OTVORENI FORUM

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
*Unreal*

OTVORENI FORUM

Post by *Unreal* » 17/09/2006 14:47

upravo sam odgledao emisiju otvoreni forum na BHT-u , cilj emisije je bio dvominutno predstavljanje politickih stranaka i pitanja mladih...sve se zavrsilo standardnim cirkusnim krajem u kojem je Ibrahim Spahić pokazao svoju "kulturu" stalnim prekidanjem ostalih ucesnika, Šovagović - predstavnik SDS-a je napustio salu nakon sto su upucene kritike na njegov racun i na rad njegove stranke, da bi malo kasnije i svi mladi napustili parlament....

ne bih nikome pozelio da sjedi s ovim ljudima u parlamentu...

manki
Been thanked: 1 time

Post by manki » 17/09/2006 14:57

gledao sam i ja otvoreni parlament :roll:
baš je bezze bio onaj Spahić iznervirao me skroz... jadni mi i naša budućnost s onim ljudima što su u parlamentu..
jedina koja mi je skroz ok jest LAMIJA TANOVIĆ!! :oops: žena je legenda! prava dama ;)
a nisam primjetio kad su i mladi ustali,vidio sam da je onaj SDSovac,mora da je to bilo tad kad me baka poslala da kupim prašak za pecivo :x

*Unreal*

Post by *Unreal* » 17/09/2006 15:09

ne zelim da pljujem po Šovagoviću ipak je i njega neko izabrao, covjek je ako nista prilicno kulturan, a i rekao skroz regularnu stvar:

" Izadite na izbore 1 oktobra i birajte ljude koji ce vas zastupati "

Vjerujem da vecina mladih koji su tamo sjedili nisu nikad izasli na izbore..

Lamija iz LDS-a je super, onakvi nam ljudi trebaju... Beriz Belkic je bio ok bez laznih obecanja i bez velikih rijeci...smatram da su neke stranke promasile sa predstavnicima...

Post Reply