Ovo ne treba propustiti! -nekretnine

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Locked
peros

#1 Ovo ne treba propustiti! -nekretnine

Post by peros » 09/06/2007 16:54

Bla,bla,bla...jel ima naivaca... :lol: .

Dezze

Post by Dezze » 10/06/2007 11:50

Ja vjerujem da ce neko imati koristi od ovoga.... :roll:

peros

Post by peros » 10/06/2007 12:00

vec mnogi imaju koristi ,nesmije se ovo tako lako propustiti ,nego stegnut petlju i podic kakav kredit i kupit nesto tamo ,ako nemas kesa !!!E vo na ovom linku mozesi nac sve sto je potrebno da nadjes nekretninu i to da te ne odere agencija!!!http://nekretnineucrnojgori.blog.hr/

Dezze

Post by Dezze » 10/06/2007 12:20

peros wrote:vec mnogi imaju koristi ,nesmije se ovo tako lako propustiti ,nego stegnut petlju i podic kakav kredit i kupit nesto tamo ,ako nemas kesa !!!E vo na ovom linku mozesi nac sve sto je potrebno da nadjes nekretninu i to da te ne odere agencija!!!http://nekretnineucrnojgori.blog.hr/
Ujutro namah trcim u banku..... :mrgreen:

Sogan

Post by Sogan » 10/06/2007 15:46

Next destination: Albanija

Eshek

#6 Re: Ovo ne treba propustiti! -nekretnine

Post by Eshek » 10/06/2007 15:55

Marco-x wrote:Ma za ovo je već dosta kasno. Ovo je bilo aktualno proteklih godina. Za imalo bolje i atraktivnije lokacije su cijene već astronomske.
Profi investitori već analiziraju Kubu, koja je 50 puta jeftinija od Floride, sa očekivanjem promjene političke situacije...
Si, oprati pare, poslati robu jeftino na Kubu, prodati domaćima, dokopati se domaće valute i kupovati nekretnine :D :D

nineac

Post by nineac » 10/06/2007 15:57

Nek smo mi od nase zemlje napravili jednu veliku deponiju. Nigdje nije jeftinije skijati u evropi, staze nam je komunisticka vlast izgradila, znaci sve smo dobili na pladnju i opet neznamo iskoristiti.
Nek se Crna gora razvija, na putu su da uskoro imaju veci GDP od nas, i neka, nebil malo bosanci u ogledalo pogledali!

Dezze

Post by Dezze » 10/06/2007 17:12

nineac wrote:Nek smo mi od nase zemlje napravili jednu veliku deponiju. Nigdje nije jeftinije skijati u evropi, staze nam je komunisticka vlast izgradila, znaci sve smo dobili na pladnju i opet neznamo iskoristiti.
Nek se Crna gora razvija, na putu su da uskoro imaju veci GDP od nas, i neka, nebil malo bosanci u ogledalo pogledali!
Crnogorci nisu opravdali glas koji ih bije. Mi Bosanci jesmo :D Mi Bosanci, zapravo, to kontinuirano radimo.... :roll:

Sogan

Post by Sogan » 10/06/2007 17:46

nineac wrote:Nek smo mi od nase zemlje napravili jednu veliku deponiju. Nigdje nije jeftinije skijati u evropi, staze nam je komunisticka vlast izgradila, znaci sve smo dobili na pladnju i opet neznamo iskoristiti.
Cuj izgradila nam komunisticka vlast :-) Hebo vas Tito i njegova nomenklatura, pa nisu oni krampali i teglili :roll: prestanite vec jednom sa tim samoponizavanjem ako mislite i korak dalje :x

Niti je Tito niti komunisticka vlast izgradila Bosnu a ni bivsu Jugoslaviju nego narod, nase majke, ocevi, braca, sestre, tetke, stricevi, kurcevi, palcevi... Industrijalizacija i urbanizacija bi nas kao i sve zemlje na toj geografskoj sirini zahvatila bez obzira na rezim, skontajte to vec jednom. Titoisticka vlast je kreirala iskljucivo kalup za taj proces... i ako malo razmislite neizbjezno je pitanje da li je samopravni socijalizam bio najbolji i jedini moguci koncept.
Naravno, kao alternativu razmisljanju uvijek mozete potegnuti za komparacijom sa trenutnim stanjem, donijeti ocigledni zakljucak da je samoupravljanje bilo bolje te ponovo okaciti Titovu sliku i smatrati kretenima one koji zidove ukrasavaju slikama jednog od nacionalistickih vodja. E u tom slucaju je najveci kretenizam pitati se zasto nema pomaka naprijed :roll:

podanicki mentalitet je razlog gospodo, podanicki mentalitet :oops:

nineac

Post by nineac » 10/06/2007 18:12

Sogan wrote:
Cuj izgradila nam komunisticka vlast :-) Hebo vas Tito i njegova nomenklatura, pa nisu oni krampali i teglili :roll: prestanite vec jednom sa tim samoponizavanjem ako mislite i korak dalje :x

Niti je Tito niti komunisticka vlast izgradila Bosnu a ni bivsu Jugoslaviju nego narod, nase majke, ocevi, braca, sestre, tetke, stricevi, kurcevi, palcevi... Industrijalizacija i urbanizacija bi nas kao i sve zemlje na toj geografskoj sirini zahvatila bez obzira na rezim, skontajte to vec jednom. Titoisticka vlast je kreirala iskljucivo kalup za taj proces... i ako malo razmislite neizbjezno je pitanje da li je samopravni socijalizam bio najbolji i jedini moguci koncept.
Naravno, kao alternativu razmisljanju uvijek mozete potegnuti za komparacijom sa trenutnim stanjem, donijeti ocigledni zakljucak da je samoupravljanje bilo bolje te ponovo okaciti Titovu sliku i smatrati kretenima one koji zidove ukrasavaju slikama jednog od nacionalistickih vodja. E u tom slucaju je najveci kretenizam pitati se zasto nema pomaka naprijed :roll:

Ama govorim ti figurativno, nije vazno ko je izgradio, ali vazno je da se nije nista uradilo da se to iskoristi na pravi nacin, poboljsa da bi se dovelo na evropske standarde. Nije ovdje u pitanju ni tito, ni komunizam, niti samoupravljanje, koje nebi opstalo svakako, i da nije bilo rata.
Problem je sto je BiH napredovala od 1945 do 1955 vise nego od 1995 do 2007! To je problem. Problem je sto uvijek cekamo neko da nam nesto pokaze ili napravi!

Sogan

Post by Sogan » 10/06/2007 18:24

nineac wrote:
Sogan wrote:

Niti je Tito niti komunisticka vlast izgradila Bosnu a ni bivsu Jugoslaviju nego narod, nase majke, ocevi, braca, sestre, tetke, stricevi, kurcevi, palcevi... Industrijalizacija i urbanizacija bi nas kao i sve zemlje na toj geografskoj sirini zahvatila bez obzira na rezim, skontajte to vec jednom. Titoisticka vlastje kreirala iskljucivo kalup za taj proces... i ako malo razmislite neizbjezno je pitanje da li je samopravni socijalizam bio najbolji i jedini moguci koncept.

Ama govorim ti figurativno, nije vazno ko je izgradio, ali vazno je da se nije nista uradilo da se to iskoristi na pravi nacin, poboljsa da bi se dovelo na evropske standarde. Nije ovdje u pitanju ni tito, ni komunizam, niti samoupravljanje, koje nebi opstalo svakako, i da nije bilo rata.
Problem je sto je BiH napredovala od 1945 do 1955 vise nego od 1995 do 2007! To je problem. Problem je sto uvijek cekamo neko da nam nesto pokaze ili napravi!
:thumbup: slazem se, boldirano je otprilike sve sto se ima reci na temu. :D

peros

Post by peros » 11/06/2007 00:15

ma kakvi kasno ,sad je vrijeme super cijene jesu vec velike ,ali je to nista kakve ce biti ,imam osjecaj da ce ponovo bit onih koji ce na kraju govoriti kako ovo nisam vidio ,a cijela EVropa to vidi a komsiluk nista ,zaista nekad ce covek zapita sta je snama ,jos izvolite bez ikakvih troskova bez agencija cemo sve sredit i eto ,ali opet neko nesto trazi lose u tome ,ali mislim da ce biti ipak onih koji ce ovo iskoristiti!!

Eshek

Post by Eshek » 11/06/2007 01:09

peros wrote:ma kakvi kasno ,sad je vrijeme super cijene jesu vec velike ,ali je to nista kakve ce biti ,imam osjecaj da ce ponovo bit onih koji ce na kraju govoriti kako ovo nisam vidio ,a cijela EVropa to vidi a komsiluk nista ,zaista nekad ce covek zapita sta je snama ,jos izvolite bez ikakvih troskova bez agencija cemo sve sredit i eto ,ali opet neko nesto trazi lose u tome ,ali mislim da ce biti ipak onih koji ce ovo iskoristiti!!
ovo mi zvuči nekako shaaana maaaajkaaaa, shaaaanaaa :D :D

Dezze

Post by Dezze » 11/06/2007 18:05

Ma ja. Peros vjerovatno ima svoj private biznis pa hoce malo da zaradi ;) A valjda covjek nema da plati agenciju da mu malo pogura promociju :D

babanovac
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time

Post by babanovac » 11/06/2007 23:20

Sogan wrote:Next destination: Albanija
Uze mi recenicu iz usta.
Tamo je jos uvijek divljina i jeftinoca zemljista,barem ovaj sjeverni dio ka Ulcinju.A plaze pjescane...A divljina...

peros

Post by peros » 12/06/2007 00:34

Ja sam u ovome vidi izuzetnu sansu ,kao i svi ostli ,i zelim da sto vise ljudi to iskoristi ,ko je posjetio ono za sta sam ostavio link mogao je da ukapira da ja to ne radim zbog svoje novcane dobit,vec se prrema tome odnosim kao da je moj neki prijatelj odlucio da zaradi i javio mi je da mu pogledam za to ,ja vam kazem izvolite imate ponudu samo mi recite i imate to sto zelite i vjerujte sigurnu zaradu.A albanija nije ni primac crnoj gori ,crna gora ima izuzetne prirodne ljepote u tome se moramo sloziti svi!!!

Locked