Ovakvi politicari nam trebaju!!!

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
addo888

Ovakvi politicari nam trebaju!!!

Post by addo888 » 13/08/2006 23:03

mostarac

Post by mostarac » 13/08/2006 23:49

a kralja oca mi sta joj pocini. Ja da sam na njenom mjestu nikad vise ne bi vodio ni djeciji program, a ne nesto drugo

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rajvosa^

Post by rajvosa^ » 14/08/2006 06:32

sto kazu ameri "ownage".

Nosferatu
Location: Give me your tired, your poor, Your huddled masses yearning to breathe free

Post by Nosferatu » 14/08/2006 07:16

Nije ovo nista.

Da li iko zna gdje se moze pogledati Galloway clip ispred Americkog senata kada su ga optuzili da svoju kampanju je spozorirao od strane nekih biznismena koji u Irak nisu dosli s najboljim namjerama? Mislim cijeli - clip?

Tu je Galloway uzeo rastavio ih po savu. Bila su dva senatora, sen. Carl Levin iz Michigana - demokrata i drugi senator cije sam ime zaboravio, znam da je bio poslan u Bagdad da bude guverner tog dijela u prelaznom periodu kad je oformljena vlada Iraka.

Galloway ih je unistio u govoru svomu koji je mozda 45 min. dug i koji zavrsava serijom pitanja koje ga pitaju ova dva senatora. Nikada u zivotu nisam vidjeo nekog da je toliko ponizio, tako ih unistio, da je cak i Carl Levin poceo spasavati dupe ovog republikanca pred kraj jer je stvarno dobio samarcinu i to koja, u lice. Samo jedan dio - tog govora:

http://youtube.com/watch?v=HrdFFCnYtbk

Uglavnom Galloway ima nedjeljom svoj talk show na radiju koji traje par sati, ako ima zainteresiranih moze se skinuti pa staviti na nekih share-web da ljudi poslusaju pozive gledalaca, argumente za i protiv Israela i Lebana. Mislim jako je interesatno na jednu stranu na drugu, samo me podsjeti na onaj nas rat i onda ni sam ne znam, kako da reagujem osim sto me ne cini to sve nimalo sretnim. Naprotiv.

Post Reply