Patriotski blok i BPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
mr__bosnjak

Patriotski blok i BPS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Post by mr__bosnjak » 05/08/2006 20:16

PATRIOTSKI BLOK I BPS!!!!!!!!!!!!!!

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 05/08/2006 20:37

Kampanja sine :D

njonjica

Post by njonjica » 05/08/2006 22:42

Jel' to ono gdje je Sefer?

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 05/08/2006 23:15

njonjica wrote:Jel' to ono gdje je Sefer?

Jeste :)

Bosanska Patriotska Stranka - BPS

njonjica

Post by njonjica » 05/08/2006 23:50

mr__bosnjak wrote:

O, pa fino, Sefera mnogo postujem, on je za ovu zemlju zaista uradio mnogo. Mislim da je dobar covjek i vojnik; ali da li neko iskren i posten moze da se bavi politikom?
Koji su im ciljevi, imas kakav link sa programom i drugim imenima u stranci?

sarlo

PATRIOTSKI BLOK I BPS!!!!!!!!!!!!!!

Post by sarlo » 06/08/2006 00:17

To je logican savez. Nije slucajno sto i jedni i drugi imaju u svom imenu
termin patriota. Svi imaju bekgraund na jednoj ratnoj strani. No, nisam siguran da ce to profunkcionisati.

sarlo

Post by sarlo » 06/08/2006 00:55

Dozivjece izborni fjasko kao i prije 2 godine na opstinskim izborima.
Sa ona dva "mislioca" Fatmirom i Mirnesom i ne mogu se nadati necemu.
A molim mr_bosnjaka da pokaze izvor informacije.Nesto cisto sumnjam da bi Sefer u koaliciju sa ovim propalim strankama.

SDU je na proslim izborima dobila mjesto nacelnika opcine Stari Grad Sarajevo, u Centru je dobila respektabilan broj glasova, a i u mnoa u Bosni ima svoje zastupnike. BOSS ima zastupnike u Drzavnom i Federalnom parlamentu i mislim da je peta stranka u Federaciji po broju dobijenih glasova. Mirnes Ajanavic je jedan od najpoznatijih i najpopularnijih politicara u BiH. Fatmir Alispahic je jako popularan u u nacionalno orijentisanim slojevima Bosnjaka koje ne treba nikad podcijeniti. Moje je misljenje da ce Fatmir biti medju prvih pet poslanika i Parlamentu BiH po broju osvojenih glasova. A i ta koalicija ce dobiti dovoljno glasova da budu kakav-takav faktor u BiH. Sto se tice koalicije BPS-PB...skeptican sam

sarlo

Post by sarlo » 06/08/2006 01:04

induendo

Koliko ja znam SDU ima 2 vijecnika u Opstini Centar.Nesto ne vidjeh Fatmirovu popularnost.
A reci mi kako je SBiH prosla na izborima?

Ne znam stvarno. Ima konstantan pad. A Alispahic nikada nije bio kandidovan na nekim izborima. Moja procjena o njegovom uspjehu. Mogao bi se kladiti u to.

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 07/08/2006 01:14

njonjica wrote:
mr__bosnjak wrote:

O, pa fino, Sefera mnogo postujem, on je za ovu zemlju zaista uradio mnogo. Mislim da je dobar covjek i vojnik; ali da li neko iskren i posten moze da se bavi politikom?
Koji su im ciljevi, imas kakav link sa programom i drugim imenima u stranci?

Nazalost nemam. Ali bio je njegov intervju u Danima kada je o tome govorio mozes procitat u arhivi.

Inace nisam tvrdio da ce ici u koaliciju(mada ja mislim da bi trebali) nego samo da su dobre stranke.
SDA i SDP s ustavnim amandmanima totalno propali a SBiH su mi, sto rece Sacir Filandra, malo neuvjerljivi. Patriotski Blok su snazni patriotski osvjesceni lideri super za BiH. Mirnes i Fatmir nemaju niikakvih oraha u dzepu i ne razumijem sto ih neki ne vole. A BPS i gazija Sefer su dar Bosni. Samo pogledajte ko je sve tamo, masovno borci za BiH i patriote i to nema govora da ce srat ko ovi sada.

Panasonic

Post by Panasonic » 07/08/2006 02:31

Svaka cast mr_bosnjak. Imamo slicne politicke aspiracije.

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 07/08/2006 17:05

Eto vidis :)

twat

Post by twat » 07/08/2006 20:25

Dobar je Sefer. Pitam se kakve su mu sanse da skine ove sadasnje jajare sa vlasti? Sa Mirnesom se ne bi trebao petljat da ne bi izgubio ovo podrske koje je stekao. Mirnes mozda nema oraha u dzepovima ali nije prezentativan.

Ja sam za Sefera ali bez Silajdzica, Ajanovica, Alispahica...

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 07/08/2006 20:36

twat wrote:Dobar je Sefer. Pitam se kakve su mu sanse da skine ove sadasnje jajare sa vlasti? Sa Mirnesom se ne bi trebao petljat da ne bi izgubio ovo podrske koje je stekao. Mirnes mozda nema oraha u dzepovima ali nije prezentativan.

Ja sam za Sefera ali bez Silajdzica, Ajanovica, Alispahica...

A zasto Mirnes nije prezentivan?

twat

Post by twat » 07/08/2006 21:13

Po meni jedan politicar treba da bude mudar, artikulisan i pribran. Mirnes nije ni jedno od ovoga. Nemam nista protiv njega kao osobe, znam ga licno (doduse davno je to bilo, prije njegovog minibus biznisa) i nije los kao covjek.
Vidi u kakvom nam je zemlja sranju i Mirnes koliko god imao ispravne namjere, nece nas dovesti nikuda galamom, tuzakanjem, a djecko se tek uci politici i pravu. Zato nije prezentivan. Ali eto, mlad je, naucice vremenom ako se bude trudio ali ne bih da ja i ti ispastamo njegove amaterske greske.

E sad, da je nekako ukrstit Silajdzicevu harizmu, politicko iskustvo (usput izbaciti bolesnu teznju za bogacenjem) i Mirnesove dobre namjere (pod pretpostavkom da to jesu)...

Ja vjerujem da nema druge opcije osim cjelovite RBiH da bi doslo do ikakve normalizacije funkcionisanja drzave. Ovo sada je nakaradno, zakoni se ne sprovode, svi kradu i kapom i sakom.

Koliko Sefer ima sanse, volje i snage da uradi nesto u vezi gore navedenog-ne znam ali ne vidim alternativu za sad.
Rs (genocidna r. sumska) se mora ukinuti i dok se to ne desi nema hajra u ovoj zemlji.

Happy?
Last edited by twat on 07/08/2006 21:31, edited 1 time in total.

addy_sa

www.bps-sh.com.ba

Post by addy_sa » 07/08/2006 21:22

raja ako ste kao i ja za sefera i bps,evo njihove stranice gdje se moze vidjeti pravo dobrih stvari kao i dokumentarac o seferu-"osudjen na pobjedu" sa originalnim snimcima..
sefer je jedini posten covjek koji nas moze izvaditi iz ovog belaja..
a tek kad sam procitao izbornu platformu!!!
covjece...
uostalom,dok su bili sefer i kerim lucarevic u armiji ona je na nesto i licila i drzali smo teritoriju,a sve poslije njih je cista fula...
http://www.bps-sh.com.ba

car-x

Post by car-x » 07/08/2006 22:01

iako i sam razmisljam o mirnesu kao potencijalnom kandidatu za moj glas za clana predsjednistva (za tihica nema sansi da glasam) ipak mislim da se ne radi o bas ono skroz ozbiljnom politicaru.. vise nesto kao kalibar osmanagica medju arheolozima..

a o fatmiru ne bih trosio ni rijeci.. u tuzli kome god pomenes fatmira, samo zavrti ocima..

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 07/08/2006 22:16

twat wrote:Po meni jedan politicar treba da bude mudar, artikulisan i pribran. Mirnes nije ni jedno od ovoga. Nemam nista protiv njega kao osobe, znam ga licno (doduse davno je to bilo, prije njegovog minibus biznisa) i nije los kao covjek.
Vidi u kakvom nam je zemlja sranju i Mirnes koliko god imao ispravne namjere, nece nas dovesti nikuda galamom, tuzakanjem, a djecko se tek uci politici i pravu. Zato nije prezentivan. Ali eto, mlad je, naucice vremenom ako se bude trudio ali ne bih da ja i ti ispastamo njegove amaterske greske.

E sad, da je nekako ukrstit Silajdzicevu harizmu, politicko iskustvo (usput izbaciti bolesnu teznju za bogacenjem) i Mirnesove dobre namjere (pod pretpostavkom da to jesu)...

Ja vjerujem da nema druge opcije osim cjelovite RBiH da bi doslo do ikakve normalizacije funkcionisanja drzave. Ovo sada je nakaradno, zakoni se ne sprovode, svi kradu i kapom i sakom.

Koliko Sefer ima sanse, volje i snage da uradi nesto u vezi gore navedenog-ne znam ali ne vidim alternativu za sad.
Rs (genocidna r. sumska) se mora ukinuti i dok se to ne desi nema hajra u ovoj zemlji.

Happy?

YES

Ali ja opet smatram da bi Mirnes u Predsjednistvu bio 500 x bolji od Tihica i Lagumdzije...

edinbug

Post by edinbug » 07/08/2006 22:20

I šta bi Mirnes radio u Predsjedništvu ?
Zamislite kombinaciju : Mirnes, Ivo Miro i Paravac ? FUJ !!!
Budala do budale !!!

car-x

Post by car-x » 07/08/2006 22:23

edinbug wrote:I šta bi Mirnes radio u Predsjedništvu ?
Budala do budale !!!

a sad je ko drugacije?

edinbug

Post by edinbug » 07/08/2006 22:25

car-x wrote:
Budala do budale !!!

a sad je ko drugacije?

Pored dva ekstrema, dodati im i trećeg, ode sve u PM !!!

twat

Post by twat » 07/08/2006 22:26

Ali ja opet smatram da bi Mirnes u Predsjednistvu bio 500 x bolji od Tihica i Lagumdzije...

Mozda je manje zlo od ove dvojice (koje po meni treba suditi za izdaju i zloupotrbu polozaja) ali gdje ce nas Mirnes dovesti sa svojim ispadima?

Jebote, da bismo zamijenili dva kriminalca treba da dovedemo budalu da nas zastupa :-)

Logika i zdrav razum-pida!

mr__bosnjak

Post by mr__bosnjak » 07/08/2006 22:33

edinbug wrote:
car-x wrote:
Budala do budale !!!

a sad je ko drugacije?

Pored dva ekstrema, dodati im i trećeg, ode sve u PM !!!

Hoces da kazes da je Mirnes isti kao ova dvojica? Da te na pomenem da je on za razliku od prodanog Tihica patriota a ova dvojica su fasisti! To se ne moze poredit!

Naravno nebi s njim tekao med i mlijeko ali zasigurno nebi bilo nagodbi inih sranja koja samo dovode BiH u propast. Pogledajte samo Albance, ili Kosovo suvereno i nezavisno bez Srbije ili borba. I dobit ce Kosovo jer svijet zna da nisu za zajebancije! U BiH sve za fotelje prodase pa ce na kraju ostat cetnicima i ustasama pobjeda jer svijet zna da Bosnje nisu toliko opasni da npr odmah nakon nekog referenduma u "RS" potegnu puske za oslobododjenje ko´sto bi to radili UCK. Ne kazem ja da se to mora radit ali se mora reci "Ne, ovo je moja domovina, za nju smo se borili i nema nagodbe i s njenim neprijateljima i pristajanja na cementiranje "RS"-a itd". Ja mislim da su Sefer, Mirnes, Fatmir pa mozda i Silajdzic spremni za to!

danas

Post by danas » 07/08/2006 22:38

mr__bosnjak wrote:Ja mislim da su Sefer, Mirnes, Fatmir pa mozda i Silajdzic spremni za to!

ja mislim -- kad vidim koga si sve stavio u istu recenicu -- da je tebi vrijeme da ides pisat pa spavat :D

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Post by ztluhcs » 07/08/2006 22:43

danas wrote:
mr__bosnjak wrote:Ja mislim da su Sefer, Mirnes, Fatmir pa mozda i Silajdzic spremni za to!

ja mislim -- kad vidim koga si sve stavio u istu recenicu -- da je tebi vrijeme da ides pisat pa spavat :D

Ti si umorna pa ne vidi¹ da nije nigdje naveo zajedno... :)

danas

Post by danas » 07/08/2006 22:47

ztluhcs wrote:
danas wrote:

Ti si umorna pa ne vidiš da nije nigdje naveo zajedno... :)

zar mu to nije naslov teme? da bi ovi trebali u koaliciju :-) i da ih on sve smatra jednakim patriotama :-)
Last edited by danas on 07/08/2006 22:51, edited 1 time in total.

Post Reply