Ovo bi trebao svaki muskarac da procita

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#26

Post by novalic »

ma ovdje je do sada bio slucaj gospodara prstenova.. sto ne znaci da lista nije malo duza...

u bosni ti je...koliko para, toliko i muzike....
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#27

Post by havetinja »

eh, stari , bas od tebe :( sam u ovom slucaju ocekivao razumijevanje.
jer..recimo, cetiri prstena povezana u niz, guta para , + zutara na malom prstu ili palcu+ cincila....zvuci li ti poznato ?

:oops:
Stari
Posts: 6801
Joined: 10/10/2003 00:00

#28

Post by Stari »

novalic wrote:ma ovdje je do sada bio slucaj gospodara prstenova.. sto ne znaci da lista nije malo duza...

u bosni ti je...koliko para, toliko i muzike....
Ma ja mislim da Bosna i Hercegovina nije jedinstvena po tom pitanju....gospodari prstenova nisu naime popularni samo medju bosankama ....ili ti to tvrdis da su svajcarkinje casni izuzetak.
Stari
Posts: 6801
Joined: 10/10/2003 00:00

#29

Post by Stari »

havetinja wrote:eh, stari , bas od tebe :( sam u ovom slucaju ocekivao razumijevanje.
jer..recimo, cetiri prstena povezana u niz, guta para , + zutara na malom prstu ili palcu+ cincila....zvuci li ti poznato ?

:oops:
Ovo je vjerovatno dio vaseg sarjevskog zargona ...ili mozda nije...u svakom slucaju ...ne kontam sta hoces reci vrla havetinjo.
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#30

Post by debela »

ovo bi trebalo izbrisati a tebi hikmeli opaliti tri samara da se dobro upiskis.
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#31

Post by havetinja »

zutara= zlato

prsten koji se ne nosi na onom prstu (kako li se zove) gdje idu burme, vec sto dalje od njega...u wannabe ili pravih zavodnika ponekad nazivan i jebacki prsten.
cincila= lancic

a ta prica, uz vlasnika automobila sa cetiri kruga (+turbo) .....eh...znas od koga sam je cuo?

:(
:D
Mony
Posts: 32
Joined: 26/01/2005 09:19

#32

Post by Mony »

Stari wrote:
novalic wrote:ma ovdje je do sada bio slucaj gospodara prstenova.. sto ne znaci da lista nije malo duza...

u bosni ti je...koliko para, toliko i muzike....
Ma ja mislim da Bosna i Hercegovina nije jedinstvena po tom pitanju....gospodari prstenova nisu naime popularni samo medju bosankama ....ili ti to tvrdis da su svajcarkinje casni izuzetak.


Niko ne zivi u Bosni i oni odmah u Bosni i Hercegovinii..... nego smijesna mi je
ta generalizacija, ili vi to po svom iskustvu .....

:? :lol:
Stari
Posts: 6801
Joined: 10/10/2003 00:00

#33

Post by Stari »

havetinja wrote:zutara= zlato

prsten koji se ne nosi na onom prstu (kako li se zove) gdje idu burme, vec sto dalje od njega...u wannabe ili pravih zavodnika ponekad nazivan i jebacki prsten.
cincila= lancic

a ta prica, uz vlasnika automobila sa cetiri kruga (+turbo) .....eh...znas od koga sam je cuo?

:(
:D
Vidim da si se nakon izvjesnog perioda izbivanja vratio u velikom stilu :D . Samo zar si zaboravio ...ubavo momce ...je bio bravar a ne zlatar. I krasile su ga jos neke stvari (koje mene, ruku na srce, nisu).

Ali razumijemo se ....u pravu si.
havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#34

Post by havetinja »

bravar..pa :cry: ...logicno...taj je znao da otkljuca njeno srce..

a sta da ti kazem, mene jednom ....nadmasio tesar. e sad....slutim koji su mu kvaliteti bili...al..mudro sutim :oops:
novalic
Posts: 4807
Joined: 07/02/2003 00:00

#35

Post by novalic »

Mony wrote:
Stari wrote:
novalic wrote:ma ovdje je do sada bio slucaj gospodara prstenova.. sto ne znaci da lista nije malo duza...

u bosni ti je...koliko para, toliko i muzike....
Ma ja mislim da Bosna i Hercegovina nije jedinstvena po tom pitanju....gospodari prstenova nisu naime popularni samo medju bosankama ....ili ti to tvrdis da su svajcarkinje casni izuzetak.


Niko ne zivi u Bosni i oni odmah u Bosni i Hercegovinii..... nego smijesna mi je
ta generalizacija, ili vi to po svom iskustvu .....

:? :lol:
po iskustvu, nego sta.. nema pricanja u prazno.. pa nismo ja i havetinja kao violentni, a jos manje starina...


ja samo znam da je sponzorizacija veoma rasprostranjen sport u bosni, cast izuzetcima :-)
bajadera
Posts: 60
Joined: 20/12/2004 12:49

#36

Post by bajadera »

Ovo je tako GAY, a sve pod plastom nazovi MACHO filozofiranja :D
pitar_sa
Posts: 3
Joined: 31/01/2005 15:48
Location: sarajevo

#37

Post by pitar_sa »

bajadera wrote:Ovo je tako GAY, a sve pod plastom nazovi MACHO filozofiranja :D
jebiga, da je GAY ne bi se ni pricalo... a da je MACHO, nije, jednostavno covjek je 99% u pravu... ako imas nekoga ko ti je uslovno receno "suprotna strana" trebas ga prvo poraziti, makar malo, pa da bi te kasnije postovao... a kad su zene u pitanju, tu bitka nikada ne prestaje, ipak one vise vole da su dole 8) 8-)
laliberty
Posts: 48
Joined: 18/01/2005 21:06

#38

Post by laliberty »

novalic wrote:
Mony wrote:
Stari wrote: Ma ja mislim da Bosna i Hercegovina nije jedinstvena po tom pitanju....gospodari prstenova nisu naime popularni samo medju bosankama ....ili ti to tvrdis da su svajcarkinje casni izuzetak.


Niko ne zivi u Bosni i oni odmah u Bosni i Hercegovinii..... nego smijesna mi je
ta generalizacija, ili vi to po svom iskustvu .....

:? :lol:
po iskustvu, nego sta.. nema pricanja u prazno.. pa nismo ja i havetinja kao violentni, a jos manje starina...


ja samo znam da je sponzorizacija veoma rasprostranjen sport u bosni, cast izuzetcima :-)



svasta ti znas :lol:
Himera
Posts: 496
Joined: 17/01/2005 19:34

#39

Post by Himera »

Čekajte ljudi da mu drugarica margareta presudi
Zreli
Posts: 352
Joined: 20/10/2003 00:00

#40

Post by Zreli »

Ma citao sam ja ovo jos davno, kruze majlovi po kablovima itd.

Najbolja je ona Jevrejska: Zena postaje zena kad ubije muza (ili kad mu da nogu).

HEHEHEHEHE
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#41

Post by hananah »

Pa jesu li svi procitali da okupljam Amazonke :D ratnice u sveti rat protiv muskih (koji su ovo procitali) :D
Stari
Posts: 6801
Joined: 10/10/2003 00:00

#42

Post by Stari »

havetinja wrote:bravar..pa :cry: ...logicno...taj je znao da otkljuca njeno srce..

a sta da ti kazem, mene jednom ....nadmasio tesar. e sad....slutim koji su mu kvaliteti bili...al..mudro sutim :oops:
Ma davno je to bilo kad sam pokusavao da bilo sta u toj epizodi prikrijem , vrli i postovani havetinjo, radi se samo o tome da te u prvi mah nisam bas najbolje razumio...i nista vise.
A bravar je bio opskrbljen audijem i zlatom. Osim toga uvijek ispeglan, ustirkan, izbrijan i namirisan...i izgledao kao kakav advokat ...a ne bravar. Trebam li napomenuti da mu bravarija nije bila primarna zivotna preokupacija i osnovni izvor primanja?
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#43

Post by manijak1 »

Nista ne upropasti ljubav koliko covekova preterana dobrota
............barem se zna porijeklo :D nastavka ............čovjekove pretjerane dobrote ...........negdje sam još i čuo u prolazu da žene vole one koji ih ne poštuju ...............vjerujem da je tako u izdvojenim slučajevima koji se od ličnog primjera generaliziraju diljem :D Balkana i zalaze u rascvjetalu E(v)uropu :D
dajdzarile
Posts: 270
Joined: 16/10/2003 00:00
Location: Sarajevo- donji prdonjici bb

#44

Post by dajdzarile »

a zalosna sova bi rekao sto je njemu prenio njegov
cukundjeda vrac : "ako zelis mirno more u kanuu ostavi skvo u wigvamu "

ps. ovo je samo za moreplovce :D ono bitno sto bi se reklo :D
vodolija_33
Posts: 2068
Joined: 11/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#45

Post by vodolija_33 »

Znate li onu pjesmu :"TUCITE ME, DA MEEE BOLIIII!"

:D
Opanak u tranziciji
Posts: 276
Joined: 28/01/2005 16:42

#46 Re: Ovo bi trebao svaki muskarac da procita

Post by Opanak u tranziciji »

hikmeli sarajevo wrote:Nista ne upropasti ljubav koliko covekova preterana dobrota. Da vas zena
voli zenski, morate s njom postupati muski. Treba biti tiranin, ali dobar,
onakav kakvog je Renan trazio za gospodara drzave. Zena treba da vidi jaci
spol od svog, jer ne voli mucenika u ljubavi, cak ni dobrotvora, nego
zaverenika i razbojnika. Zena vas najvise voli kad ima da ona prasta vama, a
ne vi njoj. Pred velikom dobrotom coveka, zena gubi spolni osecaj na kojem
je kod nje mnogo sazidano; a samo snaga covekove volje, izaziva snagu njenog
spola. Ne varaju nesrecne zene, one ciji su ljudi pijanice, grubijani,
raspikuce. Najvecma varaju one zene koje bi trebale biti najvecma srecne i
najvecma blagodarne. Jure za drugim ljudima bas one zene kojima je muz dao
sve raskosi u kuci, i sve pocasti na ulici; i verujuci da je sreca u
suficitu, one taj suficit traze u drugom coveku. Zene istinski nesrecne s
muzem, zbog njegovih mana karaktera, ili njegove bolesti, ili siromastva,
obicno ne traze drugde ni minimum srece, ni da se negde naplate, ili negde
osvete. Bol i beda naprave sve puteve maglovitim i noge teskim. Najsrecnije
zene su odista najgore. Zena je u sreci raskalasna, koliko je u nesreci
velika. Nikad ne bi trebalo potpuno usreciti zenu, koja je svagda dete ili
divljak, jer hoce da se prejede i prepije, i da porazbija sama svoje
igracke. Zato zene najgorih ljudi nisu brakolomnice, i cesto prolaze pod
dobre. Ali zene lepih ljudi, bogatih, radosnih, i srecnih, naprotiv, jure za
maksimumom, i nemaju drugo u glavi nego radost i vratolomije. Cudno je da
bas biraju obicno ljubavnike i manje lepe, i manje umne, i manje mlade, i
manje ugledne nego muz. Najmanje neverstava urade iz prave nuzde, a najvise
od obesti i od pijanstva srece. Zena je po prirodi stvorenje zlo, sujetno i
bolesno. Jedino sto zena ima veliko, to je moc da nam ponekad dadne iluziju
kako je sasvim drukcija nego sto jeste. Zenin smisao o moralu i
covekoljublju, to je ono sto u paleografiji zovu jevrejskom interpretacijom
tekstova. Cesto ste mogli videti zenu pored sarkofaga njenog coveka kojeg
nije volela, ili kojeg je i varala. Ona tuda pokazuje bol koji nalici na
jedno nemo besnilo. Ne treba zaboraviti da su ljudi komedijasi u radosti i u
svecanim momentima, a zena je komedijas u momentima tuge. Samo sto zena ima
i toliko ursfenog duha da se ne prikaze, i da izdrzi tu glumu do kraja

jel nesto slicno pisao i Ducic?

il se mozda varam?
pametnica
Posts: 108
Joined: 10/09/2003 00:00

#47

Post by pametnica »

iskreno,slazem se sa sigurno 95% teksta s pocetka :D
nikita
Posts: 343
Joined: 17/04/2002 00:00

#48

Post by nikita »

Sa tacke gledista biologije, ako vas nesto ujede, ono je najvjerovatnije zenskog pola

Sa tacke gledista same zene, ona se smatra nezamjenjivom, ali pri tom smatra da moze zamjeniti svaku drugu zenu .

Sa tacke gledista muskaraca, sve nesrece na svijetu pripisuju se zenama. Iako imaju u vidu samo jednu.

Imaju dva nacina kako komandovati zenom, ali ih niko ne zna :D

Ali zena je cudo jedno, samo ona moze da zaustavi vrijeme, i samo ona majstorski vlada vjestinom lijecenja rana , skoro isto kao vjestinom nanosenja istih.

Nego sve je u rukama covjeka, a covjek je u rukama zene :P
Meyra
Posts: 160
Joined: 20/01/2005 11:32
Location: Deutschland

#49

Post by Meyra »

Hikmeli ja bih Tebi predlozila da ozenis medvjeda, ali ne smijem jer cu time

navuci na sebe srdzbu Drustva za zastitu zivotinja....

M.
Tsunami
Posts: 55
Joined: 15/01/2005 02:16

#50

Post by Tsunami »

Koliko puta ste čuli cure kako govore kako je teško naći normalnog frajera? Nekoga tko je osjećajan, brižan, inteligentan, nekoga tko bi se prema njima odnosio sa poštovanjem? Koliko puta ste čuli taj razgovor kako žele dobrog dečka?

Za dobre dečke kažu da završe zadnji. Prava istina je da oni uopće nikad nisu bili u utrci. Dobar dečko je onaj kojeg cure smatraju prijateljem. Dobar dečko je onaj kojem povjeravaju sve, s kojim se osjećaju ugodno, kojem vjeruju. Dobar dečko je onaj kojem se obraćaju kad imaju probleme u vezi, tzv. rame za plakanje. Dobar dečko je vrlo vjerojatno izrazio želju za nečim više, ali iako su to smatrale komplimentom nisu bile baš zainteresirane jer iako im je ugodno biti s njim on nije „izazov“ ili jednostavno nije „interesantan“. Ipak, on je „samo prijatelj“.

Kao „dobar dečko“ sam se u životu naslušao svakakvih nebuloza od prijateljica o tome kako ne mogu naći normalnog frajera. Kao prijatelj nikad nisam shvaćao zašto cure privlače frajeri koji se prema njima ponašaju kao prema smeću ili ih uopće ne primjećuju. Ono što mi je još teže za pojmiti da nakon što mjesec dana slušam jadanja o tome kako ne kuže kako privlače takve ljude završe sa frajerom istog profila. I tako opet i opet i opet. Iako su govorile kako traže nekoga tko je osjećajan, brižan, inteligentan, nekoga tko bi se prema njima odnosio sa poštovanjem uvijek završe sa nekim tko je emocionalno retardiran ili neiskren ili nekomunikativan ili sve navedeno.

Mislim da je tu situaciju jako dobro opisao Chandler iz popularne serije Prijatelji: "You're such a nice guy" means "I'm gonna be klix leather-wearing alcoholics and complaining about them to you."

Što se događa sa takvim dečkom? Zna se desiti da nađe neku „dobru curu“, koja ga cijeni, poštuje, voli i općenito cijeni kvalitete koje njegova „prijateljica“ smatra dosadnima i neinteresantnima. A opet se zna desiti da postane privjesak koji čeka i čeka da se „prijateljica“ predomisli. Nekad on i dočeka da ga „prijateljica“ počne drugačije gledati jer je promijenila prioritete u životu. Nažalost to se obično dešava prekasno, kad on više nema respekta prema njoj jer kako imati respekta prema osobi koja stalno radi jednu te istu grešku? Podsjeća na laboratorijskog miša kojeg stalno drma struja jer ne može naučiti iz iskustva da je na putu do sira zamka. Na kraju čovjek ne može, a da ne žali takvu osobu. Ali dobar, kakav je u duši, dopustit će joj da budu samo prijatelji.
Post Reply