Pik VS Tik

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#1 Re: Pik VS Tik

Post by shandrprcSA »

opet ti? :D
satale
Posts: 89
Joined: 10/12/2013 21:53

#2 Re: Pik VS Tik

Post by satale »

Prvo dok cojek skonta o cemu se radi, ovi 6g. tu a ovi tek poceli... mislim da ce biti tesko ili nemoguce dostici sto misle
User avatar
hrle1976
Posts: 4899
Joined: 20/12/2011 01:36
Location: Praha, Czech Republic

#3 Re: Pik VS Tik

Post by hrle1976 »

Evo sta ja mislim ali generalno. Kupi sebi google ads, facebook ads, ulozi malo brate mili, ili ako nemas onda nas postedi i nemoj se kaciti tamo gdje nemas dovoljno duboke dzepove. Na vako ofian i proziran nacin raditi promociju glupim pitanjima je skakanje samom sebi u muke. I jos nesto; stvaristranica ti ne valja Q, ali posteno, nije pregledna je, nije sto bi se reklo UI/UX prijatna. Brdo nepregeldnih kategorija. Ova zelena i naracasta boja idu skupa ko kiseli krastavac i cokolada. Nek ti je sa srecom u svakom pogledu.
Locked