Peticija da se BHTV program znatno poboljsa

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
Sarajlija Fare

Peticija da se BHTV program znatno poboljsa

Post by Sarajlija Fare » 06/03/2011 22:19

S obzirom na to dam smo vecinom svi redovne platise, zar nemamo pravo traziti da se BHTV program znatno popravi...ovaj sadastnji program na BHTV je toliko monoton, neinteresantan i dosadan da me uveliko podsjeca na ono vrijeme komunizma, tacnije 80-te godine..Imamo pravo traziti uvrstavanje novih filmoma A klase, a oni nas bombarduju trecerazrednim filmovima...potom trazimo zanimljive dokumentarne i zabavne programe, sportske programe...ostalo neka svako predlozi sta misli da nedostaje BHTV...ovo trazimo od BHTV jer su oni nosioci i glavni sakupljaci (citaj pljackasi) TV pretplate...isto bi se moglo reci donekle i za FTV koja nam emituje non stop reprize serije (da ih sada ne navodim, isto je i sa RTS)...U sustini mi na prostorima BiH imamo najgori i najnezanimljivi program na TV ekranima a o tome niko ni rijeci....Molim neka svako iznese svoje misljenje...

luckylaka
Been thanked: 5 times

Re: Peticija da se BHTV program znatno poboljsa

Post by luckylaka » 07/03/2011 07:42

A najnovije,,Ezel,,,,Gumush,,,,Bilo u Turskoj,,,,1001 night,,,,Asi,,,,Gorki zivot,,...jel ti mislis da je sve to dzabana.Doduse ja ne placam(ne znam ova firma sto preko njih gledam placaju li sta sto preuzimaju signal ovih nasih tv kuca za podrucje USA) ali meni je muka kad pogledam kvalitet slike i tona izmedju recimo Bhtv i tv1.Ovdje je razlika drasticna.Ili onaj studio za emitovanje dnevnika bhtv.Ko iz trapa da emituju.Tako blijedo,ruzno ne lici ni na sto.Al eto napravite tu peticiju i dijaspora ce biti zahvalna na boljem programu :-D

nellington

Post by nellington » 07/03/2011 07:49

Kakve trećerazredne filmove spominješ? BHRT po meni ima najbolji filmski program u državi.

zonbirile

Post by zonbirile » 07/03/2011 07:59

peticija je uobičajeni izraz volje napačenog naroda Bosne da izrazi svoje nezadovoljstvo,na koje se uvijek odgovori,nekad i radikalnom mjerom.Nemojte ljudi pretjerati će te!

Post Reply