PayPal problem???

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
BosnianCamels

PayPal problem???

Post by BosnianCamels » 04/01/2012 17:54

Narode pomagajte!

Imam problem sa aktivacijom PayPal računa za primanje (receiving) novca.
Radi se o sljedećem. Imao sam prijavljenu debitnu karticu na PayPal i sve je radilo ok i primanje i slanje i plaćanje. Međutim, pošto mi je ta kartica istekla banka mi je izdala novu sa istim brojem računa, ali sa različitim CVV brojem. U međuvremenu PayPal mi je po isteku stare kartice nju i uklonio sa računa, pa sam morao prijaviti ovu novu. Problem je što sada ne mogu više primai novac(: A kada pokušam aktivirati tu opciju javlja mi da je kartica već prijavljena. Ne znam šta da radim???

Da li je iko imao sličan problem??? Znači sve je radilo ok dok mi nije istekla kartica i dok mi nije banka izdala ovu novu karticu.

nihil_

Re: PayPal problem???

Post by nihil_ » 04/01/2012 17:56

Obrati se PayPal usluzi za korisnike, objasni u cemu je stvar mozda ti oni pomognu.

BosnianCamels

Post by BosnianCamels » 04/01/2012 18:48

nihil_ wrote:Obrati se PayPal usluzi za korisnike, objasni u cemu je stvar mozda ti oni pomognu.
E jesi mi i pomog'o :zzzz: Pitam ima li neko da je imao sličan problem pa da mi kaže iz prve ruke. Znam ja za paypal korisnički servis. Da sam mogao preko njih ovo riješiti ne bih pisao na forumu.

Loky

Post by Loky » 05/01/2012 01:08

BosnianCamels wrote:
nihil_ wrote:Obrati se PayPal usluzi za korisnike, objasni u cemu je stvar mozda ti oni pomognu.
E jesi mi i pomog'o :zzzz: Pitam ima li neko da je imao sličan problem pa da mi kaže iz prve ruke. Znam ja za paypal korisnički servis. Da sam mogao preko njih ovo riješiti ne bih pisao na forumu.

Prvo napisi TACNO zasto su te skinuli sa dnevnog reda.
Postuj i one odgovore koji ti ne pasu. I doktori grijese , ni jedna dijagnoza nije 100% sigurna, uvijek ima tolerancije.
Ja jos nikada NIKADA nisam promijenio CCV broj a i dalje koristim paypal sa 2 razlicite kartice od 1998 god.
Odes u banku, zatvoris taj account i otvoris novi. Dobit ces potpuno novi broj.
A paypal ce te opet blokirati jer si nesto grdno zas..... kod njih. Pronaci ce te po imenu, adresi i drugim informacijama.
Uzmi od roditelja karticu pa otvori paypal na nju i rijesen problem.
Razlog debelo postoji kad te paypal blokira.
Uzdravlje i pamet u glavu. :run:

BosnianCamels

Post by BosnianCamels » 06/01/2012 19:10

Loky wrote:
BosnianCamels wrote:

Prvo napisi TACNO zasto su te skinuli sa dnevnog reda.
Postuj i one odgovore koji ti ne pasu. I doktori grijese , ni jedna dijagnoza nije 100% sigurna, uvijek ima tolerancije.
Ja jos nikada NIKADA nisam promijenio CCV broj a i dalje koristim paypal sa 2 razlicite kartice od 1998 god.
Odes u banku, zatvoris taj account i otvoris novi. Dobit ces potpuno novi broj.
A paypal ce te opet blokirati jer si nesto grdno zas..... kod njih. Pronaci ce te po imenu, adresi i drugim informacijama.
Uzmi od roditelja karticu pa otvori paypal na nju i rijesen problem.
Razlog debelo postoji kad te paypal blokira.
Uzdravlje i pamet u glavu. :run:
Oj Loky prosipaš se ko riža :dance: Evo sad je sve uredno, PayPal je imao nekih problema sa bugom pa su to riješili. Pozzz

Post Reply