OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Rasprave o filozofskim temama.

Moderator: Bloo

Ljubo2

#351 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 01/08/2020 04:05

breba wrote:
01/08/2020 00:29
Biste li bili voljni podijeliti koje je vase akademsko obrazovanje?
Ti zaista misliš da se čovjekom postaje uz pomoć "akademskog obrazovanja"? Ko je srušio Jugoslaviju i ko je tokom cijele istorije, kao i danas pravio sva najgora sranja u svijetu, do upravo oni sa "akademskim obrazovanjem". Svi pismeni, učeni i obrazovani, a ovamo, država im propala.

I nemoj da me učiš kako je čovjek nastao jer dovodiš sebe u situaciju da učiš oca kako se djeca prave.
breba wrote:
Vase ograničenje je samo vaše i vi samo mrzite te podjele na nivou ljudstva na kojem vi operirate,

Čovječe, da li ti čitaš moje postove i da li si razumio suštinu dva osnovna prirodna principa, Haosa i Zla i Harmonije i Dobra, na kojima se temelji evolucija i postojanje cijelog Svemira, koji su suština Zakona sveukupnog postojanja? Naravno da nisi razumio, jer to "akademski obrazovani" ljudi ne znaju i ne uče. Njima je dovoljno da poznaju samo svoj vlastiti princip Haosa i Zla, tj, princip prava jačega (ko jači, taj tlači), koje im kao "akademski obrazovanim" pripada nad slabijim, "akademski neobrazovanim", koje tlače i žive na njihov račun, ne birajući sredstva. "Akademski neobrazovanih" na ovom forumu i nema, oni nemaju ni računare, ne znaju ni da ih koriste i ne znaju, ne samo kako da se odbrane od "akademski obrazovanih", već nisu svjesni ni odakle i od koga im sva životna zla dolaze, već samo u strahu za goli život slušaju šta im "akademski obrazovani" naređuju i trpe.

I kako misliš postati čovjekom, ako ne znaš suštinu Zakona postojanja i ne odbaciš princip Haosa i Zla po kojem sada živiš, a počneš, živjeti po principu Harmonije i Dobra?
breba wrote:
a koje vas je povrijedilo, i mislite da tu mora biti neko zajedništvo, a zaboravljate da vaše vlastite ćelije jedu same sebe.
Ama, pojma ti nemaš ko i šta su ćelije kancera koje napadaju organizam sa ciljem da ga požderu i unište i pojma nemaš kada i zašto se one u organizmu pojavljuju. Pojavljuju se iz istog razloga zbog kojeg se i u ljudskom društvu javljaju bune i revolucije, kada revolucionari više ne mogu da trpe zulum svojih tlačitelja. Da li ti je poznato da je u 75% ljudskih bolesti uzrok psihički faktor, tj razni šokovi i stresovi zbog teških, često svirepih i nemogućih uslova života, zbog toga što su ljudi trajno primorani da se bore za život da bi opstali. Uslova zbog kojih ćelije organizma u određenom kriznom trenutku više ne mogu da trpe te šokove i stresove i pobune se sa ciljem da ga unište. Misliš da su ćelije ljudskog organizma glupe i da ne znaju da razmišljaju kao ljudi? Njihova inteligencija nadmašuje inteligenciju čovjeka čija duša se i inkarnira u ljudski organizam da bi pomoću njega stekla znanje o Dobru i Zlu, kojim ćelije već milionima godina vladaju i u sebi nose. Uostalom, ko drugi po svom znanju, inteligenciji i poznavanju Zakona postojanja, tj. Zakona Dobra i Zla, gradi tako savršen mehanizam kao što je ljudski organizam, do upravo ćelije koje se nalaze u sastavu ljudskog tijela. Dok poneki, pohlepni, bahati i glupi ljudi ne znaju čak ni ekser u drvo da zakucaju.

I ne zaboravi, nije čovjek, ČOVJEK. Ćelija je Čovjek, jer ćelija je ta koja putem razmnožavanja, samorazvoja i samoorganizovanja postaje čovjek. A čovjek je Čovječanstvo. Čovjek je taj koju putem razmnožavanja, samorazvoja i samoorganizovanja treba da postane Čovječanstvo. Samo što glupi "akademski obrazovan" čovjek to još uvijek ne zna. Umjesto da gradi Čovječanstvo, on ga uvijek iznova, tokom cijele svoje istorije ubija i ruši. U tu svrhu je razvio enormno moćne ratne tehnologije pomoću kojih, jednim pritiskom na dugnme može da uništi cijelo Čovječanstvo i sve živo na Planeti. A može i bojnim otrovima. Ili još lakše, vještački, genetskim inžinjeringom kreiranim korona virusima.

Bre-ba, da te pitam, da nisi možda i ti "akademski obrazovani" pop, hodža, političar ili neki bogati kapitalista koji živi na tuđ račun i bogati se na tuđoj grbači, pa stalno dižeš svoj glas protiv pravednosti i jednakosti, plašeći se da ne bi ostao bez privilegija? Da li zato mene pitaš da li sam ja "akademski obrazovan", jer si svjestan da su "akademski obrazovani" ljudi privilegovana elita svjetskog društva i da se kao takvi nikada ne bi pobunili protiv nepravednosti i nejednakosti, s obzirom da upravo "akademski obrazovani" i vladaju svijetom, čineći ga, zbog vlastitih privilegija, prestiža i interesa, nepravednim.

breba
Has thanked: 111 times
Been thanked: 122 times

#352 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by breba » 01/08/2020 04:36

Au contraire, živim na račun vlastitih 10 prstiju i nešto malo mozga sto imam.
Nevjerovatno je da ste toliko puta citirali "akademski obrazovan", dvanaest, trinaest puta u svom odgovoru, kao da predosjecate da to ima neku važnost, a vama je manjka.

breba

#353 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by breba » 01/08/2020 04:41

...

Ljubo2

#354 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 01/08/2020 04:59

breba wrote:
01/08/2020 04:36
Nevjerovatno je da ste toliko puta citirali "akademski obrazovan", dvanaest, trinaest puta u svom odgovoru, kao da predosjecate da to ima neku važnost, a vama je manjka.
Ne nego predosjećam da si ti "akademski obrazovan", zbog čega ti pojam jedisntva i pravednosti i ne leži, jer si u društvu privilegovan. I sumnjam da tih svojih deset prtiju koristiš i za nešto drugo, osim za zgrtanje i brojan je novca. Onaj ko živi od svojih deset prstiju nema ga da čuči po cijeli dan na internetu i forumu filozofije. Što, doduše, važi i za mene, ali ja sam nešto drugo. Već 15 godina sam penzioner.

I, naravno, da mi, hvala bogu, manjka "akademsko obrazovanje". Zar bih mogao otkriti Zakon sveukupnog postojanja da sam "akademski obrazovan" i zatrovan bjelosvjetskim lažima i neznanjem?

breba

#355 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by breba » 01/08/2020 05:11

Ljubo2 wrote:
01/08/2020 04:59
breba wrote:
01/08/2020 04:36
Ne nego predosjećam da si ti "akademski obrazovan", zbog čega ti pojam jedisntva i pravednosti i ne leži, jer si u društvu privilegovan. I sumnjam da tih svojih deset prtiju koristiš i za nešto drugo, osim za zgrtanje i brojan je novca. Onaj ko živi od svojih deset prstiju nema ga da čuči po cijeli dan na internetu i forumu filozofije. Što, doduše, važi i za mene, ali ja sam nešto drugo. Već 15 godina sam penzioner.

I, naravno, da mi, hvala bogu, manjka "akademsko obrazovanje". Zar bih mogao otkriti Zakon sveukupnog postojanja da sam "akademski obrazovan" i zatrovan bjelosvjetskim lažima i neznanjem?
Naravno da nebiste mogli.
Steta da niste slikar ili muzičar da svoju kreativnu energiju pozitivno usmjerite.

Ljubo2

#356 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 01/08/2020 05:43

breba wrote:
01/08/2020 05:11
Steta da niste slikar ili muzičar da svoju kreativnu energiju pozitivno usmjerite.
Zar ti smatraš da je moja životna energija koju sam u ovoj temi ispoljio, negativno usmjerena?

Uostalom ako te baš toliko zanima moja ličnost, evo, ovdje je moja detaljna biografija. Ovaj video sam izbrisao sa interneta i napravio kraći i sažetiji. Ali jedan moj poznanik iz Olova ga je ponovo postavio, pa ja ne mogu da ga izbrišem, pa, ako te zanima, pogledaj.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=inmdShbeHpU&t=680s[/youtube]

breba

#357 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by breba » 01/08/2020 05:55

Ljubo2 wrote:
01/08/2020 05:43
breba wrote:
01/08/2020 05:11
Zar ti smatraš da je moja životna energija koju sam u ovoj temi ispoljio, negativno usmjerena?

Uostalom ako te baš toliko zanima moja ličnost, evo, ovdje je moja detaljna biografija. Ovaj video sam izbrisao sa interneta i napravio kraći i sažetiji. Ali jedan moj poznanik iz Olova ga je ponovo postavio, pa ja ne mogu da ga izbrišem, pa, ako te zanima, pogledaj.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=inmdShbeHpU&t=680s[/youtube]
Ne mislim da je negativna, već da je neusmjerena.
Pomozite onima kojima treba pomoć.

Sanjarko
Has thanked: 297 times
Been thanked: 67 times

#358 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Sanjarko » 01/08/2020 06:48

Ljubo2 wrote:
01/08/2020 04:05

Ti zaista misliš da se čovjekom postaje uz pomoć "akademskog obrazovanja"? Ko je srušio Jugoslaviju i ko je tokom cijele istorije, kao i danas pravio sva najgora sranja u svijetu, do upravo oni sa "akademskim obrazovanjem". Svi pismeni, učeni i obrazovani, a ovamo, država im propala.
Ovo je istina. Veliki zlocinci, rusitelji, agenti provokatori itd., su bili Dr, Mr, Pr itd., ljudi obrazovani, skolovani, intaligentni, s diplomama itd. Bilo je naravno i njih koji su bili spasitelji, graditelji, narodni ljudi itd. Ja to spominjao, kazu nije, i meni ti kazu ne s*ri. A to su govorili isto obrazovani, skolovani, intaligentni, s diplomama itd.

Evo protekli rat svi lideri su bili Dr, Mr, Pr itd. Obrazovani, skolovani, intaligentni, s diplomama itd. Od Tudzmana, Alije, Milosevica, Bulatovica pa nadalje do Mladica, Karadzica, Plavsicke itd.

Mengele znamo ko je on bio i sta je cinio, bilo je naravno i suprotnih njemu koji su lijecili itd.

Ljudi se dijele na dobre i lose, mozda i na izmedzu, ni tamo, ni vamo. Sta znam?

Ljubo2

#359 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 01/08/2020 07:38

breba wrote:
01/08/2020 05:55
Ne mislim da je negativna, već da je neusmjerena.
Pomozite onima kojima treba pomoć.
Na kavu pomoć mislišć - na "sadaku"? Kako kad sam i ja siromašan. Živim u polunamještenom rentovanom stanu. Sva imovina mi je kompjuter, televizor, frižider i krevet, sa vječitim saldom u banci - nula. Ne žalim se, penzija mi je dovoljna i prezadovoljan sam.To mi je sasvim dosta da se ne patim i ne treba mi više - samo da ne bude gore.

I uopšte, što se tiče pomoći kojima je potrebna, a to je onaj veliki broj gladnih ljudi u svijetu i bez krova nad glavom, najefikasnija pomoć svima bi im bila hitno uklanjanje sa svjetske scene političkih, vjerskih i finansijskih moćnika/mafioza, koji su uzrok vječitog ljudskog stradanja i siromaštva i hitno uspostavljanje pravnopravnog svjetskog (Božijeg) društvenog i ekonomskog poretka. I ja to kako znam i umijem i radim. Doduše, Bez nekog efekta, jer ona "akademski obrazovana" manjina koja me ćuje su bijesni i siti, misle da sam blesav i boli ih ona stvar za "bedžovanje" i one koji gladuju i nemaju krov nad glavom. A oni onaj većinski dio svjetskog stanovništva gladnih i ugroženih, koji bi se odmah "bedžovao", do njih moj glas i incijativa ne može da dopre. Ali na kraju će da dopre do sviju, kad siti i bijesni izazovu Treći svjetski rat, pa jebena subota i njima, zbog njihovog javašluka i bezobrazluka, zakuca na vrata. Vještački virus korona i dugo pripremano "čipovanje" svjetskog stanovništba je znak da je "apokaliopsa" počela. Čak ni Bil Gejts, koji pokušava da uzjaše na cijeli svijet, se neće moći spasiti.

drag_gost
Has thanked: 143 times
Been thanked: 116 times

#360 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by drag_gost » 01/08/2020 13:31

Tempo wrote:
31/07/2020 23:31
Haj ne rise
Kakva si ti debilcina.

Tempo
Has thanked: 191 times
Been thanked: 222 times

#361 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Tempo » 01/08/2020 16:30

drag_gost wrote:
01/08/2020 13:31
Tempo wrote:
31/07/2020 23:31
Haj ne rise
Kakva si ti debilcina.
sto? jel zato sto ne pokazujem samilost prema bolesniku ili sto u njegovim deluzijama nalazis smisao?

breba

#362 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by breba » 02/08/2020 23:39

Ljubo2 wrote:
01/08/2020 04:05

Ama, pojma ti nemaš ko i šta su ćelije kancera koje napadaju organizam sa ciljem da ga požderu i unište i pojma nemaš kada i zašto se one u organizmu pojavljuju. Pojavljuju se iz istog razloga zbog kojeg se i u ljudskom društvu javljaju bune i revolucije, kada revolucionari više ne mogu da trpe zulum svojih tlačitelja.
...
Umjesto da gradi Čovječanstvo, on (čovjek) ga uvijek iznova, tokom cijele svoje istorije ubija i ruši. U tu svrhu je razvio enormno moćne ratne tehnologije pomoću kojih, jednim pritiskom na dugnme može da uništi cijelo Čovječanstvo i sve živo na Planeti.
Preskočite sa nivoa ćelije na čovječanstvo, kao da je sve izmedju nebitno. Postoje milion organizacija i struktura izmedju ovo dvoje. Vaša porodica, škola, društvo, nacija i mali milion drugih.

Zato i imamo te "moćne ratne tehnologije", koje na kraju nisu ništa drugačije od ćelija raka koje imaju svoje "ratne tehnologije" i koje su nekako prihvatljive vama, jer se "bune" , dok je drugo neprihvatljivo.

Kao što već rekoh, gledate iz uske perspektive čovjeka koji ste vi i iz vlastitog iskustva.

Ljubo2

#363 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 03/08/2020 02:12

breba wrote:
02/08/2020 23:39
Preskočite sa nivoa ćelije na čovječanstvo, kao da je sve izmedju nebitno. Postoje milion organizacija i struktura izmedju ovo dvoje. Vaša porodica, škola, društvo, nacija i mali milion drugih.
Bilo da preskačem sa nivoa atoma, na nivo ćelije ili sa ćelije na čovjeka ili sa čovjeka na porodicu ili sa porodice na čovječanstvo ili sa atoma na nebesko tijelo ili sa nebeskog tijela na galaksiju ili cijeli Svemir, ja uvijeg govorim samo o onome što je svemu tome ZAJEDNIČKO I ISTO, a to je:

1. da u svim primjerima postoji samo Svijest i njenih 7 fizičkih i psihičkih sposobnosti i radnji;

2. da je uvijek riječ o pretakanju Svijesti kroz njena tri prirodna oblika i stanja;

3. da Svijest uvijek pokušava da se pretače kroz svoja tri prirodna oblika i stanja ORGANIZOVANO.

4. da postoje dva moguća principa pomoću kojih Svijest može organizovano da se pretače kroz svoja tri prirodna oblika i stanja: princip podjele, konkurencije, mržnje, borbe, nepravde, haosa i zla i princip jedinstva, uzajamnog pomaganja, ljubavi, pravednosti harmonije i dobra. I da Svijest uvijek teži da se pretače kroz svoja tri prirodna oblika i stanja po principu jedinstva, uzajamnog pomaganja, ljubavi pravednosti i harmonije, jer je to JEDINI način da izbjegne ZLO, a ostvari DOBRO.

Ja ovdje ne zagovaram ništa drugo, već da i čovječansvo treba da pokuša da živi po principu jedinstva, uzajamnog pomaganja, ljubavi, pravednosti, harmonije i dobra. Nažalost, to je razlog što me neki ovdje smatraju ludim i bolesnim. Ima li to logike?
breba wrote:
Zato i imamo te "moćne ratne tehnologije", koje na kraju nisu ništa drugačije od ćelija raka koje imaju svoje "ratne tehnologije" i koje su nekako prihvatljive vama, jer se bore za opstanak, dok je drugo neprihvatljivo.
Mi nemamo ratne tehnologije zato što između ćelije i čovječanstva postoji, kako si rekao, " milion organizacija i struktura, naša porodica, škola, društvo, nacija i mali milion drugih", već zato što živimo po principu podjele, konkurencije, mržnje, borbe, nepravednosti, haosa i zla. To su situacije u kojima ljudski organizmi stradaju i pate, pa se onda i ćelije u takvim organizmima naoružaju i pobune sa željom da sruše takav organizam u kojem moraju da stradaju i pate.

U uslovima primjene principa konkurencije i borbe za goli život, ljudi se česo čak bolesni i rađaju, jer majke u čijoj se utrobi razvijaju mala ljudska bića, koje na razne načine stradaju i pate, prenose to svoje stradanje i patnju i na plod, pa se tako i čovjek rodi faličan, pa onda za takvog kažemo da je to zbog loše "genetike" roditelja. Nije zbog loše čovjekove genetike, već loše genetike čovječanstva. Gentika čovječanstva je princip podjele, konkurencije, mržnje, borbe haosa i zla, koja se već hiljadam godina prenosi sa koljena na koljeno, tj. sa generacije na generaciju i čini cijelo čovječanstvo bolesnim.

A kad bi promijenili tu genetiku i počeli da živimo po principu jedinstva, uzajamnog pomaganja, ljubavi, pravednosti, harmonije i dobra, sva ljudska stradanja, patnje i siromaštvo bi prestali, pa bi se ljudi i rađali i živjel potpuno zdravi. Život bi im se znatno produžio, možda i do hiljadu i više godina i umirali bi samo prirodnom smrću u dubokoj stzraosti. Kao što je kod vanzemaljaca slučaj. I njih sam imao priliku da upoznam prilikom jedne od mojih izvantjelesnih šetnji.
breba wrote:
Kao što već rekoh, gledate iz uske perspektive čovjeka koji ste vi i iz vlastitog iskustva.

Ozkud ti to? Gledanje na život i postojanje iz perspektive Zakona postojanja, koje promovišem, je gledanje iz najšire moguće prespektive koja postoji.

A gledanje iz uske perspektive je upravo gledanje iz perspektive u kojoj se ljudi još uvijek nalaze, tj iz perspektive podijeljenosti svijeta, konkurencije, mržnje, borbe haosa i zla, pa onda ljudi misle da je ta perspektiva PRIRODNA, NORMALNA, da je uvijek takva bila i da takva mora da bude i da nikakva druga perspektiva i ne postoji.

breba

#364 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by breba » 03/08/2020 02:31

Ljubo2 wrote:
03/08/2020 02:12

U uslovima primjene principa konkurencije i borbe za goli život, ljudi se česo čak bolesni i rađaju, jer majke u čijoj se utrobi razvijaju mala ljudska bića, koje na razne načine stradaju i pate, prenose to svoje stradanje i patnju i na plod, pa se tako i čovjek rodi faličan, pa onda za takvog kažemo da je to zbog loše "genetike" roditelja. Nije zbog loše čovjekove genetike, već loše genetike čovječanstva. Gentika čovječanstva je princip podjele, konkurencije, mržnje, borbe haosa i zla, koja se već hiljadam godina prenosi sa koljena na koljeno, tj. sa generacije na generaciju i čini cijelo čovječanstvo bolesnim.

A kad bi promijenili tu genetika...
:cry: Vi ste Naci eugenicar koji misli da samo odredjeni trebaju da se radjaju?

I jos "majke" okrivljujete? "A kad bi promijenili genetiku"??

Horor. Vozdra Ljubo.

Admin, @Bloo ,gasi temu ili da i dalje diskutujemo kako "majke u čijoj se utrobi razvijaju mala ljudska bića, koje na razne načine stradaju i pate, prenose to svoje stradanje i patnju i na plod pa se tako i čovjek rodi faličan"?

Ljubo2

#365 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 03/08/2020 03:01

breba wrote:
03/08/2020 02:31
Vi ste Naci eugenicar koji misli da samo odredjeni trebaju da se radjaju?
Ti, izgleda, zlonamjerno izvrćeš moje riječi. Ja ptopagiram princip jedinstva svijeta, mira, uzajamnog pomaganja, ljubavi, prabednosti, harmonije i dobra. Samo kad po ovom principu SVI praktično žive, tada mogu SVI DA SE RADUJU.

A kad svi žive po tekućem, važećem principu podjele, konkurencije, mržnje, birbe, haosa i zla, kao što je sada slučaj, tada samo ODREĐENI POJEDINCI - POBJEDNICI u borbi, mogu da se raduju.
breba wrote:
I jos "majke" okrivljujete?
Opet zlonamjerno izvrćeš moje riječi. NIsam rekao da su majke krive što rađaju bolesnu djecu, već stresovi, siromaštvo i patnje majki dok u sebi nose djecu, koje pate u uslovima življenja po principu podjele, konkurencije, mržnje, borbe, nepravde, haosa i zla.
breba wrote:
Horor. Doviđenja Ljubo.
Svijet u kojem živimo je HOROR. Zamjerajući meni koji insistiram na principu jedinstva svijeta, mira, uzajamnog pomaganja, ljubavi, pravednosti, harmonije i dobra, a time ujedno i na principu BEZ HORORA, ti si taj koji HOROR podržavaš i braniš.
breba wrote:
Admin, @Bloo ,gasi temu ili da i dalje diskutujemo kako "majke u čijoj se utrobi razvijaju mala ljudska bića, koje na razne načine stradaju i pate, prenose to svoje stradanje i patnju i na plod pa se tako i čovjek rodi faličan"?
Jedan od nas dvojice je, svakako, NEGATIVAC, a drugi, POZITIVAC. Evo, ako forumaški čitalački auditorijum procjeni da sam ja NEGATIVAC, odmah i ja predlažem da se ova tema ugasi.
Last edited by Ljubo2 on 03/08/2020 03:14, edited 2 times in total.

breba

#366 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by breba » 03/08/2020 03:08

Tako je i Hitler iz ljubavi prema jedinstvu svijeta radio. Samo ne za "falicne" kako ih vi zovete.

I to je to od mene. Nadam se da ce admin da uvidi suludost vaših misli.

Ljubo2

#367 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 03/08/2020 03:13

breba wrote:
03/08/2020 03:08
Tako je i Hitler iz ljubavi prema jedinstvu svijeta radio. Samo ne za "falicne".

I to je to od mene. Nadam se da ce admin da uvidi suludost vaših misli.
Cu...cu...cu...cu! Svašta ćeš ćut?

Tempo

#368 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Tempo » 03/08/2020 10:44

LJUDI, KOJI VAM JE KURAC. FUNDAMENTALNO OBRATITE PAZNJU NA TO GDJE STAVLJATE ZNAKE NAVODA.

Ljubo2

#369 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 03/08/2020 11:03

JA ISTO MISLIM DA JE TO ZA OVU TEMU OD "FUNDAMENTALNOG" ZNAČAJA.

Tempo

#370 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Tempo » 03/08/2020 13:51

Ljubo2 wrote:
03/08/2020 11:03
JA ISTO MISLIM DA JE TO ZA OVU TEMU OD "FUNDAMENTALNOG" ZNAČAJA.
ti samo mislis da mislis, u stvari patis od deluzija.

Tempo

#371 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Tempo » 03/08/2020 13:53

ok, vrijeme je da se prikazem.
Ljubo, ja sam glas koji ti se obratio. sad sam promjenio formu i ukazujem se kao user klix foruma. trebas uciniti sljedece: ovjeri zdravstvenu i posjeti doktora. bedzovanje cemo za sada ostaviti po strani. i ni za zivu glavu ne koristi navodnike. to je znak antisvjetlosti sedmog stepena treceg aspekta.

allem_77
Has thanked: 137 times
Been thanked: 97 times

#373 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by allem_77 » 03/08/2020 23:43

Ljubo, jesu li vanzemaljci imali rep i rogove?

Vela666
Has thanked: 272 times
Been thanked: 141 times

#374 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Vela666 » 04/08/2020 02:32

Kada bi ljudi ovako nesta pitali na temi korone 9nu mogy bili bi banani zavijekevjekova
Al hajmo ovdje bezposledica

Ljubo2

#375 Re: OTKRIO SAM TAJNU POSTOJANJA MATERIJE ŽIVOTA I SVEMIRA

Post by Ljubo2 » 04/08/2020 02:40

Šta je pozitivno, a šta negativno?
Šta je normalno, a šta nenormalno?
Šta je zakon, a šta anomalija?
Šta je zdravlje, a šta bolest?
Šta je Dobro, a šta zlo?

Ono što je svemu zajedničko i opšte, ima značenje pozitivnog, normalnog, zakonitog, zdravog, dobrog itd.

A ono što je izuzetak od opšteg je negativno, nenormalno, nezakonito, bolesno, zlo itd.

I sada, ako bi za prirodno pravilo i zakon uzeli da je dobro. zdravo, normalno, pozitivno itd, samo ono što je svemu zajedničko i opšte, a da je zlo, bolesno, nenormalno, negativno itd, sve ono što je izuzetak od zajedničkog i opšteg, onda sam ja, kako misli i tvrdi Tempo, Alem, Breba, Dr.Gog i svi ostali koji se i ne javljaju, zaista negativna, zla, nenormalna i bolesna osoba, jer sam zavro za nešto što je cijelom svijetu suprotno. Cijeli svijet hoće nešto jedno, a ja se okrenuo protiv cijelog svijeta i hoću da svijet bude nešto drugo od onoga što svijet jeste. Pa gdje to ima i da li to može? Nema nigdje i ne može i odmah pod hitno me treba strpati u ludaru. Bilo je još takvih ludaka poput mene, kao na primjer, Mojsije, Buda, Muhamed, Hrist itd. Ovog posljednjeg su razapali na krst. I neka su, tako mu i treba, kad se protiv cijelg svijeta okrenuo. Gdje to ima da, ako ti neko udari jedan obraz, da mu treba pružiti i drugi? Gdje to ima da treba "ljubiti bližnjega svoga", a ne ubiti ga kao psa? Imali su pravo svjetski osvajači, pljačkaši, lopovi i ubice, kao što su bili Aleksandar Makedonski, Napoleon, Sulejman Veličanstveni, Hitler, Staljin, Bil Gejts i drugi svjetski VELIKANI - kad su htjeli sva ljudska govna, tj. one koji misle i rade na opšte dobro svijeta, uništiti i pobiti. A pustiti da žive samo oni koji su rogati i repati, koji samo misle i rade kako svijet da osvoje, porobe, opljačkaju, osiromaše, pobiju, pokolju i unište.

Tempo, Aleme, Bre-ba, Dr.Gog - samo napred. Odmah u ludaru strpajte svakog, poput mene, ko god od se usudi pitu od govana da pravi.

Post Reply