Papucari

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#326 Re: Papucari

Post by moonca »

Ima i jedinaca --pa nisu pupcanom vrpcom vezani za 'mamu'. :lol:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17012
Joined: 31/03/2019 14:56

#327 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

Blixen wrote: jedan bivsi kolega je imao problema sa zenom i punicom
trebali smo dva dana poslovno u Beograd
islo je nas troje iz firme

prvo je zvao zenu da joj objasni da mora na put
ova mu sa druge strane j.... sve od do
onda zove punica da ga pita "ima li neko drugi da ide, jer je Amela (ime poznato redakciji :D ) vidno iznervirana"
islo je dotle da je pokusao da pomjeri sastanke u jedan dan
njegova zamisao je bila da se krene u 4 ujutro ne bi li stigli sve "naobdan" obletiti :D

direktor je glatko odbio tu zamisao i rekao "samo lud covjek moze izvesti tako nesto"

obecavam nemam vise prica sa punicama
Ma nije to nista...u mojoj firmi nas sest ili sedam,vise se ne sjecam otisli na rucak poslije posla,i bilo je jos mislim 3 kolegice,helem nejse potrpali se u auta i otisli na jedno mjesto,al po baksuzluku materesina prokuzi nas u autu iz tramvaja slikala nas kpmplet i poslala scerki sliku da doticna vidi sa kakvim hostaplerkama sjedi i voza se okolo i zna li ona da se on voza sa nekim opajdarama po gradu...a fakat sjedio je na mjestu suvozaca a nas 4 zenske se potrpale u auto....
Zena ga je zvala milion puta skandal izbio samo znas kakav
Poslije je molio da mu nista ne cestitamo,,,ni ridjendane ni bajrame, da ne sazivamo za zalosti ili radosti,eto kao on je porodican covjek pa eto.....ono izmedju redova uglavnom posrale mu se na zivot...
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#328 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

Blixen wrote:
Euridika wrote:Razumjela bih da se žena petljala u brak
ma jasta je nego se petljala
npr punica zove i pita gdje ste bili, isli u grad kupili smo lampu, koliko ste platili, xx KM, a gluposti i na to bacate pare i onda krene predavanje o parama, lampama, zivotu

kad mama zavrsi svoje izlaganje on nju pita bogati sto ti njoj prenosis na sta mi trosimo pare? pa sta ako joj prenosim, nista bas super da se neko drugi bavi mojim finansijama i da komentarise svaki moj korak
prodje par minuta zzzvvvrrrrr e mama reci, e sad sam pricala tetki vezano za lampu i pita tetka ............................ znas tetka poznaje jednog koji ce vam nabaviti .......................on je rekao da nije problem da to donesete............................. i tako u nedogled
Euridika wrote:Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
nemam pojma
Meni bi smetalo, pa nek' sam mrgud.
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#329 Re: Papucari

Post by Blixen »

sadie_forever wrote:
Blixen wrote:
Euridika wrote:Baš svaki dan 7 poziva u tih 6 sati? Čisto sumnjam
meni nije, ali jednom nasem zajednickom prijatelju je pokazao izvod (prije je telekom slao izvode uz racun sa popisom brojeva) sa cini mi se 50 sati IZLAZNIH poziva prema punici

e sad na to dodaj DOLAZNE pozive :D

Jel joj to jedina kcerka?
cini mi se da nije, davno je to bilo (10-15 godina) pa se ne mogu sjetiti
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#330 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

vjeshalica wrote:
Blixen wrote: jedan bivsi kolega je imao problema sa zenom i punicom
trebali smo dva dana poslovno u Beograd
islo je nas troje iz firme

prvo je zvao zenu da joj objasni da mora na put
ova mu sa druge strane j.... sve od do
onda zove punica da ga pita "ima li neko drugi da ide, jer je Amela (ime poznato redakciji :D ) vidno iznervirana"
islo je dotle da je pokusao da pomjeri sastanke u jedan dan
njegova zamisao je bila da se krene u 4 ujutro ne bi li stigli sve "naobdan" obletiti :D

direktor je glatko odbio tu zamisao i rekao "samo lud covjek moze izvesti tako nesto"

obecavam nemam vise prica sa punicama
Ma nije to nista...u mojoj firmi nas sest ili sedam,vise se ne sjecam otisli na rucak poslije posla,i bilo je jos mislim 3 kolegice,helem nejse potrpali se u auta i otisli na jedno mjesto,al po baksuzluku materesina prokuzi nas u autu iz tramvaja slikala nas kpmplet i poslala scerki sliku da doticna vidi sa kakvim hostaplerkama sjedi i voza se okolo i zna li ona da se on voza sa nekim opajdarama po gradu...a fakat sjedio je na mjestu suvozaca a nas 4 zenske se potrpale u auto....
Zena ga je zvala milion puta skandal izbio samo znas kakav
Poslije je molio da mu nista ne cestitamo,,,ni ridjendane ni bajrame, da ne sazivamo za zalosti ili radosti,eto kao on je porodican covjek pa eto.....ono izmedju redova uglavnom posrale mu se na zivot...
Jbg on je kiks'o.
Tesko napisati na whatsapp e necu jos kuci idemo jesti
Bezveze situacija nizasto
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#331 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

pustopoljina wrote:
Blixen wrote:
Euridika wrote:Razumjela bih da se žena petljala u brak
ma jasta je nego se petljala
npr punica zove i pita gdje ste bili, isli u grad kupili smo lampu, koliko ste platili, xx KM, a gluposti i na to bacate pare i onda krene predavanje o parama, lampama, zivotu

kad mama zavrsi svoje izlaganje on nju pita bogati sto ti njoj prenosis na sta mi trosimo pare? pa sta ako joj prenosim, nista bas super da se neko drugi bavi mojim finansijama i da komentarise svaki moj korak
prodje par minuta zzzvvvrrrrr e mama reci, e sad sam pricala tetki vezano za lampu i pita tetka ............................ znas tetka poznaje jednog koji ce vam nabaviti .......................on je rekao da nije problem da to donesete............................. i tako u nedogled
Euridika wrote:Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
nemam pojma
Meni bi smetalo, pa nek' sam mrgud.
Btw
Ovo moj stari zna raditi burazu, a svom ocu nije nista dao reci.
Nije cesto, al' vazda je neka greska, moglo je to bolje..jeftinije..
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#332 Re: Papucari

Post by Blixen »

dobar osjecaj wrote:Izludili bi me detaljni razgovori a i život s nekim ko bi vodio takve razgovore svaki dan.
i ja mislim da bi poludio da neko detaljise o mom zivotu sa svojim roditeljima
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#333 Re: Papucari

Post by moonca »

Roditelji odgoje sebi =igacke= i ne pustaju ....ili ako puste-- onda su oni u problemu .. :-)
User avatar
Blixen
Posts: 3234
Joined: 11/02/2019 14:28
Location: prva decenija bez zeljine titule

#334 Re: Papucari

Post by Blixen »

vjeshalica wrote:
Ma nije to nista...u mojoj firmi nas sest ili sedam,vise se ne sjecam otisli na rucak poslije posla,i bilo je jos mislim 3 kolegice,helem nejse potrpali se u auta i otisli na jedno mjesto,al po baksuzluku materesina prokuzi nas u autu iz tramvaja slikala nas kpmplet i poslala scerki sliku da doticna vidi sa kakvim hostaplerkama sjedi i voza se okolo i zna li ona da se on voza sa nekim opajdarama po gradu...a fakat sjedio je na mjestu suvozaca a nas 4 zenske se potrpale u auto....
Zena ga je zvala milion puta skandal izbio samo znas kakav
Poslije je molio da mu nista ne cestitamo,,,ni ridjendane ni bajrame, da ne sazivamo za zalosti ili radosti,eto kao on je porodican covjek pa eto.....ono izmedju redova uglavnom posrale mu se na zivot...
nista cestitanje, samo mu strik kupite i kazete mu koje je greda u firmi nosiva :D :D :D :D
User avatar
vjeshalica
Posts: 17012
Joined: 31/03/2019 14:56

#335 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

pustopoljina wrote:
vjeshalica wrote:
Blixen wrote: jedan bivsi kolega je imao problema sa zenom i punicom
trebali smo dva dana poslovno u Beograd
islo je nas troje iz firme

prvo je zvao zenu da joj objasni da mora na put
ova mu sa druge strane j.... sve od do
onda zove punica da ga pita "ima li neko drugi da ide, jer je Amela (ime poznato redakciji :D ) vidno iznervirana"
islo je dotle da je pokusao da pomjeri sastanke u jedan dan
njegova zamisao je bila da se krene u 4 ujutro ne bi li stigli sve "naobdan" obletiti :D

direktor je glatko odbio tu zamisao i rekao "samo lud covjek moze izvesti tako nesto"

obecavam nemam vise prica sa punicama
Ma nije to nista...u mojoj firmi nas sest ili sedam,vise se ne sjecam otisli na rucak poslije posla,i bilo je jos mislim 3 kolegice,helem nejse potrpali se u auta i otisli na jedno mjesto,al po baksuzluku materesina prokuzi nas u autu iz tramvaja slikala nas kpmplet i poslala scerki sliku da doticna vidi sa kakvim hostaplerkama sjedi i voza se okolo i zna li ona da se on voza sa nekim opajdarama po gradu...a fakat sjedio je na mjestu suvozaca a nas 4 zenske se potrpale u auto....
Zena ga je zvala milion puta skandal izbio samo znas kakav
Poslije je molio da mu nista ne cestitamo,,,ni ridjendane ni bajrame, da ne sazivamo za zalosti ili radosti,eto kao on je porodican covjek pa eto.....ono izmedju redova uglavnom posrale mu se na zivot...
Jbg on je kiks'o.
Tesko napisati na whatsapp e necu jos kuci idemo jesti
Bezveze situacija nizasto
Mislim da je rekao da ide jesti poslije posla da ne bi smio od zene jer mora njoj reci sa kim ide i gdje ce biti...a zena fakat odsarafana ko raspali golf 2
A situacija jeste bezveze,pa nije tolika dzukela valjda da ne smije izaci...al kolegica nam jedna bila,otisla je u Ameriku nedugo iza toga,mackasta pravo,plaha zenska skroz,divota od insana,ona je vozila...auto bilo nase sluzbeno...imala je FB ali ga je obrisala,par fotografija na njemu...svaka od nas je bila predmet opservacija njegove zene,jesmo li udate,po mogucnosti slike muzeva,imamo li djecu i sl....a ona kako rekoh,ko golf2 sto razvoze kauce i trosjede na autopijaci....ascare kompleksi seljacki al eto ima nas svakakvih
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#336 Re: Papucari

Post by Euridika »

Blixen wrote:
Euridika wrote:Razumjela bih da se žena petljala u brak
ma jasta je nego se petljala
npr punica zove i pita gdje ste bili, isli u grad kupili smo lampu, koliko ste platili, xx KM, a gluposti i na to bacate pare i onda krene predavanje o parama, lampama, zivotu

kad mama zavrsi svoje izlaganje on nju pita bogati sto ti njoj prenosis na sta mi trosimo pare? pa sta ako joj prenosim, nista bas super da se neko drugi bavi mojim finansijama i da komentarise svaki moj korak
prodje par minuta zzzvvvrrrrr e mama reci, e sad sam pricala tetki vezano za lampu i pita tetka ............................ znas tetka poznaje jednog koji ce vam nabaviti .......................on je rekao da nije problem da to donesete............................. i tako u nedogled
Ne znam, meni ne bi bio problem ako se to završi samo na priči i prijedlozima. Volim saslušati različite savjete, što da ne. Nisam najpametnija, stariji vrlo često imaju iskustva i zašto ih ne poslušati. Opet ponavljam, to je sve dok je u nivou prijedloga, savjeta i sl. i dok niko nije baš navalentan, dok možeš postaviti granicu i reći dokle slušaš i uvažavaš tuđa mišljenja, a odakle više ne. Druga priča bi bila da ti neko nameće, tj. prisiljava te da radiš po njegovom.
sadie_forever wrote:
Euridika wrote:Ako je žena razgovarala sa svojom majkom, a nije prisiljavala muža da on mora razgovorati s njenom majkom, ne znam što mu je toliko smetalo. Ode u drugu sobu, zabavi se nečim dok žena završi razgovor. Gdje je ovdje kompromis između bračnih drugova? I čuj molim te okretao glavu od punice na ulici i bježao iz kuće kad ona dođe? Trebala je ona njega napenaliti, ne on nju.

Ovo je sve zato što ljudi nemaju osnovnog poštovanja prema drugima, posebno starijima. Valjda je poštivanje i uvažavanje roditelja bračnih drugova osnovna kultura i odgoj iz kuće. Razumjela bih da se žena petljala u brak u smislu da ona njima diktira svaku sitnicu kako će raditi, da im razvaljuje brak, da ih zavađa i sl., ali koliko sam ovdje pročitala, ovdje je problem samo to što su se često telefonski čule i razmjenjivale informacije. :-)
Svašta, svakakvog naroda... :-?

Šta bi od te prve supruge na kraju, je li ona udala ponovo?
Meni bi smetalo da se muz s majkom cuje 5 puta na dan,da zna preko zice sta jedem ,gdje idem,sta kupujem,koliko imam na kontu

wtf :run:
Znamo Sadeta, tebi je svekrva najgora noćna mora. :roll:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#337 Re: Papucari

Post by Tomahawk11 »

Njen putem messengera, krišom, javlja sve ove info svekrvi koje je navela :lol:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#338 Re: Papucari

Post by dobar osjecaj »

vjeshalica wrote:Mislim da je rekao da ide jesti poslije posla da ne bi smio od zene jer mora njoj reci sa kim ide i gdje ce biti...a zena fakat odsarafana ko raspali golf 2
A situacija jeste bezveze,pa nije tolika dzukela valjda da ne smije izaci...al kolegica nam jedna bila,otisla je u Ameriku nedugo iza toga,mackasta pravo,plaha zenska skroz,divota od insana,ona je vozila...auto bilo nase sluzbeno...imala je FB ali ga je obrisala,par fotografija na njemu...svaka od nas je bila predmet opservacija njegove zene,jesmo li udate,po mogucnosti slike muzeva,imamo li djecu i sl....a ona kako rekoh,ko golf2 sto razvoze kauce i trosjede na autopijaci....ascare kompleksi seljacki al eto ima nas svakakvih
Ja primjećujem da često ovako laju i napadaju muškarci i žene koji rade svašta pa očekuju i od svojih partnera slično.
Imam kolegicu koja je u braku s divnim likom. Napada ga i spocitava mu sve ono sto ona njemu radi iza ledja.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17012
Joined: 31/03/2019 14:56

#339 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

Postivanje roditelja bracnih paetnera je jedno,a zvanje da bi se zivot prepricavao i brak vodio u smislu tumacenja svakodnevnih uobicajnih zivotnih stvari,nije postivanje vec patologija drzanja na lancu...zena ne zove sto postuje,nego da se uci savjetima od matere, a ova sjebava li sjebava...
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#340 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

dobar osjecaj wrote:
vjeshalica wrote:Mislim da je rekao da ide jesti poslije posla da ne bi smio od zene jer mora njoj reci sa kim ide i gdje ce biti...a zena fakat odsarafana ko raspali golf 2
A situacija jeste bezveze,pa nije tolika dzukela valjda da ne smije izaci...al kolegica nam jedna bila,otisla je u Ameriku nedugo iza toga,mackasta pravo,plaha zenska skroz,divota od insana,ona je vozila...auto bilo nase sluzbeno...imala je FB ali ga je obrisala,par fotografija na njemu...svaka od nas je bila predmet opservacija njegove zene,jesmo li udate,po mogucnosti slike muzeva,imamo li djecu i sl....a ona kako rekoh,ko golf2 sto razvoze kauce i trosjede na autopijaci....ascare kompleksi seljacki al eto ima nas svakakvih
Ja primjećujem da često ovako laju i napadaju muškarci i žene koji rade svašta pa očekuju i od svojih partnera slično.
Imam kolegicu koja je u braku s divnim likom. Napada ga i spocitava mu sve ono sto ona njemu radi iza ledja.
A ne znam...meni je normalno da se kaze...tako sam i kad sam u wg zivjela...i ok kad je nekad nesto...treba se umrezavati.
Al' da sad ona njega ceka s ruckom a vama prahnulo vozati se okolo...i da je to cesto...ne znam zenu koja ne bi na to frknula.
Ima valjda i tipova bez zene, koji jedva cekaju da ih 4 zenske nekud pozovu.
Tu mi je bas tesko procijeniti je li ok ili previse.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#341 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

vjeshalica wrote:Postivanje roditelja bracnih paetnera je jedno,a zvanje da bi se zivot prepricavao i brak vodio u smislu tumacenja svakodnevnih uobicajnih zivotnih stvari,nije postivanje vec patologija drzanja na lancu...zena ne zove sto postuje,nego da se uci savjetima od matere, a ova sjebava li sjebava...
Ma da...to ne kontam..sve te punice, svekrve, svekri, punci...svi su oni nekad bili frisak bracni par.
Kad se sjetim prica, sta su i kako su radili...pa imaju i djeca pravo pogrijesiti ili ne kupiti najpovoljnije ...naucice.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#342 Re: Papucari

Post by ho oponopono »

...aman belaja...:pusi2:...te relacije snajka- mamica nisu do jaja...a tek punica i zet...ni kod njih nije sve pet...vrte se i kolju u krug bračni drugovi ispaštaju...eh, o utopiji maštaju...


...držači maminih suknjica i mezimice najbolje da uopšte ne idu kod matičara, ne mogu oni da svare tu malu zajednicu njihovu, bez uplitanja sa strane, pa zato bude pun kurac tuđe stare...onoj drugoj strani, ovi se ibrete pa to je normalno i eto sjeba malog doma...i njihovog loma...:pusi2:


...ali i persone da su solo bez stare, opet bi sjebali svoj odnos...napravili bi neki drugi jaz i most, ta nemanja ljubavi nađu svoj put kad tad...spremaš sam svoj pad...:pusi2:
User avatar
vjeshalica
Posts: 17012
Joined: 31/03/2019 14:56

#343 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

pustopoljina wrote:
dobar osjecaj wrote:
vjeshalica wrote:Mislim da je rekao da ide jesti poslije posla da ne bi smio od zene jer mora njoj reci sa kim ide i gdje ce biti...a zena fakat odsarafana ko raspali golf 2
A situacija jeste bezveze,pa nije tolika dzukela valjda da ne smije izaci...al kolegica nam jedna bila,otisla je u Ameriku nedugo iza toga,mackasta pravo,plaha zenska skroz,divota od insana,ona je vozila...auto bilo nase sluzbeno...imala je FB ali ga je obrisala,par fotografija na njemu...svaka od nas je bila predmet opservacija njegove zene,jesmo li udate,po mogucnosti slike muzeva,imamo li djecu i sl....a ona kako rekoh,ko golf2 sto razvoze kauce i trosjede na autopijaci....ascare kompleksi seljacki al eto ima nas svakakvih
Ja primjećujem da često ovako laju i napadaju muškarci i žene koji rade svašta pa očekuju i od svojih partnera slično.
Imam kolegicu koja je u braku s divnim likom. Napada ga i spocitava mu sve ono sto ona njemu radi iza ledja.
A ne znam...meni je normalno da se kaze...tako sam i kad sam u wg zivjela...i ok kad je nekad nesto...treba se umrezavati.
Al' da sad ona njega ceka s ruckom a vama prahnulo vozati se okolo...i da je to cesto...ne znam zenu koja ne bi na to frknula.
Ima valjda i tipova bez zene, koji jedva cekaju da ih 4 zenske nekud pozovu.
Tu mi je bas tesko procijeniti je li ok ili previse.
Nas je bilo 4 i on peti u jednom autu,a u drugom je bilo 3 muskih i jos jedna starija kolegica.Mislim rega drustvo bilo,ljudi prerasli te jadnicke faze u zivotu.Niko nije telefon uzeo u ruku tih mozda sat i po, poslije se razvezli kucama...
Nije bas to bilo danima ranije planirano,vec je pao dogovor,nekako mozda je bilo pred prvi maj ili tako nesto.Davno je bilo ne mogu se sjetiti sad.To nije uopce ni cesto,a ne vidim razloga da frkne neko.Ona njega deff nije mogla cekati sa ruckom,jer smo se mi ispalili u radno vrijeme mozda je bilo oko podneva.Finta je u tome sto je njena mamica nas vidjela iz tramvaja i svojoj mezimici odma javila.I doticna jeste frku napravila.Ne frku zbog izlaska vec frku sto su bile zemske koje su deff bolje od raspale seljancice.Treba biti realan,pisala sam na drugoj temi.Ljudi izgube dodir sa drustvenim zivotom zbog braka.Posesivnih zenturaca koje ograjicavaju svaki vid izlaska i druzenja.Konkirencija valjda...mislim da doticnoj nije bilo bas svejedno vidjeti da joj muz ima zgodnu kolegicu,a ona dalje od tri stepena zanata nije uspjela.Ljubomora je cudo.Nema opravdanja kad je u pitanju nevjerovanje i kompleksi patoloskih sebicara koji nemaju nista da ponude pa grcevito drze to malo jada sto imaju u strahu da ce to neko oteti.Jebiga.Provincija je cudo.Ne znam sto drugi ljudi sumnjanju u sebe kad vide nekog drugog.
Last edited by vjeshalica on 11/04/2019 17:17, edited 1 time in total.
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#344 Re: Papucari

Post by HAVANA »

moonca wrote:Familiji dozovliti jednom godisnje posjetu- sa pozovnicom.. :lol:
Svasta.Pa nisam mater i oca na cesti naso.A ni ona svoje.Normalni ljudi se lako dogovore.Svi mi imamo svojih bubica i teski smo u nekim stvarima.Prica i moja sa svojom po 5 puta na dan,pa sta,nek prica.Mater joj je,s kim ce ako nece sa njom.Sto se mene tice dobro dosli svi.I moj stari sinoc bano nenajavljen,ja doso oni sjede piju kafu.Vise se sa njom isprica nego sa mnom.Ja u svojim ludilima.Ja bogme punici najbolji.A moja opet mojoj materi.Dobro bona sta je/ga vise falis? :twisted: :lol: Ja svojoj ,ona svojoj A punac,punac mi je tek gigant bio. :-D :(
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#345 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

Uh sto si ljuta na provinciju :-)
Ona ako njega fakat tako bezrazlozno gusi, to ce puknuti kad tad.
I obratno...ljudima se probudi inat i onda bas hoce.
A zene...vazda se usporedjuju...hbg.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#346 Re: Papucari

Post by King Theoden »

Šta vam je ba ljudi, ja volim goste. Ugostio bih i vas sa foruma pa neka vas mjesec dana.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#347 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

Dino34 wrote:Šta vam je ba ljudi, ja volim goste. Ugostio bih i vas sa foruma pa neka vas mjesec dana.
Svakog gosta tri dana dosta.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#348 Re: Papucari

Post by Euridika »

vjeshalica wrote:Postivanje roditelja bracnih paetnera je jedno,a zvanje da bi se zivot prepricavao i brak vodio u smislu tumacenja svakodnevnih uobicajnih zivotnih stvari,nije postivanje vec patologija drzanja na lancu...zena ne zove sto postuje,nego da se uci savjetima od matere, a ova sjebava li sjebava...
Ma nisu svi ljudi manipulatori da drže djecu na uzici (mada ih ima dosta takvih). Ima i normalnih ljudi kojima je ovo vid zbližavanja, ne samo sa svojim djetetom, već i sa snahom/zetom.
Evo što i Havana kaže, i moje iskustvo je isto takvo. I meni je to super. Ali moraju se potrefiti ljudi i čitave porodice spremne da se tako zbliže. A OK je i kad ljudi više vole svoju osamu, nismo svi isti. I u različitosti ima ljepote i bogatstva.
User avatar
vjeshalica
Posts: 17012
Joined: 31/03/2019 14:56

#349 Re: Papucari

Post by vjeshalica »

pustopoljina wrote:Uh sto si ljuta na provinciju :-)
Ona ako njega fakat tako bezrazlozno gusi, to ce puknuti kad tad.
I obratno...ljudima se probudi inat i onda bas hoce.
A zene...vazda se usporedjuju...hbg.
Eto ti ne bi bila ljuta da se nadjes u grupi od 5 zena i ljudi i da te neka odsarafana seljanka potkaci bez ikakvog zdravog razuma?Jebote ljudi se zgrazavali i osjecali ponizeno jer su samo sjeli sat i po na rucak i pice i malo se razgovorili i razonodili...
I budimo realni,te nove mode bracnog zivota su uveli papci iz provinvincije jer su ograniceni ko radijator
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#350 Re: Papucari

Post by pustopoljina »

vjeshalica wrote:
pustopoljina wrote:Uh sto si ljuta na provinciju :-)
Ona ako njega fakat tako bezrazlozno gusi, to ce puknuti kad tad.
I obratno...ljudima se probudi inat i onda bas hoce.
A zene...vazda se usporedjuju...hbg.
Eto ti ne bi bila ljuta da se nadjes u grupi od 5 zena i ljudi i da te neka odsarafana seljanka potkaci bez ikakvog zdravog razuma?Jebote ljudi se zgrazavali i osjecali ponizeno jer su samo sjeli sat i po na rucak i pice i malo se razgovorili i razonodili...
I budimo realni,te nove mode bracnog zivota su uveli papci iz provinvincije jer su ograniceni ko radijator
Pa ne bih, bilo bi mi ga mozda i zao, al' sam je birao.
Zaboli me sta neka o kojoj i sama imam lose misljenje misli o meni. Glupaca. Ali ljudi uglavnom sebi nadju poklopac.
Post Reply