sa kraja reda nastavlja da pickara a zena trazi sefa samoposluge da sa njim raspravi o nagradi :D

Da...to si bile fine zajebancije...te je emisije, koliko se sjecam radio rahmetli Fudo Mulahasanovic...A taj lik sto je popizdio i poceo da razbija je Cholpa...Sarajlije znaju o kome govorim... :lol: :lol:

To je bas bila sega do poda...

Ovo sad je klasicno kic-smece...kao i sve ostalo....Pink ne treba previse ni komentarisati-DNO DNA...

BugsBunny

Post by BugsBunny » 16/12/2006 19:31

Fino kod advokata, nek sastavi kakvu tuzbu, pa naplati :D :D Pametni Amerikanci, tuzi i deri za sve sto moze

Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 17/12/2006 01:22

a ja mislio na ovom forumu ne vole amere :D :D :D

nesvrstan

Post by nesvrstan » 17/12/2006 12:38

Vidim da nas je ovaj povod - neukusne skrivene kamere naveo na podsjecanje onih DOBRIH skrivenih kamera.

A toga je zaista bilo.

Ovu legendarnu skrivenu kameru kad je tip bacio sherpu - toga se svi sjecamo. U toj seriji je, cini mi se, bio i onaj padobranac sto je greskom pao na Dobrinju a trebao u Hrvatsku - zena mu nudi svoju tramvajsku kartu da hvata voz za Zagreb !!! Legendarno.

Onda se sjecam, a to mogu pamtiti samo ovi sto imaju malo vise godina, legende prvih ex-yu skrivenih kamera Drage Bahuna (mislim da nisam pogrijesio ime).
Taj covo je onomad prodavao ELEKTRONSKE NEVIDLJIVE RIBICE (cista voda!) i jedva je uspio savladati svjetinu - kolika je jagma nastala! Sjecam se, i svaki put se u sebi nasmijem, kad pita ljude - hocete li muzjaka ili zenku !

E, al se nekad dobro jelo, dobro zivilo i dobro zafrkavalo.
Sad nam sve nasilu i jelo i zivot i zafrkancija.

Lace

Post by Lace » 17/12/2006 13:49

mislim da se sjecam toga

a u tom periodu je bilo i ono "hocete mi pricuvati kutiju?" a na kutiji pise eksploziv :D

ili zenska zamoli prolaznika "mozete li mi preprkirati auto" i udalji se i dok frajer sjedi u autu prilazi tip "sta radis u mom autu?"

:D

Post Reply