Partizan-Zrinjski se ipak igra....

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Podrzavate li ovu odluku UEFE?

DA
10
19%
NE
22
41%
Nek se gone i jedni drugi...
22
41%

Total votes: 54

Umjetnik a

Post by Umjetnik a » 31/07/2007 19:46

ja podržavam ovu odluku uefe, ali još se ne zna ko će proći

lampard

Post by lampard » 31/07/2007 19:57

i treba da se igra

vanjki

Post by vanjki » 31/07/2007 20:07

ma ljudi srski lobi u uefi je izgleda toliko jak da su se uspjeli vratiti u zivot.ali to je sada ne fer prema zrinjskm.kako ce se ljudi spremiti za tekmu u roku od 2 dana.smijesno!!! :D :D :D

elixiaboy

Post by elixiaboy » 31/07/2007 20:16

vanjki wrote:ali to je sada ne fer prema zrinjskm.kako ce se ljudi spremiti za tekmu u roku od 2 dana.smijesno!!! :D :D :D

za prvu se pripremali mjesec dana pa dobili 6 komada :lol:

palermo

Post by palermo » 31/07/2007 20:21

Ne podržavam. Partizanovi navijači su u Mostaru pokazali vandalizam i primitvizam koji nema veze ni sa čim i trebaju biti izbačeni..Zašto bih podržavao ukidanje kazne klubu čiji navijači uzvikuju "nož, žica, srebrenica". I na kraju zrinjski je isto tako klub iz BiH, i više volim vidjeti njega u drugom kolu nego Partizan. Inače, navijač sam veleža.

vanjki

Post by vanjki » 31/07/2007 20:24

palermo wrote:Ne podržavam. Partizanovi navijači su u Mostaru pokazali vandalizam i primitvizam koji nema veze ni sa čim i trebaju biti izbačeni..Zašto bih podržavao ukidanje kazne klubu čiji navijači uzvikuju "nož, žica, srebrenica". I na kraju zrinjski je isto tako klub iz BiH, i više volim vidjeti njega u drugom kolu nego Partizan. Inače, navijač sam veleža.

Potpuno si u pravu!!!!!!!

Dado dijasporitus

Post by Dado dijasporitus » 31/07/2007 21:17

Nije mi stalo ni do zrinjskog ni do partizana ali mi je stalo da se neko kazni za fasisticko divljanje pa makar to bio I klub. Ipak djelomicno podrzavam odluku UEFE, iako nije nimalo transparentna I ocito je da se nesto radi iza zavjesa a sto ljudi na ovim prostorima odmah protumace kao teoriju zavjere. Razlog zasto podrzavam odluku je u tome sto je UEFA sa ovim dala sansu partizanu I njegovim navijacima da se obracunaju sa svojim fasistima I ako nista barem ih eliminisu sa sportskih stadiona. Ono sto je UEFA takodjer dobro uradila je da su ostavili sebi prostora da jos uvijek izbace partizan tako da ce se utakmica u beogradu gledati pod mikroskopom.

Medjutim ako se I jedna baklja upali u beogradu ako opet bude fasistickog ponasanja u beogradu a sto je vrlo vjerovatno da ce biti, partizan bi trebao biti eliminisan. Ipak znajuci da u srbiji jos niko nije dozivio katarzu I u boljim prilikama sumnjam da ce se ista promjeniti I pa cemo opet slusati "noz, zica, srebrenica" I usklike za R&R. Ako UEFA I nakon takvog eventualnog divljanja ili fasistickog ponasanja u beogradu ostavi partizan u kupu onda se svi zajedno mogu ...ebat..

wizzard

Post by wizzard » 31/07/2007 21:29

moje misljenje..partizanu odgovara ova situacija u svakom slucaju, jer ce imati prihode od ulaznica..s druge strane velike su sanse da zrinjskom bude pusa, tj. da iako izbace partizan, zrinjski nece igrati dalje u kupu uefa, vec ce tim koji bude izabran da igra protiv partizana biti slobodan slijedece kolo..tako da sam ja optimista sto se tice izbacivanja partizana :-)

Neelix

Post by Neelix » 31/07/2007 21:31

boli me k. i za jedne i za druge, al je odluka stvarno - nidje veze. prvo se ne igra pa se igra al ce mozda rezultat bit nevazan - ma daj, cisto zajebavanje :? sto rece neko, srpski lobi je nevjerovatan :roll:

Dado dijasporitus

Post by Dado dijasporitus » 31/07/2007 22:06

wizzard wrote:moje misljenje..partizanu odgovara ova situacija u svakom slucaju, jer ce imati prihode od ulaznica..s druge strane velike su sanse da zrinjskom bude pusa, tj. da iako izbace partizan, zrinjski nece igrati dalje u kupu uefa, vec ce tim koji bude izabran da igra protiv partizana biti slobodan slijedece kolo..tako da sam ja optimista sto se tice izbacivanja partizana :-)

Nevjerujem da je u interesu bilo kojeg kluba koji bi mozda dobio Zrinjski da ne odigra drugo kolo. Ostao bi bez prihoda od karata a sta bi mogla biti egzibicionisticka utakmica protiv Zrinjskog.

Narocito mi se nesvidja politika izjednacavanja krivice koja se moze protumaciti ako ni jedan ni drugi klub neodu dalje.

Post by location » 31/07/2007 23:10

Pravedno. Sto bi igraci ispastali zbog navijaca. Navijaca koji su vecinom dosli iz RS. Treba se sagledati politicka slika i svatiti da igraci nisu nista krivi. Zatvori vrata stadiona ali pusti igrace da igraju ispred praznih tribina. To je najbolje rjesenje.

wizzard

Post by wizzard » 31/07/2007 23:31

nije prvi put da igraci ispastaju zbog navijaca..zasto bi uvijek srbi bili izuzetak??

ragib

Post by ragib » 31/07/2007 23:31

ne daj se zrinski ja vjerujem u prolaz ove momcadi u drugi krug i bez kazne.

branimir_s

Post by branimir_s » 31/07/2007 23:46

TREBALO JE OBADVIJE EKIPE NOGIRATI I IZBACITI IZ FUDBALA ZAUVIJEK. I onda bi mi tek srce bilo na mjestu.

old.rascia

Post by old.rascia » 31/07/2007 23:49

I treba da se odigra. Sto da igraci ispastaju zbog idiota kojima bi Zandarmerija morala kicmu da polomi ako samo pomisle da prave sranja...

Zavatoni

Post by Zavatoni » 01/08/2007 00:25

old.rascia wrote:I treba da se odigra. Sto da igraci ispastaju zbog idiota kojima bi Zandarmerija morala kicmu da polomi ako samo pomisle da prave sranja...

Ma na stranu sve, al' razbiće ih sad grobari dvocifreno razlike.

Ne likujem. Samo konstatujem.

Neće valjati ta tekma. Neće se to igrati zbog rezultata, već zbog nečeg...q

van Basten

Post by van Basten » 01/08/2007 04:01

Da malo više pratite navijačka dešavanja znali biste da taj nekakav Sava i njegovi sljedbenici koji su divljali po Mostarum uopšte ne prate domaće utakmice Partizana zbog nekakve svađe sa upravom. Samim tim, šanse da se ponovi belaj iz Mostara su manje od 0.
Srpski lobi je mnogo jak, i očito se tu dosta upreglo da se štagod izgladi. Bez obzira na njega, šanse Partizana da da prođe u drugo pretkolo su ravne 0, osim ako UEFA sama sebe ne pogazi (što je doduše ovom odlukom o igranju utakmice već djelimično i uradila) i ukine kaznu.
A možda su se samo presabrali i skontali da nema potrebe da "kulturna Evropa" interveniše na "divljem Balkanu" i eto " neka se oni glođu međusobno a mi ćemo intervenisati samo kada neko od naših kulturnih evrounijevaca napravi belaj"

jeza u ledja

Post by jeza u ledja » 01/08/2007 04:43

Fakat nije mi jasno. Sta treba igraci da igraju utakmicu za koju ne znaju hoce li im uopste biti priznata? I jos da blenu u tribine hoce li biti zapaljena koja baklja? Ono, ako zapale jednu da se odmah pokupe, sta li? I sta je sa igracima Zrinjskog, receno im je da ne igraju, a sad dva dana pred polazak kao hajmo u Bg, ko da je to cas posla organizovat put, uigrat ekipu....
:roll: :shock:

ketronsd1

Post by ketronsd1 » 01/08/2007 10:20

location wrote:Pravedno. Sto bi igraci ispastali zbog navijaca. Navijaca koji su vecinom dosli iz RS. Treba se sagledati politicka slika i svatiti da igraci nisu nista krivi. Zatvori vrata stadiona ali pusti igrace da igraju ispred praznih tribina. To je najbolje rjesenje.

Cuj pravedno!
Pa gdje ti bolan zivis?Zar je pravedno da klub koji je u zadnjih 36 utakmica 25 puta kaznjen od UEFA-e i da nije pokusao da rjesi takve probleme a znali su sta se sve ovdje moze desiti i sta se na kraju i desilo?
Nisam neki ljubitelj Zrinjskog ali podrzavam ih u svakom pogledu.

vanjki

Post by vanjki » 01/08/2007 10:26

malo mi je smijesno kada se kaze da odluka nije konacna.partizan ce zrinjskog sigurno dobiti i sta mislite raja da ce partizan opet biti izbacen.prosto,apsolutno,nevejerujem :x :x :x !!!!!juce neko na radiu rece da fifa svoju prvobitnu odluku nikada ne mjenja.pa mozete onda misliti koliko jak srski lobi u uefi.Sta bi bilo kada bi zeljo ili sarajevo bili tako kaznjeni i ulozili zalbu!sta mislite kakava bi bila odluka???? :D :D :D :D :D

Eomer

Post by Eomer » 01/08/2007 11:36

ketronsd1 wrote:
location wrote:Pravedno. Sto bi igraci ispastali zbog navijaca. Navijaca koji su vecinom dosli iz RS. Treba se sagledati politicka slika i svatiti da igraci nisu nista krivi. Zatvori vrata stadiona ali pusti igrace da igraju ispred praznih tribina. To je najbolje rjesenje.

Cuj pravedno!
Pa gdje ti bolan zivis?Zar je pravedno da klub koji je u zadnjih 36 utakmica 25 puta kaznjen od UEFA-e i da nije pokusao da rjesi takve probleme a znali su sta se sve ovdje moze desiti i sta se na kraju i desilo?
Nisam neki ljubitelj Zrinjskog ali podrzavam ih u svakom pogledu.

A to, kao, bolje bi se ponašali navijači klubova iz BiH? Pa taj rekord je postigao Partizan samo zato što je igrao toliko utakmica, ni zbog čeg drugog. A i sigurno nisu jedino navijači Partizana krivi za incidente.

ramudavala

Post by ramudavala » 01/08/2007 12:36

:-x
sve je moguce, s kim ili cim sada porediti taj partizan, sa holandjanima se ne moze poredit ili sa poljacima, jer zbog istih stvari oni dobise nogu na jedan fin period da se razracunaju i sa navijacima i sami sa sobom...a mute iz bih nek igraju po srbiji...zrinjski, velez, zeljo, sloboda, celik....pa umjesto zrinjskog mogao je biti bilo koji klub iz bih i sve bi bilo isto...+ nismo samo mi u pitanju i jedna utakmica...slične nerede su radili navijaci iz iste sumadije i po crnog gori kad je gostovao hajduk...i nije samo ova sezona u pitanju....treba izbaciti i reprezentaciju a svim klubovima iz sumadije zabraniti nastupe u euro kupovima ....pa jesu to oni bolji i od engleza kad ovi nisu igrali u europi par sezona zbog navijaca...ne da nema smisla ova utakmica, nego nema smisla ni svaka naredna utakmica u europi klubova iz sumadije sve dok vecinu na tribinama cine fasisti sa subarama.

old.rascia

Post by old.rascia » 01/08/2007 17:41

Aj tinks Baka not veri hepi
:-) :-) :-)

Eomer

Post by Eomer » 02/08/2007 12:21

ramudavala wrote::-x
sve je moguce, s kim ili cim sada porediti taj partizan, sa holandjanima se ne moze poredit ili sa poljacima, jer zbog istih stvari oni dobise nogu na jedan fin period da se razracunaju i sa navijacima i sami sa sobom...a mute iz bih nek igraju po srbiji...zrinjski, velez, zeljo, sloboda, celik....pa umjesto zrinjskog mogao je biti bilo koji klub iz bih i sve bi bilo isto...+ nismo samo mi u pitanju i jedna utakmica...slične nerede su radili navijaci iz iste sumadije i po crnog gori kad je gostovao hajduk...i nije samo ova sezona u pitanju....treba izbaciti i reprezentaciju a svim klubovima iz sumadije zabraniti nastupe u euro kupovima ....pa jesu to oni bolji i od engleza kad ovi nisu igrali u europi par sezona zbog navijaca...ne da nema smisla ova utakmica, nego nema smisla ni svaka naredna utakmica u europi klubova iz sumadije sve dok vecinu na tribinama cine fasisti sa subarama.

Momak, o kakvoj ti šumadiji pričaš? Čuj izbaciti reprezentaciju. Frajeru, dobor bi bilo da se taj nacionalizam negdje drugo istresa, a ne ovde...

Dado dijasporitus

Post by Dado dijasporitus » 02/08/2007 22:45

Zna li neko da li je bilo frke na stadionu u Beogradu za vrijeme utakmice.

Post Reply