Papa "novi" i trpanje nosa.......

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
iggy_pop

Papa "novi" i trpanje nosa.......

Post by iggy_pop » 08/10/2006 22:27

http://www.sarajevo-x.com/clanak/061008005

Bas sad citam, a i proteklih dana sve oko njega. Ovaj novi papa je fakat poceo trpati nos i gdje mu treba i gdje mu ne treba.
Nisam bogohulan i ateista (naprotiv bas suprotno) ali mi fakat pravo vadi zivce. :shock: :shock:
Nadam se da nisam jedini.

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

Re: Papa "novi" i trpanje nosa.......

Post by pape » 08/10/2006 22:40

iggy_pop wrote:http://www.sarajevo-x.com/clanak/061008005

Bas sad citam, a i proteklih dana sve oko njega. Ovaj novi papa je fakat poceo trpati nos i gdje mu treba i gdje mu ne treba.
Nisam bogohulan i ateista (naprotiv bas suprotno) ali mi fakat pravo vadi zivce. :shock: :shock:
Nadam se da nisam jedini.

Iggy ne sekiraj se puno, neces moci zaspati, ... :D
U ovom slucaju on ne trpa nos u neke njemu nepoznate stvari, ... vjerovatno je tebi nepoznat jedan od postulata u rimokatolickoj crkvi, a koji govori o braku.
Uostalom, zar se i pred maticarem ne obavezujemo da budemo vjerni i da cemo se sa odabranim supruznikom paziti do groba i ono, .... bla, bla, bla.

Abu FEED el-Castro

Post by Abu FEED el-Castro » 08/10/2006 23:00

Nemojte tako na papu, dobar je on - za isamarat :D

iggy_pop

Re: Papa "novi" i trpanje nosa.......

Post by iggy_pop » 08/10/2006 23:04

razumijem sve to i znam sve to o braku i sl.
ali isto tako ja znam "kada" zivim. znaci 21-vi vijek, i sve se se "povija" po vremenu u kojem zivimo. nazalost.
ali jednostavno se ne mogu oteti utisku da hoce sto vise da se exponira u medijima.
onaj stari pokojni papa je bio olicenje "PAPE" bas kako i treba da bude. poniznosti, skromnosti i sl.
ovaj vise postaje medijska figura nego ono sto bi trebalo da bude.
npr. kada je onaj papa na bilo koji nacin uvrijedio negoga. ovaj je na sebe navukao bijes pola islamskog svjeta u rekordno kratkom vremenu.

Orhanowski

Post by Orhanowski » 08/10/2006 23:54

Papa je vec nekoliko decenija jedan od najvecih i najboljih polemicara Evrope, jako pametan i jako zainteresovan za historiju i slicno, tako da njegove navodne ispade ne treba shvatati neozbiljno i neoprezno. Jako je mudar, iako tako ne djeluje. Nije simpatican kao predhodnik mu, ali to nista ne govori o njegovom karakteru i njegovim namjerama. Sretno njemu sa nama, a i nama sa njim :-D

Post Reply